Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

5 минут назад, 90BCO сказал:

Хто небудь сьгодні зробив щось корисне, чи просто бухали ?

Не просто)

Съездили поздравили тёщу, потом сели пить))

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, AOZ1 сказал:

Почему не рассказывать. Про рубцы не очень верю.

А який сенс мені брехати? Вони ж не в "нуль" розправилися, але ефект був неочікуваний. На мене Кашпіровський ніяк не діяв, а от жінка, коли тоді дивилася Кашпіровського, то, як би, відключилася і це було для неї вперше. Багато є речей, які не можна осягнути нашим розумом і вони не піддаються логічному поясненню. В мене був знайомий, який просто провів рукою по моїй спині і сказав, що у мене барахлить печінка. А про те, що я хворів жовтухою, він ніяк не міг знати. Він казав, що їздив у Київ і з такими, як він, і в якомусь інституті з ними проводили дослід. Так от, своєю присутністю і якоюсь не зрозумілою діяльністю, вони зменшили кількість патогенної мікрофлори на 50%. Він лікував мою матір, в якої було нейрозахворювання, яке могло закінчитися психлікарнею, все до того йшло. Комплексне лікування дало позитивний результат. Так, що, хто його знає, які там механізми задіюються.

  Крім того, коли сталося в нашій сім'ї горе, то жінка їздила до різних віщунок, гадалок і зовсім незнайомі люди, які бачили нас вперше, розказували такі деталі подій, про які вони не могли, ну, ніяк знати з якоїсь публічної інформації. 

І ще одна зовсім не зрозуміла історія трапилася минулого року. Сів акумулятор в вагах. Я купив інший на заміну, поставив його на кухню біля мікрохвильовки і коробки з ліками. Але, почався ковід і було не до торгівлі. Акумулятор 10 на 7 на 4 см, зовсім не дрібний. А в цьому році треба було торгувати виноградом і я вирішив його замінити (підпаяти). На протязі 2 неділь з жінкою перерили весь будинок, я відсовув мікрохвильовку, перебирав коробку з ліками - акумулятора ніде не було. Нічого робити - купили новий. А жінка подумала, що раз купили новий, то знайдемо і старий. Вона тільки зайшла на кухню, зразу мене позвала і каже - "Іди сюди, подивися". Я заходжу на кухню і зразу бачу цей злощасний акумулятор за пляшечкою рідкого мила. Червону клему не можна було не побачити і на далекій відстані. Син каже, що акумулятор там і стояв, просто ми його не бачили. Ну, хай ми вже з жінкою підсліпкуваті, але коли все прибиралося зі столу і не раз, а після купівлі нового акумулятора ми чомусь його зразу побачили, то, якось з'являються питання, на які немає відповіді. Я сам матеріаліст і не вірю в різні дива, але, мабуть, існують речі, які на даний час, ніяк не можна пояснити. 

  Ну, чортівня якась.

Змінено користувачем Вячеслав63
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, ШуRik сказав:

Ті дані для аналізу, що знаходяться у відкритому доступі, отримані зі супутника за тією ж технологією, що працює народний супутник

Речення, яке немає сенсу, про що воно? Народний супутник працює в інфрачервоному диапазоні. Який приймач працює в диапазоні хвиль РЛС?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

Я сам матеріаліст і не вірю в різні дива, але, мабуть, існують речі, які на даний час, ніяк не можна пояснити. 

 

До церкви давно ходили ?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Canton сказав:

Я его вообще не смотрел...с точки зрения информативности, важно не что и как сказал, а что думает и что делает...

Меня "Слуга народа" не покусал...

Я не знаю хто вас там кусав, але навіть дітки дивлячись виступ президента не стримували сльози..а дітей,  як звісно не обманеш, вони серцем бачать 

  • Лайк 12
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Корнил сказал:

Кантон, ви хоч сьогодні, в святковий день, можете хоч трошки розслабитись?..шо за маньячна пристрасть цілодобова хаяти того Зеленського?..він вам ще по ночам не сниться?

Не там другое.

322601954_2124332131092737_5598721837727097180_n.jpg

  • Хаха 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, 90BCO сказал:

До церкви давно ходили ?

Та я ж атеїст, ходив тільки за компанію з жінкою. З часів ковіду не ходили туди зовсім.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, 90BCO сказав:

Хто небудь сьгодні зробив щось корисне, чи просто бухали ?

image.png.99436bde81be740fc449c2bbe2b33eec.png

З Новим Роком !:flag1:

Я в машині протитуманки полагодив ще вчора, висверлив чотири гвинти. Хай їм грець, тим японцям, щоб поміняти лампочку, треба півмашини розібрати 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Корнил сказал:

Я не знаю хто вас там кусав, але навіть дітки дивлячись виступ президента не стримували сльози..а дітей,  як звісно не обманеш, вони серцем бачать 

Это и есть высшая подлость пропогандонов, когда втягивают в свои мутки детей...

На прфессиональном сленге у них это называется "надавить коленом на слезные железы"(с)

Цинизм высшей пробы, рафинированный...

Не ведитесь, Вы же вроде неглупый человек...

  • Лайк 8
  • Дякую 3
  • Дізлайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Canton сказал:

Это и есть высшая подлость пропогандонов, когда втягивают в свои мутки детей...

На прфессиональном сленге у них это называется "надавить коленом на слезные железы"(с)

Цинизм высшей пробы, рафинированный...

Не ведитесь, Вы же вроде неглупый человек...

Виховувати в дітях любов до Батьківщини і ненависть до ворогів - це не пропаганда, а правильне виховання. 

  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, Корнил сказав:

Я не знаю хто вас там кусав, але навіть дітки дивлячись виступ президента не стримували сльози..а дітей,  як звісно не обманеш, вони серцем бачать 

А тим,  хто задирав ціни на житло втричі для біженців, їм теж дякую ?

Змінено користувачем Vinsol2009
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Canton сказав:

..

Не ведитесь, Вы же вроде неглупый человек...

не глупий і вже бачу як ці діти, коли виростуть будуть рвати русню на шматки

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Корнил сказав:

не глупий і вже бачу як ці діти, коли виростуть будуть рвати русню на шматки

Якщо повернуться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Виховувати в дітях любов до Батьківщини і ненависть до ворогів - це не пропаганда, а правильне виховання. 

У Вас не даже не хватило мозгов понять, что Вы увидели

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Canton сказав:

У Вас не даже не хватило мозгов понять, что Вы увидели

Промова Зеленського розрахована на тих, хто до минулого року дивився Іронію судьби, їв олів'є, був внє палітіки і не помічав війни. Вони становили ядерний електорат Зеленського.

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Бездомный сказал:

все що слід знати про кацапську пропаганду

Y8sZkTocpZY.jpg

Ну як скажете 🤣

image.thumb.png.fcb7433477f2059f38572b3326ee9b3e.png

  • Лайк 5
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Canton сказав:

У Вас не даже не хватило мозгов понять, что Вы увидели

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Canton сказал:

У Вас не даже не хватило мозгов понять, что Вы увидели

Даю 100%, що якби це сказав сивочолий (а він би сказав практично те саме і це очевидно), то порохоботи би його восхваляли. І це у вас не вистачає ні розуму, ні серця, судячи по вашим постам.

 

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Якщо повернуться.

По собі не судіть всіх. Мій син повернувся в Київ з Німеччини.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Промова Зеленського розрахована на тих, хто до минулого року дивився Іронію судьби, їв олів'є, був внє палітіки і не помічав війни. Вони становили ядерний електорат Зеленського.

Да...телевизор страшное оружие...200% поддержки ему гарантировано...и пох на страну...

Репутация, масштаб личности, профессионализм, личные качества, личные заслуги, личные преступления, ответственность за них — так и не стали для украинского избирателя основополагающими. 
Основополагающим в политическом поле по-прежнему осталось только одно: умение красиво говорить. (С)

На наших глазах — прямо сейчас, в прямом эфире — рождается новый миф. В котором никакой реальности до 24 февраля не существовало. 
Возможно, в последующих учебниках истории это будет что-то вроде Великой Отечественной Войны, которая началась 24 февраля. 
А все, что было до этого — так, пара абзацев. 

Когда миф вступает в противоречие с реальностью — это всегда плохо.  (С)

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 5
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...