Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

26 минут назад, Вомбат сказал:

167341077_.png.35d9106a65c38beac8ead2b242ce6e55.png

Порошенко Крымский мост взорвал, а склады,это вообще пыль)

  • Лайк 4
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Alvalk сказал:

Думав, тут хоч 1-го буде без срачів. Недооцінив... 

image.png.4868733bd9b4d41625d398f33111e96c.png

А кто Вомбату турбину вместо вентилятора подогнал?

  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, vadimv сказал:

Там, де таких "вумних" було трохи побільше (в країнах Балтії) - вже давно все є.

Ні. В странах Балтії таких вумних значно меньше - в них так розвинен теріторіальний інстинкт, що вони захищали своє право на свою землю весь час оккупації - виховували дітей патріотами, при першій нагоді продемонстрували світові, що русня ім не браття. А не попокидали свої домівки та не кинулись ховатись, як ті, в кого відсутній теріторіальний інстинкт. Бо навіщо давати зброю тим, хто не планує захищати домівку? 

Змінено користувачем OlaR
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Микола Ільїнов.

Нарешті послухав виступ Зеленського в ВР. Молодець, показав їм всім, як треба, а не то, шо ті, які були раніше. Раніше то було зовсім не те, а тепер все зовсім по іншому, по правильному. Раніше було не патріотично, зараз патріотично. Короче, ми дуже круті, а всі інші так собі, але ми їм допоможемо, всім, бо без нас вони ніхто, а ми О-ГО-ГО! Давайте нам тільки зброю і гроші і ми УХ! (це коротко про перші 15 хвилин виступу).

В цілому, протягом всього виступу, мене не покидало враження, що до 24 лютого у нас був президентом, хтось інший, скоріш за все Порошенко, а Зеленський, як лідер опозиції, постійно наголошував на те, що треба готуватися до війни. Але Порошенко не хотів його чути, бо в нього на думці то шашлики були, то «росіяне теж люди, що вони не нападуть». І ось, 24 лютого настало, Порошенко втік, і Зеленський, як небайдужа людина, взяв на себе весь той тягар відповідальності, який кинув Порошенко, коли втікав.

Зрозуміло, що Порошенко потім повернувся, і своєю благодійною діяльністю намагається якось загладити вину за розмінований Чонгар, за зданий Херсон, за Бучу, Ірпінь, за інші міста, за згорнуті військові програми, багато за що, що він наробив до 24 лютого.

А Зеленський молодець! Йому 41 раз аплодували. Можна було би і більше, але це не останній виступ, ще буде.

Багато було сказано про єдність. Це правильно, це дуже правильно. Бо зовсім неправильно, коли депутати від «слуги народу» намагаються відкрити в Херсоні хлібопекарню, щоб нагадувати людей хлібом, а представники «Європейської солідарності» блокують цей процес. Це неправильно!

Не забув сказати і про нові виклики у боротьбі на дипломатичній ниві. Ну тут-то ми зміцнили свої позиції останніми днями, як мінімум в Болгарському напрямку.

Загалом, все буде добре, навіть прекрасно, а не так, як раніше!

Так як раніше, вже не буде!

  • Лайк 4
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, миг сказал:

А кто Вомбату турбину вместо вентилятора подогнал?

Вона в нього давно. Але для срача завжди потрібно дві сторони.

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, vadimv сказал:

Захід і досі перебуває в ілюзії, що андрофагів можна перевиховати на нормальних людей.

Не можна. Їх можна тільки знищити.

А знищувати їх заходу не дозволяє якийсь "гуманізм".

Тому вони знищать захід.

Захід досі перебуває в ілюзії що у Українців зламаний терріторіальний і соціальний інстинкт, і нах воно нам потрібно лізти у велику війну з йобнутою ядерною державою. Ні хто не буде руйнувать ядерну державу, будь то Росія Корея, чи Китай, тому що як раз у них занадто розвинутий інстинкт самозбереження.

Цей інстинкт може ще їм принесе проблем , но як їм можно дорікати як що ти такий самий, с таким самим інстинктом самозбереження? Ти вважаєш ( навіть не ти а твій інстинкт самозбереження вважає)що воювати за Україну повинні всі, від Кучми с кравчуком до байдена с Макроном, всі українці крім тебе, тому що в тебе зламаний терріторіальний і соціальний інстинкт. Но всі ж розуміють що це відмазка на рівні "подсознания". Просто є люди з занадто розвиненим інстинктом самозбереження, в простонародії - ссикуни! Я сам такий і ти такий і захід переважно такий. Но чому йому бути героєм як що ти ссикун? 

З.и. вони смілівішають пропорціонально нашим перемогам, ми руйнуємо їх страх потрошку. Чим більше ми садемо орків на жопу, тим менше у заходу страху. І ні хто крім нас це питання не вирішить! 

Нам повезло в деякій мірі що президент і його команда виявилися не ссикунами,, зсу і його кірівництво також не ссикуни, вони свою справу зробили. Тепер все залежить від народу, чи вистачить у нас сміливих людей руйнувати страхи перед рашкою, чи більшість зі зламаним територіальним і соціальним інстинктом буде сидіти десь в Чехії, і розказувати що потрібно зробити заходу щоб Україна виграла.

Я б ще пару підлодок класу морський вовк потребував ну а шо? В вас же їх три пару можно нам віддать))

Змінено користувачем mastervovik
  • Лайк 8
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Alvalk сказал:

Вона в нього давно. Але для срача завжди потрібно дві сторони.

 

Зачем? Дружественный "огонь" ещё ни кто не отменял)

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

22 хвилини тому, Alvalk сказав:
35 хвилин тому, миг сказав:

 

Вона в нього давно. Але для срача завжди потрібно дві сторони.

Колего, я Вам одну просту істину нагадаю: у тупих пам"ять - як у рибки гуппі. Для нормальних людей це дуже дивно, але так і є. Це ми пам"ятаємо про зупинення ракетних програм, про масові розмінування, про какаяразніца і проста пєрєстать стрєлять. Ну і про те, що війна не закінчується, бо керівництво країни на ній наживається. Вони цього не пам"ятають! Для них і війна почалася у 22 році. І Порошенко (Турчинов) Крим здав. Вони і про травневі шашлики не пам"ятають і сцкться від радості, що Вовасік такий класний відосік запіліл. Аж плачуть від того. Мало на форумі прикладів?
Тому їм потрібно ПОСТІЙНО нагадувати. В режимі нон-стоп. Бо ці кретини наступного разу ще якесь гівно виберуть. Того ж Притулу.
А за те, що я Пороху рейтинг знижую - не партеся. Тупі за нього все-одно голосувати не будуть, це феномен психіатричного профілю, колись буде з того цікаве дослідження. Та і не буде Порох в Україні балотуватися, воно йому вже категорично не цікаве. І я його розумію.

316407347_5577364268999727_3526797881256313596_n.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Вомбат сказал:

я Вам одну просту істину нагадаю: у тупих пам"ять - як у рибки гуппі. Для нормальних людей це дуже дивно, але так і є. Це ми пам"ятаємо про зупинення ракетних програм, про масові розмінування, про какаяразніца і проста пєрєстать стрєлять. Ну і про те, що війна не закінчується, бо керівництво країни на ній наживається. Вони цього не пам"ятають! Для них і війна почалася у 22 році.

І що? Ви вважаєте, що щось зміните? Наче самі раніше казали, що ні. То навіщо тоді все це?

16 минут назад, Вомбат сказал:

Тому їм потрібно ПОСТІЙНО нагадувати. В режимі нон-стоп. Бо ці кретини наступного разу ще якесь гівно виберуть.

Навпаки. Чим більш агресивно ви комусь щось намагаєтесь доказувати, тим більше буде його впевненість, що він правий. 

  • Лайк 4
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Alvalk сказав:

тим більше буде його впевненість, що він правий. 

Якщо тупий впевнений, що він правий , то може то і є мета, виявляти тупих. Хоч одного, з тих, що голосували за овоча бачили, щоб він визнав свою особисту провину за наслідки?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Появилась информация, что ВСУ уничтожили военную базу ВС РФ в оккупированной Макеевке, уничтожено около 600 оккупантов

Местные паблики пишут, что захватчики обустроили лагерь для мобилизованных в здании бывшего 19-го профтехучилища. В результате мощного удара были ликвидированы около 600 оккупантов, много "трёхсотых".

Ждём подтверждения от Генштаба.

t.me/insiderUKR/48027

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Alvalk сказал:

щоби що?

Гордо повісити медаль на шию "Я був правий в інтернеті"))

І пофіг, що заради цього будемо лити воду на користь ворогів, на жаль таке не лікується. Просто треба змиритись, всі люди різні і для когось особиста правда важливіша за суспільну.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, Alvalk сказав:

І що? Ви вважаєте, що щось зміните? Наче самі раніше казали, що ні. То навіщо тоді все це?

Доводити якісь істини тупому - марна справа, я це і казав. Треба інакше діяти - висміювати його тупі дії. Що я і роблю.

 

22 хвилини тому, Alvalk сказав:

Чим більш агресивно ви комусь щось намагаєтесь доказувати, тим більше буде його впевненість, що він правий

Так не треба їм нічого доводити! То дурно все. Треба їх доводити до сказу і сміятися з них. Висміювати їх тупість.

 

18 хвилин тому, Vinsol2009 сказав:

Хоч одного, з тих, що голосували за овоча бачили, щоб він визнав свою особисту провину за наслідки?

В мене сусідка голосувала за овоча. В 19 році голосувала за Зєлю. Нічого не визнає. І не визнає. Я їй дуже рекомендую наступного разу проголосувати за Притулу, на якого зараз молиться. Кажу, що з її допомогою цей пздєц буде вічним.  Дуже обіжаєцця.

  • Хаха 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, yukon сказав:

І пофіг, що заради цього будемо лити воду на користь ворогів, на жаль таке не лікується.

Яким чином? Чи Ви з "єбнальників" навколо зєлєнского?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Вомбат сказал:

Яким чином? Чи Ви з "єбнальників" навколо зєлєнского?

Можете записувати мене куди вам угодно. Зате я точно знаю, що ви не просто корисний ідіот, ви ворог держави Україна.

  • Лайк 11
  • Дякую 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Вомбат сказал:

Так не треба їм нічого доводити! То дурно все. Треба їх доводити до сказу і сміятися з них. Висміювати їх тупість.

Ви хочете висміювати чиюсь тупість цитуванням чужих текстів??? Вам здається це розумним?

  • Лайк 3
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, yukon сказал:

Можете записувати мене куди вам угодно. Зате я точно знаю, що ви не просто корисний ідіот, ви ворог держави Україна.

да в ігнор цю тварину киньте да і все

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...