Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, =YaSto= сказал:

Я не вважаю то верховенством

Якщо люди так розмовляють не в сфері послуг чи закладів то їх справа

Це питання, на мою, думку педалювати нема сенсу, люди і так нервові

А руськоязичні завжди такі нервові - всі повинні знати їх мову та переходити на неї при спілкуванні. Мамочка відправляє синочка у дітсадок на Львівщині і навідь не намагається пояснити дитині, що тут діти спілкуються українською і чемно буде, коли і він буде розмовляти з ними також українською. Не вміє - бува. Тоді вчимо пару найуживаніших слів "добридень, дякую, пробачте, до побачення" і "Мені дуже прикро - я погано розмовляю українською. Але я вчу її!". Якось всі переймаються знервованістю руськоязичних, але всім пофіг на знервованість україномовних. Ось чому це?

Змінено користувачем OlaR
  • Лайк 8
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Черномор сказал:

Вже казав, що треба звернути увагу на мадярський сепаратизм (раніше частенько бував у районі Мукачево, Виноградово, Берегово),

На нього давно звернули увагу ... Тому Угорщина увесь час трендить ... Але напасти їй ЕС не дасть. 

Змінено користувачем OlaR
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ігор Луценко радник мера Києва з питань запобігання та виявлення корупції

Очікування відплати

Кожного разу, коли вони по нас стріляють ракетами, у них протягом двох-трьох годин теж мають відбувалися сотні вибухів по усій європейській частині Росії.

Щоб не було злорадства, що ось вийде нове відео із зойками беззбройних жителів. А було очікування відплати, великий страх дрібного обивателя, що українська зброя трошки схибить, не розіб'є чергову казарму чи міст, а попаде по ньому.

Це не фантастика. Це можна вже робити зараз, тільки направити всього лише кілька мільйонів доларів у правильне русло, чиновникам - перестати заважати і почати сприяти. Це - копійки в загальному оборонному бюджеті.

Нам потрібно 10000 дронів на місяць найближчим часом. А згодом - і 100 000, і далі ще більше.

Це все зробити реально, просто треба нам усім як слід захотіти. Перш за все - тим, хто керує державою.

Тобі ми зупинимо їх. Сподіваюся, остаточно і назавжди.

ЗИ:  була інфа, що Київ сьогодні обстрілювався с півночі, то це з білорашки, а саме з під Гомеля? і чому тоді мовчать, що звідти? методичка така чи не на часі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, hause сказал:

Ігор Луценко радник мера Києва з питань запобігання та виявлення корупції

Очікування відплати

Щоб не було злорадства, що ось вийде нове відео із зойками беззбройних жителів. А було очікування відплати, великий страх дрібного обивателя, що українська зброя трошки схибить, не розіб'є чергову казарму чи міст, а попаде по ньому.

І ось нафіг воно нам? Яка відплата? Всі дрони повинні летіти по військовим об"єктам. І не як відплата за удар по нам, а просто тому, що вони прийшли на нашу землю. Нафіг витрачать дрон або ракету на дрібного обивателя, коли ще мобіків озброєних дофіга є?

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, OlaR сказал:

І ось нафіг воно нам? Яка відплата? Всі дрони повинні летіти по військовим об"єктам. І не як відплата за удар по нам, а просто тому, що вони прийшли на нашу землю. Нафіг витрачать дрон або ракету на дрібного обивателя, коли ще мобіків озброєних дофіга є?

...плюс ще півмільйона вже готують.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, OlaR сказав:

І ось нафіг воно нам? Яка відплата? Всі дрони повинні летіти по військовим об"єктам. І не як відплата за удар по нам, а просто тому, що вони прийшли на нашу землю. Нафіг витрачать дрон або ракету на дрібного обивателя, коли ще мобіків озброєних дофіга є?

може він мав на увазі, щоб не така задоволена пика була в них?
а може, дресуру мав на увазі, щоб рефлекси в них якось вправлялися.

Змінено користувачем iiigolkin
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, 90BCO сказал:

...плюс ще півмільйона вже готують.

Так я ж про це. Там цілей для ракет більш ніж достатньо - казарми значно корисніший об"єкт для атаки. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, iiigolkin сказал:

може він мав на увазі, щоб не така задоволена пика була в них?
 

Я Вас прошу ... Хай радіють, що по казармі ... Це той випадок, коли ми залюбки будемо радіти разом з ними ...Ж-)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, OlaR сказал:

Нафіг витрачать дрон або ракету на дрібного обивателя

 

  • Дякую 1
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, OlaR сказав:

Я Вас прошу ... Хай радіють, що по казармі ... Це той випадок, коли ми залюбки будемо радіти разом з ними ...Ж-)

ну тоді, мабуть, треба розглядати це як дресуру.
може ми трохи цинічні, але вже потроху пробуємо,
і реально рашисті реагують саме на дресуру, щось вже виходить
(у голосових чатах)... але мало, дуже мало. З ховрашками краще б виходило...
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Бездомный сказал:

вони завжди такі були 

просто зараз ти почав звертати на те увагу 

Та звісно, бо пох на них було

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 минут назад, OlaR сказал:

А руськоязичні завжди такі нервові - всі повинні знати їх мову та переходити на неї при спілкуванні. Мамочка відправляє синочка у дітсадок на Львівщині і навідь не намагається пояснити дитині, що тут діти спілкуються українською і чемно буде, коли і він буде розмовляти з ними також українською. Не вміє - бува. Тоді вчимо пару найуживаніших слів "добридень, дякую, пробачте, до побачення" і "Мені дуже прикро - я погано розмовляю українською. Але я вчу її!". Якось всі переймаються знервованістю руськоязичних, але всім пофіг на знервованість україномовних. Ось чому це?

І що? Да в нас і такі теж українці, так то проблема матері чи дитини?

Нерви рузькомовних мене не бентежать

Це поступовий процес, чим більшою стане україномовне середовище тим все і вирішиться, але то час, мабуть роки

Змінено користувачем =YaSto=
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, =YaSto= сказал:

І що? Да в нас і такі теж українці, так то проблема матері чи дитини?

Це проблема дитини. Нажаль. Але створила цю проблему мати та оточуючі, що занад-то лагідно ставились до зневажливого відношення ... Коли україномовна дитина приходила до російськомовного садочка в Харькові, в неї було не меньше проблем ... Але це нікого не бентежило ... Якщо хтось дасть посилання на те, як Фаріон булить людину, яка вчить українську, але поки пагано на ній розмовляє, то я зміню своє відношення. А так єдине що вона робить, то забеспечує некомфортність існування тим, кому пофіг на державну мову. Я просто побачила, як Европа офігіває від українців, які начебто тікають вд раши, а самі розмовляють виключно російською. І багато людей там задаються питанням - а може дійсно то націки владу у Києві захопили. Бо українців дуже мало - більшись втікачив росіяни. Це дуже гарно підігрує раша пропаганді. Мені соромно ...  

Цитата

Нерви рузькомовних мене не бентежать

Тому Ви переходити на їх мову?

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, OlaR сказал:

 

Тому Ви переходити на їх мову?

Я не бачу сенсу загострювати, хоча іноді таки хочеться, для окремих упоротих екземплярів.

Я просто відповідаю тією мовою що вони розуміють

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Опять накидывают,камера по времени на час не перведена.

  • Сумно 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, миг сказал:

Опять накидывают,камера по времени на час не перведена.

Це де?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, =YaSto= сказал:

Це де?

Между Никополем и Марганцем.Я на смене,одна камера взяла.Семь прилётов по два.Арта.

Змінено користувачем миг
  • Лайк 1
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Том Купер
13 січня

Війна в Україні, 13 січня 2023 року

Спойлер

Всім доброго дня!

Сьогодні я розповім про останню "реформу" у вищому російському командуванні, а потім, звичайно, про ситуацію в районі Соледара-Бахмута.

Вважаю, що необхідно по-іншому підійти до аналізу рішення Путіна про призначення начальника Генштабу Герасимова командувачем Об'єднаної групи військ (в Україні) - командувачем "спеціальної військової операції" Путіна.

Це тому, що я не розумію, чому всі на Заході думають, що це якесь "пониження" для Суровікіна?

Пані та панове: ми тут обговорюємо не якийсь роман Тома Кленсі - а зміїне місиво, відоме як "владні кола Москви". "Лиходії" тут не виховані і не носять костюми від кутюр, а брутало, що досягли успіху в нещадній боротьбі за владу. Для них немає нічого іншого, окрім власного становища, могутності та грошей.

Попри всю свою помпезну кар'єру, Суровікін ще три місяці тому був "ніким" у російському командному складі. АЛЕ, він був корисний Путіну, бо Суровікін - балакучий, а останній мав його за живе - через корумпованість Суровікіна (і його дружини). І Путін, можливо, не має політичної програми, але має свій генеральний план: проект, за яким він збирається набрати ще більше пропагандистських балів, щоб незважаючи ні на що, залишитися при владі і бути популярним у російському суспільстві.

Таким чином, призначаючи Суровікіна командувачем Об'єднаної групи військ в Україні, Путін розраховував не на перемогу у війні, а на досягнення політично прийнятних обставин у міжнародному плані, а у внутрішньому плані - на заробляння корисних для Путіна пропагандистських балів. Конкретніше: Завдання Суровікіна - навести порядок на фронті, вибити з України здатність продовжувати війну.

Ми можемо сперечатися, чи вдалося це Суровікіну, чи ні. Але чи має значення наша думка? Підіть і запитайте росіян, яких постійно годують путінським пропагандистським сміттям - і так вже 22 роки - і всі вони негайно підтвердять: немає жодних сумнівів, що Суровікін був успішним. Що він не просто навів порядок і дав їм надію на перемогу, а здобув не одну, а кілька великих перемог: і Україну "знеструмив", і Соледар "звільнив", і "укро-вермахт знищив", зазнавши 20 000, 40 000, 60 000 втрат тільки в одному Бахмуті... (цифра зростає з кожним другим постом у соцмережах)...

Справа в тому, що весь цей час позиція Суровікіна була фактично "позалегальною". Не зовсім офіційною. На посаді командувача Об'єднаного угруповання військ він був сам по собі, відповідальний лише перед Путіним, а отже, в обхід офіційної субординації - включаючи і Шойгу, і Герасимова.

...і майте на увазі цинічний стиль правління Путіна: він спалить ваш будинок, вб'є вашу дружину і зґвалтує ваших дітей, в будь-який час доби і без жодного милосердя. Якщо ви є власником комерційно успішного підприємства, але не платите йому належну частку, він за лічені хвилини забере це підприємство, а вас запроторить до ГУЛАГу. Але, перш за все: перш ніж зробити щось подібне, він створить XY юридичних підстав, щоб звинуватити вас у тому, що ви "змусили його діяти таким чином".
 

Те ж саме стосується і цього випадку: Герасимов є начальником Генштабу, який чинив шалений опір спробам Путіна поставити його під свій особистий контроль (і таким чином збільшити свою частку від традиційно ендемічної корупції в російських збройних силах). Тому, "перепризначивши" Герасимова командувачем Об'єднаного угруповання військ в Україні, а Суровікіна - одним з трьох його заступників, Путін створює нову правову ситуацію.

Герасимов тепер несе відповідальність за успіх - або, що більш ймовірно: провал - в Україні, в той час як посада Суровікіна тепер є ОФІЦІЙНОЮ.

.... і якщо хтось думає, що Герасимов тепер "піде командувати військами": бззззз, помиляється! Це завжди роблять заступники, бо на те вони й заступники, щоб командувати.

Єдина відмінність від останніх трьох місяців полягає в тому, що тепер Суровікін буде інформувати Герасимова про те, що він робить: в чому я дуже сумніваюся, що так було останні три місяці.

Підсумок: фактично це Герасимова понизили, а Суровікіна підвищили.

.... і Путін стоїть на порозі подолання останнього бар'єру на шляху до встановлення свого контролю над Генштабом. Герасимов зараз "ходить по дошці": якщо він провалиться, Путін збирається, в буквальному сенсі, згодувати його акулам... а потім призначити Суровікіна начальником Генштабу. А якщо Шойгу "пискне" з цього приводу, то Суровікіну прийде кінець і як новому міністру оборони.

.... і російська громадськість буде аплодувати Путіну за "порятунок нації шляхом усунення з дороги некомпетентних".

Такою є реальність у Москві.

битва за бахмут і соледар

Соледар.... по суті, росіяни могли втратити 2,000-3,000 військовослужбовців тільки за останні 36-48 годин, але вони всюди в місті: від східного в'їзду, через муніципальні будівлі і школи в центрі, аж до шахти №4, і, ймовірно, всередині останньої теж. Вчора з'явилися відеозаписи, як найманці "Вагнера" вільно пересуваються між житловими будинками і на північній стороні Соледару. Не дивно, що не тільки Пригожин і орди його інтернет-фанатів, але навіть дехто на Заході стверджують, що українці втратили Соледар.

Для всіх практичних цілей, і незалежно від того, подобається це комусь чи ні - це факт. Тривалі, масовані російські обстріли, багато з яких супроводжувалися широким застосуванням реактивних систем залпового вогню ТОС-1, завдали втрат 46-й повітряно-десантній частині, виснажили її боєприпаси, наявні на передовій, і таким чином змусили її відійти на західний бік річки Бахмутівка.

Таким чином, Соледар втрачено, і річка тепер формує більшу частину лінії фронту вздовж дороги Т0513 - принаймні на цій ділянці. Станом на сьогоднішній ранок росіяни наступали в напрямку населеного пункту Сіль (очевидно, утримується 77-ю повітряно-десантною бригадою).

На захід і південь від Соледара, станом на вчорашній ранок, 12-та оперативна бригада і 3-й полк спецназу за підтримки підрозділів 17-ї танкової бригади зуміли утримати росіян подалі від траси Т0513, оскільки вони закріпилися на пагорбах на захід від дороги, домінуючи над місцевістю під ними - і, таким чином, над усіма російськими шляхами підходу.

Далі на південь... за останні 24 години 24-й мехкорпус (очевидно, за підтримки 4-го танкового) неодноразово був захоплений зненацька російськими інфільтраціями вздовж Бахмутівки, з боку Соледару, і втратив велику кількість особового складу вбитими і пораненими, а також кілька бойових машин піхоти М80А1 і бронетранспортерів VAB (плюс кілька позашляховиків) в результаті їхніх атак і засідок. Очевидно, що не всі російські атаки були вчасно розпізнані. Але 24-та бригада тримається на Красній Горі.

Далі на південь... Я не впевнений, що в північно-західному куті Підгороднього залишилися українці. Звідти росіяни продовжили наступ у західному напрямку на північний Бахмут: AFAIK, безуспішно.

Далі на південь... тривалі та інтенсивні російські атаки відкинули їх до межі житлових кварталів північно-східного та південно-східного Бахмута.

Південний Бахмут... Росіянам вдалося витіснити 71-й єгерський батальйон з північного Опитного на південні околиці Бахмута. Тобто, вони контролюють дві третини Опитного, а "полем бою", інакше кажучи, є північний сектор цього селища: українці втратили і Опитне.

Нарешті, Кліщіївка... 53-тя мехбригада та полк імені Джохара Дудаєва розірвали на шматки всі лобові атаки росіян зі сходу. Однак, росіяни продовжили штурм "порожнього" району на південь від села (утримуваного 4-ю бригадою швидкого реагування та частинами 28-ї омсбр), в напрямку українських позицій на пагорбах на південний захід від Кліщіївки, з метою удару по 53-й омсбр у фланг, з півдня. Для росіян це залишається "аванпостом", встеленим тілами своїх військ, без жодного добою, але: вони все одно йдуть вперед, "як навіжені".

Загалом, зараз це випробування воль - і логістичних систем. Обидві сторони замерзають, втомлюються, росіяни навіть голодують, а в їхній артилерії не вистачає снарядів через проблеми з логістикою (а не через проблеми з їх постачанням, як багато хто на Заході стверджує). Вони гинуть сотнями. Причина, чому вони можуть продовжувати наступати, полягає в тому, що росіяни збожеволіли: так само, як і від того, що вони сприймають як провину своїх некомпетентних військових командирів, як і від українського опору - як і від того, що ніхто там, від Калінінграда до Владивостока, не має рішення всіх їхніх проблем. Морального духу у них немає, але воля незламна, бо Путін переконав їх, що це єдиний спосіб врятувати Батьківщину, і саме тому вони тисячами йдуть на смерть.

Українці мають волю і рішучість, але все ще не мають інструментів, щоб - в буквальному сенсі - знищити росіян більш швидкими темпами. Вони мають більше тактичних навичок, зазвичай воюють із захищених позицій, тому менше піддаються ворожому вогню і "вмирають лише десятками". Безумовно, НАТО поставило їм кілька десятків систем озброєння, але в загальному підсумку: вони залишилися там, де були ще в лютому-березні минулого року. Основна маса їхнього озброєння - радянського зразка; те, що постачає НАТО, забезпечує їм певну точність, але просто не має достатньої потужності, щоб вбити всіх росіян, які зустрінуться на їхньому шляху.

Таким чином, фактичне питання полягає в тому, чи може і як довго Путін - тобто Суровікін - продовжувати накачувати тисячі мобілок і вагнерівців у цю битву - і це з більшою швидкістю, ніж українці їх відстрілюють?

Чи можуть підрозділи ЗСУ і далі відстрілювати все, що трапляється на їхньому шляху?

У тому, що за останній тиждень Путін, Суровікін - і особливо: Пригожин - зуміли кількісно переважати українську вогневу міць. Кількість взяла гору над якістю. Тим часом, ВС РФ вичерпують свої запаси, але Суровікін вже в процесі перекидання на передову ще більшої кількості. А далі все повториться, починаючи з чергової хвилі мобілізації в Росії, і триватиме доти, доки мобілізованих не відстріляють... або, за "найгіршим сценарієм" з української, та й західної точки зору: доки не залишиться українців, яких можна буде відстрілювати.

З цієї точки зору, бої за Бахмут і Соледар є прототипами того, чого слід очікувати під час наступної фази війни: масованих піхотно-артилерійських боїв - тоді, за всієї "доброї волі" і "ми надсилаємо 11 Леопардів і 40 М113", НАТО все ще, і вперто НЕ постачає Україні достатню кількість фугасних вибухових речовин (див.: артилерійських снарядів), щоб змінити це навіть через 3-6 місяців відсьогодні.

 

Змінено користувачем badgy
  • Лайк 3
  • Дякую 2
  • Сумно 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, =YaSto= сказал:

Ключове, ви зауважили, більшість втікачів в Європі рузькомовні...

Мені ніт, не соромно

Там я зрозуміла, що якби більшись українців розмовляло українською, то ніхто б не думав, що раша нас захопить за 3 дні і ми раніше би отримали необхідну зброю ... Небажання громадян використовувати державну мову давала підставу вважати, що більшисть таки зустріне орків квітами ... І всі були дуже здивовані, що їх не зустріли ... І дуже багато хлопців (і російськомовних і українськомовних) сплатили за це своїм життям ... Бо, якщо ти розмовляєшь, як росіянин, то ...  

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, OlaR сказал:

Там я зрозуміла, що якби більшись українців розмовляло українською, то ніхто б не думав, що раша нас захопить за 3 дні і ми раніше би отримали необхідну зброю ... Небажання громадян використовувати державну мову давала підставу вважати, що більшисть таки зустріне орків квітами ... І всі були дуже здивовані, що їх не зустріли ... І дуже багато хлопців (і російськомовних і українськомовних) сплатили за це своїм життям ... Бо, якщо ти розмовляєшь, як росіянин, то ...  

Ну от, коло замкнулося.

В мене в колі є дві особи забезпечені, що мотають до Франції і Англії , тьхубля, щоб отримати виплати

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, =YaSto= сказал:

Ну от, коло замкнулося.

В мене в колі є дві особи забезпечені, що мотають до Франції і Англії , тьхубля, щоб отримати виплати

Більшисть там з дітьми. Бо ті, хто наражають дітей на небеспеку ... Ті виплати не дозволяють жити забеспеченим навідь на половину так, як дома ...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...