Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

В мене два припущення. Під нікому Безхатько в нашої гілці ховається ППОшник приятель Арестовича (якщо звісно припустити що його не вигадав в штормі брехні сам Арестович). Друге припущення меньше імовірне, але теж заслуговує згадки - згаданий ППОшник так само прогулював уроки по фізиці та досі не чув про відлуння звукових хвиль в умовах міцної забудови богатоповерхівок.

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, tort сказал:

Може все-таки ІПСО-шник? :)

Аж цікаво стало послухати - чиє ІПСО, хто розповсюджує?

 

 

  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, mastervovik сказал:

Но он однозначно не прав, потому что именно он спровоцировал все это!

И при всем моем к нему уважении,ему от этого зашквара отмывается долго и нудно. Если вообще не поставит крест, на его политических амбициях

Этот вряд ли. Если его выкинуть из ОП, он станет вольной птицей, может и в оппозицию к ним пойти, если кто-то прикормит, а им выгоднее иметь такого союзника чем врага. Поэтому на мой взгляд ничего не будет. Не факт, что хотя бы озабоченность выскажут на этот счёт. Скорее сделают вид, что не заметили

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, allanek сказал:

Шукати логіку в головах того божевілля на болотах, то марна справа. З місяць тому, з якогось дива, вони і Красовського зацькували до того, що той вибачався за свій вислів про те, що українських дітей треба топити в річках. Пару днів тому читаю, що суд Красовського виправдав, бо не знайшов нічого поганого в його словах. Тобто, вбивати українських дітей, то добре.

Дарма ви це сказали, зараз почнеться...вже почалось:pozor:

P.S. Стерненко, якраз, цікавий тим, що збирає вислови усієї тої мокшанської погані в стислі 10 хвилин ролика. Тобто, за 10 хвилин можна почути кількох різних марданів. Дуже береже мені час і нерви. Я не знаю, чи хтось витримує слухати все це в повному обсязі?

 

Щось я не пам'ятаю як красовського цькувала русня. Так, трохи пожурили для вигляду. Стерненко стрімко набуває підписників - наче він першим на ютубі з україномовних блогерів, який здолав мільйон підписників. Тобто він як мінімум розповсюджує мовний контент та заохочує інших блогерів переходити на мову. Українець не може ненавидіти Стерненка, якщо він не ватник звичайно.

Змінено користувачем Vikctor
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, Vikctor сказав:

Щось я не пам'ятаю як красовського цькувала русня. Так, трохи пожурили для вигляду.

Було. Бо пам'ятаю, як Красовський вибачався за те. І його теж звільнили звідкись одразу. Знайшла, це перше, що  попалось по запиту, я не глядачка канала Київ:grin:

 

30 хвилин тому, Vikctor сказав:

Українець не може ненавидіти Стерненка, якщо він не ватник звичайно.

Так, згодна. Його ролики завжди про підтримку ЗСУ і про те, що українцям треба об'єднуватись. Звісно, що моє таке сприйняття його. Бо кожен бачить і чує те, що хоче почути-побачити.

 

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, igor_d70 сказал:

Прочитал подумал что шутка. Оказывается действительно пообещали. Охренеть

Это шутка, про Апачи, вернее хайп каких-то британских аналогов наших инфо-пистоболов.

" ... хотелось бы, конечно ... " ©

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, Firetuf сказал:

Зараз ще один срач назріває. І знову не без коментарів ОПи

Та там вже давно було все зрозуміло. А зараз вже й Мадяр підтвердив:

Соледар.

Станом на 17:30 штурмові загони ворога зайняли промзону біля рудника номер 7, що знаходиться в адмін кордоні міста Соледар, і є західною його околицею.

Фронт знаходитиметься від тепер поряд, але за межами міста. 

На данному напрямку попереду тривала позиційна війна. 

 

UPD: на Соледарі ворог втратив чутливу частину своїх хробаків чвк. Продавили м’ясом, вибачте. А полювання лише починається.

Пи@да русні.

 

МАДЯР🇺🇦

15.01.23

 

t.me/robert_magyar

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 1
  • Дякую 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 хвилини тому, Firetuf сказав:

Зараз ще один срач назріває. І знову не без коментарів ОПи.

IMG_20230115_184429.jpg

Хто там згадує ставку та розхитує човен?

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, karbo сказал:

 

Відкрити один із чотирьох ноутів, які  вже порохами припали і ловити таймкоди, а заодно слухати цього поца, до якого жодної поваги. Таким героям на фронті місце, а він дивани протирає, як я.

 

Фото одного з них, три інші просто в коробці.

А чому це Стерненко для вас "поц"? Ви, що - антимайданівець? Чи не знаєте хто такий Стерненко?

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 хвилин тому, Alvalk сказав:

Скорее сделают вид, что не заметили

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Financial Times з посиланням на оцінки американської влади інформує, що під час боїв на ділянці Соледар – Бахмут ПВК "Вагнера" втратила 4 тисячі найманців загиблими та 10 тисяч пораненими.
24tv.ua/pid-soledarom-bahmutom-zneshkodili-blizko-14-tisyach-vagnerivtsiv_n2237054

tehnika-rusni-zov-kobzona.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Чи не знаєте хто такий Стерненко?

Гопник, який ріже беззбройних москалів і кричить про патріотизм, замість зараз озброєних вбивати.

 

А хлопчина, якому рашисти відрізали руку разом з тризубом, гербом України, вбитий на фронті, де без руки боронив країну. 

Це для мене Герой і Патріот. Вічна пам'ять і СЛАВА йому!

Змінено користувачем karbo
  • Сумно 2
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 минуты назад, karbo сказал:

Гопник, який ріже беззбройних москалів і кричить про патріотизм, замість зараз озброєних вбивати.

 

А хлопчина, якому рашисти відрізали руку разом з тризубом, гербом України, вбитий на фронті, де без руки боронив країну. 

Це для мене Герой і Патріот. Вічна пам'ять і СЛАВА йому!

То "Правий сектор" для вас гопники?

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Вячеслав63 сказал:

То "Правий сектор" для вас гопники?

Перестань дурницями займатись. Мова про конкретну особу.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Війна та "мертві душі" в медицині: в країні вибудували злочинну піраміду?

news.obozrevatel.com/ukr/society/vijna-ta-mertvi-dushi-v-meditsini-v-kraini-vibuduvali-zlochinnu-piramidu.htm?fbclid=IwAR2CVspVA7kM7l8z3jdTjlRNkTDpeP0fmfphWCFgOR5NW3sxMqWuMhTOhoQ

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, karbo сказал:

Гопник, який ріже беззбройних москалів і кричить про патріотизм, замість зараз озброєних вбивати.

Не тре наговорювати ... Ну пирнув ніжечком одного з купи, які вирішили його побити ... А що тре було? По головці гладити та розповідати, що так негарно робити? Та чи москалі таке зрозуміють?

Змінено користувачем OlaR
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, OlaR сказал:

Не тре наговорювати ... Ну пирнув ніжечком одного з купи, які вирішили його побити ... А ще тре було? По головці гладити та розповідати, що так негарно робити? Та чи москалі таке зрозуміють?

Та мені пох на тих москалів, яких він порізав, і на тих, які ще здохнути мають і здохнуть. Я в цьому більше ніж переконаний.

Мені цей гопник не подобається.

 

  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Firetuf сказал:

Вся ответственность лежит на украинских властях."...

Іноді, офіційне необдумане слівце, завдає набагато більшої і шкоди, і наслідків

А у них ,что изначально по другому было? Какой шкоды? Меньше стреляли или брехали?Он бывший ляпал похлеще и ничего,любим вами до сих пор.

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, karbo сказал:

Та мені пох на тих москалів, яких він порізав, і на тих, які ще здохнути мають і здохнуть. Я в цьому більше ніж переконаний.

Мені цей гопник не подобається.

Ну й добре. А не подобається, то таке ... Ви для України робите значно меньше нього ...

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, OlaR сказав:

Не тре наговорювати ... Ну пирнув ніжечком одного з купи, які вирішили його побити ... А що тре було? По головці гладити та розповідати, що так негарно робити? Та чи москалі таке зрозуміють?

28/02/2022

За указом Президента сотні (а може й тисячі) ув’язнених українців-учасників бойових дій звільнено.

Серед них і наш побратим друг Іранець. Він вже направляється у бойовий підрозділ, щоб утилізовувати російський непотріб.

Андрій Тарасенко, голова Партії “Правий сектор”

Нагадуємо! Віктор “Іранець” Панаско — сотник “Правого сектору” на Майдані та один з польових командирів ДУК ПС під час розгортання російсько-української війни у 2014 році.

Того ж року у Чернігові стався конфлікт, коли Віктор з дружиною прогулювався ввечері. Компанія п’яних людей здійснила напад на кохану Іранця, Іранець став на захист. Віктор, як досвідчений воїн, самотужки вступив у бій проти кількох агресивних молодиків. На жаль, суд вирішив, що Віктор перевищив межі самооборони і дав йому 15 років тюрми.

Тримайся, ботоксний російський деспот! Тепер друг Іранець вступить у бій із тобою. Щоб отримувати актуальну інформацію від Руху ,,Правий сектор‘‘ підписуйтесь на телеграм канал :https://t.me/pravijofficial

pravyysektor.info/partiya-zvitnist-novyny-oficiyno-borotba/chudova-novyna

4g_q23r6_400x400.jpg

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, OlaR сказал:

Ну й добре. А не подобається, то таке

Слава ж тобі Господи, нарешті мені дозволили мати власну думку))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, karbo сказал:

Слава ж тобі Господи, нарешті мені дозволили мати власну думку))

А Вам обов"язково тре на це дозвіл? Здивована.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...