Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, ukrainian сказал:

Велика Британія вже найближчими тижнями направить в Україну ескадрон танків Challenger 2 та 30 САУ AS90.

 

Еще вертолеты Апач будут

С ракетами Хеллфайр

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, Canton сказал:

Еще вертолеты Апач будут

С ракетами Хеллфайр

Це ще не точно 

тільки один британський таблоїд з такою собі репутацією це повідомляє 

 

We are sending the Apache AH64 E – the most modern version, which can take out multiple targets in seconds. 

Each Apache can be armed with up to 16 anti-tank Hellfires, 76 Hydra 70mm rockets and a 30mm chain gun. 

This means four Apaches could wipe out an entire regiment of 70 tanks within moments

www.mirror.co.uk/news/uk-news/uk-sends-apache-helicopters-armed-28955516

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Firetuf сказал:

Цікаво буде подивитися, яке покарання понесе

Бля,дайте дому остыть и людей достать.Вы хоть и разговариваете мовою но совок с вас ещё не вышел,сразу виновных искать.

  • Лайк 6
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, ШуRik сказал:

Доречі мер Дніпра має аналогічну думку

Тоже ще одно чудо,когда его никопольские волонтёры начали щемить за откаты на % по машинам,что шли на ЗСУ,то он чуть ли один на один махатся стремился.И это в открытой теме на фейсе,жаль не сохранил.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Бездомный сказал:

 

не виправдовуючи арестовича 

 

 

по-перше - я знаходився на вулиці ~ 400- 500 метрах -   чув два вибухи поспіль ( взагалі думав , що прильотів - два ) 

по-друге - кажуть , що ракету такого типу взагалі неможливо збити , і ще не збито жодної 

 

то ж якась маячня 

 

 

Потрібно врахувати фактор міської забудови. Ви могли почути відлуння звуку вибуху, відображене від сусідніх будинків

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Конвертуємо наш гнів у донати для ВСУ.

Це найкраще що ми зараз можемо зробити.

 

Перерахував трохи грошей для зовнішньої розвідки.

 

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, ukrainian сказав:

Велика Британія вже найближчими тижнями направить в Україну ескадрон танків Challenger 2 та 30 САУ AS90.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на офіційну заяву уряду Великої Британії.

"Цього тижня у всьому світі відбудеться сплеск дипломатичної активності Великобританії після того, як прем'єр-міністр доручив старшим міністрам активізувати міжнародні дії з наближенням першої річниці повномасштабного вторгнення в Україну", - йдеться в заяві.

В уряді доповнили, що в Україну відправлять ескадрон із 14 танків Challenger 2 та 30 самохідних артилерійських установок AS90.

Навчання українських військових керуванню цими танками та САУ почнется вже найближчими днями.

Велика Британія оголосила про плани передати Україні 30 САУ AS-90

На сайті уряду Британії зазначили, що окрім 14 танків Challenger 2 планують передати ще 30 САУ AS-90, додаткові деталі будуть повідомлені у понеділок 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, миг сказал:

Тоже ще одно чудо,когда его никопольские волонтёры начали щемить за откаты на % по машинам,что шли на ЗСУ,то он чуть ли один на один махатся стремился.И это в открытой теме на фейсе,жаль не сохранил.

 

2 часа назад, миг сказал:

Бля,дайте дому остыть и людей достать

Будьте послідовним (последовательным), будь-ласка (пожалуйста). У людей горе, а вам все совок мариться (мерещится).

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Firetuf сказал:

 

Будьте послідовним (последовательным), будь-ласка (пожалуйста). У людей горе, а вам все совок мариться (мерещится).

Последователен,потому ,что вам в данный момент интересно..,а то мудило днепровское давно известное.
Дайте номер карты,я вам за перевод вышлю. Не благодарите.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, Бездомный сказав:

взагалі то вона - доросла дівчинка , і здатна подбати про себе сама .:unknown: 

 

під час моменту , коли падав - я вигукнув "лягай!" 

дружина була метрів за п'ять від мене .

каже - дуже здивувалася , як я так спритно зайняв горизонтальне положення - в армії "спалах справа/спалах зліва" натренували :unknown:

 

але ж жахнуло добряче - думали ближче - десь на "П'ятому континенті" , але ніт - метрів зо стоп'ятдесят - двісті звідти , де ми спочатку подумали .

 

 

запомни, ти, непорозуміння , незалежно від щелепи, нормальний мужик в такий момент насамперед думає не за себе, а за свою жінку і дитину, і треба було тобі валити жінку на землю та лягати на неї зверху..а твій вчинок лишній раз вказує яке ти нікчемне серливе створіння, яке може тільки ***іти ротом усяку херню

  • Лайк 6
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, 90BCO сказав:

То Бездомный: Предупреждаю Один Раз:

Будешь нести хню про вчительок та СРСР- будеш отримувати оце:

 

image.thumb.png.92965b77c78922bb10358060ac8daa1d.png

КОЖЕН РАЗ !

 Коли дивилась на цю дівчинку, на пропозиціі прихістку, на реакцію людей, що прагнуть тільки одного- допомогти, згадала про вашу обіцянку. Прохання до вас- не забути про обіцянку.

 

 

_5341418185292890823_121.jpg

_5341747918522138793_121.jpg

  • Лайк 7
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 Приєднуюсь до прохання

Дівчині на фото – 23 роки. У вересні вона втратила коханого на війні. Вчора під час удару по Дніпру втратила свій дім. Її батьки перебувають під завалами, їхня доля невідома.

: Арсен Дзодзаєв/hromadske

зі всієї родини у дитини лишилась ота зелена іграшка, в яку вона вчепилась

 

325728748_646832030529087_2917852497381484585_n.jpg

  • Лайк 3
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

m.censor.net/ua/blogs/3393346/ochkuvannya_vdplati А у мене питания, а куди поділися комплекси Грім, може їх хтось трошки недофінансував?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, allanek сказав:

Дітей з місця влучання краще прибрати, бо:

Паливо - гіперголічна пара «Самін» ТГ-02, та окислювач АК-27И (суміш тетраоксиду азоту і азотної кислоти)

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, Vinsol2009 сказал:

m.censor.net/ua/blogs/3393346/ochkuvannya_vdplati А у мене питания, а куди поділися комплекси Грім, може їх хтось трошки недофінансував?

Та це ще півбіди. Мене обурює думка - куди поділись всі ті вже вироблені ТРК Грім, якими забили всі вціліли склади до травня 2019р. Підозрюю все розпродали...

  • Лайк 4
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Корнил сказав:

запомни, ти, непорозуміння , незалежно від щелепи, нормальний мужик в такий момент насамперед думає не за себе, а за свою жінку і дитину, і треба було тобі валити жінку на землю та лягати на неї зверху..а твій вчинок лишній раз вказує яке ти нікчемне серливе створіння, яке може тільки ***іти ротом усяку херню

У Вас ще є сумніви щодо його психічного здоров'я? Я нарахував 4х придурків на форумі і поставив в ігнор, включаючи того, кого в дурку забрали. Їх не банять, я так розумію, щоб іноді піднімали настрій своїм тупізмом. 

Змінено користувачем anabioz
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, миг сказал:

Бля,дайте дому остыть и людей достать.Вы хоть и разговариваете мовою но совок с вас ещё не вышел,сразу виновных искать.

"Неначасі", кажете? Ну-ну.

Вже сьогодні зранку свинопідарнісобаки, на своїх офіційних ресурсах, малюють ось такі "карцінки". А про теракт в Дніпрі, "Официальный Киев признал, что ракета летела мимо, но неумелая работа украинского ПВО, привела к трагедии. Вся ответственность лежит на украинских властях."....

І посилаються на кого ви б думали? На заяву "радника-Арестовича".

Іноді, офіційне необдумане слівце, завдає набагато більшої і шкоди, і наслідків. Чи у нас закон не приймали? Чи просто закон, як завжди, одних стосується, а інших ні?

Нічого особистого. Мирного дня.

IMG_20230115_102729_666.jpg

  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Firetuf сказал:

Чи просто закон, як завжди, одних стосується, а інших ні?

 

 

„Все животные равны, но некоторые животные более равны чем другие.“ (С)

 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Головне управління розвідки Міністерства оборони України попереджає, що найближчим часом очікується комплексне та масштабне вкидання росією фейкових новин, яке здійснюватиметься із залученням усього спектру сучасних інформаційних засобів та спрямоване на підрив довіри до України з боку західних партнерів.

Як кажуть вуйки будемо видіти, хто в нас тут ху?
ау, зрадойоби, фас!

  • Лайк 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Фрай сказал:

Головне управління розвідки Міністерства оборони України попереджає, що найближчим часом очікується комплексне та масштабне вкидання росією фейкових новин, яке здійснюватиметься із залученням усього спектру сучасних інформаційних засобів та спрямоване на підрив довіри до України з боку західних партнерів.

Як кажуть вуйки будемо видіти, хто в нас тут ху?
ау, зрадойоби, фас!

Думаю, західні партнери, навряд чи, читають форум. І в мене одне питання - а, що раніше цього ніколи не було? Бо це виглядає, як "ніколи не було і ось знову". Вони цим весь час і займаються ще з 2014-ого року, коли їм вдалося своєю пропагандою переконати багатьох на заході. Іноді, коли жінка пускає ютуб на телевізорі на самовключення наступних відео, то слухаю "Прямий". Там іноді таке "зрадо.бство", але і "шапкозакидання", як в "Єдиних новинах", то теж не зовсім реальна оцінка ситуації. Правда, як завжди, десь посередині. Бо, якщо ворог не сильний і не підступний, чмобіки якісь там не навчені, то, чому вони атакують на багатьох напрямках, а наші воїни змушені відступати? Зрозуміло, що не вистачає озброєння і який сенс гнати на вбивство не навчених і недостатньо озброєних українців. Але, якщо захід так повільно і поставлятиме нам зброю, то як можна зупинити цю навалу? Треба чесно сказати народу, що ситуація дуже важка і без такої ж мобілізації у нас ми не зможемо відстояти нашу землю, не те, що відвоювати свої території. І я вважаю це не зрадо..бством, а більш реальною оцінкою ситуації. Якщо треба, то і літнім людям прийдеться воювати. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Думаю, західні партнери, навряд чи, читають форум. І в мене одне питання - а, що раніше цього ніколи не було? Бо це виглядає, як "ніколи не було і ось знову".

Я про те, що у зрадойобів дивним чином збігаються «зради» з кацапськими темами.

Цитата

Якщо треба, то і літнім людям прийдеться воювати. 

Скоріш за все, що так воно і буде, недооцінювати ворога не можна.

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Vikctor сказав:

Та це ще півбіди. Мене обурює думка - куди поділись всі ті вже вироблені ТРК Грім, якими забили всі вціліли склади до травня 2019р. Підозрюю все розпродали...

В лютому 2021 року Міністерство оборони України повідомило про плани     

   Плани бл.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 минут назад, Canton сказал:

„Все животные равны, но некоторые животные более равны чем другие.“ (С)

 

каже людина сповнена зневаги до цивільних штафірок :pozor:

 

или ето другоє ? 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

кацапощелепне дитинство - воно назавжди робить з людини кацапа .

потім вчи мову , не вчи - кацапощелепний  світогляд вже сформовано - лайно зашкарубло.:unknown:

вичавлювати з себе кацапа доведеться болісно - краплю за краплею 

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...