Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

10 минут назад, Бездомный сказал:

каже людина сповнена зневаги

 

Только по отношению к долбо...ам...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, igor_d70 сказав:

Откуда инфа?

вже купа сайтів про це пишуть

 showbiz.24tv.ua/ru/umer-vahtang-kikabidze-legendarnyj-gruzinskij-artist_n2236862

а це свідки розповідають :

  • Сумно 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перепощу, може з форумчан хто є.

Доброго дня, БЕЗПЕЧНИЙ РЕГІОН!
Прошу допомоги. Скоріш за все буде у нас новий проект, але спочатку питання.
ШАНОВНІ СПЕЦІАЛІСТИ, ПОСТАВЩИКИ, СПЕЦІАЛІЗОВАНІ КОМПАНІЇ. 
ЗСУ потрібен зв'язок. Треба придбати партію цифрових радіостанцій.
MOTOROLA DM4600E, 136-174МГц.

Пишіть в лічку або на пошту sg335577@gmail.com вартість, яка буде знижка при купівлі 10, 20, 30 або 40 одиниць, є в наявності і т.д. Чекаю на пропозиції.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Бездомный сказал:

кацапощелепне дитинство - воно назавжди робить з людини кацапа .

Оце виливання власних ваших комплексів вже трохи підзадовбало читати. Але не можу  втриматися і не запитати: враховуючи той факт, що ви сам білінгв з дитинства, то ви себе самі на яку щелепу вважаєте кaцaлaпим, на верхню чи нижню?

Може вам варто себе прийняти таким який ви є в тій парадигмі, яку ви собі вигадали? Ну краще позбутьтеся цього світогляду щодо розподілу світу на кaцaлапoщєлепиx і на усіх інших.

Змінено користувачем tort
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

світоглядна  прірва  між українцем та кацапом полягає у тому , що кацапи  хейтять ( та навіть вбивають )  особистість  -   людину за фактом відмінного від їхнього  світогляду . 

Українець узагальнює , й ніколи не переходить на особистості . Кацап навпаки - знищує саме особистості .

В кацапа рветься дупа длише від того , що хтось має  світогляд , який  відмінний від його погляду на світ .

Кацап - то світогляд , який з дитинства формує кацапощелепне оточення - кацапощелепні радянські ахвіцери окупанти , та їхні паскуди кацапощелепні   самиці ,  які , хіба не більше зло , ніж кацапощелепні  самці .

 

світоглядну  парірву між кацапом та людиною не замаскувати навіть , якщо  згодом кацап вивчить мову - це дуже помітно , навіть тут - прямо зараз .

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Canton сказал:

Еще вертолеты Апач будут

С ракетами Хеллфайр

 

Прочитал подумал что шутка. Оказывается действительно пообещали. Охренеть

Змінено користувачем igor_d70
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Бездомный сказав:

Українець узагальнює , й ніколи не переходить на особистості . 

В кацапа рветься дупа длише від того , що хтось має  світогляд , який  відмінний від його погляду на світ .

" — Знаю, — ответил мастер, — моим соседом в сумасшедшем доме был этот мальчик, Иван Бездомный. Он рассказал мне о вас. — Как же, как же, — отозвался Воланд, — я имел удовольствие встретиться с этим молодым человеком на Патриарших прудах. Он едва самого меня не свел с ума, доказывая мне, что меня нету! " ( "Мастер и Маргарита", мовою Булгакова)

 

08.01.2023 в 19:57, Бездомный сказав:

баба ( про мене) явно сраждає на закрепи - бо нічого розумного від  тієї хабалистої класичної  кацапки  не чув жодного разу.

08.01.2023 в 19:57, Бездомный сказав:

іголкін - ти таки  кацапське  падло

08.01.2023 в 19:57, Бездомный сказав:

 ти (Корнил) за світоглядом - така сама  хабалиста баба кацапка .

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Український прапор майорить над Соледаром: боєць ЗСУ показав незахоплену ворогом частину міста (відео)

Командир окремої тактичної групи аеророзвідки із позивним "Мадяр" запевнив, що станом на 14.15 неділі, 15 січня, бійці ЗСУ тримають захисний рубіж у Соледарі Донецької області та відплачують окупантам за вчорашній ракетний удар по житловій багатоповерхівці у Дніпрі.

За словами “Мадяра”, прапор України майорить нехай над західною околицею міста Соледар, про захоплення якого упродовж тижня звітують російські пропагандисти.

tsn.ua/ato/ukrayinskiy-prapor-mayorit-nad-soledarom-boyec-zsu-pokazav-nezahoplenu-vorogom-chastinu-mista-video-2244436.html

020ef8b2503bb91ca5bef558fe4addb2.jpeg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Бездомный сказал:

під час моменту , коли падав - я вигукнув "лягай!" 

дружина була метрів за п'ять від мене .

каже - дуже здивувалася , як я так спритно зайняв горизонтальне положення - в армії "спалах справа/спалах зліва" натренували :unknown:

 

Гарно своїх синів виховуєш. Своя срака ближче до тіла. Молодець. Продовжуй. 

Змінено користувачем karbo
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как вы зае@али со своими срачами, кто и как лучше на ком стоял😗

Змінено користувачем DimaF
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, mastervovik сказал:

Про Днепр сейчас много,

Понравились ( не подобрал нужное слово) эти две картинки:

IMG_20230115_152353_503.jpg

IMG_20230115_152449_367.jpg

У меня есть нужные слова. Этот геноцид украинского народа осуществляется под патронатом и с молчаливого согласия оон, обсе, еспч, нато, "лидеров" почти всех развтых стран и даже папыримского. Это всегда нужно видеть за всем этими ужасами. 

  • Лайк 12
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Firetuf сказал:

"Неначасі", кажете? Ну-ну.

Вже сьогодні зранку свинопідарнісобаки, на своїх офіційних ресурсах, малюють ось такі "карцінки". А про теракт в Дніпрі, "Официальный Киев признал, что ракета летела мимо, но неумелая работа украинского ПВО, привела к трагедии. Вся ответственность лежит на украинских властях."....

І посилаються на кого ви б думали? На заяву "радника-Арестовича".

Іноді, офіційне необдумане слівце, завдає набагато більшої і шкоди, і наслідків. Чи у нас закон не приймали? Чи просто закон, як завжди, одних стосується, а інших ні?

Нічого особистого. Мирного дня.

IMG_20230115_102729_666.jpg

 

Не виправдовуючи заяву Арестовича (бо сам в шоці від його чергового зашквару), але якщо все так одностайно, то навіщо русня вкидає версії про підрив будинку знизу через закладену у підвал СБУ вибухівку чи руйнування завдяки підриву газу (років 15 тому в тому самому спальному районі через вибух газу було зруйновано здається також 2 під'їзда)?

 

3 часа назад, Vinsol2009 сказал:

В лютому 2021 року Міністерство оборони України повідомило про плани     

   Плани бл.

 

 

 

Мені подобається цей порохоботський флешмоб. Чому не вироблені ракети? Чому не заборонена руська церква? Чому досі опезежопні наволочи мають статус депутатів? І багато подібних чому. Тобто чому не спромоглися все це корисне для країни зробить самі - про це ані слова. А ось зараз їм всі винні. Ладно б подібне разгоняли лишень довбні на кшталт тебе чи подібних вомбатів. Так ні - фарбована товста бабця із коридорів ВР волає теж саме...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До середини наступного року Німеччина передасть Україні 300 тисяч боєприпасів до ЗСУ Gepard.

Про це повідомив голова ради директорів Rheinmetall Армін Паппергер в інтерв’ю виданню Bild am Sonntag.

Він підкреслив, що виробництво першої партії боєприпасів має бути завершене у червні-липні.

“Ми завершимо виробництво першої партії (траншу, – ред.) боєприпасів у червні-липні. До середини наступного року ми поставимо в Україну 300 тис. боєприпасів. Це дуже багато, тому будемо сподіватися, що українська проблема боєприпасів для Gepard буде вирішена“, – сказав Армін Паппергер, відповідаючи на питання журналіста щодо постачання Україні боєприпасів.

mil.in.ua/uk/news/nimechchyna-nadast-ukrayini-300-tysyach-boyeprypasiv-do-zsu-gepard/

FgidHI7XwAA0Hjp.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не знаю, яке може бути покарання ось таким от (не знаю як ця істота називається)...
Але навряд чи залежало від Арестовича, що ця істота каже і як воно це каже....

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, iiigolkin сказал:

Я не знаю, яке може бути покарання ось таким от (не знаю як ця істота називається)...
Але навряд чи залежало від Арестовича, що ця істота каже і як воно це каже....

Дай адресу відео, я кацапам в єбла тикну. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, karbo сказав:

Дай адресу відео, я кацапам в єбла тикну. 

З телеграму брав, але, мабуть, є на ютубі?
Для телеграму-вайберу можна звантажити звідси, на ютубі доведеться шукати.

це "мардан", але його канал на ютубі заблоковано... може хтось цітує...

Змінено користувачем iiigolkin
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Alvalk сказал:

Люся після того, що п**данув, вирішив не зупинятися 

А потім взагалі звалив з хворої голови на здорову:

image.png.bef7c35700ffbf8c8db7e265216b19b8.png

 

Але він забув сказати, що московські воші вже використали українську гниду в своєї пропаганді:

image.png.5124911e2d766dd419e40372cd9ddb08.png

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...