Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, DmiVady сказал:

 

Так что .... Алексей сильно ляпнул, сильно помог пидерам ... как так он умудрился, хз ...

 😉

Невже тільки мені це очевидно ... Як тільки ввечорі суботи в місцевої телезі виклали відео з етеру фейгіна, то мені одразу стало зрозуміло дві речі. По-перше Олексій як в багатьох інших випадках вигадав це на ходу, щоб додати собі ваги що йому відома якась секретна інформація, хоча насправді очевидно що він бере всю інфу з нашіх та руснявих пабліків. По-друге я одразу подумав - пИзда Олексію...

Останні пару днів в твіттер хоч не заходь, бо відсотків 90 твіттів присвячені обговоренню Арестовича. Одним змішують його з лайном, а інши ледь не конанізують...

Змінено користувачем Vikctor
  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Vikctor сказал:

А хто в Україні відчуває справедливий гнів по відношенню до нашої ППО чи взагалі до ЗСУ? Ви там йобнулися в своєму ватному світі?

Ті,  у кого вбиті та покалічені. Ракети цього типу ніколи не збивалися, хоча офіційно повідомляли інше. 

  • Конфуз 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Alvalk сказав:

І тут теж  Порошенко винен? 

www.bbc.com/ukrainian/news-56123963

23 лютого 2021

Уточніть -- суддю призначали при Порошенко, чи ні?

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Canton сказал:

Да-да, конечно...ровно в 1500 м

Я не знаю полностью всего алгоритма наведения этой рухляди, поэтому не могу судить, как влияет наличие воды под боком. Но Днепр там рядом

в ракеті стоїть радар для наведення на кінцевій ділянці, очевидно який має відрізняти авіаносець (9 поверхів) від есмінця (таунхаус). навряд чи вони вимикають цей блок перед пуском.

Змінено користувачем newbee2020
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, karbo сказал:

Ті,  у кого вбиті та покалічені. Ракети цього типу ніколи не збивалися, хоча офіційно повідомляли інше. 

Дай посилання на офіційні повідомлення де б казали про збиття х-22. Чи як завжди пИздиш?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Vikctor сказал:

Дай посилання на офіційні повідомлення де б казали про збиття х-22. Чи як завжди пИздиш?

Тобі треба ти і шукай. 

Заяви, що більшість ракети успішно збивають може інтерпретуватися населенням, як таке, що збивають всі типи без винятку. Про цю особливість населення проінформоване не було. Це психологія сприйняття інформації. 

Змінено користувачем karbo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Vikctor сказал:

Клоун

Фрік тирнетний 

 

Людина в такому стані втрати рідних всіх буде звинувачувати. І вона має право. Її не захистили.

Змінено користувачем karbo
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, Alvalk сказав:

І тут теж  Порошенко винен? 

Висновки зі свавілля "нової поліції" під консульством РФ

 20/09/2016 

Боротьба

Події під консульством рф в Одеса - це не просто акт поліцейського свавілля. Те, що чудила НОВА поліція спільно з нацгвардійцями та бійцями бату МВС "Шторм - це ілюстрація ставлення керівництва держави до власних громадян, ілюструє їх ставлення до рф і окупації Криму та Донбасу.

Все набагато вище, аніж вказівки з маленької голови Вані Іщенка, який тоді керував побиттям активістів, вище голови облначальника Лорткіпанідзе, і тим паче вище голови сєпара-комбата поліції Церковного. Про ролі цих товаришів я напишу трохи згодом.

Напередодні виборів в госдуму рф, і Порошенко, і МЗС одноголосно і гучно заявили: виборів в Україні не буде, поки є окупованим Крим та частина Донбасу. Правда не зовсім було ясно як вони збирались це реалізовувати. Але 18 вересня всі зрозуміли як. Вони просто не збирались це робити. Можна б було виправдати з боку МВС застосування сили, якби люди там грубо порушували громадський порядок або скоїли злочин. Чи намагались би потрапити на територію консульства. Реалізовуючи право на мирний протест, ми знаходились біля входу до території. Нічого не порушували. Нас пакували двічі за день і всім шили адмінки, деяким по 2 рази. І робили це із задоволенням. Один мусор душив 3-х людей, в т. ч. і мене зі словами "ну я же тебе говорил, что мы вам покажем, я же говорил". Це як невеликий приклад.

Поки барижна влада України кулуарно обіймається з росіянами, їх ланцюгові собаки навіть не захищають консульство, а просто тупо луплять і крутять тих, хто прийшов на протест. Бо гучні заяви та дії наших чудових керманичів не мають нічого спільного між собою, як вогонь і вода.

В наше суспільство активно усіма, і в т. ч. силовими методами, режим намагається насадити політику примирення з ворогом. "Треба прощати, це ж не по-європейськи" або "чим тоді ми кращі за них, якщо йдемо під їх консульства! Не цивілізовано!" - їх риторика. Вони кажуть це так, наче окупація наших територій і вбивства тисяч наших громадян - то цивілізовано. А от під консульством рф стояти - злочин проти людства, свободи, демократії і робота на фсб.

Я 18-го вересня бачив 2013-й рік. Нас було мало під консульством. На жаль, мало кого хвилює війна проти нас і тисячі загиблих українців. Але ті, хто були, відбивались до останнього.

Йшов третій рік після Майдану та від початку війни.

 

Сергій Стерненко, керівник Одеського осередку НВР "Правий сектор"

pravyysektor.info/borotba/vysnovky-zi-svavillya-novoyi-policiyi-pid-konsulstvom-rf

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, 7351 сказал:

Уточніть -- суддю призначали при Порошенко, чи ні?

Уяви не маю. Гугл вам в поміч, якщо цікаво. Але точно знаю, що не Президент призначає суддів райсуду.

А взагалі дуже зручна у вас позиція. Якщо щось погане сталося  при Порошенко, то винен автоматично він, бо саме він відповідає за все з початку свого призначення.  А якщо при Зеленському - то винен попередник. Ви вже будьте якось більш послідовним - або  хрестик, або труси

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 5
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, 7351 сказал:

Висновки зі свавілля "нової поліції" під консульством РФ

в цю гру можна грати разом:

"Решение продиктовано с Банковой". Стерненко прокомментировал свой приговор

Стерненко напомнил, что приговор должны были вынести 19 февраля, однако заседание перенесли на 23-е. Он считает, что приговор изначально был оправдательным, но судья его переписал под давлением замглавы ОП Олега Татарова, гепрокурора Ирины Венедиктовой и мэра Одессы Геннадия Труханова, которых "покрывает" президент Владимир Зеленский. 

"Это решение продиктовано с Банковой, которой очень не нравится, когда мы ее критикуем", – сказал он в зале суда.

 

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, karbo сказал:

Фрік тирнетний 

 

Людина в такому стані втрати рідних всіх буде звинувачувати. І вона має право. Її не захистили.

Довбень, тобі в своєму ватному болоті не зрозуміти що таке ступінь довіри до ЗСУ вище 90 відсотків і що українці обожнюють своїх захисників та моляться за них, а не звинувачують в чомусь. 

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Alvalk сказав:

Уяви не маю. Гугл вам в поміч, якщо цікаво. Але точно знаю, що не Президент призначає суддів райсуду.

А взагалі дуже зручна у вас позиція. Якщо щось погане сталося  при Порошенко, то винен автоматично він, бо саме він відповідає за все з початку свого призначення.  А якщо при Зеленському - то винен попередник. Ви вже будьте якось більш послідовним - або  хрестик, або труси

Бла, бла бла.

Програвайте красиво!

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vikctor сказал:

Довбень, тобі в своєму ватному болоті не зрозуміти що таке ступінь довіри до ЗСУ вище 90 відсотків і що українці обожнюють своїх захисників та моляться за них, а не звинувачують в чомусь. 

Боже ж мій, який же ти дятел.

Населення надіялось на ппо, а тепер чітко знає, що лише сховище захистить його. Тому що раптом взнали, що є типи ракети з якими ППО не справляється взагалі. До того вони ще і не точні і потрапити можуть куди завгодно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Alvalk сказав:

в цю гру можна грати разом:

"Решение продиктовано с Банковой". Стерненко прокомментировал свой приговор

 

Вам корисно буде самому це дуже уважно послухати, кожне слово.

Хоча, про що я?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, karbo сказал:

Боже ж мій, який же ти дятел.

Населення надіялось на ппо, а тепер чітко знає, що лише сховище захистить його. Тому що раптом взнали, що є типи ракети з якими ППО не справляється взагалі. До того вони ще і не точні і потрапити можуть куди завгодно.

Не вважай мудрий нарід такими ж телепнями як ти. Всі давно вже знають що ми в змозі збивати,та що ні. Речники ЗСУ постійно про це кажуть.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, karbo сказал:

Боже ж мій, який же ти дятел.

Населення надіялось на ппо, а тепер чітко знає, що лише сховище захистить його. Тому що раптом взнали, що є типи ракети з якими ППО не справляється взагалі. До того вони ще і не точні і потрапити можуть куди завгодно.

А раньше население об этом не знало?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, karbo сказав:

Населення надіялось на ппо, а тепер чітко знає, що лише сховище захистить його

...десь у Оклахомі...

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Canton сказал:

А раньше население об этом не знало?

Не знало, я регулярно переглядаю українські ресурси і жодного разу про це не чув.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, karbo сказал:

Не знало, я регулярно переглядаю українські ресурси і жодного разу про це не чув.

Не знаю що ви там переглядєте, але після кожного обстрілу публікують відсоток збитих ракет. 100 ще не було жодного разу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, Vikctor сказал:

Дай посилання на офіційні повідомлення де б казали про збиття х-22. Чи як завжди пИздиш?

Тримай. 

15 січня речник Повітряних сил ЗС України Юрій Ігнат визнав, що минулі повідомлення про нібито збиття російських надзвукових ракет Х-22 - помилкові.

 

Про це він написав у коментарях до одного з питань у Facebook.

 

За його словами, помилкова інформація щодо знищення ракет Х-22 у минулих зведеннях з'являлася через проблеми комунікації певних військових з начальством.

 

"Поясню, щоб було зрозуміло. Було кілька таких публікацій. Скажімо знайшли у полі бійці уламки Х-22 (а інколи це навіть не Х-22, а уламки іншої ракети), доповідають наверх: ми збили Х-22! Усі хочуть наввипередки сповістити про це першими на своїх ресурсах. Не перевіряючи, не погоджуючи і так далі... головне – першими... Через таку "оперативність" було кілька повідомлень про "збиті" Х-22, і навіть "збиті" ворожі С-300", - написав Ігнат.

 

www.stopcor.org/ukr/section-suspilstvo/news-ignat-informatsiya-pro-zbittya-raket-h-22-u-minulomu-pomilkovi-15-01-2023.html

 

 

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, 7351 сказал:

Вам корисно буде самому це дуже уважно послухати, кожне слово.

Так послухав звісно. Каже, що на суддю надавили згори, і змусили переписати вирок, а винен в тому ОП і особисто Зеленський. Також нагадав про справу Шеремета і Антоненко (якого дехто назвав злочинцем без вироку суду). 

Навіть цікаво, що ви там такого почули, що робить Зеленського кращим за попередника? 🤣

Давайте краще зупинимось, бо не на часі (с). Я не хочу срача, просто показую, що в цю гру (яку ви розпочали) можна грати разом. 

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, unreal1975 сказал:

Не знаю що ви там переглядєте, але після кожного обстрілу публікують відсоток збитих ракет. 100 ще не було жодного разу

Мова не про відсотки, а про те, що збивалися ракети певного типу, яких насправді збивати нічим.

Змінено користувачем karbo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...