Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 часа назад, 7351 сказал:

Українська армія навесні збирається перейти в контрнаступ, а однією зі стратегічних цілей буде спроба перерізати сухопутний коридор між Росією та Кримом, сказав заступник начальника Головного управління розвідки Вадим Скібіцький в інтерв'ю виданням німецької медіагрупи Funke.

Все це добре, але мені нагадує старий мульт "пограбування по-італійстькі" , "Маріо йде грабувати банк!" (с)

Мені здається,  що про  такі  плани (якщо вони насправді такі) краще мовчати, ніж розповідати всім (і ворогу теж)

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Alvalk сказав:

літаки літали регулярно. І головне - вони багато тренувались літати на надмалих висотах

Та да, стояли ми в 2019 на березі Бистриці в Опришівцях, а вони над самими деревами пройшли...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Alvalk сказал:

Сені здається,  що про  такі  плани (якщо вони насправді такі) краще мовчати, ніж розповідати всім (і ворогу теж)

так це ж частина плану :lol:

  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Alvalk сказав:

Все це добре, але мені нагадує старий мульт "пограбування по-італійстькі" , "Маріо йде грабувати банк!" (с)

Сені здається,  що про  такі  плани (якщо вони насправді такі) краще мовчати, ніж розповідати всім (і ворогу теж)

Тетчер, свого часу, анонсувала, завчасно, що дасть .... за Фолкленди і, таки, дала.

Залужний знає, що робить, та як робить, на мою думку.

630537_залужний.jpg

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, Alvalk сказал:

Все це добре, але мені нагадує старий мульт "пограбування по-італійстькі" , "Маріо йде грабувати банк!" (с)

Мені здається,  що про  такі  плани (якщо вони насправді такі) краще мовчати, ніж розповідати всім (і ворогу теж)

Ну, такая себе тайна. По факту - всего 2 фронта у нас: юг и восток. На востоке наступать пытается русня, значит нам остаётся юг.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Alvalk сказал:

Все це добре, але мені нагадує старий мульт "пограбування по-італійстькі" , "Маріо йде грабувати банк!" (с)

Мені здається,  що про  такі  плани (якщо вони насправді такі) краще мовчати, ніж розповідати всім (і ворогу теж)

Думаю там не дураки сидят и понимают что надо говорить а что нет. Вполне возможно что будет как с Херсоном когда летом целый месяц говорили что сейчас Херсон возьмут а потом Харьковскую область очистили 😉

  • Лайк 3
  • Дякую 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, US7IGN сказав:

так це ж частина плану :lol:

Тоді треба Арестовича з Фєйкіним підключати.

  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пришла беда, откуда ... давно уже ждали.

Цитата

Китай готується до розпаду Росії і вже націлився на Сибір та Далекий Схід. Про це свідчить нова карта та інші документи, які публікує міністерство природних ресурсів Китаю. Згідно з ними, в китайській картографії деяким містам та місцевостям на території Росії повертаються китайські топоніми. Так, Владивосток має відтепер називатися Хайшеньвай, Хабаровськ — Болі, острів Сахалін — Куєдао, а Становий хребет - Хребтом Зовнішній Сіньган. Слово «Зовнішній» нібито є натяком на те, що він на межі ісконно китайської території. Активно просувається ідея, що в результаті нерівноправних договорів з Росією китайський народ втратив 1,7 мільйоні квадратних кілометрів території.

 

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 2
  • Дякую 2
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кто-то бросил окурок в неположенном месте. С высоты.

image.thumb.png.cb6efffe0f18c287687c87e6a664fb5f.png

Самолёт ДРЛО А-50 ВКС РФ мог быть целью атаки в Мачулищах и получить некоторые повреждения, - Беларускі Гаюн

Среди прочего, речь может идти о повреждении борта путем сброса с высоты неустановленного предмета.

В результате двух взрывов пострадали передняя и центральная части самолета, повреждена авионика и радиолокационная антенна", – говорится в сообщении.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 6
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Мачулищах могли и кацапы устроить, бо шото бульбофюрер не спешит влазить.

Змінено користувачем DimaF
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отакой, виявляється Байден ще в 1997 році знав, що кацапи підуть до китайців з іранцями, і навіть побажав їм успіхів.

Йому тоді було смішно...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні, 26 лютого, міністр оборони Естонії Ханно Певкур у Києві зустрівся з міністром оборони України Олексієм Резніковим та оголосив про виділення нового пакету військової допомоги для України. 

До пакета допомоги входять автоматична зброя, пістолети, безпілотні літальні апарати, тепловізійні камери, генератори та зарядні пристрої, а також одяг.
 

За весь час Естонія виділила військову допомогу на суму 400 млн євро. Це 1% ВВП країни.

ua.news/ua/world/estoniya-obyavila-o-vydelenii-novogo-paketa-voennoj-pomoshhi-dlya-ukrainy?utm_campaign=[rogue_corq]&utm_medium=[twitter]&utm_source=dlvr.it

prapory.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прямо зараз, на 5-му каналі фільм про Афганістан. Ну дуже цікаво.

Змінено користувачем Музей
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...