Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

4 часа назад, 7351 сказал:

Fp5yM7IX0AETU3i.jpg

О, а я думав хто ж порахує. Так це вже отримала, чи тут включно з тим що наобіцяли, але поки не дали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про звільнення Е.Москальова з посади Командувача об’єднаних сил

www.president.gov.ua/documents/1132023-45961

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просто свежая картинка. Тому из Австрии не спится.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=3373415919595630&set=a.1876977999239437

 

image.thumb.png.9e69d6e7e7727ce02fe8ddb629c6dd79.png

  • Лайк 3
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Propeller сказал:

Просто свежая картинка. Тому из Австрии не спится.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=3373415919595630&set=a.1876977999239437

 

image.thumb.png.9e69d6e7e7727ce02fe8ddb629c6dd79.png

Шото хто-то звиздить....

IMG_20230227_025428.thumb.jpg.62b7ccfae8db3742a90e847357b96724.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Firetuf сказал:

Шото хто-то звиздить....

IMG_20230227_025428.thumb.jpg.62b7ccfae8db3742a90e847357b96724.jpg

Не глядя на эту карту, на сегодняшнее утро - дорога Констаха-Бахмут от Ступочки до Бахмута под полным огневым контролем обсосов любым калибром. Дистанция 1.5 км

Дорога Часов Яр - Бахмут - тоже. Как раз сейчас там рубилово, так что дистанцию не знаю

  • Дякую 1
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вчора виклали в мережу один з боїв в режимі онлайн під Бахмутом у приватному секторі.. хлопці з нашої дніпровської 93 бригади 

 

  • Лайк 1
  • Дякую 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мільярдер зі США придбає для України 15 карет швидкої допомоги марки Toyota Land Cruiser.

Один повнопривідний Land Cruiser у версії «швидкої» коштує близько 116 тисяч доларів.

Автомобілі мають високий дах – це дозволяє медичному персоналу надавати допомогу постраждалим стоячи.

www.slovoidilo.ua/2023/02/27/novyna/svit/milyarder-ssha-prydbaye-ukrayiny-15-karet-shvydkoyi-dopomohy

175484-1_large.jpg

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Міськрада на Рівненщині своїми закупами здивувала навіть прокуратуру.

 

 

  • Лайк 2
  • Хаха 1
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Першу кримінальну справу щодо розтрати коштів, виділених на відбудову після ворожих атак, зареєстрували у Бородянці.

 

Про це повідомила народна депутатка Ольга Василевська-Смаглюк.

Народна обраниця нагадала, що раніше вже зверталася в спеціальну службу для перевірки Бородянської селищної ради та її фінансової звітності, але це не дало ніяких результатів, оскільки всі відомості та документи були спалені.

 

www.kyivschina24.com/news/spaleni-findokumenty-ta-roztrata-v-15-mln-grn-zareyestrovano-pershu-kryminalnu-spravu-shhodo-korupcziyi-na-vidbudovi-borodyanky/

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уявляю, що почнеться у цій чудовій країні - коли надійдуть мільярди доларів на відбудову країни....

У кожному селі таке чавкання та верещання стоятиме !!!!

Про міста взагалі можна мовчати...

Змінено користувачем Privet
  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Хаха 3
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Privet сказал:

Уявляю, що почнеться у цій чудовій країні - коли надійдуть мільярди доларів на відбудову країни....

У кожному селі таке чавкання та верещання стоятиме !!!!

Про міста взагалі можна мовчати...

не уявляєте. запитайте у Рєзнікова як чавкається :lol:

  • Лайк 3
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Корнил сказал:

вчора виклали в мережу один з боїв в режимі онлайн під Бахмутом у приватному секторі..

Щось не вразив рівень підготовки військових....

Гранотометник, який кулю впіймав (одинокий постріл - напевно снайпер, та це ще повезло, що той снайпер поряд не поклав іншого військового, який кинувся пораненого витягати !!!!! - хоча повинен був кинути йому мотузку та таким чином евакуювати),  взагалі вискочив за власної ініціативи - без команди , не попередив, що буде шмаляти (20 хвилина 43 секунда відео) та як наслідок - ніким не був прикритий.

Це відео потрібно похвилинно розбирати командування та робити відповідні висновки, як на мене. 

 

 

Змінено користувачем Privet
  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А звідки та підготовка візьметься, якщо хлопці на війну після двотижневих курсів потрапили?

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Privet сказав:

Щось не вразив рівень підготовки військових....

 

 

 

послухайте, шановний, шоб ви розуміли, такий рівень підготовки військових десь 50% як шо не більше..проблема в тому, що і таких військових особливо скоро міняти буде ні на кого..оно звичайно перед телевізором добре робити аналіз бою, розмірковувати, як треба було зробити правильно, а як ні..коли адреналін лізе через всі дірки, кругом гепає, летять осколки та кулі можно іноді не тільки забути деякі навики, а навіть як тебе звуть теж

  • Лайк 9
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сбушники спіймали чергового зрадника, сподобався коментар, каже видно що чувак готувався, одразу вінок собі купив

FB_IMG_1677492792555.jpg

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Корнил сказал:

сбушники спіймали чергового зрадника, сподобався коментар, каже видно що чувак готувався, одразу вінок собі купив

FB_IMG_1677492792555.jpg

Йолка, йолка!!!

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто в курсі, такі загострення стаються під час ейфорії, чи під час депресії?

 

Screenshot_20230227_120504_Telegram.jpg

  • Хаха 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Музей сказал:

Хто в курсі, такі загострення стаються під час ейфорії, чи під час депресії?

 

Screenshot_20230227_120504_Telegram.jpg

Алкогольный абстинентный синдром 

  • Лайк 6
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Музей сказал:

Хто в курсі, такі загострення стаються під час ейфорії, чи під час депресії?

 

Це чудило чудово розуміє, що його першого публічно, без суду та слідства повісять ,  у разі падіння путінського режиму.

Тому він і казиться - гадить у мізки свого обивателя, що існування путінського режиму це існування росії. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Privet сказал:

Щось не вразив рівень підготовки військових..

якщо уважно подивитися відео то видно що вся вулиця прострілюється і він піймав випадкову кулю. підготовка середня по країні. візьміть будь-яку корпорацію або державну службу. більшість шариться роблячи вигляд що працює і потребує вказівки щодо кожної дії. як на мене проблема виключно в командирі, якого я взагалі не побачив. хіба що це безпосередньо камерамен, який гасає локацією, одночасно стріляючи зі всіх видів зброї, роздаючи поточні команди всім кого бачить та власноруч ставить турнікет. як на мене це поганий командир. він має уміти все, але не повинен виконувати за всіх їх роботу. у моїх командах всі точно знали що і як робити і були на своїх місцях. я не військовий, але після такого бою (якщо чомусь це не зроблено раніше) я би тренував всіх ставити турнікети однією рукою та зав'язаними очима, та ***ив би кожного хто стоїть посеред вулиці, дивлячись по сторонах під час бою. оскільки я параноїк, я би взагалі там довго не стояв очікуючи прильоту. з іншого боку я завжди сам обирав собі людей і виганяв усіх, хто погано працював. мій принцип - краще 10 гарних ніж 100 розпіздяїв. і бюджет кращий і завдання швидше і краще виконується.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Музей сказал:

Хто в курсі, такі загострення стаються під час ейфорії, чи під час депресії?

 

Screenshot_20230227_120504_Telegram.jpg

тим не менш вони кожного разу сильно стимулюють перистальтику дуже великої кількості західного населення...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Privet сказал:

Це чудило чудово розуміє, що його першого публічно, без суду та слідства повісять ,  у разі падіння путінського режиму.

Тому він і казиться - гадить у мізки свого обивателя, що існування путінського режиму це існування росії. 

Он не доживет до падения - его зачистят раньше...слишком информированное слабое звено...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...