Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

11 хвилин тому, Фрай сказав:

Это в том цеху, что фасадом на Борщаговку, а заезд с ул Хмельницкого?

Знаю, когда едешь в метро на Святошино его прямо с поезда видно, крыша в цеху такая необычная, из старой черепицы.

Там еще объява висит на воротах о наборе желающих снаряды заворачивать и паковать, ага.  Ж-) 


 

Чогось згадався анекдот від Жванецького про секретний інститут по ракетам і Надю.

www.jvanetsky.ru/data/text/t8/zvonok/

Змінено користувачем 7351
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не зарано ділити  шкуру  не вбитого ведмедя  ? 

Данилов предложил план по 12 пунктам, как Украина будет деоккупировать Крым.

План секретаря СНБО состоит из 12 пунктов, вот основные моменты:

Граждане России, незаконно приехавшие проживать на Крымском полуострове после февраля 2014 года, должны немедленно покинуть территорию Украины.

россия или другое формирование должно обеспечить безусловную и полную выдачу всех подозреваемых в госизмене и других уголовных преступлениях людей.


 Соглашения, утвержденные не по украинскому законодательству после февраля 2014 года, в том числе по недвижимому имуществу, признаются ничтожными. Право собственности на имущество остается за гражданами Украины.

 Крымский мост демонтируется с целью обеспечения полной свободы мореходства в рамках программы возмещения ущерба.

Реализируется комплексная программа «Детоксикация», призванная нейтрализовать последствия многолетнего действия российской пропаганды на сознание части крымчан.

 Севастополь Данилов предлагает переименовать в «Объект №6». Верховная Рада позже примет решение о новом названии города.

На общественное обсуждение будут вынесены вопросы по проекту и местоположению в Крыму памятника «российский военный корабль идет на х#й».

Подробную и юридически выверенную программу разрабатывает Аппарат СНБО вместе со специалистами и экспертами.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Бездомный сказав:

Не зарано

Це щоб самі збігли -- потім меньше роботи буде.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, 7351 сказал:

Чомусь згадався…

Але не здогадався. ((

Я розумію, що ви перепостили чуже, але навіщо цей дебелізм?
Ще тільки точну локацію цеху показати не вистачає.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Бездомный сказал:

Данилов предложил план по 12 пунктам, как Украина будет деоккупировать Крым.

Ну не знаю...

Как по мне, так там только один пункт стоит напомнить им: все, что не по украинскому законодательству, Украина считает незаконным.

 

А дальше: объявить о подготовке к наступлению на войска рф в Крыму. Громко объявить о дате дистанционного демонтажа моста. И наблюдать.

  • Лайк 3
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Фрай сказав:

Але не здогадався. ((

Я розумію, що ви перепостили чуже, але навіщо цей дебелізм?
Ще тільки точну локацію цеху показати не вистачає.

Тобто, Ви існування відкритих джерел інформації про зброю українського виробництва вважаєте "дебелізмом"?

Поясніть, будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, 7351 сказал:

Тобто, Ви існування відкритих джерел інформації про зброю українського виробництва вважаєте "дебелізмом"?

Поясніть, будь ласка.

Що там пояснювати? Сторінку в Фейсбуці, з якої було взято це повідомлення вже закрили. Явно, по причині попереднього дебілізму. Залишилося з'ясувати, який піараст так підстарався. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

Що там пояснювати? Сторінку в Фейсбуці, з якої було взято це повідомлення вже закрили. Явно, по причині попереднього дебілізму. Залишилося з'ясувати, який піараст так підстарався. 

Я брав не з фейсбуку, а з самого популярного в Украіні джерела по зброї.

Вони текст вже змінили -- я теж.

Питання не до мене.

Тепер інфа звучить так:"Одне з підприємств, що входить до складу концерну “Укроборонпром” показало авіаційні боєприпаси для безпілотників."

Хтось провтикав.

mil.in.ua/uk/news/zavod-mayak-pokazav-novi-boyeprypasy-dlya-bezpilotnykiv/

 

І щоб було зрозуміло, читаємо ще (не виправлене досі, чомусь):

вівторок, 5 січня 2021 р

Завод «Маяк», що входить до складу ДК «Укроборонпром», розпочинає процедуру постановки на озброєння міномета М-120-15 «Молот», про що було повідомлено 4 січня 2021 року.

www.ukrmilitary.com/2021/01/molot.html

Секрет "полішинеля"?

 

 

Змінено користувачем 7351
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Особисто для "скромного прораба", від Гіркіна 

Володин: Западная политическая система деградировала, вместе с ней и её лидеры, которые потеряли не только авторитет, но и стали фигурантами уголовных дел и скандалов. Их решения привели к кровопролитию, разрухе, миллионам жертв и трагических судеб в Ливии, Ираке, Сирии, Афганистане, Югославии, сегодня — на Украине.
Европейские и американские политики, ответственные за это, должны предстать перед международным трибуналом и понести заслуженное наказание.

Вот полностью согласен с "лейб-геем"... Но "кто-бы говорил!".

По ходу, в Гейропє геїв менше, ніж у скрєпних.

 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Вячеслав63 сказал:

По ходу, в Гейропє геїв менше, ніж у скрєпних.

якщо до всього що пишуть та кажуть кацапи притуляти дзеркало, то все одразу стає на свої місця.

  • Лайк 3
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Особисто для "скромного прораба", від Гіркіна 

Володин: Западная политическая система деградировала, вместе с ней и её лидеры, которые потеряли не только авторитет, но и стали фигурантами уголовных дел и скандалов. Их решения привели к кровопролитию, разрухе, миллионам жертв и трагических судеб в Ливии, Ираке, Сирии, Афганистане, Югославии, сегодня — на Украине.
Европейские и американские политики, ответственные за это, должны предстать перед международным трибуналом и понести заслуженное наказание.

Вот полностью согласен с "лейб-геем"... Но "кто-бы говорил!".

По ходу, в Гейропє геїв менше, ніж у скрєпних.

 

Вот если честно, ничего не понял и почему от Хуиркина для меня особенно(((. Насрать, как на одних, так и на других, да и на третьих, если они есть, тоже, чесслово

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, 7351 сказал:
1 час назад, Фрай сказал:

Але не здогадався. ((

Я розумію, що ви перепостили чуже, але навіщо цей дебелізм?
Ще тільки точну локацію цеху показати не вистачає.

Тобто, Ви існування відкритих джерел інформації про зброю українського виробництва вважаєте "дебелізмом"?

Поясніть, будь ласка

Вище вам вже сказали, а від себе нагадаю за Ретровіль і ще різні випадки засвічування.

Більше того, моя локація біля вказаного, вірніше бездумно перепощеного вами.

я там знаходжусь і мені в моєму віці і нах не потрібні зайві хвилювання!
Та думаю, що вони непотрібні і набагато молодшим.

Вам досить було сказати «Ой, не подумав» чи ще щось, а не ліпити відмазки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

8 минут назад, Скромный прораб сказал:

Вот если честно, ничего не понял и почему от Хуиркина для меня особенно(((. Насрать, как на одних, так и на других, да и на третьих, если они есть, тоже, чесслово

Тому, що Гіркін називає Володіна лейб-геєм, а він, мабуть-таки, більше знає, ніж ми з вами. А це "на мінуточку" не журналіст, як Портніков, а цілий спікер держдури. Чи тут вже не "фу"?

Змінено користувачем Вячеслав63
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Петербурге произошел смертельный взрыв в кафе, где выступал пропагандист Татарский: он погиб

2 апреля в питерском кафе, где проходил "творческий вечер" российского пропагандиста Владлена Татарского, произошел взрыв. В России была подтверждена смерть пропагандиста.

 В сети сообщили о 1 погибшем и 16 раненых.

 

 

24tv.ua/ru/v-peterburge-proizoshel-smertelnyj-vzryv-v-kafe-gde-vystupal-propagandist-tatarskij_n2286719

 

С 2011 года сидел в тюрьме Горловки за ограбление. После российского вторжения в 2014 году он скрылся и начал воевать на стороне российских террористов против Украины.

Затем из него сделали "военкора" – очередного российского пропагандиста. Он оправдывал нападение России на Украину и призвал бить по ней активнее ракетами.

а сидів би зараз , в українській зоні , живий був би:unknown:

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Реакция (скорось реакции) 

hromadske.ua 

24 мин.  · 

У Хмельницькому в храмі УПЦ МП, де побили військового, відбувається перша молитва українською мовою. Після події до храму почали приходити люди і збирати підписи для переходу храму до ПЦУ

https://www.facebook.com/watch?v=5770862449690906

Змінено користувачем Propeller
  • Лайк 7
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, 7351 сказал:

Тепер інфа звучить так:"Одне з підприємств, що входить до складу концерну “Укроборонпром” показало авіаційні боєприпаси для безпілотників."

Від зміни тексту інфа не перестає бути дебільною і зашкварною. Особливо, для підприємства УОП. На "Маяку" величезний парк станків з ЧПК. І не змогти "вигризти" нормальну прес-форму, а друкували хвостовики на 3D-принтері? Кацапи не тільки хвостовики до КЗшок виливають із литтєвого 2-х компонентного поліуретану в силіконові форми, а навіть хвостове оперення і елементи крил БПЛА. А у нас "розумні хлопчики Моні" продовжують друкувати, витрачаючи на один хвостовик по 8-10 годин. І ця 3D-принтерна публіка вперта, як барани. Переконати їх почитати інтернет і подивитися відео в Youtube просто неможливо. Навіть жінки освоюють технлогії лиття в силікон всіляких статуеток, сувенірів і навіть мила. А тут... Приклад дурників - заразний. А ще більші дебіли - журнашлюхи, які в силу вродженої і набутої тупості постять крінжові фото, які повністю дискредитують не тільки "Маяк", а УОП у цілому.
Вже не кажу про те, що хвостовики масово виробляються навіть за домопогою термопласт-автоматів:
prom.ua/ua/c3796611-dobri-lyudi-production.html?fbclid=IwAR3rGIlUogtjVDAotLbOZjKtiW6ZYJTWPYxJNy99VtbgC7vYWuGzVjiihwc

І ще декілька прикладів:

youtu.be/12zCDEYNUtg

Змінено користувачем Ranch
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Ranch сказал:

А у нас "розумні хлопчики Моні" продовжують друкувати, витрачаючи на один хвостовик по 8-10 годин. І ця 3D-принтерна публіка вперта, як барани.

вони вважають що роблять щось корисне. і дійсно роблять. робіть краще і дешевше і вони просто не витримають конкуренції...

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Фрай сказав:

Вам досить було сказати «Ой, не подумав» чи ще щось, а не ліпити відмазки.

Ви мене дивуєте.....

Мені нізащо "ліпити відмазки".

За міномети від Вас "відмазки" будуть?

Чи міномети це ніщо для Вас -- можна "спати спокійно"?

Спробуйте пояснити це і ще кількадесят сайтів, що розмістили це до мене.

Не треба вважати себе умнішим за СБУ -- вони працюють.

Знову чергова недолуга спроба доколупатись........

Дивіться:

 

Змінено користувачем 7351
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

війна на виснаження ? :pozor:

 

Dmitry Chernyshev

К сказкам про то, что вот сейчас Россиюшка как сделает 1200 танков, да как покажет всю свою силушку богатырскую.
Результат напряженной работы Уралвагонзавода за февраль 2023 года — 6 танков Т-72Б. Нет, не танков Армата и даже не Т-90М «Прорыв», а Т-72. Который разработали еще в СССР 50 лет назад и перестали выпускать 15 лет назад. Система управления огнем на этом танке очень древняя. Угловую скорость цели и танка, ветер, температура воздуха, заряда и пр. надо вводить вручную
В американском журнале Popular Mechanics российские Т-72 и Т-80 названы двумя из пяти худших в мире танков. Т-72 не хватает современных боеприпасов, прицельных систем ночного видения третьего поколения и брони, вместо которой он получает блоки динамической защиты.

По сводкам 29 марта 2023 года украинцы уничтожили семь танков. За один день сожгли больше, чем выпустили за месяц.
Правильной дорогой идете, товарищи.

DpNX5QZecDQ.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, 7351 сказал:

Мені нізащо "ліпити відмазки".

За міномети від Вас "відмазки" будуть?

Чи міномети це ніщо для Вас -- можна "спати спокійно"?

Спробуйте пояснити це і ще кількадесят сайтів, що розмістили це до мене.

У, как все запущено!

32 минуты назад, 7351 сказал:

Знову чергова недолуга спроба доколупатись...

Матка боска, читаем еще раз

3 часа назад, Фрай сказал:

Я розумію, що ви перепостили чуже, але навіщо цей дебелізм?

Якщо дехто не розуміє, що хтось не думає головою то це не привід повторювати чужі помилки.

А впрочем, мне фиолетово понятно вам или нет, я высказал свое мнение.


П. С. Корнил, теперь вас понял )

 

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...