Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

5 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Зробили усё можливе, щоб в очах цивілізованого світу ми виглядали як дикуни, не достойні власної держави.

Та і взагалі, вбивати русню - це ж негуманно. Толерантніше якось треба і до любителів "руського міра", з якими ми "одінарот". 

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Вячеслав63 сказав:

Мертвечук - це кум вашого кумира. Кум - кумир - прикольно, практично, як Беня - Бенюк.

Вони разом дітей хрестили а ви були свідком? Паліться далі . Не соромтесь, дно пробите.

7 грудня 2022 року Федеральний суд Східного округу Нью-Йорка в Брукліні оприлюднив обвинувальний акт щодо Деркача, якого звинувачують у фінансових злочинах. Звинувачення стосуються змови з метою банківського шахрайства та відмивання грошей, а також відмивання грошей у зв'язку з купівлею та утриманням нерухомості всупереч санкціям США. У разі визнання провини йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 30 років[45][46].

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Вячеслав63 сказав:

Та і взагалі, вбивати русню - це ж негуманно. Толерантніше якось треба і до любителів "руського міра", з якими ми "одінарот". 

З логікою глухо. Тупізм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Vinsol2009 сказал:

Вони разом дітей хрестили а ви були свідком? Паліться далі . Не соромтесь, дно пробите.

7 грудня 2022 року Федеральний суд Східного округу Нью-Йорка в Брукліні оприлюднив обвинувальний акт щодо Деркача, якого звинувачують у фінансових злочинах. Звинувачення стосуються змови з метою банківського шахрайства та відмивання грошей, а також відмивання грошей у зв'язку з купівлею та утриманням нерухомості всупереч санкціям США. У разі визнання провини йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 30 років[45][46].

 

 

Що ви так нервуєте? Не переймайтеся за Деркача, він своє отримає. Як і ваш кумир на попередніх і наступних виборах. 

  • Лайк 2
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Vinsol2009 сказал:

З логікою глухо. Тупізм.

Не обов'язково було озвучувати таке про себе. Й так все зрозуміло.

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Вячеслав63 сказав:

Не переймайтеся за Деркача,

Мені не потрібно перемикати, це ж ваш улюбленець. Ви його цитуєте, не я. От і живіть із цим.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Вячеслав63 сказав:

Не обов'язково було озвучувати таке про себе. Й так все зрозуміло.

З вами усе зрозуміло. Підспівував зрадників. Чергова концерва.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Мені не потрібно перемикати, це ж ваш улюбленець. Ви його цитуєте, не я. От і живіть із цим.

Де я його цитую? Там телефонна розмова пуйла з вашим кумиром. І щось я не бачив судових позовів сивочолого, що це - фейк. Ні до Деркача, ні до ЗМІ. 

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, Вячеслав63 сказал:
40 минут назад, Vinsol2009 сказал:.

Та і взагалі, вбивати русню - це ж негуманно. Толерантніше якось треба і до любителів "руського міра", з якими ми "одінарот"

Мабуть тому він їх нещадно вбиває прямо з чеського окопу, все строчить і строчить. :grin:

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 2
  • Хаха 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Країни Великої Сімки (G7) додатково підтримають Україну на суму більше 5 мільярдів доларів.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у Facebbok.

«За результатами перемовин з міністрами фінансів країн Великої Сімки, в межах Spring Meetings, отримали запевнення у додатковій підтримці України на суму більше 5 млрд доларів. Зокрема, домовилися про додаткові пакети підтримки з Францією, Німеччиною та Великою Британією», - йдеться у повідомленні..

Він окремо зазначив, що й інші країни долучаться до фінансової підтримки України.

«Також Швейцарія надасть Україні 1,8 млрд франків протягом наступних шести років. Данія створює спеціальний фонд і планує наповнити його на 1 млрд євро. Додаткову підтримку Україні нададуть Іспанія, Ірландія, Японія, Литва, Латвія, Ісландія, Нідерланди», - повідомив прем'єр.

www.slovoidilo.ua/2023/04/15/novyna/ekonomika/g7-dodatkovo-nadast-5-milyardiv-dolariv-dopomohy-ukrayini

27_main-v1680126556.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Vinsol2009 сказав:

шмаркли

Так Верховного Головнокомандуючого Збройних Сил України називають тільки кацапи та їхні посіпаки,

тобто вороги України.

  • Лайк 7
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, DimaF сказал:

Фуфайками лучше оббить)

Суворий Ви чолов'яга! Можна взагали зробити без фюзеляжа і без шасі, якщо камікадзе. Головне, що вже існують готові двигуни, які можна там застосувати.Авіоника по типу невидимкі "Стелс". 

Справа в тому що, важки дрони коштують сотни тис., а стара Чессна до 80 тис.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, US7IGN сказал:

І насрати всередині 

Якби я не читав, що ти відправив на фронт свою стару машину, то точно би подумав що в тебе хронічне неутримання

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Вячеслав63 сказав:

Де я його цитую? Там телефонна розмова пуйла з вашим кумиром. І щось я не бачив судових позовів сивочолого, що це - фейк. Ні до Деркача, ні до ЗМІ. 

Іще один, тепер за брехню. Людина не повинна доводити невинуватість. Усім розумним відомо, хто Деркач, а тупим пояснити не можливо.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Вячеслав63 сказав:

Є батальйон "Монако", а є батальйон "Куршавель" - 

 

А є батальон Буковель.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 хвилин тому, 7351 сказав:

Так Верховного Головнокомандуючого Збройних Сил України називають тільки кацапи та їхні посіпаки,

тобто вороги України.

А як правильно брехун?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Під забороною зерно, яйця та молоко: Польща обмежила ввезення продовольства з України
24tv.ua/polshha-zaboronila-vvezennya-produktiv-ukrayini-shho-potrapilo_n2295419

  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На фронті загинув військовий ЗСУ Артур Асадов: його батько працює у штабі бойовиків "ДНР" (відео)
 

Незадовго до загибелі 5 квітня військовий опублікував у Instagram пост, перше речення якого було таке: "Якщо я раптом помру на війні (Не збираюся, але раптом!). Отже, хочу вас усіх попросити не робити петицію про присвоєння мені Героя України".

"Всі хто в полі бою, всі герої. Ви повинні зрозуміти, що Герой України — це найвища державна нагорода і вона має видаватися за визначні та героїчні вчинки. Померти на війні — це не героїчний вчинок. Це чин, до якого має бути готовий кожен воїн", — писав він.

Також він вважав, що в Україні система нагородження "робиться трохи через ж**у і безліч незрозумілих людей отримують державні нагороди.

"Одну і ту ж нагороду отримує пес і боєць, який був у Маріуполі. Я, звичайно, люблю собак, і особливо Патрона, як і всі ви. Але… Не знецінюйте, будь ласка, нагороду", — наголошував військовий.

 

focus.ua/uk/voennye-novosti/560847-na-fronti-zaginuv-vijskovij-zsu-artur-asadov-jogo-batko-pracyuye-u-shtabi-bojovikiv-dnr-video

  • Лайк 3
  • Сумно 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...