Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

На федеральном телеканале "Россия-24" крутится реклама о счастливом будущем российских женщин в браке с успешным китайцем

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Vinsol2009 сказал:

Ответ. Нужно было время, чтобы сообразить, в какое именно никуда отправлять женщин и детей.

Такие суммы платили те, кто мог их платить. Остальные соображали на матрацах в школах бесплатно. Кстати, таких, у кого было, было дофига. Брат был готов по такой цене жене с детями снять и не обязательно во Львове - фиг, ничего не было. Я не понимаю, почему эти ну совсем не бедные люди рыдают такими крокодильеми слезами, если им повезло снять за такие деньги. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Vinsol2009 сказал:

Не, поехала с семьёй дочери, он они живут у знакомых, а ей дали жилье. Приватности судьбы, те, кто были ее врагами, когда она была в оккупации в Полтавской обл.

Потому и получила. Те, кто ехали в никуда, такого комфорта не имели. И скажите спасибо немцам, которые за свои налоги содержат ее. В отличии от вас с Потрошителем, там немцы прекрасно знают, что такое государство и кто и как обеспечивает его возможности. А так же внимательно следят, чтоб те, кого словили за руку на нехорошем, больше в руководство не попадали ...

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Alvalk сказал:

Ну то хто тоді буде бігати за уклонистами, якщо можна іншим через дію вручати? 

А як контролювати, що через дію  отримав? Як в раші? Повістку відправили - і якщо не з'явився, через тиждень стаття?

Так. А в чому проблема? Ще й смс можуть відправити 😉

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, murava сказал:

Это у кацапов такое воспринимается как ущемление всего и вся, а у нас может даже поднять рейтинг гениального лидора и стать торжеством демократии.

Если бы эти повестки раздавали для отправки повоевать в другую страну, то я бы тоже считала, что власть зарвалась. Причем все равно, как эти повестки бы раздавали ... А все ржут с кацапов потому как те думали, что посадив на трон диктатора, будут как сыр в масле кататься ... А тут оказывается товарищ Сталин и за любителями себя пришел тоже ...

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Потрошитель сказал:

Я в 14-м сделал очень плохо тем, у кого были такие мысли в сторону меня или моих близких. Репутация была до войны и осталась - человека, которого лучше не трогать. Поэтому моя жена 

Тоесть отбили всех бандюков на раз? Что ж Вам помешало Донецк осаободить? Дружеские отношения с подонками, пришедшими к власти? А если бы осколок оказался покрупнее, то кто бы ее с детьми защищал? А если бы прилетело в дом и детишки без ног остались бы, то что?

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 минуты назад, OlaR сказал:

Если бы эти повестки раздавали для отправки повоевать в другую страну, то я бы тоже считала, что власть зарвалась. Причем все равно, как эти повестки бы раздавали ... А все ржут с кацапов потому как те думали, что посадив на трон диктатора, будут как сыр в масле кататься ... А тут оказывается товарищ Сталин и за любителями себя пришел тоже ...

Товарищ Сталин, произошла чудовищная ошибка...

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Privet сказав:

 

Змінено користувачем Vinsol2009
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ночь была беспокойной. Кацапы обстреляли Запорожье и Запорожский район ракетами С-300. В Камышевахе разрушили церковь, к счастью, служба там не проводилась. Жертв нет. Как утверждают, 4 запущенные ракеты разорвались в воздухе сразу после пуска.

 

IMG_20230416_084516_289.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Privet сказал:

 

або дійсно багато чого не розуміє , або , швидше , навмисно вмикає дурника

 

з.і.

 

світ врятує  виключно план Моргентау , локалізований під кацапію , угорщину, китай

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Бездомный сказав:

або дійсно багато чого не розуміє , або , швидше , навмисно вмикає дурника

 

з.і.

 

світ врятує  виключно план Моргентау , локалізований під кацапію , угорщину, китай

Не забудьте туди включити Францію, Німеччину, Румунію, Швейцарію, Австрію, Італію, Бразилію, Аргентину,  Чілі і ще купу країн, яких цілком влаштовує Росія.

Змінено користувачем Dmitriy_S
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Не забудьте туди включити Францію, Німеччину, Румунією, Швейцарію, Австрію, Італію, Бразилію, Аргентину,  Чілі і ще купу країн, яких цілком влаштовує Росія.

висновок - Кац пропонує капітулювати ?:unknown:

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Бездомный сказав:

висновок - Кац пропонує капітулювати ?:unknown:

Висновок: перестати пuздіть на ура-патріотичні теми і повернутись в реальність. На даний момент Україна програЄ війну і я не бачу шансів її виграти. Війну виграють розумні циніки. На наше щастя у нас є такі партнери у вигляді США, але на жаль у нас є ще місцеві дегенерати, на яких дрочить півкраїни.

Змінено користувачем Dmitriy_S
  • Лайк 5
  • Хаха 1
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Висновок: перестати ***іть на ура-патріотичні теми і повернутись в реальність. На даний момент Україна програЄ війну і я не бачу шансів її виграти. Війну виграють розумні циніки. На наше щастя у нас є такі партнери у вигляді США, але на жаль у нас є ще місцеві дегенерати, на яких дрочить півкраїни.

на підставі яких фактів ви зробили такі висновки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Висновок: перестати пuздіть на ура-патріотичні теми і повернутись в реальність. На даний момент Україна програЄ війну і я не бачу шансів її виграти. Війну виграють розумні циніки. На наше щастя у нас є такі партнери у вигляді США, але на жаль у нас є ще місцеві дегенерати, на яких дрочить півкраїни.

Я навіть не заперечую те :unknown:

Але , якщо  перелічена тобою коаліція держав - циніків , які відкрито , або таємно  підтримують мордор - православний іділ , дотисне Україну ,  світова безпекова система останніх 80 років остаточно піде по піхві 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, Dmitriy_S сказав:

Не забудьте туди включити Францію, Німеччину, Румунію, Швейцарію, Австрію, Італію, Бразилію, Аргентину,  Чілі і ще купу країн, яких цілком влаштовує Росія.

"Росія" (в тому вигляді, що ми бачили з 1991) закінчилася 24.02.

Нє, ну якщо їх цілком влаштовує ігіл з демонстративно-показовим відрізанням голів - то питань нема.

Францію остаточно викинуть з Африки, спроба замаху на Макрона недавно вже була, будуть ще і на інших.

Не виключаю навіть відрізання чиєїсь голови прямо на засіданні генеральної асамблеї ООН

Я вже не кажу про глобальний піхвець, який настане після окупації Тайваню.

6 годин тому, Dmitriy_S сказав:

На даний момент Україна програЄ війну і я не бачу шансів її виграти.

На даний момент з 24.02 вирішується результат війни між США і Китаєм.

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 1
  • Сумно 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, vadimv сказал:

"Росія" (в тому вигляді, яку ми бачили з 1991) закінчилася 24.02.

Нє, ну якщо їх цілком влаштовує ігіл з відрізанням голів - то питань нема.

голови кацапи відрізали з 1991 року - просто не так відверто та декларативно .

 

То ж існує виликий - надвеликий шанс , що Dmitriy_S  має рацію:unknown:

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, US7IGN сказал:

А яким буде цей світ?

м'яко кажучи не стабільним .

 

Фукуяма - шахрай .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, nosatiy сказав:

на підставі яких фактів ви зробили такі висновки?

Висновок простий. Україна знищує пасіонаріїв, а Росія дегенератів. 

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.ukr.net/news/details/society/96863709.html

А я казав що будуть прикриватися "благом суспільства". Кацапи відрізання голів вважають корисним для їх суспільства. Цікаво, що у обох випадках потерпають українці :pozor:

Тепер можна дизлайкати 😂

  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...