Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

16 хвилин тому, vadimv сказав:

На даний момент з 24.02 вирішується результат війни між США і Китаєм.

З цим згоден, тільки не з 24.02 а десь з 01.04 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Dmitriy_S сказал:

З цим згоден, тільки не з 24.02 а десь з 01.04 

з 11.11.01

 

відлік війни -  знищення через двокаскадне проксі  башт близнюків

NYPD_Taylor_R9-27_3481.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Висновок простий. Україна знищує пасіонаріїв, а Росія дегенератів. 

ну це з інфополя, Арестович таке казав.

я питаю чому програємо і чому перемогти неможливо?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, nosatiy сказав:

ну це з інфополя, Арестович таке казав.

я питаю чому програємо і чому перемогти неможливо?

Я не в курсі що там казав Арестович, давно вже зробив висновок, що він типовий совковий імперець.

Чому програємо - відповідь прямо в процитованому вами пості.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Висновок простий. Україна знищує пасіонаріїв, а Росія дегенератів. 

 

але ж Південна Корея  якось встояла ? 

 

так , кацапи витрачають дегенератів - це правда .

але ж вони дотримуються концепції розвитку суспільства , яка  або системно нищить своїх пасіонаріїїв , або мобілізує їх до лав мордору - тобто дегенератизує - це тупікова  гілка розвитку - доведено СРСР

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Я не в курсі що там казав Арестович, давно вже зробив висновок, що він типовий совковий імперець.

тато - радянський  полковник .

 

те , що арестович - типовий совковий кацапоімперець - навіть добре , бо більшість його слухачів - цільова аудиторія його ІПСОшних вкидів  -  мають саме таку прошивку

 

він розмовляє зі своєю  аудиторією зрозумілими для неї наративами 

 

умовна Фаріон ту аудиторію лише розлютила б

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Я не в курсі що там казав Арестович, давно вже зробив висновок, що він типовий совковий імперець.

Чому програємо - відповідь прямо в процитованому вами пості.

тобто ви і арестович говорите одне і те саме. зрозумів.

Змінено користувачем nosatiy
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Бездомный сказав:

з 11.11.01

 

відлік війни -  знищення через двокаскадне проксі  башт близнюків

NYPD_Taylor_R9-27_3481.jpg

Після цього лозунг Make America Great Again звучить як когнітивний дисонанс знущання над здоровим глуздом.

  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 хвилин тому, nosatiy сказав:

на підставі яких фактів ви зробили такі висновки?

Схоже, Петьман прийняв на чверть ставки п****на.

  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, nosatiy сказал:

тобто ви і арестович говорите одне і те саме. зрозумів.

навіть зламаний годинник двічі на день показує правильний час 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Висновок простий. Україна знищує пасіонаріїв, а Росія дегенератів. 

національні  особливості  соціальної селекції :Rose:

 

цілком можливо , що багато хто  з тих  зк , що зараз  дохнуть у вагнерах за кацапів , у здоровому суспільстві були б тими самими пасіонаріями , які рухають суспульство  до прогресу

 

Так склалося історично - той , хто в Україні був козак , на кацапії був каторжник

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Бездомный сказал:

цілком можливо , що ті зк , що зараз  воюють у вагнерах за кацапів , у здоровому суспільстві були б тими самими пасіонаріями , які рухають суспульство  до прогресу

таке враження що здатність логічно мислити та бути здатним до прийняття світу у всій його неоднозначності збереглася лише у "божевільних" :lol:

головне щоб їх кацапощелепні вчителькі Маргарити не турбували 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Dmitriy_S сказав:

На даний момент Україна програЄ війну і я не бачу шансів її виграти.

Не дочекаєтесь!

Україна переможе!

images.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Бездомный сказав:

національні  особливості  соціальної селекції :Rose:

 

цілком можливо , що ті зк , що зараз  воюють у вагнерах за кацапів , у здоровому суспільстві були б тими самими пасіонаріями , які рухають суспульство  до прогресу

Ні, пасіонарії виїхали за кордон. Коли це зрозуміли, то стали робити зусилля, щоб їх повернути. Я досить добре знаю росіян, працював з ними у міжнародних проектах. В елітах вони не дурні, як би не пижилась місцева пропаганда їх такими виставити. Століттями у них був штучний відбір, який відбирав найкращих з провінцій в метрополію. А от Україна знищувалась цілеспрямовано. Тому дегенератизація нашого суспільства цілком логічна. В мене є сервіс в українському сегменті Інтернет з достатньо високою кількістю користувачів, що дає змогу робити статистичну вибірку. Так от, десь третина чоловіків і дві третини жінок мають ознаки явної розумової відсталості. Це не якась вигадка, а факт. Я перевіряв це на десятирічній дитині, яка ні разу не вундеркінд і навіть не відмінниця. Вона без проблем справляється з простими задачами, які не під силу третині чоловіків і двом трейтям жінок.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 хвилин тому, US7IGN сказав:

бути здатним до прийняття світу у всій його неоднозначності збереглася лише у "божевільних" :lol:

невеличкий тест на здатність сприймати реальність

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Dmitriy_S сказав:

Україна знищує пасіонаріїв

Україна знищує окупантів!

Як би хто їх не називав.

Україна переможе!

ukrayina-peremoge-1.jpg

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, 7351 сказав:

Не дочекаєтесь!

Україна переможе!

images.jpg

На відміну від вас у мене є повністю законна можливість виїхати з України. Але я все ще тут. А коли така можливість з'являється у "патріотів", то вони драпають першими.

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Повернули 130 людей: відбувся великий Великодній обмін полоненими. 

Україна повернула з додому130 своїх захисників на Великдень. Вони потрапили у полон на Бахмутському, Соледарському, Запорізькому, Херсонському напрямках.

Серед звільнених – військові ЗСУ, прикордонники, нацгвардійці, моряки та співробітники ДССТ. Про це повідомив голова Офісу президента України Андрій Єрмак.

"Великий Великодній обмін полоненими. Повертаємо 130 наших людей. Він відбувався протягом останніх днів у декілька етапів. Військові, прикордонники, нацгвардійці, моряки, співробітники ДССТ… Рядові і сержанти, які потрапляли в полон на Бахмутському, Соледарському, Запорізькому, Херсонському напрямках. Наші люди повертаються додому", – зазначив очільник ОПУ.

war.obozrevatel.com/ukr/povernuli-130-lyudej-vidbuvsya-velikij-velikodnij-obmin-polonenimi-foto.htm

 

photo2023-04-1609-56-19.webp

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Одні чорти на Великдень українські церкви обстрілюють, другі -- усяку чортівню пишуть -- аби, хоч як зіпсувати українцям свято.

Україна переможе!

З Великоднем!

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

На відміну від вас у мене є повністю законна можливість виїхати з України. Але я все ще тут. А коли така можливість з'являється у "патріотів", то вони драпають першими.

Чергова "чортівня" про всіх патріотів України!

Україна переможе!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 часа назад, Dmitriy_S сказал:

Ні, пасіонарії виїхали за кордон. Коли це зрозуміли, то стали робити зусилля, щоб їх повернути. Я досить добре знаю росіян, працював з ними у міжнародних проектах. В елітах вони не дурні, як би не пижилась місцева пропаганда їх такими виставити. Століттями у них був штучний відбір, який відбирав найкращих з провінцій в метрополію. А от Україна знищувалась цілеспрямовано. Тому дегенератизація нашого суспільства цілком логічна. В мене є сервіс в українському сегменті Інтернет з достатньо високою кількістю користувачів, що дає змогу робити статистичну вибірку. Так от, десь третина чоловіків і дві третини жінок мають ознаки явної розумової відсталості. Це не якась вигадка, а факт. Я перевіряв це на десятирічній дитині, яка ні разу не вундеркінд і навіть не відмінниця. Вона без проблем справляється з простими задачами, які не під силу третині чоловіків і двом трейтям жінок.

а може слабкий когнітивний розвиток спричинений не  стільки відбором імперією найкращого генетичного матеріалу , скільки низькою   якістттю загальнодоступної -  так званої  "загальної" освіти - "загалобучу"? 

 

а переважна більшість тих , кого ви назвали "пасіонаріями"  просто мали незрівнянно кращий доступ до освітніх  та інших соціалізаційних інструментів ?

 

 

Західна/Східна Німеччина , Північна/Південна Корея , Карелія/Фінляндія - доказ того , як на розвиток особистостей та суспільства у цілому впливавають підходи у соціальній селекції .

 

особисто знаю  знаю випадок етнічнгого фінна , який відсидів на кацапії  а потім репатріювався до фінляндії та згодом став шеф-кухарем у крутому столичному  ресторані :Rose:

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dmitriy_S сказал:

В елітах вони не дурні

це вже еліта , чи ще не еліта ?

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, Vinsol2009 сказал:

Я ні в чому не впевнений, бо маю військово-облікову спеціальність радіорозвідка , а за фахом радіотехнік, тому, на відміну від вас розумію що може бути доказовою базою, а що ні. Я вам за півгодини можу зліпити будь який запис при наявності спеціальної техніки. А виявити підробку може лише спеціаліст, який розуміє, що таке спектри і сигнали. Тому не бачу сенсу обговорювати цю тему з бовдурем, який вірить зраднику.

 

А може бовдур той, що навіть грамотно писати не навчився? "КонЦерва", "бовдурЕм" - це де вас так вчили? 

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 хвилин тому, 7351 сказав:

Чергова "чортівня" про всіх патріотів України!

Україна переможе!

Іноді, читаючи український сегмент Інтернет, я думаю, що варто було б в словнику української мови позначити слова оптиміст і довбойоб синонімами.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...