Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

40 минут назад, kim chen loran сказал:

Якби я не читав, що ти відправив на фронт свою стару машину, то точно би подумав що в тебе хронічне неутримання

не свою. на відміну від поважних волонтерів, якщо я тільки приймав участь в процесі, а ще купа інших людей давали гроші, збирали гроші, шукали, знаходили і так далі, то я не можу сказати що я сам все зробив і гроші мого фонду це мої гроші, які я з власної кишені дістав :lol:

P.S. не хвилюйтеся. запитайте психіатра - нема нічого гіршого ніж тримати в собі. діліться з іншими :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Іще один, тепер за брехню. Людина не повинна доводити невинуватість. Усім розумним відомо, хто Деркач, а тупим пояснити не можливо.

Іншими словами, ви розумні і впевнені, що та розмова - фейк, бо то Деркач злив? А чомусь Портніков, який дійсно розумніший, не впевнений, що то - фейк. І він каже, що нічого страшного в цьому немає, виправдовує Порошенка тим, що це дипломатична розмова - 

 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, ukrainian сказал:

Під забороною зерно, яйця та молоко: Польща обмежила ввезення продовольства з України
24tv.ua/polshha-zaboronila-vvezennya-produktiv-ukrayini-shho-potrapilo_n2295419

за що я завжди поважав поляків, за будь-яких обставин вони перш за все думають про власні інтереси. не ту країну назвали Ізраїлем :lol:

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Вячеслав63 сказал:

Ви все-таки визначіться, раніше версія була, що партія регіонів спонсорувала "Свободу". І Монтян он каже, що, особисто бачила, як передавалися мільйони. А ви тут таке - Беня. До речі, якби не Беня в 2014-ому, який спонсорував добробати, то, навряд, чи лінія розмежування була б тільки на Донбасі. Хоча можна було просто "гудіти" і це навіть саботажем ніхто б не назвав.

 Я раніше також симпатизував Свободі, мій син був у Свободі поки жив в Україні.Але кло я побачив програму Свободи, то серед іншого там стояло 70% усіх посад мають займати  українці- це абсолютно надумане гасло, наприклад у ЗСУ етнічнихукраїнців не є навіть зараз 70%. Потім бачив фото Тягнибока з Марин ЛеПен - хутінською фавориткою з Парижу і надія на Тягнибока розтанула. 

 Чому я так подумав на Беню - роках десь 14-15 якийсь журналист з радіо "Свобода" (Мюнхен) задав Бені якесь незручне для Бені питання. А Беня був тоді якраз підп'януватий, тільки почув слово Свобода, так відразу просто осатанів до того журналюгі - в сенсі що ти хоч неблагодарний? Мабуть подумав, що то представник нашого політичного об'єднання. Тому я так думаю на рахунок Бені, а не видкидаю їх коріння на маскву.

 І зараз у Свободі є суперпорядні люди, як Кошулинський, чи В.Савчук. Був ще видатний діяч і оратор Мирний.

Змінено користувачем kim chen loran
  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Вячеслав63 сказал:

del

 

49 минут назад, US7IGN сказал:

не хвилюйтеся. запитайте психіатра - нема нічого гіршого ніж тримати в собі. діліться з іншими 

 Я і не хвилююсь - після перенесеного інсульту мені не можна таке.

Змінено користувачем kim chen loran
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 хвилини тому, Вячеслав63 сказав:

впевнені

Я ні в чому не впевнений, бо маю військово-облікову спеціальність радіорозвідка , а за фахом радіотехнік, тому, на відміну від вас розумію що може бути доказовою базою, а що ні. Я вам за півгодини можу зліпити будь який запис при наявності спеціальної техніки. А виявити підробку може лише спеціаліст, який розуміє, що таке спектри і сигнали. Тому не бачу сенсу обговорювати цю тему з бовдурем, який вірить зраднику.

 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 03.12.2022 в 20:14, Leon26 сказал:
В 03.12.2022 в 19:53, Фрай сказал:


Мягко выражаясь, в чересчур недружелюбном отношении граждан/неграждан к ЗСУ.

Могу сказать что это откровенная ложь. Даже не знаю на кого это расчитано. Уровень помёт помётыча соловьёва, так что уши торчат конкретно. Не знаю ни одного Николаевца с подобным отношением к ЗСУ.

Так шо, показать одного из? Ж-)

B8622F02-9D65-40FC-A2E0-79A34FEBE4F8.thumb.jpeg.21b72ab23e5b7daeeb11a41ee521f055.jpeg
 

Полюбуйтесь! Там таких коль пруд пруди.

 

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, kim chen loran сказав:

Кошулинський

Скоріше виключення,  ніж правило.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, Vinsol2009 сказал:

Я ні в чому не впевнений, бо маю військово-облікову спеціальність радіорозвідка , а за фахом радіотехнік…

 

Вроде бы как все логично, да? :grin:

от если бы не это

Цитата

тому, на відміну від вас розумію що може бути доказовою базою, а що ні

Этап’ятьнах! :pozor:
Вон оно че, Михалыч, оказывается для гэбни в ссср готовили по профилю юрист-радиотехник!

не, это даже круче чем мой сосед по квартире, он слесарь-гинеколог, однозначно круче. ))

Змінено користувачем Фрай
  • Хаха 4
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, US7IGN сказав:

не свою. на відміну від поважних волонтерів, якщо я тільки приймав участь в процесі, а ще купа інших людей давали гроші, збирали гроші, шукали, знаходили і так далі, то я не можу сказати що я сам все зробив і гроші мого фонду це мої гроші, які я з власної кишені дістав :lol:

P.S. не хвилюйтеся. запитайте психіатра - нема нічого гіршого ніж тримати в собі. діліться з іншими :lol:

Тут такі звинувачування, що не зовсім зрозуміло, на    
який бік фронту машина поїхала.

А то виявиться як в анекдоті:

Вовочка, і що вони тобі казали?

-Гут, Вальдемар, гут.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, ozor сказал:

Тут такі звинувачування, що не зовсім зрозуміло, на    
який бік фронту машина поїхала.

на той бік ще жодна не доїхала. всі на нашому боці помирають 

ми не на тому рівні щоб возити такі машини, які на той бік здатні доїхати.

чого нема, того нема (с) анекдот:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

бл:pozor:

спортсмени кацапії :pozor:

 

Як в такий піхвець можна дітей відпускати :pozor:

Потрошитель , у вас там на бантустані Донбабве такий самий піхвець  ?:pozor: Чи ще крутіший ?:pozor:

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ту Потрошитель. Пуля в голове умножаєт репутацію на ноль. Тем более єслі фпєрєді такиє смєшниє пєрсонажи как Потрошитель:)

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Ту Потрошитель. Пуля в голове умножаєт репутацію на ноль. Тем более єслі фпєрєді такиє смєшниє пєрсонажи как Потрошитель:)

О, ты из окопа?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Потрошитель сказав:

О, ты из окопа?

Ніт. Я нє із окопа. Где-то такой же долбоеб как и вы. Но маленько меньше, что неудивительно:)

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Потрошитель сказал:

О, ты из окопа?

він без аґресії тонко натякнув , що особиста репутація - навіть репутація Джона Рембо - якщо над тобою нема міцної "криші" , то такий собі захист  від зграї відморожених озброєних  вбивць

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кулеметникам «Гвардії наступу» передали партію систем боєживлення «Хижак» у п’ятій версії.

62 піхотні тактичні комплекси отримала об’єднана штурмова бригада «Лють».

Національна поліція України формує штурмові бригади для деокупації українських територій. Штурмова бригада «Лють» — один із таких воєнізованих підрозділів.

До придбання комплексів «Хижак» долучилася компанія «Нова пошта», яка також передала необхідне технічне обладнання та спорядження.

Система боєживлення «Хижак» забезпечує мобільність. Її не потрібно часто перезаряджати, адже короб на 650 набоїв.

При цьому «Хижак» має евакуаційну систему й дозволяють вільно рухатись.

Комплект призначений для кулеметів ПК/ПКМ калібру 7,62*54.

У модифікацію 5.0 входить:

Тканинний (безшумний) короб ємністю 650 патронів. Вказана максимальна ємність, стандартне завантаження короба 425 патронів;

Гнучкий стрічкопровід (рукав) автоматичної подачі патронів. Рукав захищений чохлом. При спорядженні комплексу 75 патронів завантажується в рукав;

Спеціальний ранець з додатковими стропами PALLS. Починаючи з версії 3.0. застосовується змінена конструкція плечових лямок, що дозволяє використовувати комплекс спільно з бронежилетами з “товстими” керамічними плитами;

Тактична платформа з плечовими лямками, яка виступає “носієм” рюкзака з коробом. Платформа містить стропи PALLS і може бути використана для встановлення будь-якого іншого спорядження, що сумісне з PALLS. Можливе використання окремо без рюкзака з боєзапасом;

Розвантажувальний пояс Assault Tactical Belt-4. Пояс сумісний з елементами бойового костюма Plastoon;

Комплекс містить дві системи швидкого скидання.

mil.in.ua/uk/news/brygadu-lyut-ozbroyily-systemamy-boyezhyvlennya-hyzhak/

MyCollages-5-1.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Потрошитель сказав:

О, ты из окопа?

Так что ты можешь с владєющих как минимум...

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это ржака, но подождем Потрошителя как минимум как донецкого клоуна:)

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...