Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

6 хвилин тому, US7IGN сказав:

А куди ж населення дивилося?😂

Шукало, де заробити копійки, а потім шукало продукти, щоб хоть щось на ті копійки купити -- бо дома голодні діти -- все було продумано наперед.

Збережень у банку (тоді один банк був) населення теж "красиво" позбавили.

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 хвилин тому, TaurosRMK сказав:

Території чи життя? Умовно 30 млн людей на території 500 км2, чи 10 млн на території 600 км2?

Не буде ніякого життя на окупованих територіях.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Італія передала Україні понад 20 САУ M109L.

 Італія за рішенням попереднього уряду на чолі з Маріо Драгі передала Україні понад 20 своїх самохідних гаубиць M109L. 

Це броньовані гусеничні машини зі 155-міліметровою гарматою, яка використовує натовські боєприпаси. 

Зазначається, що поставлено від 20 до 30 екземплярів, хоча точна кількість залишається у секреті.

Також, як зазначає La Repubblica, Італія поставила Україні дві ракетні системи M270 MLRS на гусеничному ході.

Крім того, за даними видання, Україні незабаром буде поставлено шість 155-міліметрових САУ PzH2000 німецького виробництва, які доповнять арсенал з 15 таких знарядь, вже переданих Німеччиною та Нідерландами. Стверджується, що українське військове командування вже визначило, що їх буде розміщено в Бахмуті Донецької області для відбиття атак російських військ та ПВК "Вагнер".

Повідомляється, що з армійських складів в Італії знято для передачі Україні десятки американських бронетранспортерів М113.

delo.ua/politics/italiya-peredala-ukrayini-ponad-20-sau-m109l-zmi-406096/

 

 

rbi4nz---c17x11x50px50p-c17x11x50px50p--3b8fba344a99b8386c78b35012d77651.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, 7351 сказал:

 

Що ви "рахуєте", а що не "рахуєте" -- то Ваша особиста справа.

 

Саме так, це моя справа що, в тому числі, говорити чи писати. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За тиждень, з 10 по 16 квітня, українські військові ліквідували 3920 російських солдатів.

Також ЗСУ вдалося знищити літак, вертоліт та 27 БПЛА.

Загальні бойові втрати противника на 10-16.04 орієнтовно склали:

особового складу 3920 осіб ліквідовано,

танків - 21 од.,

бойових броньованих машин - 59 од.,

артилерійських систем - 55 од.,

РСЗВ - 5 од.,

засобів ППО - 2 од,

літаків - 1 од.,

вертольотів - 1 од.,

БПЛА оперативно-тактичного рівня – 27,

автомобільної техніки та автоцистерн - 56 од,

спеціальної техніки - 17.

www.rbc.ua/rus/news/litak-vertolit-ta-mayzhe-4000-okupantiv-znishchili-1681646966.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Dmitriy_S сказав:

На відміну від вас у мене є повністю законна можливість виїхати з України. Але я все ще тут. А коли така можливість з'являється у "патріотів", то вони драпають першими.

Це Ви на вінсола натякаєте?

Якщо всі патріоти втекли, то хто ж там в Бахмуті лишився? 

Невже, дійсно, як і співа0є кацапня, вона тут з НАТОй воює?

  • Лайк 3
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 хвилин тому, US7IGN сказав:

А куди ж населення дивилося?😂

У населення вже більше 100 років проста альтернатива - або брати рушницю в руки, або брати ноги в руки.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, vadimv сказал:

У населення вже більше 100 років проста альтернатива - або брати рушницю в руки, або брати ноги в руки.

Цікаво що оті з рушницею постійно потім обирають тих хто їх вйобує потім. Тобто закон природи що ти або сильний, або розумний, залишає лише ще одну альтернативу - слабий та дурний. І тут навіть рушниця не допомагає 😂

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, ozor сказав:

хто ж там в Бахмуті лишився? 

Може придатні до військової служби за станом здоров'я?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Dmitriy_S сказал:

На відміну від вас у мене є повністю законна можливість виїхати з України. Але я все ще тут. А коли така можливість з'являється у "патріотів", то вони драпають першими.

у кожного є та чи інша можливість виїхать.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нач штаба во время учений решил устроить "диверсию" и поручил это прапору из местных. На следующее утро нач политотдела обнаружил в своем кабинете на столе кирпич  , завёрнутый в газету "правда" и надписью "подарунок від УПА". После этого случая нач штаба ликвидировал пост √1 и спрятал боевое знамя части в своем кабинете в спец сейфе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Патріарх РПЦ звернувся до "малоросів" з вимогою жити з "великоросами" в мирі та любові на землі руській

uainfo.org/blognews/1681646994-patriarh-rpts-gundyaev-zvernuvsya-do-malorosiv-z-vimogoyu.html

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, 7351 сказал:

Там живуть громадяни України, які попали під окупацію, як і такі ж нші громадяни України, які теж попали під окупацію, але через кілька років після перших -- Ви, цього, нажаль, досі не розумієте.

Шановникам расової та іншої сегрегації в Україні, та і серед людей -- не місце -- я так вважаю.

Пане Ксерокс, не напружуйтесь ви так, не намагайтесь думати, це не ваше. )

Ваші громадяни України, які попали під окупацію до скуповування землі та ін під час війни мають таке ж відношення як і ви до тих роликів, що репостите.

Не дарма ж вас Потрошитель лайкнув, він так стопудово зрозумів мій натяк!

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, US7IGN сказал:

А хіба вони не частина України?

в нього треба спитати .

я не певен .

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Патріарх РПЦ звернувся до "малоросів" з вимогою жити з "великоросами" в мирі та любові на землі руській

uainfo.org/blognews/1681646994-patriarh-rpts-gundyaev-zvernuvsya-do-malorosiv-z-vimogoyu.html

вор в законе япончик ?

 

вор мусить сидіти у тюрмі .

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Бездомный сказал:

в нього треба спитати .

я не певен .

 

а хіба він ділить українців на сорти? щось я саме від нього такого не чув. як і закликів наприклад закарпаття разом з закарпатцями віддати мадярам через те що на кожній сільраді мадярський прапор висіть, а половина області крім мадярської, інших мов не знає :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, TaurosRMK сказал:

Тобто один єдиний вихід це йти до останнього, чого б це не коштувало?

у випадку погано підготовленого невдалого наступу  недостатніми силами , можна так обісратися , що компенсуються всі пройоби кацапів на початку війни .

 

то ж я б нікого  у наступ не гнав .

Наступати чи ні - виключна компетенція ЗСУ .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Вячеслав63 сказал:

Донецк, 29 мар — ДАН. Украинские боевики с начала суток 14 раз открывали огонь по территории ДНР, есть разрушения. Бои за Артемовск практически уничтожили украинскую армию, а украинский президент заговорил о компромиссе с Россией.

Бои за Артемовск практически уничтожили украинскую армию, считает руководитель ЧВК «Вагнер» Евгений Пригожин.

Президент Украины Владимир Зеленский заявил, что украинское общество после падения Артемовска потребует от него пойти на компромисс с РФ. Он уверен, что проигрыш в битве за Артемовск станет дорогостоящим политическим поражением для Украины.

Где вы эту х*рню берете? На рашистких сайтах? Я чего-то не знаю такого города как артемовск. Это русня так называет его. У нас есть город Бахмут!

  • Лайк 11
  • Хаха 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, Фрай сказав:

Пане Ксерокс, не напружуйтесь ви так, не намагайтесь думати, це не ваше. )

Ваші громадяни України, які попали під окупацію до скуповування землі та ін під час війни мають таке ж відношення як і ви до тих роликів, що репостите.

Не дарма ж вас Потрошитель лайкнув, він так стопудово зрозумів мій натяк!

 

Ці громадяни України такі ж мої, як і Ваші.

Бачите, Вас вже розуміють, ще трохи -- і у Вас теж почне виходити розуміти натяки.

Процес триває.

А може ще й навчитеся обходитись без образ, замість аргументів, як завжди роблять ті, про кого нема бажання говорити

Успіхів!

Змінено користувачем 7351
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, US7IGN сказав:

а хіба він ділить українців на сорти? щось я саме від нього такого не чув. як і закликів наприклад закарпаття разом з закарпатцями віддати мадярам через те що на кожній сільраді мадярський прапор висіть, а половина області крім мадярської, інших мов не знає :lol:

Брехня.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, semengv сказав:

Где вы эту х*рню берете? На рашистких сайтах? Я чего-то не знаю такого города как артемовск. Это русня так называет его. У нас есть город Бахмут!

Я ж кажу, концерв під прикриттям патріотів все більше.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Українським військовим на передову поступають нові 120-мм осколково-фугасні міни.

Ці міни ОФ-843Б були зроблені «Укроборонпромом» у січні 2023 року.

Про виготовлення 120-мм мін Державний концерн «Укроборонпромом» повідомив у лютому цього року.

Виробничі потужності розосереджені, зокрема, їхня частина розташована в одній з європейських держав.

Заявлено, що цей боєприпас гарантовано уражає ворожу піхоту в радіусі від 25 м до 60 м, а розліт осколків може сягати 250 м.

Крім цього, 120-мм міна здатна руйнувати інженерні споруди та легкоброньовану техніку.

Загалом 120 мм міномет здатний уражати цілі на відстані до 7-ми кілометрів, а сучасними боєприпасами – у понад 8 кілометрів.

120 мм міномет – один із найбільш розповсюджених в Україні видів артилерійської зброї, він активно використовується у бойових діях проти російських загарбників.

mil.in.ua/uk/news/na-fronti-z-yavylysya-ukrayinski-120-mm-miny/

FtxDrx3XwAAYEAv.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...