Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

8 минут назад, SergiyUA сказал:

Значит Вам ПОКА везёт.  

ніт , не пока .

Він розумний . 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Проблема в ризиках для ослабленої війною країни. Ви хочете до місцевих ватників, яких хватає в тих же Харкові і Одесі додати ще чотири мільйони проросійськи налаштованих громадян з Криму/ЛДНР, які будуть розхитувати ситуацію зсередини? Чи ви думаєте, що вони після дев'яти років життя в РФ зараз горять бажанням повернутись в Україну? А от коли Україна стане на ноги, буде в НАТО і в ЄС з зарплатами на рівні польських і українізованим суспільством, то реінтегрувати їх буде значно простіше і з мінімальними ризиками.

Я думаю что большая масса ваты смоется вслед за росвойском. Кроме того будет переходный процесс перед проведением выборов, с отловом явных коллаборантов

Кроме того я думаю что без полностью восстановленной территориальной целостности Украине не светит ни Ес ни НАТО. Про какие либо частные инвестиции можно даже не вспоминать

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, 7351 сказал:

Авдіївку зараз героїчно боронить ЗСУ від штурмів московитів.

А коли наші перйдуть в наступ, то для чого лізти в це Ордло, в це кубельце ждунів та неповноцінних. До речі раджу і вам перевіритись на відповідність здоровому глузду, а то потім вже може бути запізно 

Змінено користувачем kim chen loran
  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, igor_d70 сказал:

Кроме того я думаю что без полностью восстановленной территориальной целостности Украине не светит ни Ес ни НАТО.

Кипр прийняли до ЄС, хоча він поділений майже вже 50 років. Нам не можна чекати на завершення війни невідому кількість років, за цей час, до приміру якійсь інший Пригожин. Чим коротша війна тим менше шансів відбутись невиправному. Наприклад, нам не присилають ще Атакамсів, а ось да Марокко вони поставлені.

Змінено користувачем kim chen loran
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, kim chen loran сказав:

А коли наші перйдуть в наступ, то для чого лізти в це Ордло, в це кубельце ждунів та неповноцінних. До речі раджу і вам перевіритись на відповідність здоровому глузду, а то потім вже може бути запізно 

Дякую за турботу -- недавно повне медобстеження проходив --  з цим, на відміну від вас, все в нормі.

Знову на український форум помилково потрапили з порадами капітулювати?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Dmitriy_S сказав:

зарплатами на рівні польських

Думаєте в цьому житті побачим?)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, kim chen loran сказал:

Кипр прийняли до ЄС, хоча він поділений майже вже 50 років. Нам не можна чекати на завершення війни невідому кількість років, за цей час, до приміру якійсь інший Пригожин. Чим коротша війна тим менше шансів відбутись невиправному. Наприклад, нам не присилають ще Атакамсів, а ось да Марокко вони поставлені.

Нам нельзя, а ЕС можно. Что им помешает?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пентагон оголосив про новий пакет військової допомоги Україні на тлі підготовки ЗСУ до контрнаступу на 325 мільйонів доларів, йдеться у повідомленні Міноборони США.

Що увійшло до пакету - докладніше:

боєприпаси до HIMARS;

155-мм та 105-мм артилерійські снаряди;

важкі протитанкові керовані ракети (TOW);

одноразові ручні протитанкові гранатомети АТ-4;

протитанкові міни;

підривні боєприпаси для подолання перешкод;

понад 9 мільйонів патронів до стрілецької зброї;

чотири машини тилового забезпечення;

високоточні авіаційні боєприпаси.

Також у пакеті Україні передадуть: контрольно-діагностичне обладнання для технічного обслуговування та ремонту автомобілів, обладнання для охорони портів та гаваней, запчастини та інше польове обладнання.

www.unian.ua/weapons/ssha-ogolosili-pro-noviy-paket-viyskovoji-dopomogi-ukrajini-shcho-tudi-uviyshlo-12225786.html

orig-54bf79c001903a0351d05d5b521a0dd9-1531212568.jpg

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, igor_d70 сказал:

Нам нельзя, а ЕС можно. Что им помешает?

декларація кінцевого споживоча - енд юзера

 

німці не можуть без дозволу Швейцарії передати швейцарські набої для Гепардів

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, Бездомный сказал:

ніт , не пока .

Він розумний . 

я дурний, але підготовлений. а ще параноїк :lol:

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, kim chen loran сказал:

А коли наші перйдуть в наступ, то для чого лізти в це Ордло, в це кубельце ждунів та неповноцінних.

зараз тактика ЗСУ в тому щоб дозволяти втекти всім хто бажає. це вам не прикордонна служба, яка впускає кацапів та не випускає українців :lol:

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, US7IGN сказал:

я дурний, але підготовлений. а ще параноїк :lol:

параноя дозволляє готуватися зазделегіддь 

 

а той , хто підготувався зазделегіддь - вже далеко не дурень

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, МаТраС сказав:

Думаєте в цьому житті побачим?)

Навіщо вам зарплата, якщо ви на себе працюєте?

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine 

Суспільство обговорює досить чутливе питання, а саме: рішення парламенту повернути додаткову грошову винагороду військовослужбовцям у розмірі 30-ти тисяч гривень.

Солдат, який несе службу і захищає країну від агресора, ризикуючи власним життям і здоров’ям, виконує завдання у надскладних умовах, має бути високо мотивованим. Пригадайте, як виглядають Вугледар, Мар’їнка, чи Авдіївка. Кожен день оборони України - дається нам дуже високою ціною. Ціною життя та здоров’я наших захисників.

Тому наразі додаткова грошова винагорода нараховується залежно від районів бойових дій та складності завдань, які виконують бійці.

100 тисяч гривень на місяць, як і раніше, збережені захисникам, які воюють безпосередньо на передньому краї. 30 тисяч виплачується військовим, які виконують завдання в районах бойових дій, але не беруть безпосередньої участі в боях із противником пропорційно часу виконання, а також тим, хто перебуває на бойовому чергуванні і бере участь у відбитті повітряних нападів противника, незалежно від району виконання завдання.

Якщо військовослужбовці перебувають поза зоною бойових дій, у тилу, то додаткові бойові виплати їм не нараховуються. Разом з тим, з 1 лютого 2023 року усім військовослужбовцям мінімальний розмір грошового забезпечення було підвищено до 20100 гривень.

Переконані, що у Збройних Силах України має діяти справедлива система виплат, яка не буде створювати передумов до соціальної напруги у бойових підрозділах і з повагою ставитиметься до тих воїнів, які ризикують власним життям і здоров’ям.

Просимо припинити займатися популізмом та сконцентруватися на обороні нашої держави.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, 7351 сказал:

Знову на український форум помилково потрапили з порадами капітулювати?

Ця пропозиція якраз для того, щоби саме заставити рашиків швидше піти на капітуляцію. Невже не зрозуміло відразу, так що вам все такі потрібно ще раз перевіритись, але вже ретельно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, 7351 сказал:

 

Тобі з грьобаним єрмачком дуже смішно?

🤷🏻‍♂️Керівник ОП Єрмак видалив свій допис про НЛО та ППО і закликав чекати на офіційну інформацію від Повітряних сил.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Firetuf сказав:

Тобі з грьобаним єрмачком дуже смішно?

🤷🏻‍♂️Керівник ОП Єрмак видалив свій допис про НЛО та ППО і закликав чекати на офіційну інформацію від Повітряних сил.

Мені взагалі не смішно з початку війни, тобто з 2014 року....

А вже після 24 лютого 2022 року в верхню квартиру під’їзду, де я знімав квартиру, прилетіла ракета "граду", я був в квартирі, мешканців квартири, куди влетів снаряд "граду", на щастя, не було дома.

Змінено користувачем 7351
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Leon26 сказал:

. А вот вы что Порошенко подопревшие места раньше вылизывали, что Зеленскому сейчас. Такой-себе санитар любой власти.. 

А если не найдешь вылизывание сукой будешь? )

есть цитаты, ссылки, за какой год дать? 

Добавлено: Чт май 29, 2014 11:33 pm 

236700CB-162D-4FD0-9454-D4527F037DB8.thumb.jpeg.80a57ccaf91d377b27de165aa4843f57.jpeg

или за его блок

A9AE7D64-9B1E-47F1-871F-E3EC5146DED3.thumb.jpeg.fe6f090cb33833c1c3a159dd158e3117.jpeg

 

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, 7351 сказал:

Я теж саме Вам і доказував -- їх завезли тисячами робити картинку для кремлівської пропаганди зображуючи місцевих на проросійських мітингах.

Дякую.

Так чого Ви так переймаєтесь якимось Гіркіним?  Одним більше, одним меньше. Не тре еазати, що Донецьк через Гіркина під рашу пішов

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, iiigolkin сказав:

Навіщо вам зарплата, якщо ви на себе працюєте?

Хочу бачити навколо щасливих людей і не риючихся в смітниках пенсіонерів)

 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...