Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

6 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Ще одна сова-стратег. А ділить хто буде?

 

 

в кацапів така кількість бажаючих повторити ліваруцію 1917 року ( їх зараз в Україні намагаються утилізувати ), що їм лише слід допомогти дещицю - як німці допомогли членіну

 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Бездомный сказав:

 

 

в кацапів така кількість бажаючих повторити ліваруцію 1917 року ( їх зараз в Україні намагаються утилізувати ), що їм лише слід допомогти дещицю - як німці допомогли членіну

 

 

Це суперечить вашому твердженню про імперські погляди кацапів. Імперці не схильні ділитися, вони схильні до приєднання нових територій.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, US7IGN сказав:

на жаль, королі подобаються все меншій кількості англіків :lol:

Угу, толі дєло куйло на коні.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Dmitriy_S сказал:

Це суперечить вашому твердженню про імперські погляди кацапів. Імперці не схильні ділитися, вони схильні до приєднання нових територій.

так , але  ж в 1917 році на кацапоімперії теж були імперці , що не завадило їм почати різати одне 

 

на кацапії шалений перекос у  рівні життя  між метрополією та провінціями 

 

а дома ждали россияне 

когда остынут кирпичи

(с) 

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, allanek сказав:

Ні, не інша. Вже Юрій Ігнат  в новинах підтвердив

 

ну ок, Пропелер, тут поступила пропозиція, щоб я перед вами вибачився..я не проти, але

1. мені не зовсім зрозуміло, чого я повинен вибачатись?

2. то було сказано жартівливо і як що ви образилися, скажіть, і цей момент ми швидко залагодимо 

3. як що ви не образилися, то я вибачатися не буду, бо воно нах нікому не потрібно

4. взагалі напишіть шо небудь з цього приводу, бажано теж по пунктах, щоб більше не виникало в цьому питань

  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Корнил сказав:

ну ок, Пропелер, тут поступила пропозиція, щоб я перед вами вибачився..я не проти, але

1. мені не зовсім зрозуміло, чого я повинен вибачатись?

2. то було сказано жартівливо і як що ви образилися, скажіть, і цей момент ми швидко залагодимо 

3. як що ви не образилися, то я вибачатися не буду, бо воно нах нікому не потрібно

4. взагалі напишіть шо небудь з цього приводу, бажано теж по пунктах, щоб більше не виникало в цьому питань

Муть якась, краше б ото на дуэль його визвали, а то мучите себе, як при царськом режиме

 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 5
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Корнил сказав:

ну ок, Пропелер, тут поступила пропозиція, щоб я перед вами вибачився..я не проти, але

Ні, не вплутуйте мене в те, що тут між вами. Я нічого не пропонувала. Про що ви там між собою говорили, то не моя справа.

Я вам дала підтвердження Міністерства оборони про те, що це був Кинжал. На цьому все. Чим ви тут, взагалі, займаєтесь, в ці темі? Ігнат про збиття ракети ще зранку казав.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, US7IGN сказал:

бляха, я тільки зі строками трохи не вгадав, все інше поки йде чітко за планом. минулорічна новина www.blackrock.com/corporate/newsroom/press-releases/article/corporate-one/press-releases/blackrock-financial-markets-advisory-to-advise-ministry-of-economy-of-ukraine :lol:

Еще 7 лет  назал ссыль кидал-

"Директор Rothschild в СНГ: 

www.pravda.com.ua/rus/articles/2017/12/13/7165348/

"Конечно, все признают, что существует еще длинный список того, что предстоит сделать, но большинство инвесторов довольно искренне заявили, что возвращение Украины на рынок – это самая интересная история года среди происходящего на развивающихся рынках."

"

– Какие секторы экономики их сегодня интересуют?

– Практически все: агро, энергетика, инфраструктура, ИТ, фармацевтический бизнес.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Бездомный сказал:

ну не могли ж вони всі разом збожеволіти ?

 

Чого це не могли ? - коли вже були подібні приклади у історії : іспанська інквізиція, гітлерівська Німеччина.

Очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім у п'ятницю, 5 травня, переказав українцям прохання від ЗСУ – не фотографувати та не публікувати переміщення військової техніки, а також особового складу української армії.

www.5.ua/regiony/kim-zvernuvsia-do-ukraintsiv-iz-vazhlyvym-prokhanniam-vid-zsu-video-304869.html

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Бездомный сказал:

Приблизно , як Прігожин Бахмут , Махно свого часу , в лоб штурмував Перекоп .

 

Що було з махновцями потім - після того , як Крим було взято - нагадати ? 

 

Історія нас вчить тому , що вона нічому не вчить .

Ну якщо воно повторить рейд по тилам, в стилі Махно, то я буду не проти)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, yukon сказал:

Ну якщо воно повторить рейд по тилам, в стилі Махно, то я буду не проти)))

гнида махно - кацапощелепний кацапоімперський покидьок , на якого продовжують молитися деякі ідіоти в Україні 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Privet сказал:

Чого це не могли ? - коли вже були подібні приклади у історії : іспанська інквізиція, гітлерівська Німеччина.

 

по людожерству  іспанська  інквізіція , та наваіть гітлерівці , у порівнянні з  кацапами - то діти шмаркачі

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 хвилини тому, ozor сказав:

Муть якась, краше б ото на дуэль його визвали, а то мучите себе, як при царськом режиме

 

це тут до чого?..то наші з ним стосунки..ви в курсі, що сьогодні ретроградний Меркурій ще в досить активній фазі, ні?..так от зараз краще свої емоції держати при собі, інакше наслідки можуть бути дуже сумними

Змінено користувачем Корнил
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Корнил сказав:

ви тут до чого?..то наші з ним стосунки..ви в курсі, що ретроградний Меркурій ще в досить активній фазі, ні?..так от зараз краще свої емоції держати при собі, інакше наслідки можуть бути дуже сумними

Та то з нудьги вліз, соррі, тіко з міста в село подався, як у місто фаби полетіли, от і пхнусь куди не треба нервуючи.

  • Конфуз 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Бездомный сказал:

іспанська  інквізіція

Не хотів би я жити у ті часи. Людожери там були ще ті.

Останній акт спалювання на вогнищі мав місце в Іспанії в 1826 році.

 

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, ozor сказав:

Та то з нудьги вліз, соррі, тіко з міста в село подався, як у місто фаби полетіли, от і пхнусь куди не треба нервуючи.

в смислі фаби?..не хєра собі, ваше місто сьогодні бомбили фабами?..де це?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, ozor сказав:

Казали не казати, типа война і всьо такоє.

не думаю що то воєнна таємниця, ну як що ви так вважаєте, то нехай..шо тут скажеш, мої співчуття

..але є і хороші новини, схоже що прилєпін не тільки ходити не зможе, а і розмножуватися теж

IMG_20230506_152503_110.jpg

  • Лайк 4
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Корнил сказав:

місто сьогодні бомбили фабами?..де це?

Сумшина, Глухівська громада: з території рф з літака Су-35 зафіксовано авіаудар 2 керованими авіаційними бомбами по м. Глухів. Внаслідок авіаудару у м. Глухів знищено повністю 2 та пошкоджено 34 приватних будинки, а також навчальний заклад та ЛЕП. Внаслідок обстрілу поранення, попередньо, отримали п’ять осіб, серед яких одна неповнолітня дитина (12 років), з яких четверо госпіталізовано до місцевої лікарні. 

  • Сумно 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, Privet сказал:

Не хотів би я жити у ті часи. Людожери там були ще ті

ще раз - в порівнянні з кацапами  , які масово нищать людей за допомогою засобів масового ураження  тут і зараз - іспанські  інквізітори - то діти шмаркачі

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, vadimv сказал:

Сумшина, Глухівська громада: з території рф з літака Су-35 зафіксовано авіаудар 2 керованими авіаційними бомбами по м. Глухів. Внаслідок авіаудару у м. Глухів знищено повністю 2 та пошкоджено 34 приватних будинки, а також навчальний заклад та ЛЕП. Внаслідок обстрілу поранення, попередньо, отримали п’ять осіб, серед яких одна неповнолітня дитина (12 років), з яких четверо госпіталізовано до місцевої лікарні. 

які  там інквізітори ? 

інквізіторам до кацапів - як до Місяця

інквізитори розбиралися з кожним випадком окремо , кацапи нищать людей масово - промисловими методами 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З російського полону повернули ще 45 захисників та захисниць Азовсталі.

Про це голова ОП Андрій Єрмак повідомив у суботу, 6 травня.

Усі звільнені українці - нацгвардійці з підрозділу Азов. Серед них 35 рядових і сержантів та 10 офіцерів.

nv.ua/ukr/ukraine/events/zahisniki-azovstali-z-polonu-povernuli-shche-45-ukrajinciv-yermak-50322670.html

58ecff8fd265aaf1b8d3621b6b19d3fe.webp

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, allanek сказал:

Ні, не вплутуйте мене в те, що тут між вами. Я нічого не пропонувала. Про що ви там між собою говорили, то не моя справа.

То до мене адресовано!) Все ок.

2 часа назад, Корнил сказал:

то було сказано жартівливо

І у відповідь, міг би також жартівливо вибачитись. Був би кращий!) А то як та мишка "обідєлась мишка, напісяли в норку"

А на рахунок "ти" , "ви"... Залиш, будь-ласка, для своїх ботівських розбірок на форумах. "Мая твая нє панімать", "вмєстє свінєй нє пас" і тд. Це точно без мене і не до мене. Вибачаюсь, трошки помилився, в тобі. Ґарного та мирного дня.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 хвилин тому, Firetuf сказав:

То до мене адресовано!) Все ок.

І у відповідь, міг би також жартівливо вибачитись. Був би кращий!) А то як та мишка "обідєлась мишка, напісяли в норку"

А на рахунок "ти" , "ви"... Залиш, будь-ласка, для своїх ботівських розбірок на форумах. "Мая твая нє панімать", "вмєстє свінєй нє пас" і тд. Це точно без мене і не до мене. Вибачаюсь, трошки помилився, в тобі. Ґарного та мирного дня.

ну ніхєра собі, шо це взагалі таке, шо за наєзди?..хто ви такий, шоб оце все мені говорити?..якийсь бардак тут твориться і всім на то поhуй..одна надія, що у цьому всьому винен ретроградний Меркурій і це все скоро пройде

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...