Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

4 минуты назад, US7IGN сказал:

наступний серіал буде називатися "Щурячий Король"?

Лускунчика треба звати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Бездомный сказал:

дающим задню

За їхні статки вони під владою морально та фізично і задом, і передом, і...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Черномор сказал:

Лускунчика треба звати.

так вже є. і не один :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Черномор сказал:

За їхні статки вони під владою морально та фізично і задом, і передом, і...

Всі мої статки отримані, згрубша, при радянській владі, та влада мене хоче тільки обібрати, і не важливо чи то паркувальник чи воєнком. На, що я їй, хіба, можу показати середній палець. 😏

Пи. Си. Батько голови Львівської облади:

youcontrol.com.ua/catalog/executives/k/kozytskyy-zinoviy-iaroslavovych/founder/

Змінено користувачем sergio
  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Privet сказал:

 

цікаво як у військовослужбовця можна вимагати гроші? він же в армії, озброєний. маячня якась...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, US7IGN сказал:

цікаво як у військовослужбовця можна вимагати гроші? він же в армії, озброєний. маячня якась...

Вже писав за подібне (принцип "кольта уравнителя") - доки буде ставлення, як до мовчазного бидла, доти й буде. Вражає, що не задумуються, бо може людина озброєна і якщо клепки повернуті від фронтового жахіття, то наслідки непередбачувані. Мабуть потрібен прецедент на кшалт "коліївщини" або "гайдамаччини", тоді влада почухає потилицю.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Черномор сказал:

Вже писав за подібне (принцип "кольта уравнителя") - доки буде ставлення, як до мовчазного бидла, доти й буде. Вражає, що не задумуються, бо може людина озброєна і якщо клепки повернуті від фронтового жахіття, то наслідки непередбачувані. Мабуть потрібен прецедент на кшалт "коліївщини" або "гайдамаччини", тоді влада почухає потилицю.

Не делайте из мухи слона.

Наверняка какая то мутная история, с какими то зехерами.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Черномор сказал:

Вражає, що не задумуються, бо може людина озброєна і якщо клепки повернуті від фронтового жахіття, то наслідки непередбачувані

мені здається було навпаки. типова класична схема. якійсь "військовослужбовець" в тилу крутив-мутив на побігушках у якогось умовного воєнкому. або крали щось. замовники аванс давали "під розписку". коли його викрили і трохи присунули (або зрозумів що гроші взяв, а виконати не зможе) - злив інших учасників. чи ви справді думаєте що населенню можна правду казати? :lol:

Змінено користувачем US7IGN
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Черномор сказал:

Мабуть потрібен прецедент

13 минут назад, DimaF сказал:

Наверняка какая то мутная история,

7 минут назад, US7IGN сказал:

мені здається було навпаки.

Втому й справа, що головна проблема журналістів, які бажають якнайшвидше розігнати "гарячу" новину, що написати подробиці справи неможливо, бо то є таємниця для загалу, а такі собі загальні описи лише створюють простір для будь-яких фантазій. Як на мене, то цілком виправданих. Тому, шановне панство, менше звертаємо уваги на PR-акції та такий собі заробіток для другої найстарішої професії :) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, Vladdi сказал:

менше звертаємо уваги на PR-акції та такий собі заробіток для другої найстарішої професії

Це ви про людей в кадрі?😂

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, US7IGN сказал:

Це ви про людей в кадрі?

Ніт, про журналістів :)  Причетність до другої найдревнішої зобов'язує не гребувати нічим задля власної розкрутки. Але багатьом вистачає такту та розуму, а інші відразу з котушок зриваються. А найгірше буває, коли людина створює собі певний авторитет, а потім, в гонитві за рейтингом, починає маніпулювати фактами, адже висвітлюючи/публікуючи половину факту можливо викривити будь-яку подію навіть і у зворотному напрямку. Це, зазвичай, створює хвилю хайпу, що було і потрібно. А з іншого боку не підкопаєшся, адже покарання за подання лише частини інформації не існує... Про таких "умільців" тут вже обговорювали

Змінено користувачем Vladdi
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, sergio сказал:

Пришлось лишних 5 км вокруг объехать, кто мне сцуко 0, 5 л бензина возместит?! 😾Шмыгалю писать?! 

Не розумію завзятості. Пишаєтесь тим, як ловко від отримання повістки відпетляв? Типу, то брудна справа для таких, як ви? Про небажання служити, ясно-понятно. Непонятно тільки навіщо про це всім сповіщати, та ще і в такому руслі, мовляв: подивіться всі який я хитрожопий!

Уникаєте повістки? Справа совісті кожного громадянина. Але ще і хизуватися цим? Ну то вже занадто. 🤬

  • Лайк 9
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, Evgenich сказал:

Не розумію завзятості. Пишаєтесь тим, як ловко від отримання повістки відпетляв? Типу, то брудна справа для таких, як ви? Про небажання служити, ясно-понятно. Непонятно тільки навіщо про це всім сповіщати, та ще і в такому руслі, мовляв: подивіться всі який я хитрожопий!

Уникаєте повістки? Справа совісті кожного громадянина. Але ще і хизуватися цим? Ну то вже занадто. 🤬

Не хотів зранку писати, щоб не наврочити.Брат троюрідний дві години, як проскочив кордон з білим білетом💪

Пи. Си. Значить по вашему, коли военкоми, порушуючи закон, з метою видачі повісток, проникають на приватну територію, в тч зі взломом замків, пакують людей в буси, застосовуючи насилля, повно таких відео на Ютубі, значить то нормально?!Мені простіше об, їхати тих придурков, ніж потім лазити у до військкомату, щоб довести, що я не верблюд. 

Пи. Си. Улюблена пісенька з дитинства😏

 

Змінено користувачем sergio
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Evgenich сказав:

Не розумію завзятості. Пишаєтесь тим, як ловко від отримання повістки відпетляв? Типу, то брудна справа для таких, як ви? Про небажання служити, ясно-понятно. Непонятно тільки навіщо про це всім сповіщати, та ще і в такому руслі, мовляв: подивіться всі який я хитрожопий!

Уникаєте повістки? Справа совісті кожного громадянина. Але ще і хизуватися цим? Ну то вже занадто. 🤬

Не звертайте на отето🤮 уваги, бо чим більше Ви будете дивуватись  цьому ..... ти більше воно буде хлюпати на форумі брудом

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 хвилин тому, Evgenich сказав:

Не розумію завзятості. Пишаєтесь тим, як ловко від отримання повістки відпетляв? Типу, то брудна справа для таких, як ви? Про небажання служити, ясно-понятно. Непонятно тільки навіщо про це всім сповіщати, та ще і в такому руслі, мовляв: подивіться всі який я хитрожопий!

Уникаєте повістки? Справа совісті кожного громадянина. Але ще і хизуватися цим? Ну то вже занадто. 🤬

ну посудіть самі, як він може йти до армії, коли міста на морі у Албанії на липень заброньовані?..до речі, вже всім тут відомо, що у нього жінка інвалід і він її возить туди кожного року, але з приводу "хизуватися цим" повністю згоден

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Через ситуацію на кордоні у Бєлгородській області Росія хоче перекинути туди додаткові війська. В тому числі деякі боєздатні підрозділи, що воюють на території України.

Про це РБК-Україна повідомило джерело в українській розвідці.

За словами співрозмовника, командування західного військового округу Росії приймає рішення про оперативне перекидання окремих боєздатних підрозділів через ускладнення обстановки на кордоні у Бєлгородській області.

"Зокрема на даний час приймається рішення щодо можливого переміщення підрозділів 3-ї мотострілецької дивізії 20-ї загальновійськової армії (постійний пункт дислокації Валуйки, Бєлгородська область) з району бойових дій (Макіївка, Площанка Луганської області) до Бєлгородської області", - повідомило джерело.

www.rbc.ua/rus/news/rosiya-perekidae-chastinu-viysk-frontu-belgorodsku-1684830688.html

karta-large_webp.webp

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Alvalk сказал:

Не знаю, звідки в нього інфа, але непогано, якщо правда:

Думаю это сказки, для поднятия боевого духа)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, DimaF сказав:

сказки, для поднятия боевого духа)

Цитата

кажуть що під контроль "диверсантів" перейшли н.п. Ґорьковскій та Щєтіновка.

 

  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, DimaF сказав:

Думаю это сказки, для поднятия боевого духа)

та ну, це ж сам Береза сказав, він трендити не буде, бо він самі знаєте хто ( в голос не можу сказати бо зразу відправлять в слід за західноукраїнським Музеєм )

Змінено користувачем Корнил
  • Лайк 2
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, DimaF сказал:

Думаю это сказки, для поднятия боевого духа)

Хто зна...  Інфа, що прилітало в будівлі ФСБ та МВД, була ще вчора, але не було нічого про наслідки

Звісно, ми до операції Легіону та РДК не маємо ніякого відношення. Але  будівля ФСБ - наша законна ціль. А що вони там в цей час рішали - ну  то просто  так збіглося. Випадковість :) 

  • Лайк 3
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...