Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Canton сказал:

Т,е. Вы считаете абсолютно нормальным явлением самосуд?

Так кто тут пи...с?

Самосуд - не нормально. Під....с - Тарас Чорновіл. 

Питання?

  • Лайк 4
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Вомбат сказав:

Так у Вас же 2 нирки, наче? Всі, хто голосував за Зєлю - повинні мінімум одну нирку продати і гроші на потреби армії передати.

Цікаве бажання у типового представника "іліти" -- щоб переважна більшість тих, хто боронить Україну зі зброєю, та переважна більшість тих, хто забезпечує тих, хто зі зброєю боронить Україну були без однієї нирки.

Тобто, вся ця "іліта" працює на окупантів і навіть не приховує це.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Юр привіт ...
Тут така справа. 
Якась пані звати її Аліна, до речі депутат, яку привів Славко Вакарчук під брендом Голос, погрожує порохоботам. Причому погрози вже втілюються в життя. 
Тобто молодь не жартує, а зграєю нападає на діда, який і комара не образить, здачі не дасть і каже, шо це за його гріхи в минулому.

Тобто портнов їм не ворог, татаров теж, шуфріч і українофоб арістовіч святі. Для них ворог умовний порохобот. А на справді ті хто мають свою думку, яка відрізняється від думки більшовиків. 
Які гріхи, не пояснюють, а так побили діда, бо можуть собі дозволити. 

Так казали оркі полонений Тайрі, коли спитали, чого вони так роблять- *можем себе позволить* 

Так ось Юр. Влада мовчить, поліція мовчить, їх все влаштовує.
Це не дивно, бо тітухани діють виключно з під влади. 
Тому Юр..Завжди згадую твої пророчі слова.
 

изображение.png

  • Лайк 9
  • Сумно 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Юрий Киев сказав:

Яка "іліта"?))))

Це місцевий "міський божевільний"

А як Ви називаєте тих, хто йому "лайкає" під дописами з маячнею?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Вомбат сказав:

Юр привіт ...
Тут така справа. 
Якась пані звати її Аліна, до речі депутат, яку привів Славко Вакарчук під брендом Голос, погрожує порохоботам. Причому погрози вже втілюються в життя. 
Тобто молодь не жартує, а зграєю нападає на діда, який і комара не образить, здачі не дасть і каже, шо це за його гріхи в минулому.

Тобто портнов їм не ворог, татаров теж, шуфріч і українофоб арістовіч святі. Для них ворог умовний порохобот. А на справді ті хто мають свою думку, яка відрізняється від думки більшовиків. 
Які гріхи, не пояснюють, а так побили діда, бо можуть собі дозволити. 

Так казали оркі полонений Тайрі, коли спитали, чого вони так роблять- *можем себе позволить* 

Так ось Юр. Влада мовчить, поліція мовчить, їх все влаштовує.
Це не дивно, бо тітухани діють виключно з під влади. 
Тому Юр..Завжди згадую твої пророчі слова.
 

изображение.png

Це про це?

"Нас били, ставили на коліна і нікому за це нічого не буде». Потерпілі з Тернопільщини - про суботні події на Грушевського"

te.20minut.ua/Podii/nas-bili-stavili-na-kolina-i-nikomu-za-tse-nichogo-ne-bude-poterpili-z-10677152.html

818328-nas-bili-stavili-na-kolina-i-nikomu-za-tse-nichogo-ne-bude-poterpili-z-ternopilschini---pro-podiyi-na-grushevskogo.jpeg

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Вомбат сказав:

Тобто … шуфріч і українофоб арістовіч святі

suspilne.media/213855-sufrica-zatrimala-teroborona-koli-toj-fotografuvav-pozicii-zsu/

маніпулятивне ти лайно. 

А коли Бутусов пи*див шуфрича, він діяв в рамках закону, а не як тітушня?
novynarnia.com/2022/02/19/u-shustera-butusov-dav-po-pyczi-shufrychu-foto/

А бідний дідо Тарасик зі сміттєвого баку свій німб не забув забрати?

Змінено користувачем outdoor24
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Валерій Прозапас - офіційна сторінка

 

Одні й ті самі люди:

1. "Як же ж наші сонечки скоро півтора роки героїчно тримають фронт наступу орків від Бахмута та Авдіївки до Мар'їнки та Вугледара! Слава ЗСУ!"

2. "Та на скільки б там ЗСУ затримали наступ з Криму навіть якби переходи Чонгара підірвали? Два-три дні максімум!"

Я скажу на скільки б затримали наступ в разі реальної інженерної підготовки і наявності бойового завдання мотопіхотним та артилерійським бригадам разом з відповідними підрозділами ССО - назавжди б затримали.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я мабуть буду періодично знайомить ,що пишуть прихильники ...

Щоб всі розуміли,що несе ця публіка 

Єдина слабка надія,що це кацапське іпсо

Але ,коли є час і я вивчаю кола і групи таких акаунтів,то ця надія ще більше слабшає

Просто в твіттері вінсоли не модеруються і з задоволенням пишуть ,що вони насправді думають

Тут про Маркуса з 47 бригади

 

IMG_20230613_233328.jpg

  • Сумно 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це в той час,коли пацани вгризаються в позиціі орків в тилу сидять пі...си,які несуть таку дичину 

Змінено користувачем Юрий Киев
  • Лайк 18
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, Вомбат сказав:

Я скажу на скільки б затримали наступ в разі реальної інженерної підготовки і наявності бойового завдання мотопіхотним та артилерійським бригадам разом з відповідними підрозділами ССО - назавжди б затримали.

Стріляючи 250 000 тон знищеними завчасно снарядами та ракетами до РЗСО, та патронами з про@баного єдиного патронного заводу?

Скільки десятків??? снарядів виробили за часів знаєте кого?

Маючи свій КРАЗ, довели його до банкрутства, а грузові авто закуповували в Білорусі, а от снаряди, чомусь, в Білорусі не закуповувались.

Зараз все НАТО не може забезбечити нас снарядами, бо стільки "радянських" снарядів немає, але ж, по словам "іліти" ми могли і самі, оказується.

 

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи готувалась ,я навіть не буду про Польщу,Франція до війни з Німеччиною під час Другої світової?

У неї і лінія Манжіно була .

Сильно допомогло?

 

 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Юрий Киев сказав:

Чи готувалась ,я навіть не буду про Польщу,Франція до війни з Німеччиною під час Другої світової?

У неї і лінія Манжіно була .

Сильно допомогло?

 

 

Ім би вомбатів з кантонами, вони би за рік з тим гітлером покінчили би...

  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, 7351 сказал:

А як Ви називаєте тих, хто йому "лайкає" під дописами з маячнею?

3/4 в його описах - Факти. Чи хочете сказати що Верещук не відкривала шатли після того як Буданов давав мапу вторгнення? Інша справа що це вже писалось 100 раз. Тим не менш - перестаньте самі нести маячню ,заперечення реальності будете в себе на кухні робити. 

Але звісно є і 1/4 відбірного лайна, приблизно такого як ви постите в іншу сторону. Баланс млять. 

Змінено користувачем loader
  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, loader сказал:

3/4 в його описах - Факти. Чи хочете сказати що Верещук не відкривала шатли після того як Буданов давав мапу вторгнення? Інша справа що це вже писалось 100 раз. Тим не менш - перестаньте самі нести маячню. 

Сергій Наєв прокоментував чутки про «розмінування Чонгару»

Перед повномасштабним вторгненням Росії на Херсонському напрямку не проводили розмінування. Про це заявив командувач Об'єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв в інтерв'ю Суспільному в рамках телемарафону в четвер, 13 жовтня.

Інтерв'юерка попросила Наєва прокоментувати чутки про розмінування Чонгару та мостів на півдні України перед вторгненням.

«На території Херсонської області мінно-вибухові загородження, а також підготовку до підриву окремих мостів та інфраструктури було проведено ще з 2016 року. Надалі війська… постійно підтримували ці системи в належному стані. У 2019—2020 роках… було проведено заміну підривників, бо через погодні умови і час вони виходили з ладу. Кількість мінно-вибухових загороджень трохи збільшили, але ніяк не зменшили», — сказав він.

Командувач Об'єднаних сил додав, що восени 2021 року було проведено перевірку мінно-вибухових загороджень, і всі вони були справними. За його словами, приблизно 22 лютого 2022 року підрозділи, які виконують завдання на цьому напрямку, отримали команду "на приведення всіх об'єктів у готовність №1".

"…Там на перешийках перебував один батальйон, командир якого здійснював управління і підрив цих об'єктів. На початку [повномасштабної] агресії один військовослужбовець цього батальйону, який здійснив підрив одного з мостів на Генічеському напрямку ціною власного життя, отримав Героя України. Як відбувалися там бойові дії… на це можуть відповісти командири, які безпосередньо там виконували завдання. Але головне — кількість мінно-вибухових загороджень не знижувалася, все було в працездатному стані, і відповідні команди генерали і офіцери, які перебували там, отримали вчасно", — наголосив Наєв.

nv.ua/ukr/ukraine/events/rozminuvannya-chongaru-sergiy-nayev-prokomentuvav-chutki-50276560.html

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, Юрий Киев сказал:

Сергій Наєв прокоментував чутки про «розмінування Чонгару»

Перед повномасштабним вторгненням Росії на Херсонському напрямку не проводили розмінування. Про це заявив командувач Об'єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв в інтерв'ю Суспільному в рамках телемарафону в четвер, 13 жовтня.

Інтерв'юерка попросила Наєва прокоментувати чутки про розмінування Чонгару та мостів на півдні України перед вторгненням.

«На території Херсонської області мінно-вибухові загородження, а також підготовку до підриву окремих мостів та інфраструктури було проведено ще з 2016 року. Надалі війська… постійно підтримували ці системи в належному стані. У 2019—2020 роках… було проведено заміну підривників, бо через погодні умови і час вони виходили з ладу. Кількість мінно-вибухових загороджень трохи збільшили, але ніяк не зменшили», — сказав він.

Командувач Об'єднаних сил додав, що восени 2021 року було проведено перевірку мінно-вибухових загороджень, і всі вони були справними. За його словами, приблизно 22 лютого 2022 року підрозділи, які виконують завдання на цьому напрямку, отримали команду "на приведення всіх об'єктів у готовність №1".

"…Там на перешийках перебував один батальйон, командир якого здійснював управління і підрив цих об'єктів. На початку [повномасштабної] агресії один військовослужбовець цього батальйону, який здійснив підрив одного з мостів на Генічеському напрямку ціною власного життя, отримав Героя України. Як відбувалися там бойові дії… на це можуть відповісти командири, які безпосередньо там виконували завдання. Але головне — кількість мінно-вибухових загороджень не знижувалася, все було в працездатному стані, і відповідні команди генерали і офіцери, які перебували там, отримали вчасно", — наголосив Наєв.

nv.ua/ukr/ukraine/events/rozminuvannya-chongaru-sergiy-nayev-prokomentuvav-chutki-50276560.html

Я про мінування взагалі не коментую, не маючи доступі це неможливо робити. Коментувати жовтуху тупо. А от запуск шатлів в Крим це факт який вимагає розслідування сам по собі. Начальник ГУР каже 21.11 що можливий напад з Криму, а ми не будуємо лінію оборони, а пускаємо шатли. Це проект скоординований з ворогом на 100%,або поясніть нахуя нам ті шатли коли Всі кричать Що буде війна. Наєв це звісно також не коментує, бо це не військовий проект. Але розгрібати військовим. 

Як геніальна ідея репортити залишки пального в податкову разом з GPS координатами... 

Змінено користувачем loader
  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, loader сказав:

Але звісно є і 1/4 відбірного лайна, приблизно такого як ви постите в іншу сторону.

Давайте посилання на мої пости де "відбірне лайно", якщо не придумали, звісно.

На відміну від "іліти" я даю посилання на джерела інформації, яку викладаю.

Змінено користувачем 7351
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 минуты назад, Юрий Киев сказал:

Це в той час,коли пацани вгризаються в позиціі орків в тилу сидять пі...си,які несуть таку дичину 

Думаю там 90% це кацапські боти. Хоча народ зараз поплавлений теж, це факт. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, 7351 сказал:

Давайте посилання на мої пости де "відбірне лайно", якщо не придумали, звісно.

На відміну від "іліти" я даю посилання на джерела інформації, яку викладаю.

Вбивайте в пошук ваше ім'я і слово Порошенко. Половина написаного буде маячня. 

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, loader сказав:

Вбивайте в пошук ваше ім'я і слово Порошенко. Половина написаного буде маячня. 

Це виключно для "іліти".

Для переважної більшості українців -- це факти.

Є докази Ваших слів -- здивуйте.

Впевнений -- не здивуєте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, loader сказал:

Я про мінування взагалі не коментую, не маючи доступі це неможливо робити. Коментувати жовтуху тупо. А от запуск шатлів в Крим це факт який вимагає розслідування сам по собі. Начальник ГУР каже 21.11 що можливий напад з Криму, а ми не будуємо лінію оборони, а пускаємо шатли. Це проект скоординований з ворогом на 100%,або поясніть нахуя нам ті шатли коли Всі кричать Що буде війна. Наєв це звісно також не коментує, бо це не військовий проект. Але розгрібати військовим. 

Лінію Манжіно?

Шатл від пункту пропуску до адмінкордону підірвав обороноздатність?

Військові проводили регулярні навчання в Херсонській області з відпрацюванням навичок по захисту та ураженню умовного противника в тому числі і незадовго до нападу ,і в січні,і по-моєму і в лютому 2022 по  .

Питання чому не спрацювало,що пішло не так,як планувалось в ок "Південь"?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...