Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 хвилини тому, Canton сказав:

В этом вся Ваша ограниченность...

Та куди мені до иліти, яскравими представниками якої є шизанутий бомбат, хворий дід з птср та агент 006 на мінімалках...

  • Лайк 2
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Canton сказал:

Немножко не так.

Я здорово не копал(нах не нужно). Они квартиру покупали когда уже жили вместе. По закону - она наследница 4 очереди. Теперь ей надо через суд доказать факт совместного проживания. Где то так.

Если докажет - тогда сможет претендовать и на выплаты

PS. Вот есть подробней.

t.me/uaobozrevatel/79779

Не понял. С каких пор женя 4 в очереди стала? Вроде всегда была первой, наравне с детьми

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, outdoor24 сказал:

Та куди мені до иліти, яскравими представниками якої є шизанутий бомбат, хворий дід з птср та агент 006 на мінімалках...

Естественно никуда..

Отсюда и социальная ненависть...

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, igor_d70 сказал:

Не понял. С каких пор женя 4 в очереди стала? Вроде всегда была первой, наравне с детьми

Она не жена

И никогда не была

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Canton сказав:

ненависть...

Стільки помилок зробили в слові «огида», наче в школі не вчилися

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, outdoor24 сказал:

Стільки помилок зробили в слові «огида», наче в школі не вчилися

Если в слове хлеб сделать четыре ошибки - получится пиво...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Canton сказал:

Она не жена

И никогда не была

То пишут шо развелся, то шо не жена была

Херняякась. 

Меня всегда "радовало" когда люди свое грязное белье начинают прилюдно полоскать

  • Лайк 2
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, igor_d70 сказал:

 

Меня всегда "радовало" когда люди свое грязное белье начинают прилюдно полоскать

Семейные склоки - самое мерзкое...

  • Лайк 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

коментар Тараса Чорновола з його телеграму:

Ну, що, мав сьогодні інцидент з тітушками. Зеленський відродив ці банд-формування часів януковича-захарченка-пєтрова. Сьогоднішній напад дуже чітко свідчить, що я потрапив у точку в якомусь із своїх матеріалів у телеграм чи ютюб. Мені так здається, що то було відео про "гарантії безпеки" від москви одній-єдиній особі в Україні. Навіть за часом на це скидається. Бо ж найняти тітушок, розподілити ролі, підготувати стріми, вивчити слова, виготовити друковану продукцію тощо на це потрібно зо два-три дні. Значить, я правильно все записав - перегляньте той матеріал під назвою PERSONA GRATA, там було за що озлобитися. Рано чи пізно на Банковій мало прорвати. І прорвало саме зараз.
Тепер про Міхайлову. Найперше, вона мені абсолютно не цікава, особливо після сьогоднішніх коментарів. Я й понад два тижні тому писав не про неї, а про виходку Соколової та те, як нам пробують залишити лише сміття на телемарафоні й олігархічних прихвостнів. Уся реакція була розіграна владою. А якщо якась особа в упряжці Єрмака, то мені від цього ні холодно, ні жарко. Бо я дуже добре розумію, хто замовник. У них зараз ціла серія різних брутальних та бандитських атак. А ви думаєте, історія з фальсифікацією справи проти Ярини Арієвої саме зараз - це не з тієї ж самої опери? Їхній рідні ще й машину спалили... І всі ці консолідовані заяви слуг в стилі Безуглої, Міхайлової, Литвина та інших із брутальним розколом суспільства на своїх і не своїх - це ж також уже було. І робив це саме янукович.
До речі, в януковича, дорогою якого так незмінно рухається Зеленський, були ті самі виконавці. Просто згадайте, хто вперше привів на акції опозиції тітушок - їх лише після того першого разу стали так називати. Ні, автор ідеї не міністр Захарченко, а політтехнолог Пєтров. От згадайте їхній шабаш проти Яценюка на мітингу опозиції. Вони тоді не лише всіляких зайців бутафорських на бетеері тягали, але й на пропозицію технолога вперше привели на Михайлівстку площу тітушок. Сьогодні той самий промосковський Пєтров працює на Зеленського й Єрмака і разом із співучасником Івановим організовують наймерзенніші інформаційні помийки та інші провокації. Мені вже пишуть, що цих тітушок найняв той самий суб'єкт, що й багато років тому виводив їх проти опозиції при януковичі.
А що потім з Януковичем сталося? Мені сьогодні, до речі, чимало людей повторили ту саму фразу: зелені так бісяться, бо відчувають, що наближається їх кінець...

  • Лайк 1
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, igor_d70 сказал:

Не понял. С каких пор женя 4 в очереди стала? Вроде всегда была первой, наравне с детьми

Это если брак зарегестрирован, как оказалось. Если нет, то наследник 4-ой очереди, если жили вместе больше 5 лет. Но вот совместно нажитое имущество - пополам. Тоесть, если недвижимость куплена во время совместного проживания, то есть право, а если до него, то нет.  

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, outdoor24 сказал:

У тому пості, на який я відповідав, йшлося про класову заздрість до порохоботів з боку зелеботів.

то яка класова заздрість може бути до пенсіонерів? 

Вы опять путаете тёплое с мягким. Увы...  Если что, у меня есть хороший приятель. Пенсионер по возрасту и стаду, инвалид по службе, и... довольно таки не бедный человек. Наследство вовремя подошло. Так он всегда по доброму так "шутит", что государство платит ему пенсию с учётом инвалидности за отданное на службе здоровье, заметно меньше, чем цена одного бака бензина его авто. 

Иронично? Да?

К слову, он умеет считать деньги и не смотря на свой возраст и тяжелую инвалидность, вполне уверенно смотрит в недалёкое будущее.

А Вы? :oops:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, hause сказал:

До речі, в януковича, дорогою якого так незмінно рухається Зеленський, були ті самі виконавці. Просто згадайте, хто вперше привів на акції опозиції тітушок

Що і треба було довести...

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, igor_d70 сказал:

Не понял. С каких пор женя 4 в очереди стала? Вроде всегда была первой, наравне с детьми

Эээээ.... Опять "революционная самосознательность и целесообразность" поверх Права и Закона?

Вы сильно путаете понятия "жена/супруга" и "и мать детей моих".  Законная жена/супруга на момент смерти мужчины может быть одна и только одна. Если есть две и более претендентки на данную "должность", то вопрос решает суд.

Что касается детей, если они были своевременно и законно признаны мужчиной как "его дети", то они могут быть от ЛЮБОГО количества женщин. Хоть в браке, хоть "бастарды". Причём обладают абсолютно равными правами вне зависимости от какой жены/женщины они. Тоже касается усыновлённых детей (не путать с опекой).

Как то так... для краткого ликбеза вполне...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, SergiyUA сказал:

Вы сильно путаете понятия "жена/супруга" и "и мать детей моих". 

С чего вы это в моем посте взяли?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, newbee2020 сказал:

порохня вписалась за ригівського полупідара тарасика, а не за людину, яка ризикує життям на службі в ЗСУ і яка втратила на війні близьку людину. яка несподіванка :) 

Как говорили ещё в Древнем Риме: «Закон суров, но это Закон» (dura Lex, sed Lex). Причем закон един для всех. 

Попытка подменить Закон "революционной самосознательностью/необходимостью" неизбежно приводит к массовым расстрелам/гильотине/этническим чисткам и всем сопутствующему.

Проходили неоднократно. Только в прошлом веке с десяток-другой раз.

Желаете повторить здесь, в Украине?! 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, igor_d70 сказал:

С чего вы это в моем посте взяли?

Простите великодушно, если цитата вышла кривой. Бывает...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, SergiyUA сказал:

Как говорили ещё в Древнем Риме:

Спойлер

«Закон суров, но это Закон» (dura Lex, sed Lex). Причем закон един для всех. 

Попытка подменить Закон "революционной самосознательностью/необходимостью" неизбежно приводит к массовым расстрелам/гильотине/этническим чисткам и всем сопутствующему.

Проходили неоднократно. Только в прошлом веке с десяток-другой раз.

Желаете повторить здесь, в Украине?

Я совершенно запутался, можете дать совет, как юрист: мне теперь на чей ТГ подписываться - Михайловой или Чорновола ?🤷‍♂️

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, 90BCO сказал:

Я совершенно запутался, можете дать совет, как юрист: мне теперь на чей ТГ подписываться

Вопрос не по окладу. ©

Всё зависит от уровня Вашей подготовки. Не могу ни кого рекомендовать, но меня больше интересуют серьёзные ТГ каналы по психологии и социологии в основном на испанском и английском языках. Кое что есть и на русском. На украинском, к сожалению, почти ничего нет.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 хвилини тому, SergiyUA сказав:

Увы

це ви шось плутаєте. звідки тут класова заздрість і чому вона має бути саме до порохоскоту (бо є звичайні виборці/прихильники ПОП, а є саме порохоскот накшталт бомбата)?
а ваш приятель часом субсидію собі ще до купи не оформив? А то є тут один дуже схожий, який думає, що всі йому заздрять.

Змінено користувачем outdoor24
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, outdoor24 сказал:

а ваш приятель часом субсидію собі ще до купи не оформив? Бо є тут один дуже схожий, який думає, що всі йому заздрять.

Та не... Он даже и не думал обращаться за помощью, как "временно перемещённое лицо". Пенсия и инвалидность ему "капали" задолго до 2014 года.  

К слову, моя законная пенсия "осталась в Крыму".  Даже не думаю восстанавливать документы. Жизнь и здоровье дороже. Тем более, что в финансовом плане не бедствую.

Всем бы так...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Загалом смішно обговорювати сміттєву акцію на фоні того,що відбувається.

Але факт,що істерика,яку влаштовують зливні бачки не добираючи висловів, мабуть все частіше будуть приводити к таким результатам.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І до питання, хто розмінував Чонгар.
Зверніть увагу, що 14 лютого Верещук каже, що пустили шатли за тиждень до дедлайну, тобто до 21 лютого. А вторгнення сталося 24 лютого. Тобто, кацапи закладали ще кілька днів на те, що агентура може трохи затягнути з розмінуваннями.
Ну що ж, говорячи словами зеленої гниди, змінили реальність, с.ки.
 

изображение.png

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Юрий Киев сказав:

Загалом смішно обговорювати сміттєву акцію на фоні того,що відбувається.

212088514_.png.f34908f62914311f023c668df84dd88e.png

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...