Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

31 минуту назад, MaxS сказал:

Можливо запізно деякі повиходили,

Майже півдоби - то "запізно" чи як? З нами не в лапту грали, а намагались якомога далі зайти будь-якою ціною. Сучасна війна то не піша прогулянка, механізовані частини діють швидко, особливо коли відсутній істотний опір та природні перешкоди. От доки у перешкоду (Дніпро) не вперлись, темп був високий. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Vinsol2009 сказав:

А самосуд над Чорноволом нормально?

А ви рахуєте Чорновола людиною з сумлінням? Все його сумління закінчилось тоді, коли він сказав, що набридло жити в злиднях і тому піду працювати до ригів, бо хочу, нарешті, жити смачно. Посилання не просить, шукати не буду. Було це давно, за часів такого ж запроданця Ющенко. Казав це Чорновіл на якомусь з каналів ТБ, може десь і в газетах теж було. Тож про нормальність самосуду стосовно Чорновола, то питання моральності, а не закону, як на мій розсуд. Він повинен був закінчити смітником.

Тож гадити в мізки людей блювотою ригів та ахметових, розуміючи, що верзеш те, що тобі замовили чи дали наказ "рабовласники" і робити це за гроші, що дають змогу "солодко жити" це нормально, а дії людей, що гидують цією істотою та показують де його місце, це не нормально?

До кого він перекинувся потім не слідкую, бо то огидна істота, що спотворила пам'ять свого батька, що був і є стовпом державності України.

Неподалік від мене є шматок лісу в кілька гектарів, мальовниче місце. Належить тому, чиї руки ніколи нічого не крали. Перед цим шматком лісу був ще шматок лісу, який дуже хотів той "бджоляр". Десь років з 10 дуже хотів. Нарешті  він получив своїх "33 срібника" , як завжди, "в оренду на 49років", коли треба було агітувати за януковіча на останніх виборах. Може пригадаєте за кого агітував "бджоляр", чиї руки самі нічого не беруть, бо до них все саме липне?

Смітник, то  місце в історії країни, що тарасика чорновіла, що ющенка. В любих сенсах.

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 10
  • Дякую 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Vladdi сказал:

Так, Чонгар то дійсно вузьке місце, але шляхів для просування військовою технікою в зоні Армянськ, Перекоп насправді десятки.

Аж целых две по которым заходили...

Спор ни о чем. То что было предательство - даже не обсуждается...

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Vladdi сказав:

Майже півдоби - то "запізно" чи як? З нами не в лапту грали, а намагались якомога далі зайти будь-якою ціною. Сучасна війна то не піша прогулянка, механізовані частини діють швидко, особливо коли відсутній істотний опір та природні перешкоди. От доки у перешкоду (Дніпро) не вперлись, темп був високий. 

дякую, Кеп. Але виходили в основному не за півдоби.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, Evgenich сказав:

Самосуд - не нормально. Під....с - Тарас Чорновіл. 

Питання?

Чому тільки тарас? Всі, хто тут співчувають ригівськоиу гандону, ригівська шобла якого, кинула країну у пекло війни.

Дівчинка, звичайно, веде себе суто по Бездомному, ( а інакше не буває, за дуже рідкісним винятком)

  • Лайк 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Canton сказал:

Для мародерства характерні дії, пов’язані з викраденням речей у вбитих і поранених. Викрадення може бути таємним або відкритим, із застосуванням насилля чи без такого.

Під речами розуміються предмети обмундирування і особисті речі убитого чи пораненого (годинник, гроші та ін.).

Мародерство передбачає наміри винного обернути вилучену річ у своє володіння. З цього ж моменту, тобто коли винний отримав можливість розпорядитися вилученою річчю за своїм розсудом, мародерство вважається закінченим злочином.

Так шо тильопайте Вы, солоденький. У сраку...

Чтобы закрыть вопрос окончательно - в штатной экипировке солдат балалайни НЕТ никаких таких часов. Планировалось только для экипа Ратник, но вроде похерилось.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Vladdi сказал:

Майже півдоби - то "запізно" чи як? З нами не в лапту грали, а намагались якомога далі зайти будь-якою ціною. Сучасна війна то не піша прогулянка, механізовані частини діють швидко, особливо коли відсутній істотний опір та природні перешкоди. От доки у перешкоду (Дніпро) не вперлись, темп був високий. 

Як я собі думаю. На півночі вперлись в Київ та Чернігів, занозою в дупі стали Суми і Тростянець, на сході Харків та Ізюм, далі зона ООС. Виходячи із логіки такими ж пунктами спротиву мали стати Мелітополь і Херсон, але чомусь не стали. Висновок: мутна історія попахуюча зрадою. З іншої сторони в Миколаєві та поблизу Запоріжжя все наладилось. Висновок: джерело зради висока особа чи особи Херсонської і Запоріжської областей. 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, US7IGN сказав:

Добре. Тоді попереднє питання. Де українські автори (добре, хай будуть євреями) рівня Лема та Азімова? Або хоча б трохи кращі за євреїв Стругацьких?

Вірші я за літературу не рахую як і все інше де форма переважає над змістом.

Генрі Лайон Олді, наприклад.

 

Але в цілому, рівнятися на Лема та Азімова це все одно що намагатися переплюнути Голівуд. Творчо можливо піднятися на той рівень, за кількістю проданих екземплярів і популярністю - ніт.

 

Змінено користувачем MaxS
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, ozor сказал:

Дівчинка, звичайно, веде себе суто по Бездомному, ( а інакше не буває, за дуже рідкісним винятком)

може тоді справа все ж таки не в Бездомному ?:unknown:

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, MaxS сказал:

Але виходили в основному не за півдоби.

Сперечатись не буду, то є очевидним, що певна частина війська нарощувала опір швидше. Але те, що своєчасне розгортання було здебільшого зірване і призвело до оперативного оточення чималого угруповання і подальшим тяжким наслідкам теж очевидне.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Vinsol2009 сказал:

Допомогло  , її не прорвали. Обійшли.

Як не було і прориву через  південь. Проїхали по розмінованим дорогам і непідірваним мостам. Слідком за запущеними напередодні шатлам мері попінс 

Лінія Мажино (фр. Ligne Maginot) — система французьких укріплень (будувалася в 1929—1934 р.; удосконалювалася до 1940 р.) 

5 років будували,удосконалювали ще потім.

Чого не почали будувати з хоча б 2017-2018 років?

 

  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Canton сказав:

может и никогда не узнаем

Плесень вытравим, узнаем.

Сдавать будут друг дружку бежать, аж спотыкаться.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Юрий Киев сказал:

Це в той час,коли пацани вгризаються в позиціі орків в тилу сидять пі...си,які несуть таку дичину 

Маркус їм поганий, Стерненко їм поганий, Михайлова їм погана, Чмут, Притула, Майор, Лїр, Меланія, Пташка і ще купа волонтерів, громадських діячів, військових їм погані А от керівник штабу Яника, та регіонал двох скликань - свята людина, патріот, честь нації

не моє

  • Лайк 10
  • Хаха 3
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, US7IGN сказав:

Де українські автори (добре, хай будуть євреями) рівня Лема та Азімова? Або хоча б трохи кращі за євреїв Стругацьких?

У Великобританії, звуть цього автора Віктор Суворов.

  • Дякую 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, iiigolkin сказав:

І гарантії, і по ебалу, мабуть, давала українська сторона?

Кулинич.

Британцы хотели быстро закончить войну и поперли на Голландию по мостам, получили по зубам. Больше таких операций без гарантий никто не проводит.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, iiigolkin сказав:

І гарантії, і по ебалу, мабуть, давала українська сторона?

И кто-то собирался игнор сделать ? Балабол.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Юрий Киев сказал:

Лінія Мажино (фр. Ligne Maginot) — система французьких укріплень (будувалася в 1929—1934 р.; удосконалювалася до 1940 р.) 

5 років будували,удосконалювали ще потім.

Чого не почали будувати з хоча б 2017-2018 років?

 

Юра, та це якась люта хрінь! Ти спілкуєшся з пацюками, які відразу повтікали хто куди, а тепер сидять десь у схованці, та розмірковують про стратегічні плани, хто в чому виненен і як мало бути. Та це ж просто христоматійний приклад диванного експерта! Просто абсурд якійсь.

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, MaxS сказал:

Генрі Лайон Олді, наприклад.

 

Але в цілому, рівнятися на Лема та Азімова це все одно що намагатися переплюнути Голівуд. Творчо можливо піднятися на той рівень, за кількістю проданих екземплярів і популярністю - ніт.

 

Чому ніт? З якого такого особливого м'яса були зроблені Лем чи Азімов? Ви впевнені що про харків'ян щось чули у світі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, anabioz сказав:

Шо це вони так збудилися?😆

Screenshot 2023-06-14 083259.jpg

Хто вони?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, ozor сказал:

Чому тільки тарас? Всі, хто тут співчувають ригівськоиу гандону, ригівська шобла якого, кинула країну у пекло війни.

Дівчинка, звичайно, веде себе суто по Бездомному, ( а інакше не буває, за дуже рідкісним винятком)

а це що був самосуд? навіть в кабіну не накидали, хоча було за що. самосуд - це якби його і йому подібну русняву ху**ню військові, на яких він пи**дів - пристрелили і скинули б десь в канаву. в країні війна на виживання, і я б особисто тільки підтримав самосуд над тими, хто допомагає ворогу перемогти.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

Плесень вытравим, узнаем.

Сдавать будут друг дружку бежать, аж спотыкаться.

Так вона ж на шоколаді виросла. Хто є та вся "іліта"? Знайомі всі обличчя, на манежі одні й ті ж самі чесні та правильні бізнесмени. Тому чистити потрібно довго, і цей довгий процес не наше ноу-хау. Проте є одна особливість. Поки одна частина людей під ракетами та бомбами щось намагається створити корисне для існування держави, інша, на щастя незначна, з безпечного місця поради роздає, як з цією державою краще боротись, чітко в розрізі методичок ФСБ. 

  • Лайк 6
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Юрий Киев сказал:

Лінія Мажино (фр. Ligne Maginot) — система французьких укріплень (будувалася в 1929—1934 р.; удосконалювалася до 1940 р.) 

5 років будували,удосконалювали ще потім.

Чого не почали будувати з хоча б 2017-2018 років?

Навіть якщо б почали в 2019-2020 - було б вже непогано

Але ж мало, хто з  виборців це б оцінив  (я навіть приблизно у відсотках знаю :) )

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, US7IGN сказал:

Добре. Тоді попереднє питання. Де українські автори (добре, хай будуть євреями) рівня Лема та Азімова? Або хоча б трохи кращі за євреїв Стругацьких?

по-перше - в Стругацьких мама українка - тож за єврейською традицією вони саме українці ( бо в евреїв національність визначає мама ) .

 

по-друге , назови хоча б один поневолений кацапами народ , який спромігся протиснути через кацапську цензуру своє національне  бачення майбутнього.

Те , що українці спромоглися хоча б "в форму" - не аби який здобуток . 

Доречі , для мене Лем писав мовою - бо Лема я читав саме мовою.

Кацапською Лем не заходив від слова "зовсім" - магія зникала .

То ж мова має значення . 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, newbee2020 сказал:

а це що був самосуд? навіть в кабіну не накидали, хоча було за що. самосуд - це якби його і йому подібну русняву ху**ню військові, на яких він пи**дів - пристрелили і скинули б десь в канаву. в країні війна на виживання, і я б особисто тільки підтримав самосуд над тими, хто допомагає ворогу перемогти.

Як на мене взагалі виглядає як легкій піар напівзабутого поца😂

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...