Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

33 хвилини тому, Canton сказав:

Не один военачальник не будет планировать столь самоубийственную операцию не имея 100500% гарантии, что не получит зубодробительно по е...лу.

І гарантії, і по ебалу, мабуть, давала українська сторона?

  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 минуты назад, Бездомный сказал:

однак

саме так supreme.court.gov.ua/userfiles/media/new_folder_for_uploads/supreme/Oglyad_KCS_podr_1.pdf

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, iiigolkin сказал:

І гарантії, і по ебалу, мабуть, давала українська сторона?

Будьте последовательны, Дон...

Не уподобляйтесь...

https://www.stroimdom.com.ua/topic/237244-rossiyane-nam-prinesli-voynu/page/4351/#comment-5299131

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, SergiyUA сказал:

На украинском, к сожалению, почти ничего нет.

не так давно задався питанням про відомих на весь світ українських музикантів чи письменників... мабуть погано шукав...

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

не так давно задався питанням про відомих на весь світ українських музикантів чи письменників... мабуть погано шукав...

Недавно прочитав Макс Кідрук "Бот", сподобалось. Ну то й що, що не на весь світ)))

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, yukon сказал:

Недавно прочитав Макс Кідрук "Бот", сподобалось. Ну то й що, що не на весь світ)))

я ж не кажу що гарних не має, питання чому їх наприклад тут не було?

pereulki.com/lissabonskaya-konferentsiya-po-literature-russkie-pisateli-i-pisateli-tsentralnoj-evropy-za-kruglym-stolom/?fbclid=IwAR3aV2pNCyW6MFGcony6XOxdlCvec8-98ngEJRyVqLJ9DcMVMJGVML8suqM

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

я ж не кажу що гарних не має, питання чому їх наприклад тут не було?

pereulki.com/lissabonskaya-konferentsiya-po-literature-russkie-pisateli-i-pisateli-tsentralnoj-evropy-za-kruglym-stolom/?fbclid=IwAR3aV2pNCyW6MFGcony6XOxdlCvec8-98ngEJRyVqLJ9DcMVMJGVML8suqM

Можу предположить, що судячі по назві в заголовку, русскіє пісатєлі, були спонсорами даного заходу))

А чому не було? Ніхто бабло в переклад і в рекламу не вложив, от і не було. Доречі, зараз Україна на слуху, то може що і зміниться в цьому напрямку. Можна ж по мріяти🙂

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, US7IGN сказал:

не так давно задався питанням про відомих на весь світ українських музикантів чи письменників... мабуть погано шукав...

Шевченко , Косач - Квітка  відома , як Українка , HOHOL-Яновський , Чехов , Леонтович , Чайковський , Маяковський , Малевич , Кандинський , Глущенко , Дейнека , Енді Ворхолл , Білл Титла

 

Те , шо кацапи  крали , крастимуть здобутки талановитих українців , брешучи світу про те , що вони "їхні" , не робить їх "їхніми". 

 

А скількох Леонтовичів , Симоненків ,  Стусів , Івасюків , Миколайчуків  кацапи  "превентивно" замордували тихо - без розголосу ?  

 

Де зараз ви, кати мого народу?
Де велич ваша, сила ваша де?
На ясні зорі і на тихі води
Вже чорна ваша злоба не впаде.

Народ росте, і множиться, і діє
Без ваших нагаїв і палаша.
Під сонцем вічності древніє й молодіє
Його жорстока й лагідна душа.

Народ мій є! Народ мій завжди буде!
Ніхто не перекреслить мій народ!
Пощезнуть всі перевертні й приблуди,
І орди завойовників-заброд!

Ви, байстрюки катів осатанілих,
Не забувайте, виродки, ніде:
Народ мій є! В його гарячих жилах
Козацька кров пульсує і гуде!

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Бездомный сказал:

HOHOL-Яновський , Чехов , Чайковський , Маяковський , Малевич , Кандинський , Дейнека 

 

Те , шо кацапи  крали , крастимуть здобутки талановитих українців 

 

давай когось рівня хоча б Лема або Азімова...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, US7IGN сказал:

давай когось рівня хоча б Лема або Азімова...

натякаєш , що Лем та Азімов - жиди ?

Азімов - білоруський жид , а Лем - ще й львівський жид ?

Так  що той , що той - не зазнали   кацапського  поневолення.

Ким би вони були в СРСР за часи СРСР ?

Сумніваюся , що всесвітньо відомими  письменниками .

ну дай посилання  на народ , який просто пережив  багатосторічний геноцид та асиміляцію кацапами , та не зник , як суб'єкт  без підживлення з за меж кацапії ?

 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Вомбат сказал:

Я скажу на скільки б затримали наступ в разі реальної інженерної підготовки і наявності бойового завдання мотопіхотним та артилерійським бригадам разом з відповідними підрозділами ССО - назавжди б затримали.

Грів праведний, але не по темі. Відсутність інформації кидає тінь туди, де її може і не бути. Тому й виводи хибні, і пости не по темі. Бойові завдання були, плани були. Все було. Але от чому бригади сиділи в місцях дислокації, хоч всі потрібні плани існували - то ще буде колись розкрите. Бо розслідування, яке вже повинно було розпочатись, сподіваємось, дасть на це відповідь. Якби не опір тероборони та особисте втручання декого з офіцерів штабу, то ситуація була б ще гірша.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Бездомный сказал:

ну дай посилання народ , який просто пережив  багатостірічний геноцид та асиміляцію кацапами , та не зник , як суб'єкт 

зачекай, ти ж не про гордий народ з багатовіковою історією, який зараз навалює кацапії?:lol:

якщо він зник, то звідки взявся?:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, US7IGN сказал:

зачекай, ти ж не про гордий народ з багатовіковою історією, який зараз навалює кацапії?:lol:

якщо він зник, то звідки взявся?:lol:

я  про  будь який народ - кацапи здатні будь який народ перетворити на лайно , навіть жидів 

 

солов'ови , хазіни ,альбаци , жиріновські , хінштейни , коци , кедмі , е.т.с - тому підтвердження 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Бездомный сказал:

я  про  будь який народ - кацапи здатні будь який народ перетворити на лайно , навіть жидів 

 

солов'ови , хазіни , хінштейни , коци , кедмі , е.т.с - тому підтвердження 

А по суті питання?😂

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

18 хвилин тому, Vladdi сказав:

 Але от чому бригади сиділи в місцях дислокації, хоч всі потрібні плани існували - то ще буде колись розкрите. Бо розслідування, яке вже повинно було розпочатись, сподіваємось, дасть на це відповідь. Якби не опір тероборони та особисте втручання декого з офіцерів штабу, то ситуація була б ще гірша.

З чого ви взяли, що бригади в ППД сиділи?

Можливо запізно деякі повиходили, але в більшості за кілька днів до перших прольотів.

Змінено користувачем MaxS
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, US7IGN сказал:

А по суті питання?😂

тоді повтори питання 

не зрозумів 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Canton сказал:

Вы плохо читали

Там есть ссылки на изменения

Так шо лесом идете Вы, сладкий мой...

Це ти погано читаєш, запроданцю.

"Не належать до речей як предмета мародерства озброєння і боєприпаси, військові документи, техніка та предмети, що збираються для майбутнього застосування під час бою." Тож тільопай звідси, це наша посадка.

 

 

 

Змінено користувачем tort
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, tort сказал:

Це ти погано читаєш, запроданцю.

Не належать до речей як предмета мародерства озброєння і боєприпаси, військові документи, техніка та предмети, що збираються для майбутнього застосування під час бою. Тож тільопай звідси це наша посадка.

 

 

 

Для мародерства характерні дії, пов’язані з викраденням речей у вбитих і поранених. Викрадення може бути таємним або відкритим, із застосуванням насилля чи без такого.

Під речами розуміються предмети обмундирування і особисті речі убитого чи пораненого (годинник, гроші та ін.).

Мародерство передбачає наміри винного обернути вилучену річ у своє володіння. З цього ж моменту, тобто коли винний отримав можливість розпорядитися вилученою річчю за своїм розсудом, мародерство вважається закінченим злочином.

Так шо тильопайте Вы, солоденький. У сраку...

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Бездомный сказал:

тоді повтори питання 

не зрозумів 

зачекай, ти ж не про гордий народ з багатовіковою історією, який зараз навалює кацапії?:lol:

 

якщо він зник, то звідки взявся?

 

Ти сказав що кацапи перетворили його на лайно, а українці вщент покацаплені.

То що трапилося у 2022? Ну якщо звісно прибрати західну допомогу 😂

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Canton сказал:

Протолкнуть такое количество войск в такие сроки через игольное ушко - это реально сильно.

"Незнание географии не оправдывает ***ежа"(с). Так, Чонгар то дійсно вузьке місце, але шляхів для просування військовою технікою в зоні Армянськ, Перекоп насправді десятки. І більшість були використані, на жаль. Так що не треба заздалегідь співати дифірамби ворогу. До того ж немає ніякої проблеми пропхати 600 і більше одиниць військового транспорту за годину навіть по одній більш-менш рівній дорозі, не обов'язково шосейній. З півночі теж війська заходили тисячами одиниць техніки обмеженими шляхами, це створило проблеми погано підготовленій обороні, але завдяки героїчним та своєчасно організованим діям кінцева мета залишилась недосяжною. Проте навпаки, ОК "Південь" так і не змогло вчасно організувати опір, що б там Наєв не казав. До речі, він за той напрямок і не відповідав, тому я не зовсім розумію, чому зараз він долучається до захисту колективного мундиру. Суспільство обов'язково зажадає чесної відповіді на всі очевидні питання, але поки всі необхідні для об'єктивного аналізу факти є таємною інформацією, кожен робить власні висновки, виходячи з потрібної йому мети. 

  • Лайк 4
  • Дякую 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 годин тому, Потрошитель сказав:

На ужин в Кумпеле могу скинуть.

Восстание во Львове - это красиво)

Гадаете, що можна зробити краще, ніж в Донецьку?

Все, як ви полюбляєте?

"Всех победим, всех убьем, всех кого надо ограбить, все будет как мы любим"

ms-my.facebook.com/igorshevchenkopage/videos/️-всех-победим-всех-убьем-всех-кого-надо-ограбить-все-будет-как-мы-любим-нова-ро/1180971156159028/

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

зачекай, ти ж не про гордий народ з багатовіковою історією, який зараз навалює кацапії?:lol:

 

якщо він зник, то звідки взявся?

 

Ти сказав що кацапи перетворили його на лайно, а українці вщент покацаплені.

То що трапилося у 2022? Ну якщо звісно прибрати західну допомогу 😂

 

так навіть не я вважав ( хто я такий ) так  вважали кацапи - саме тому 24 лютого 2022 року відбувся напад  кацапії на Україну .

Звичайно , якби кацапи розуміли , як їх тут зустрічатимуть "покацаплені" українці , вони б все одно напали .

Тільки підготувалися б ретельніше - набагато ретельніше , і все одно напали б .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Бездомный сказал:

так навіть не я вважав ( хто я такий ) так  вважали кацапи - саме тому 24 лютого 2022 рокц відбувся напад  кацапії на Україну .

 

Добре. Тоді попереднє питання. Де українські автори (добре, хай будуть євреями) рівня Лема та Азімова? Або хоча б трохи кращі за євреїв Стругацьких?

Вірші я за літературу не рахую як і все інше де форма переважає над змістом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...