Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

5 минут назад, yukon сказал:

Бережіться, вас разом з муравою і сержио вже троє, за законами жанру вже є партизанський загін з предателєм😀

Лишилось дочекатись фінансування.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, ozor сказав:

Я, навіть знаю очільників майбутнього Львівського заколоту.

п...ц фонду зайнятості, телеграфу і львівському метрополітену.

Змінено користувачем MaxS
  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, murava сказал:

Лишилось дочекатись фінансування.

Надо брать банк, как завещали большевики...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, murava сказал:

Лишилось дочекатись фінансування.

З фінансуванням зара проблемно, у кацапів санкції, а Порох взагалі бізнесмен, у нього дочекаєшся😀

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, SergiyUA сказал:

... и страховые начнут работать честно и с небольшой (всего лишь 100-300 процентов) прибылью. Ага?  :oops:

Как и фармацевты...Бывший клиент, владелец небольшой аптечной сети, как то по бухе выдал "я меньше чем за 300 % жопу с дивана не подниму" (С)

  • Лайк 2
  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, yukon сказав:

З фінансуванням зара проблемно, у кацапів санкції, а Порох взагалі бізнесмен, у нього дочекаєшся😀

А як же працюють його ботоферми? На громадських засадах ци що?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Vladdi сказал:

Який він "субъект"? Якби не прізвище батька, то цього гімнюка ніхто й не знав би. А так потроху відпилює від батькового морального спадку і на тому будує власну кар'єру.

талановито пройобує можливості. до речі, хтось знає що дав батько Хведоровичу?

11 минут назад, yukon сказал:

Бережіться, вас разом з муравою і сержио вже троє, за законами жанру вже є партизанський загін з предателєм😀

це дивлячись яке фінансування :lol:

9 минут назад, Canton сказал:

По групповухе пойдут

а у вас ще друзі є? (с) анекдот :lol:

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Canton сказав:

Как и фармацевты...Бывший клиент, владелец небольшой аптечной сети, как то по бухе выдал "я меньше чем за 300 % жопу с дивана не подниму" (С)

Бреше, то раньше было, сейчас конкуренция.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, yukon сказал:

З фінансуванням зара проблемно, у кацапів санкції, а Порох взагалі бізнесмен, у нього дочекаєшся😀

Обіцяли шоколадками і печеньками.

Бочку варення і корзину печення (с)

Ждьом...

Змінено користувачем murava
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Vinsol2009 сказал:

Бреше, то раньше было, сейчас конкуренция.

Это было давно, где то 2000 год примерно

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, vadimv сказал:

Ці також замість зберігати свою дорогоцінну імперію, радісно її валяли.

Коротше, нічим іншим, крім біполярочки, я не можу пояснити "логіку" прийняття кацапами рішень.

 

Нємцов був дуже войовничо налаштований  проти незалежності Ічкерії та сепаратизму у Татарстані .

Нічого не казав проти війн кацапів у Грузії , Молдові , е.т.с.

Тобто - такий самий імперас , як і фуцін , тільки більш  поміркований .

 

Не можна бути напівімперцем ,напівкацапом - хорошим кацапом  так само , як не можна бути напіввагітною .

Тобто гарний кацап - дохлий кацап .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, murava сказал:

Обіцяли шоколадками і печеньками.

Бочку варення і корзину речення (с)

Ждьом...

Слабак...

Беру только тортами...разными...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, MaxS сказал:

п...ц фонду зайнятості, телеграфу і львівському метрополітену.

По фонду зайнятості у нас уже єсть кандидатура!

У нього на цю контору зуб :)

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Canton сказал:

Слабак...

Беру только тортами...разными...

Мне тортами по строку службы не положено :(

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, US7IGN сказал:

нахіба воно мені?

Амальрик вел собственный образ жизни, зарабатывая чем придется, лишь бы сохранить внутреннюю свободу. С государством он не боролся, но и не признавал его. Газет не читал из-за их лживости, а все написанное им было неподцензурно — например, пять сатирических пьес в духе театра абсурда. Его тактика сознательной отстраненности напоминала тактику Иосифа Бродского. Таким же, как у Бродского, было и обвинение, предъявленное ему после ареста в 1965 году: тунеядство.

Азбука. Чеслав Милош.

а потім кдб його (Альмаріка) все одно грохнув - влаштували йому автокатастрофу - але вже в  Іспанії 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, murava сказал:

Назовите это трофеем. 

Где то было разъяснение международного компетентного органа, что можно считать трофеем. Так там, вроде как, таковыми можно считать оружие, боеприпасы и военную технику.

Всё остальное... можно попасть под статью, в зависимости как про то рассказываешь. Если снял с трупа или отобрал у пленного - мародёрство, а если "нашел" или "обменял", то находка или сделка.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, SergiyUA сказал:

В управлении "простым народом" мало что поменялось со времён средневековья. Разве что средства коммуникации стали более продвинутые. Про это есть много умных книжек, но...

Если что, я далеко НЕ фанат "Тарасика", скорее критик. Но как политический субъект, он идеально подходит, чтобы натравить на него толпу и "стравить пар". Тем самым отвлекая внимание от настоящих предателей украинского народа.

Тобто "шмара" - це неприпустиме висловлювання чорноротого політика, за яке він має бути лінчований натовпом, засунутий у смітник, це так у нас демократія працює і взагалі він очолював штаб ригів у 2004му, ну а хулі він хотів.

А "вішати порохоскот" - це просто недоречне висловлювання дівчини, що з повноліття на війні і тому заробила собі неврівноважену нервову систему і як наслідок - право закликати до масових вбивст.
Я ж все вірно зрозуміла?

Хоча оцей всратий рівень спілкування і політиків і медійних персон мене відверто задовбав. Абізяни блд. (C)

  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Бездомный сказал:

а потім кдб його (Альмаріка) все одно грохнув - влаштували йому автокатастрофу - але вже в  Іспанії 

значить все зробив правильно та прожив не дарма. спромігся насрати режиму як Бандера майже!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, SergiyUA сказал:

Где то было разъяснение международного компетентного органа, что можно считать трофеем. Так там, вроде как, таковыми можно считать оружие, боеприпасы и военную технику.

Всё остальное... можно попасть под статью, в зависимости как про то рассказываешь. Если снял с трупа или отобрал у пленного - мародёрство, а если "нашел" или "обменял", то находка или сделка.

Это все очень зыбко и недоказуемо, пока не переходит определенные этические и моральные рубиконы.

Например, продажа на аукционе вражеских шевронов и продажа часов/украшений воспринимается точно по-разному.

Другой аспект, что у военных сейчас нервы ни к черту и время реакции между добрый день и пошел нахер достаточно короткая - это надо понимать.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vinsol2009 сказал:

Яле коли йдеться про юридичний позов, то це вже не особиста справа. Тут задіяна держава.

Задействовано не только государство, но и все иные заинтересованные стороны. А само судебное разбирательство является публичным (может присутствовать любой желающий, включая СМИ), если иное ДО начала судебного процесса не решит суд, основываясь на довольно коротком списке объективных оснований.

Так говорит школьный учебник "Основы государства и права".

Я далеко не психолог, но тот курс, что нам в своё время давали, запомнил не плохо. Если кратко по теме, у женщин "срывает крышу" многократно чаще чем у мужчин и по различным поводам, включая относительно безобидные. И если таки "срыв" произошел, то остановить его и привести ситуацию в относительно нормальную гораздо сложнее. Это на уровне биологии.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, murava сказав:

Это все очень зыбко и недоказуемо, пока не переходит определенные этические и моральные рубиконы.

Например, продажа на аукционе вражеских шевронов и продажа часов/украшений воспринимается точно по-разному.

Другой аспект, что у военных сейчас нервы ни к черту и время реакции между добрый день и пошел нахер достаточно короткая - это надо понимать.

Ви так добре знаєте юридичні тонкощі. Можна питання?

От якщо такий випадок: людина в пораненого чи вбитого орка відібрала свій власний мобільник, який орк змародерував у нього ж раніше -
господаря мобільника судити будуть? Йому ж потрібно буде довести, що це його мобільник, хіба ні? И довести, що він законным шляхом его повернув.

Або ось про терористів: якщо в них щось відібрати, то буде мародерство? Вони ж некомбатанти, так?

Змінено користувачем iiigolkin
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про яку мораль можно говорити на цій війні??? Я  б 1000 часів продала, якби то допомогло моєму підрзділу.

Вам сормно за її аукциони?

Ну то донатьте їм, нєєє це ж не ваша війна, зелебобіків, бо то вони винні бо Зе обрали

Кря кря кря більше нічого....іспаньский сором

Пс я б трупи орків ще продавала за для діла

  • Лайк 13
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Дашуля сказал:

Про яку мораль можно говорити на цій війні??? Я  б 1000 часів продала, якби то допомогло моєму підрзділу.

Пс я б трупи орків ще продавала за для діла

ними можна годувати полонених, які розміновували би собою те що раніше замінували. то ж їх трупи та міни? то які проблеми з точки зору наказу про мародерство? :lol:

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, iiigolkin сказал:

Ви так добре знаєте юридичні тонкощі. Можна питання?

От якщо такий випадок: людина в пораненого чи вбитого орка відібрала свій власний мобільник, який орк змародерував у нього ж раніше -
господаря мобільника судити будуть? Йому ж потрібно буде довести, що це його мобільник, хіба ні? И довести, що він законным шляхом его повернув.

Або ось про терористів: якщо в них щось відібрати, то буде мародерство? Вони ж некомбатанти, так?

Если нужно мое мнение: если ты врага убил а какое-то его рухомое/нерухомое майно (и даже личное)  нажил - ты молодец. Ну разве что пальчиком тебе легонько аяяй на камеру и все такое.

А если ты это личное нажитое майно пытаешься во всеуслышание продать - ты долбойоб. Причем долбойоб, спалившийся по собственному довбоебизму.

Змінено користувачем murava
  • Лайк 8
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

Ви усвідомлюєте що все це лише слова, а закони то взагалі для бідних?

Если "кум порешает", то нам ни какая коррупция не страшна!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...