Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Арті  Грін  каже , що  те , що ЗСУ не  квапиться просуватися вперед - то добре .

Бережуть життя  військових . Зроблено роботу над помилками херсонського наступу - у непідготовлені штурми  більше  не ходять .

Вистрілюють кацапів  точково  високоточною зброєю .

Все буде добре .

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, US7IGN сказал:

youtu.be/_aehRaYo_ss

 

всралися тобі ті жидокацапи ( Козаков втілений Меньшиковим  , Бронєвой )  , коли є геніальний український контент у контексті : 

 

- От я часто думаю, єсть тьолкі багатиє, а єсть бєдниє, і тоже ї*аться хотят. Я етого нє люблю. Я так щітаю: хочєш ї*аться – повєді в ресторан, накормі, повєзі в таксі, от тада і ї*айся. А бідні тьолкі – ето х*йня. Я етого нє люблю!..

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Бездомный сказал:

 

вралися тобі ті жидокацапи  , коли є геніалоьний український контент у контексті : 

 

- От я часто думаю, єсть тьолкі багатиє, а єсть бєдниє, і тоже ї*аться хотят. Я етого нє люблю. Я так щітаю: хочєш ї*аться – повєді в ресторан, накормі, повєзі в таксі, от тада і ї*айся. А бідні тьолкі – ето х*йня. Я етого нє люблю!..

Контекст був зовсім іншим, але не будемо розвивати анальну тему, бо я етого нє люблю! (С)🤣

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И где они их находят?....

British Embassy Kyiv 

7 ч.  · 

УКР/ENG

Сполучене Королівство разом з Данією, Нідерландами та США долучилося до ініціативи з пришвидшеного постачання в Україну засобів ППО.

Україна отримає сотні ракет ППО малої та середньої дальності радянського зразка. Постачання уже триває і закінчиться за кілька тижнів.

Міністр оборони Великої Британії Бен Уоллес сказав:

“Разом з нашими міжнародними партнерами ми змогли надати критично важливі засоби протиповітряної оборони, які допоможуть Україні підтримувати наступальні операції та захищати критичну інфраструктуру”.

 

  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Бездомный сказал:

гомосексуальненько

Во всех этих красных полосках Роршаха вы узрели мужские попы?

Доктор, откуда у Вас такие картинки? (с)  🤣

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Юрий Киев сказав:

В паралельному світі продовжується мятєж

IMG_20230616_154204.jpg

У реальному світі різноманіття думок, у паралельному моносброд.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Юрий Киев сказав:

Ну ось

А вам грета не подобалась

Та вона просто мілашка

 

20230616_155729.jpg

В першу чергу весь світ, а вже потім кацапурія. Пречудово. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рада міністрів Бельгії у п’ятницю затвердила п’ятнадцятий пакет військової допомоги для України.

Бельгія у рамках цього пакету закупить і передасть бронетранспортери, щойно підприємства бельгійського оборонпрому приведуть їх у належний стан.  

Йдеться про гусеничні бронетранспортери типу M113, які зняли з озброєння бельгійської армії 10 років тому.

Кількість БТР не уточнюють.

www.eurointegration.com.ua/news/2023/06/16/7163848/

 

 

FywjKzbXsAQ2gFo.jpg

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, 7351 сказав:

СБУ повідомила про підозру ексзаступнику Міністра оборони України та його підлеглому, які привласнили з бюджету більше 1 млрд грн.

Служба безпеки зібрала масштабну доказову базу, яка свідчить про корупційну діяльність колишнього заступника Міністра оборони України та екскерівника Департаменту державних закупівель цього відомства.

Посадовці причетні до розкрадання бюджетних грошей на закупівлі бронежилетів та зимової форми для підрозділів ЗСУ, які виконують бойові завдання на фронті.

Незаконна діяльність фігурантів завдала збитків державному бюджету України на загальну суму більше 1 млрд грн.

ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем),

ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 114-1 (перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань).

Наразі обидва зловмисники уже знаходяться під вартою за підозрою у схожих злочинах.

ssu.gov.ua/novyny/sbu-povidomyla-pro-pidozru-ekszastupnyku-ministra-oborony-ukrainy-ta-yoho-pidlehlomu-yaki-pryvlasnyly-z-biudzhetu-bilshe-1-mlrd-hrn#:~:text=Так%2C ексзаступник Міністра оборони раніше,СБУ з лютого 2023 року.

images (3).jpg

У них, що, прізвища відсутні?

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, Propeller сказал:

И где они их находят?....

British Embassy Kyiv 

7 ч.  · 

УКР/ENG

Сполучене Королівство разом з Данією, Нідерландами та США долучилося до ініціативи з пришвидшеного постачання в Україну засобів ППО.

Україна отримає сотні ракет ППО малої та середньої дальності радянського зразка. Постачання уже триває і закінчиться за кілька тижнів.

Міністр оборони Великої Британії Бен Уоллес сказав:

“Разом з нашими міжнародними партнерами ми змогли надати критично важливі засоби протиповітряної оборони, які допоможуть Україні підтримувати наступальні операції та захищати критичну інфраструктуру”.

 

я думаю вони їх скуповують у кацапських прапорщиків, які в свою чергу їх ***ять на військових арктичних базах :lol:

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Бездомный сказав:

За громадянами Росії, які мешкають у західних країнах, треба стежити набагато уважніше, ніж раніше. Адже вони є громадянами країни, яка веде агресивну війну. 

"Ми дивимося на підтримку, яку має президент Путін серед населення Росії. Ми бачимо, скільки людей підтримують війну, скільки людей навіть закликають до розповсюдження війни на інші країни. І ми маємо назвати це "російською війною"",

Я вважаю, що, як і у випадку з низкою світових конфліктів у минулому, під час війни, що триває, заходи безпеки щодо російських громадян повинні бути суворішими, ніж у звичайний час. Отже, за всіма громадянами Росії, які проживають у західних країнах, потрібно стежити набагато пильніше, ніж раніше. Тому що вони є громадянами нації, яка веде агресивну війну. Мені може бути шкода цих людей, але в той же час, якщо ми озирнемося назад, у часи, коли почалася Друга світова війна, тоді все японське населення, яке проживає в Сполучених Штатах, також знаходилося під суворим режимом спостереження. Це просто ціна війни 

- сказав Павел. Джерело: https://censor.net/ua/n3424832

В Карловых Варах до недавнего времени надписей на русском было чуть ли не больше, чем на чешском . Чехи опупеавали.

Сейчас кацапье усиленно пытается продать недвижимость.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vinsol2009 сказал:

В Карловых Варах до недавнего времени надписей на русском было чуть ли не больше, чем на чешском . Чехи опупеавали.

Сейчас кацапье усиленно пытается продать недвижимость.

Покупайте!

Я б купил :)

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Юрий Киев сказав:

Карта від Купера

20230613_151847.jpg

А кто такой Наблюдатель. Ставит дизлайки и ничего не пишет...

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Vinsol2009 сказав:

А кто такой Наблюдатель. Ставит дизлайки и ничего не пишет...

Відгукується на повідомлення щодо електрики)

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Vinsol2009 сказал:

А кто такой Наблюдатель. Ставит дизлайки и ничего не пишет...

наблюдає:lol:

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Vinsol2009 сказал:

А кто такой Наблюдатель. Ставит дизлайки и ничего не пишет...

Срочно обратитесь в сбу, контрразведку и спортлото 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, ozor сказав:

У мене таке відчуття

Шо про тема відносин між чоловіками турбує саме педиків.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, murava сказав:

Покупайте!

Я б купил :)

Если бХарьковская недвижимость продавалась, я бы  продал, а в Чехии купил.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 хвилини тому, Потрошитель сказав:

Срочно обратитесь в сбу, контрразведку и спортлото 

Уже отписался, себя выдал.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, Vinsol2009 сказав:

Шо про тема відносин між чоловіками турбує саме педиків.

Вибачте, я не сильно в тому тямлю, спершу я подумав, що один із учасників - жінка. 
Дякую, що відкрили очі.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Vinsol2009 сказав:

А кто такой Наблюдатель. Ставит дизлайки и ничего не пишет...

Конкурент) 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...