Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

11 минут назад, irina1969 сказал:

 

Планировка: БПС-6

Год постройки: 1972

Материал стен: панель железобетон

Тип плиты: газ

Этажность дома: 16

Количество подъездов: 1

Количество квартир: 126

Высота потолков: 2,5 м

 

 

У мене квартира в БПС-6 на 1 поверсi. Магистральний газ йде по стіні. До дому не заходить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, AOZ1 сказав:

У мене квартира в БПС-6 на 1 поверсi. Магистральний газ йде по стіні. До дому не заходить.

у нас всередині будинку труба йшла. Мабуть правила десь на початку 80-х змінили. Але яка різниця, якщо виток через несправну або незакриту конфорку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, hause сказал:

Чому такі, як Ківа, сидять у кабінетах, крадуть наші гроші, зневажають нашу Націю та віддаляють нашу Перемогу?

Знову висер купи лайна за "просто так". Якість контенту від кацапії щось різко впала, все взагалі, звичайне словесне лайно, навіть читати складно, бо огидно. Таке враження, що штатний "воєнкор" заблукав в гості зайшов... 

  • Лайк 5
  • Дякую 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, MaxS сказал:

правильно, Кличко відповідальний за газофікацію київських багатоповерхівок з моменту свого народження.

Ніт!!! Навіть до народження)))

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, DimaF сказав:

Это я в курсе, но думал так всегда было.

 

Зміна №1 до ДБН В.2.5-20:2018 Газопостачання.  dreamdim.ua/wp-content/uploads/2020/03/zm_dbn_v2520-18.pdf

Вказана зміна затверджена наказом Мінрегіону України від 17.02.2020 року №47. dreamdim.ua/wp-content/uploads/2020/03/Nakaz-47-Zmina-1-do-DBN-V.2.5-20-2018-Gazopostachannya.pdf

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 хвилин тому, US7IGN сказав:

Так, так! Я теж вважаю що одразу після роботи ппо метан почав з переляку вибухати( а фарби закоптили півбудинку...

це ж наче ви писали про недоступність логіки пересічним?

відбій тривоги був о 2 ночі, а вибух в будинку і пожежа пізніше. ППО в Києві цієї ночі не чув, щоб працювало на лівому березі та наче й атаки на столицю не було. Але ж вам потрібно розганяти зраду, тому будь-яка можливість має бути використана?

  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Alvalk сказал:

Та поки лише одна дірка

image.png.20c32a151221055a290cecf72afff1b6.png

Як пише Ліга, "Чонгар. Хтось завдав удару по мосту з Криму." 

Навіть уявити собі не можу, хто ж це міг бути...

Шлях прокладений, координати перевірені. "Пєлотка" тепер цьому мосту.

"Шторми" рулять! Давай Атакамси)))))

Ґарний ранок!

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Firetuf сказал:

Шлях прокладений, координати перевірені. "Пєлотка" тепер цьому мосту.

"Шторми" рулять! Давай Атакамси)))))

Ґарний ранок!

image.png.52881bc53887df5fe5ed3b6ff54370bb.png

  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, Firetuf сказал:

Шлях прокладений, координати перевірені. "Пєлотка" тепер цьому мосту.

"Шторми" рулять! Давай Атакамси)))))

 

Это не Шторм судя по фото

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ага, всеж мости ми таки будемо руйнувати!

Ти ба, яка дивина - а раніше ж ніяк не можна було. Треба було всіх пропустити, щоб потім героїчно їх виколупувати, валити логістику, підриваючи мости.

Віримо, що це був хитрий план нашого невеличкого, але дуже розумного лідора. Заманіть і унічтожіть.

Молімсязанево.

Змінено користувачем murava
  • Лайк 8
  • Дякую 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Корнил сказав:

завали вже нарешті своє огидне

Цей мойдодир празських унітазів не завалить, тому що

5 годин тому, Корнил сказав:

мудило..і..  чмо 

Скільки б йому не казали про те, що в окопах гинуть українці, що по цивільним прилітає, воно  не закриє рота і буде кожного ранку смердіти тут лайном. Останні дні я живу наче в реаліті-шоу. Коли зранку відкриваю новини і читаю, що збили 6 Кинджалів та 6 Калібрів, або про те, що  всі 20 БПЛА, що летіли в бік столиці, були збиті на Київщині, то для мене це не просто новина, це все було над головою і перед очима. Коли з пів на четверту  і до пів на сьомуранку було тільки 2 рази тихо по 5 хвилин, а весь інший час гучно грюкало по тім клятим шахедам, що летіли над головою і з усіх боків, як вважаєте,  який я маю настрій, коли відкриваю форум і читаю цього мудилу? Надії , що отямиться та почне поводитись по-людськи нема, бо це класичний приклад вислову про те, якщо виглядає, як лайно і від його слів тхне, наче від лайна, то і є лайно.

В мене є родина, що все життя мешкали в Харківі. Після 2-х тижнів постійних обстрілів, чоловік відвіз дружину з сином-школяром до Польщі, а сам повернувся і захищає країну. Чи повернуться вони назад? Навряд , бо в новинах побачили, як ракетою повністю було зруйновано багатоповерховий будинок, в якому вони жили. Їм нема куди повертатись. і вони  не мають часу та бажання витрачати своє життя на те, щоб лити лайно на владу, ту, що зараз або ту, що була. Винайняли квартиру, хлопчик ходить до школи, мама знайшла гарну роботу. Коли кажу про гарну роботу, то маю на увазі, що то добре оплачувана робота для людини з вищою освітою.

Чому начальнику вантузів дозволяють таку поведінку? Я не гадаю на картах таро та не витрачаю час на усілякі вигадки з цього приводу. Але це не додає форуму, як майданчику для озвучування думок, в час, коли в нас війна, ні поваги, ні репутаційної ваги.

 

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 11
  • Дякую 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, outdoor24 сказав:

@Dr.Yura, це шо?

ось відео де цей момент є

www.unian.net/war/gaulyayter-saldo-rasskazal-kak-povliyaet-na-svo-udar-po-chongarskomu-mostu-video-12302670.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Бездомный сказав:

який газ у 16 поверхівці ? 

нарколабораторія?

Так, газ у 16 поверхівці. На тому масиві це практикували, газ до якогось поверху (як дозволялось нормами) і потім електрика. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, murava сказал:

Ага, всеж мости ми таки будемо руйнувати!

Ти ба, яка дивина - а раніше ж ніяк не можна було. Треба було всіх пропустити, щоб потім героїчно їх виколупувати, валити логістику, підриваючи мости.

Віримо, що це був хитрий план нашого невеличкого, але дуже розумного лідора. Заманіть і унічтожіть.

Молімсязанево.

Я не адвокат нынешней власти, но все же на вскидку:

-решения принимаются исходя из каких то логических соображений.

-ассортимент и количество средств поражения очень ограничен, иначе бы приграничные области РФ сидели бы без электричества как минимум. 

 

Имеется ввиду на сегодняшний день, а не на 24.02.22.

Змінено користувачем DimaF
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, irina1969 сказав:

 вже потім почали робити  до 10 поверху газ і  тільки електрику , якщо дім висотний ( більше 10 поверхів)

Здається до 12 було дозволено, і на цьому масиві багато 12 поверхових будинків. Хоча, можливо у 12 поверхівках також комбінований варіант.

Змінено користувачем JFK
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Dr.Yura сказав:

ось відео де цей момент є

а, так тут без кантона не обійдеться, щоб розпізнати ці залишки.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підручник  рф , 3 клас.

В опису держав, маючих кордон з рф, Україна відсутня.

Ще тільки не здогадались її з карти прибрати.

image.thumb.png.0a9b37c84148fe86e43410d382bc4c10.png

Змінено користувачем Alvalk
  • Хаха 2
  • Конфуз 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...