Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

6 минут назад, SermenK сказал:

А навіщо оці пости з закордонних відпочинків, поїздки по країнах, для кого вони? 
Це як юля, в якої жодної власності немає і живе на пожертвах. 

Єдина радість, яка лишилась в моєму житті, то запірнути в теплі хвилі Іонічного моря. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, MaxS сказав:

так один вже з Києва невиїзний

Справа за іншими.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, sergio сказал:

Єдина радість, яка лишилась в моєму житті, то запірнути в теплі хвилі Іонічного моря. 

Скажіть прямо: моя хата з краю, а війна десь там далеко.
 
Не треба ваших "розумних" коментів про політику, владу, державу. Це лицемірство.
Просто пишіть про відпочинок, соціальні речі, побут. І на цьому обмежтесь, будь ласка, не пишіть про війну, політику і владу.  

  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, SermenK сказал:

Скажіть прямо: моя хата з краю, а війна десь там далеко.
 
Не треба ваших "розумних" коментів про політику, владу, державу. Це лицемірство.
Просто пишіть про відпочинок, соціальні речі, побут. І на цьому обмежтесь, будь ласка, не пишіть про війну, політику і владу.  

Влада від цього поміняється?! Я і так живу, як це кажуть, в режимі внутрішньої еміграції. 😏

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

тобто за нього у вас менше грошей було? :lol:

Все залежить з якої сторони пилки ти є :)

  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, sergio сказал:

Єдина радість, яка лишилась в моєму житті

більше оптимізму! на фоні гарних новин навіть долар зростає :lol:

 

Без імені.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а от і заспокоєння під'їхали! ніщо мене так не заспокоює як заспокоєння від влади. особливо таких поважних панів як Пишний

"Ситуація абсолютно стійка, контрольована, розуміння того, яким чином має діяти Національний банк, є. Ми не бачимо жодних підстав для жодних хвилювань в цьому плані", - сказав Пишний.

Також позитивною є ситуація щодо населення - українці більше продають валюти, аніж купують.

ibf.ua/articles/v-nbu-pojasnili-chi-varto-khviljuvatisja-cherez-poslablennja-gotіvkovogo-kursu-grivnі-160764

 

За даними НБУ, в період з 17 по 21 липня він купив на міжбанку 3,78 млн дол, а продав 594,7 млн дол.

Нагадаємо, з 10 по 14 червня НБУ купив 0,86 млн дол, а продав 401,6 млн дол.

Із 3 по 7 липня НБУ купив 6,7 млн дол, а продав 478,5 млн дол.

Із 26 по 30 червня НБУ купив 12,6 млн дол, а продав 532,97 млн дол.

Із 19 по 23 червня НБУ купив 8,3 млн дол, а продав 435,8 млн дол.

Із 12 по 16 червня НБУ купив 10,9 млн дол, а продав 446,8 млн дол.

Із 5 по 9 червня НБУ купив 15,05 млн дол, а продав 292,7 млн дол.

 

finbalance.com.ua/news/nbu-za-tizhden-prodav-591-mln-z-pochatku-roku---1374-mlrd

 

Цікаво, у кого купують та кому продають валюту українці? :lol:

Змінено користувачем US7IGN
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, SermenK сказал:

Скажіть прямо: моя хата з краю, а війна десь там далеко.
 
Не треба ваших "розумних" коментів про політику, владу, державу. Це лицемірство.
Просто пишіть про відпочинок, соціальні речі, побут. І на цьому обмежтесь, будь ласка, не пишіть про війну, політику і владу.  

Ви трохи плутаєте. Лицемірство це коли звиздиш по теліку в вишиванці під гімн:"Все для фронту, все, для перемоги." А потім фігась і за наколядовані гроші дача в Іспанії. 

А коли я свої, чесно нахомячені гроші, замість, щоб перерахувати якомусь умовному  Притулі трачу на свій відпочинок , то не лицемірство. 

  • Лайк 3
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, US7IGN сказал:

а от і заспокоєння під'їхали! ніщо мене так не заспокоює як заспокоєння від влади. особливо таких поважних панів як Пишний

"Ситуація абсолютно стійка, контрольована, розуміння того, яким чином має діяти Національний банк, є. Ми не бачимо жодних підстав для жодних хвилювань в цьому плані", - сказав Пишний.

Також позитивною є ситуація щодо населення - українці більше продають валюти, аніж купують.

ibf.ua/articles/v-nbu-pojasnili-chi-varto-khviljuvatisja-cherez-poslablennja-gotіvkovogo-kursu-grivnі-160764

 

За даними НБУ, в період з 17 по 21 липня він купив на міжбанку 3,78 млн дол, а продав 594,7 млн дол.

Нагадаємо, з 10 по 14 червня НБУ купив 0,86 млн дол, а продав 401,6 млн дол.

Із 3 по 7 липня НБУ купив 6,7 млн дол, а продав 478,5 млн дол.

Із 26 по 30 червня НБУ купив 12,6 млн дол, а продав 532,97 млн дол.

Із 19 по 23 червня НБУ купив 8,3 млн дол, а продав 435,8 млн дол.

Із 12 по 16 червня НБУ купив 10,9 млн дол, а продав 446,8 млн дол.

Із 5 по 9 червня НБУ купив 15,05 млн дол, а продав 292,7 млн дол.

 

finbalance.com.ua/news/nbu-za-tizhden-prodav-591-mln-z-pochatku-roku---1374-mlrd

 

Цікаво, у кого купують та кому продають валюту українці? :lol:

Пильщикі бюджетів забугор виводять кеш?! 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що буває, коли шизофрєнікі починають розказувати за інших

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, sergio сказал:

Ви трохи плутаєте. Лицемірство це коли звиздиш по теліку в вишиванці під гімн:"Все для фронту, все, для перемоги." А потім фігась і за наколядовані гроші дача в Іспанії. 

А коли я свої, чесно нахомячені гроші, замість, щоб перерахувати якомусь умовному  Притулі трачу на свій відпочинок , то не лицемірство. 

О, це ж і є гарний приклад лицемірства))

Нащо ви спригуєте на вишиванки, гімн, дачі в Іспанії?) Мова про вас особисто. Я вам конкретно запропонував допомогти ЗСУ напряму, без посередників. Що ви відповіли? Що не багаті і не можете нічого виділити зі своєї кишені, бо не вистачить на відпочинок в Албанії. 

Як можна писати такі речі?

В 24.07.2023 в 16:05, sergio сказал:

 Тому наразі жую попкорн та спостерігаю за розвитком ситуації. В разі небезпеки домовився з господарем апартаментів в Албанії, що можу жити там з жовтня до початку наступного тур сезону безкоштовно(тільки за електрику платити) 😎


Живіть собі як хочете, але не треба писати "розумні" коменти й робити вигляд, що хвилюєтесь за державу і за наших солдат. 
Обережно з попкорном, а то ще подавитесь.
Всього доброго. 
 

  • Лайк 4
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, vadimv сказал:

Нам эту власть регулярно от них привозят и рассказывают, что это мы их сами выбрали.

Ну раз вы ее выбирали - теперь сами и хлебайте.

Я ее не выбирал.

Власть в Украине можно не выбирать только не участвуя в процедуре выборов. И то, это тоже повлияет на результат.

Так что вы всё же эту власть выбрали. Другое дело, что победу получили не те кандидаты, за которых вы голосовали (если голосовали). Но это нормальный процесс. Хотите единодушное одобрение одного безальтернативного кандидата, одной партии - это на россию.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, sergio сказал:

А коли я свої, чесно нахомячені гроші, замість, щоб перерахувати якомусь умовному  Притулі трачу на свій відпочинок , то не лицемірство.

Блять, ото всі ми лохи! Даю гроші, що лишаються, знайомим на купівлю авто для хлопців, на пальне, білизну купляємо з жінкою для поранених, бо їх в буквальному сенсі голими та босими привозять, взагалі нічого надіти, та ще багато чого вкрай потрібне. Зараз віддати гроші надійним людям на важливі речі, за які тобі відзвітують або самому купити то такий кайф та натхнення. Повір, віддавати - це легко і приємно, особливо, коли бачиш очі тих, хто навіть з дрібниць на кшалт футболок та трусів радіє... А відпустку цього року на дачі проведу замість італійських або грецьких готелів, от завтра і почну, сарайчик пофарбую, дах полагодити треба, а море буде пізніше, воно нікуди не дінеться. 

  • Лайк 9
  • Дякую 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vladdi сказал:

Блять, ото всі ми лохи! Даю гроші, що лишаються, знайомим на купівлю авто для хлопців, на пальне, білизну купляємо з жінкою для поранених, бо їх в буквальному сенсі голими та босими привозять, взагалі нічого надіти, та ще багато чого вкрай потрібне. Зараз віддати гроші надійним людям на важливі речі, за які тобі відзвітують або самому купити то такий кайф та натхнення. Повір, віддавати - це легко і приємно, особливо, коли бачиш очі тих, хто навіть з дрібниць на кшалт футболок та трусів радіє... А відпустку цього року на дачі проведу замість італійських або грецьких готелів, от завтра і почну, сарайчик пофарбую, дах полагодити треба, а море буде пізніше, воно нікуди не дінеться. 

 
- війна десь далеко і мене не стосується
- мені всі винні і повинні дякути
- мої гроші - то лише мої гроші
- лейтенант запасу, який не бере трубку від військомату.  Обов'язок то фігня, головне це мої права.
- хай хлопці помирають, я поки пожую попкорн, а якщо будуть погано воювати, то з'їбусь в Албанію, в мене все добре буде.

Насправді це страшно, й не видно якоїсь різниці між ним і умовним Патрошителем. 

Постійно бачу, як військові намагаються достукатись до людей, що не все так добре, як по єдиному марафону, і що люди повинні щодня думати про фронт,  захисників і допомагати.

  • Лайк 4
  • Дякую 3
  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Dark FeniX сказав:

Власть в Украине можно не выбирать только не участвуя в процедуре выборов. И то, это тоже повлияет на результат.

Так что вы всё же эту власть выбрали. Другое дело, что победу получили не те кандидаты, за которых вы голосовали (если голосовали). Но это нормальный процесс. Хотите единодушное одобрение одного безальтернативного кандидата, одной партии - это на россию.

Я хочу, чтобы мне не рассказывали, что это я выбрал овоча, когда я точно помню, что я его не выбирал.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, SermenK сказал:

 
Насправді це страшно, й не видно якоїсь різниці між ним і умовним Патрошителем. 
 

Разница в том, что он все время жил на другом краю страны и ни война ни что-то подобное его не касалось - моя хата з краю

А я жил и живу с ежедневным риском для жизни, за полгода 14-го убивал плохих и помогал хорошим, пару человек выкупил по-тихому из плена(могут подтвердить) и тд и тп, потратил на это до 30 куе

А потом убедился, что кругом договорняки и вся эта движуха может очень плохо кончиться для меня 

Поэтому сношайтесь сами как хотите

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, vadimv сказал:

Я хочу, чтобы мне не рассказывали, что это я выбрал овоча, когда я точно помню, что я его не выбирал.

Тем не менее - так оно и есть. Если уж сильно неприятно - то просто говорите, что вы голосовали за другого.

Змінено користувачем Dark FeniX
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Dark FeniX сказав:

Если уж сильно неприятно

Да мне все равно, просто это вранье.

Такое же, как и вранье, что оккупационную администрацию со спермоусовым и сосальдо выбирали жители оккупированных территорий.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, vadimv сказал:

Да мне все равно, просто это вранье.

Такое же, как и вранье, что оккупационную администрацию со спермоусовым и сосальдо выбирали жители оккупированных территорий.

А при чём тут оккупированные территории, которые сейчас поневоле вне нашего правого поля?

Речь же о властях Украины, а не том, что творят кацапы.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, SermenK сказал:

Постійно бачу, як військові намагаються достукатись до людей, що не все так добре, як по єдиному марафону

так начебто ж не можна казати що щось погано бо це дискредитує владу та армію. вони ж не можуть брехати? якщо військові не знають що все добре, то якісь не справжні військові.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, US7IGN сказал:

так начебто ж не можна казати що щось погано бо це дискредитує владу та армію. вони ж не можуть брехати? якщо військові не знають що все добре, то якісь не справжні військові.

 

упс, знову палєво, це у кацапії бушують посадки за "дискредитацию вс рф", ви чатом помилились
 

36 минут назад, Потрошитель сказал:

Разница в том, что он все время жил на другом краю страны и ни война ни что-то подобное его не касалось - моя хата з краю

Погоджуюсь з цим, ви стикались з війною на відміну від нього, але вашу ватність і лоялізм до русні це не зменшує чомусь. 

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, SermenK сказал:

Погоджуюсь з цим, ви стикались з війною на відміну від нього, але вашу ватність і лоялізм до русні це не зменшує чомусь. 

Ватность - пусть будет)

А лоялизм у меня только к выборочным людям, которых я считаю нормальными, ко всем остальным отношусь негативно.

Ровно такое же отношение и к украинской стороне.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, SermenK сказал:

упс, знову палєво, це у кацапії бушують посадки за "дискредитацию вс рф", ви чатом помилились

я ж навпаки радію що у нас все добре! не маю жодних підстав для сумнівів у цьому! тільки не розумію чому олбанцю дорікають за жлобський відпочинок в Албанії і нахіба військовий стан продовжили :lol:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Dark FeniX сказав:

А при чём тут оккупированные территории, которые сейчас поневоле вне нашего правого поля?

Речь же о властях Украины, а не том, что творят кацапы.

Про какое "правовое поле" вы тут рассказываете?

Про то, в котором министрами были оккупанты с куриными паспортами, которое народу пришлось сносить с помощью коктейлей молотова и на котором его (народ) снайперы расстреливали, как в тире?

И с каких делов пособники оккупантов, впоследствии сдрыснувшие в ростов, называются "властями Украины"?

Сколько можно нести эту пургу из-за поребрика, в конце концов?

 

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Потрошитель сказал:

Ватность - пусть будет)

А лоялизм у меня только к выборочным людям, которых я считаю нормальными, ко всем остальным отношусь негативно.

Ровно такое же отношение и к украинской стороне.

сорян, але ми не можемо це толерувати, тому врешті решт доведеться обирати один стілець. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...