Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

22 минуты назад, Бездомный сказал:

тобто , якби обрали не зе , а пороха , війни не було б ? 

навіть  не смішно 

ну, у всякому випадку - гірше не буде 😄
 

2.jpg

  • Лайк 5
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, murava сказал:

А тобто народу таки хєрова влада попалась?

Так я так і кажу, а мене порохоботом обзивають?

Чи ні, всеж влада і народ єдині?

Так наш дорогий Вомбат так і сказав - самі голосували - самі і сьорбайте, двома ложками. Не гидуйте, жвавіше сьорбайте.

А Вомбата піддають всяким гонитвам.

При Сивочолому типа не пиляли. Не смішіть мої капці. 😏

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, SermenK сказал:

страшно уявити, що такий комвзводу накомандує, якщо купив воєннік за горілку і сало. 

от саме тому що в цій країні не цінують розумних та ініціативних людей, вона і в дупі постійно...

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, sergio сказал:

При Сивочолому типа не пиляли. Не смішіть мої капці. 😏

тобто за нього у вас менше грошей було? :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, US7IGN сказал:

тобто за нього у вас менше грошей було? :lol:

Так. Мені тоді ще з оренди не капало... 

Найкраще при овочі жилось, і при пасічнику. 

Але  то все суб'єктивно. Можливо, тому що був молодший, дівчата давали, дерева були більші😼

Змінено користувачем sergio
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Том Купер:

Війна в Україні, 27 липня 2023 року: Роботине та Старомайорське

Привіт усім!

Ця стаття буде не просто "швидкою і брудною", а майже буквально "написаною на бігу".... і зосередиться лише на двох моментах.

1.) Наскільки відомо, те, що залишилося від "російського гарнізону" Старомайорського (на південь від Великої Новоселівки, на південному заході Донецька), капітулювало вчора ввечері.

Тобто: частина вцілілих спробувала втекти, але багато хто з них натрапив на власні мінні поля; інші розтанули, а тим, хто ще залишився, все набридло і вони здалися.

Українська морська піхота зачищає територію між цим місцем і Урожайним.

2.) На схід/південний схід від Роботиного ЗСУ продовжили прорив у південному напрямку і розширили своє проникнення, зачистивши додаткові російські позиції на східному фланзі.

Отже, якщо ви почуєте, що хтось говорить про Новопрокопівку...., скажу так: схоже, що мені знадобиться нова карта цієї місцевості.

image.thumb.png.4efdb39edebf410a4b1fb4971f26d216.png

Сьогодні з цього району повідомили про ще один "великий успіх", але про це - коли прийде час.

Завдяки цьому ЗСУ фактично прорвали російську 2-гу лінію оборони в цьому районі (саме тому вони так вперто атакували в районі Роботиного: це місце, де між російською "1-ю лінією" і "2-ю лінією" "всього кілька кілометрів": в інших місцях вони набагато віддалені одна від одної).

Загалом, схоже, що росіяни починають відчувати наслідки величезних втрат, яких зазнали їхні війська за останні 1,5 місяці, а також українських ударів по їхніх штабах, складах і мостах у тилу. З'являється все більше повідомлень про те, що російське командування "набиває лінію фронту" військами (скажімо, 100 чоловік на 100 метрів фронту), нібито це може зупинити українців. Насправді це лише робить росіян ідеальними мішенями для всіх видів українського озброєння. Також з'являється все більше повідомлень про нестачу боєприпасів і матеріалів.

Звісно, пуддінгівські піарники заявляють про "атаки 100 танків" і "50 знищених" та "масові українські втрати". Однак єдиним доказом цього є щоразу нові відео з початку червня: в деяких випадках виявляється, що тоді вони зафіксували ту саму атаку на той самий М2/М3 "Бредлі" з 7-8 різних камер. Отже, щотижня вони випускають черговий дубль тієї самої сцени...

Насправді, у VSRF тим часом не вистачає резервних підрозділів і найкращого способу втратити контроль над цією битвою.

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 хвилини тому, murava сказав:

Ага, отой випуск трускавецького універа економіки в повному складі на чолі з навеличнішим лідором квн нам який окупант завіз?

Україна все ще знаходиться на початку боротьби (війни) за свою незалежність.

І доки інші випускники замість буцегарні будуть відпочивати в Монако - ніхєра не зміниться.

image.png.a6c6cc08293aa30dce432560cbad7403.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, SermenK сказал:

страшно уявити, що такий комвзводу накомандує, якщо купив воєннік за горілку і сало. 

Саме тому, усвідомлюючи відповідальність яка буде на мені в якості командира і знаючи який я росπιздяй,то  коли мені задзвонити з військкомату і запропонували завітати до них, я поклав трубку. 😎

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, US7IGN сказав:

от саме тому що в цій країні не цінують розумних та ініціативних людей, вона і в дупі постійно...

youtu.be/AoefKRu00m8?t=2811

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, sergio сказал:

Саме тому, усвідомлюючи відповідальність яка буде на мені в якості командира і знаючи який я росπιздяй,то  коли мені задзвонити з військкомату і запропонували завітати до них, я поклав трубку. 😎

зроби добре діло - купи в Албанії щось для ЗСУ. Тепловізор, Мавік чи ще щось. Це ж не буде для тебе тяжко? Це не великі гроші, а користі багато. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, SermenK сказал:

зроби добре діло - купи в Албанії щось для ЗСУ. Тепловізор, Мавік чи ще щось. Це ж не буде для тебе тяжко? Це не великі гроші, а користі багато. 

Я вже тутка. Тож не получиться. І так мені мають дякувати, що не звалив з дружиною і дітьми забугор, то хоч і не доначу, але у вигляді ПДВ та акцизів, щось в бюджет капає. 😏

І так на задоначене, хіба черговий военком собі віллу купив би в Іспанії, чи яйця по 17 з барабанами. Поки не наведуть лад з тим, ні копійки. 

  • Лайк 2
  • Хаха 1
  • Сумно 2
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Олексій Данілов 

Вся суть ефективної стратегії відносин з тимчасово існуючою росією в одному вчинку:

1. Завдай поразки.

2. Не підпускай близько.

3. Завжди тримай на вістрі шаблі.

4. Не вір жодному російському слову.

5. Не бійся. Ніколи!

Дякуємо Olga Kharlan за позицію і нагадування світу, що спорт не буде поза політикою!

Всі росіяни несуть відповідальність за злочини путіна…

image.png.05addf26b5a41c8a55b8913241a950c7.png

  • Лайк 13
  • Дякую 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, sergio сказал:

Я вже тутка. Тож не получиться. І так мені мають дякувати, що не звалив з дружиною і дітьми забугор, то хоч і не доначу, але у вигляді ПДВ та акцизів, щось в бюджет капає. 😏

І так на задоначене, хіба черговий военком собі віллу купив би в Іспанії, чи яйця по 17 з барабанами. Поки не наведуть лад з тим, ні копійки. 

ясно. Що і треба було довести. 

p.s.  особливо порадувало за вілли і яйця по 17 гривень. Мабуть то хлопці на передку продали б твій мавік і купили б собі по віллі в Іспанії. 

  • Лайк 3
  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Propeller сказав:

Олексій Данілов 

Вся суть ефективної стратегії відносин з тимчасово існуючою росією в одному вчинку:

1. Завдай поразки.

2. Не підпускай близько.

3. Завжди тримай на вістрі шаблі.

4. Не вір жодному російському слову.

5. Не бійся. Ніколи!

Дякуємо Olga Kharlan за позицію і нагадування світу, що спорт не буде поза політикою!

Всі росіяни несуть відповідальність за злочини путіна…

image.png.05addf26b5a41c8a55b8913241a950c7.png

наташка якій відмовили тиснути руку

спорт внє палітікі і окупації

image.thumb.png.310c1ea5308c301fc7aa24a78543fbcd.png

  • Дякую 3
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Propeller сказал:

Олексій Данілов 

Вся суть ефективної стратегії відносин з тимчасово існуючою росією в одному вчинку:

1. Завдай поразки.

2. Не підпускай близько.

3. Завжди тримай на вістрі шаблі.

4. Не вір жодному російському слову.

5. Не бійся. Ніколи!

Дякуємо Olga Kharlan за позицію і нагадування світу, що спорт не буде поза політикою!

Всі росіяни несуть відповідальність за злочини путіна…

image.png.05addf26b5a41c8a55b8913241a950c7.png

ох *бля реінкарнація Сунь Цзи знайшлася. десь в кутку заплакав один Залужний.... :lol:

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, SermenK сказал:

Мабуть то хлопці на передку

для початку хоч когось із тих хлопців треба знати особисто мабуть :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Dark FeniX сказав:

Власть - это и есть всё тот же народ. Или, по вашему, наша власть из другой страны завезена?

Обвинувачений у держзраді Віктор Медведчук і колишній український журналіст Денис Жарких зареєстрували в росії політичний проєкт «Другая Украина».

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, US7IGN сказал:

для початку хоч когось із тих хлопців треба знати особисто мабуть :lol:

Невже у нього немає жодного однокласника/знайомого, який в ЗСУ? Не віриться. 
То просто такий світогляд.
"Я от плачу податки (які? з пива, яке ти вип'єш?) і мені повинні дякувати. "
Не він дякувати ЗСУ, а йому дякувати, бо він випив пива і 2грн на АТО на податок пішло... А потім дивуємся, де такі беруться в Раді і в високих кріслах. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, SermenK сказал:

ясно. Що і треба було довести. 

p.s.  особливо порадувало за вілли і яйця по 17 гривень. Мабуть то хлопці на передку продали б твій мавік і купили б собі по віллі в Іспанії. 

Я не така заможня людина, щоб дозволити собі купляти дорогі забавки. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, vadimv сказав:

Україна все ще знаходиться на початку боротьби (війни) за свою незалежність.

І доки інші випускники замість буцегарні будуть відпочивати в Монако - ніхєра не зміниться.

image.png.a6c6cc08293aa30dce432560cbad7403.png

так один вже з Києва невиїзний

Змінено користувачем MaxS
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, vadimv сказал:

Обвинувачений у держзраді Віктор Медведчук і колишній український журналіст Денис Жарких зареєстрували в росії політичний проєкт «Другая Украина».

Та пусть на россии хоть свингер-клуб регистрируют. Нам-то что от них?

У нас вопрос с эффективностью и честностью нашей власти, в Украине. Той самой, которую мы сколько раз выбирали, столько же раз и ненавидели.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, sergio сказал:

Я не така заможня людина, щоб дозволити собі купляти дорогі забавки. 

А навіщо оці пости з закордонних відпочинків, поїздки по країнах, для кого вони? 
Це як юля, в якої жодної власності немає і живе на пожертвах. 

  • Лайк 3
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, SermenK сказал:

А навіщо оці пости з закордонних відпочинків, поїздки по країнах, для кого вони? 
Це як юля, в якої жодної власності немає і живе на пожертвах. 

 Дик Фердищенко. Хоть ти трісни, а Федір Михалич знав толк в ізвратах))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Dark FeniX сказав:

Та пусть на россии хоть свингер-клуб регистрируют. Нам-то что от них?

Нам эту власть регулярно от них привозят и рассказывают, что это мы их сами выбрали.

5 хвилин тому, Dark FeniX сказав:

У нас вопрос с эффективностью и честностью нашей власти, в Украине. Той самой, которую мы сколько раз выбирали, столько же раз и ненавидели.

Ну раз вы ее выбирали - теперь сами и хлебайте.

Я ее не выбирал.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...