Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Понравилось настроение Вовы (последнее время мало улыбался) во время визита в Днепр и окресности.

Двум ребятам сделал подарки. Оригинальные.

https://www.facebook.com/zelenskiy.official/videos/607887161451328/

Змінено користувачем Propeller
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, sergio сказал:

Тому я її собі не ставив, навіть втратив Вовину тисячу😏

Ставив, не ставив, все що є, то є в реєстрі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, 90BCO сказав:

t.me/joker_ukr/9584

 

24 часа прошло с момента видеообращения Президента. 

Депутатам и чиновникам закрыт полностью выезд из Украины и аннулированны все командировки.  

Депутаты очень испуганы, но испуганы больше те кому ничего не угрожает. 

Кум Медведчука депутат Андрей Холодов с Кипра отказывается складывать депутатский мандат и требует переговоры. Во время войны. 

Депутат Людмила Марченко которая брала взятку во время войны на всю Украину, так же отказывается складывать свой депутатский мандат и готова пойти против Президента. 

Депутаты Кирилла Тимошенко, Никита Потураев и Женя Кравчук утром выступили против решения Президента и подставив всю партию СН поддержали Александра Ткаченко. 

Депутаты из СН никак не отреагировали на поступок Потураева и Жени Кравчук пойти против Президента. 
Для Потураева и Кравчук личные отношения с Ткаченко оказались важнее решения Президента. 

Все решили, что вчера было просто видео от Президента. 
Просто видео и ничего больше. 
И положили огромный хер. 
И продолжили мутить свои мутки и пытаться порешать. 
Все как было раньше. 

Больше всего меня убил в этой истории кум Медведчука депутат Холодов, сидя на Кипре требуя переговоры. 

Холодов решил, что когда перед Зеленским будет выбор стать на сторону ЗСУ и ребят которые на фронте или забрать гражданство у Холодова, то Президент выберет сторону Холодова. Совсем дура берега попутала на Кипре. Жену послушал бы, остался бы гражданином. 

Ближайшие люди из окружения Президента решили, что им все можно. 
Они решили, что если у них есть телефон Президента они могут сидеть на Кипре всю войну. Они решили, что они могут воровать, они решили, что они могут абсолютно все, так как за ними стоит Президент. 
А на самом деле за ними никто не стоял и они просто благодаря своему знакомству с Президентом творили беспредел прикрываясь его именем. 
По факту из ближайшего окружения Президента остался только один человек Андрей Борисович Ермак. Человек который 24/7 занимается войной рядом с Президентом. А все остальные занимались просто своими шкурняками, пока Президент 24/7 воевал и рисковал своей жизнью. 

Итог всего этого, в новой команде Президента больше не будет друзей и товарищей. Президент готов принимать не популярные решения и брать в свою команду разных людей, людей которые готовы работать и давать результат. Не смотреть на биографию людей или принадлежность к какой либо партии, а смотреть на эффективность человека. Во время войны не нужна красивая картинка или люди с чистой и красивой биографией. Во время войны нужны профессионалы которые прошли тяжелый путь и показали свою эффективность, а не балаболы с красивыми историями и друзья. 


Президент все услышал и увидел. 

Все услышал. 

Все увидел.

Завтра и послезавтра для многих жизнь кардинально изменится. 

Без обид.

Президент на стороне народа. 

У Президента нет неприкасаемых. 

Без обид. Война. 

Вы не хотели по-хорошему. 

Для Президента одна жизнь солдата, важнее любой дружбы. 


Завтра начало. 


Все.

Це 7351 офіційна заява чи Propeller? Дайте посилання на першоджерело.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, US7IGN сказал:

Скоріше інша система цінностей.

Адекватні люди дюмають так: у сусіда краще, тому я зроблю все, щоб в мене було ще краще.

Моцкалі думають в іншу сторону: у сусіда краще, тому треба зробити так, щоб в нього було гірше ніж в мене.

  • Лайк 5
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, outdoor24 сказав:

від себе не втечеш.

Достатньо втекти від орків.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, TaurosRMK сказал:

Адекватні люди дюмають так: у сусіда краще, тому я зроблю все, щоб в мене було ще краще.

Моцкалі думають в іншу сторону: у сусіда краще, тому треба зробити так, щоб в нього було гірше ніж в мене.

А які люди думають що коли у них все добре, всі інші мають жерти лайно?

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, vadimv сказав:

Достатньо втекти від орків

орк може переховуватися всередині. і навіть на Мальдивах і в Канаді орків вистачає. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, 90BCO сказав:

t.me/joker_ukr/9584

 

24 часа прошло с момента видеообращения Президента. 

Депутатам и чиновникам закрыт полностью выезд из Украины и аннулированны все командировки.  

Депутаты очень испуганы, но испуганы больше те кому ничего не угрожает. 

Кум Медведчука депутат Андрей Холодов с Кипра отказывается складывать депутатский мандат и требует переговоры. Во время войны. 

Депутат Людмила Марченко которая брала взятку во время войны на всю Украину, так же отказывается складывать свой депутатский мандат и готова пойти против Президента. 

Депутаты Кирилла Тимошенко, Никита Потураев и Женя Кравчук утром выступили против решения Президента и подставив всю партию СН поддержали Александра Ткаченко. 

Депутаты из СН никак не отреагировали на поступок Потураева и Жени Кравчук пойти против Президента. 
Для Потураева и Кравчук личные отношения с Ткаченко оказались важнее решения Президента. 

Все решили, что вчера было просто видео от Президента. 
Просто видео и ничего больше. 
И положили огромный хер. 
И продолжили мутить свои мутки и пытаться порешать. 
Все как было раньше. 

Больше всего меня убил в этой истории кум Медведчука депутат Холодов, сидя на Кипре требуя переговоры. 

Холодов решил, что когда перед Зеленским будет выбор стать на сторону ЗСУ и ребят которые на фронте или забрать гражданство у Холодова, то Президент выберет сторону Холодова. Совсем дура берега попутала на Кипре. Жену послушал бы, остался бы гражданином. 

Ближайшие люди из окружения Президента решили, что им все можно. 
Они решили, что если у них есть телефон Президента они могут сидеть на Кипре всю войну. Они решили, что они могут воровать, они решили, что они могут абсолютно все, так как за ними стоит Президент. 
А на самом деле за ними никто не стоял и они просто благодаря своему знакомству с Президентом творили беспредел прикрываясь его именем. 
По факту из ближайшего окружения Президента остался только один человек Андрей Борисович Ермак. Человек который 24/7 занимается войной рядом с Президентом. А все остальные занимались просто своими шкурняками, пока Президент 24/7 воевал и рисковал своей жизнью. 

Итог всего этого, в новой команде Президента больше не будет друзей и товарищей. Президент готов принимать не популярные решения и брать в свою команду разных людей, людей которые готовы работать и давать результат. Не смотреть на биографию людей или принадлежность к какой либо партии, а смотреть на эффективность человека. Во время войны не нужна красивая картинка или люди с чистой и красивой биографией. Во время войны нужны профессионалы которые прошли тяжелый путь и показали свою эффективность, а не балаболы с красивыми историями и друзья. 


Президент все услышал и увидел. 

Все услышал. 

Все увидел.

Завтра и послезавтра для многих жизнь кардинально изменится. 

Без обид.

Президент на стороне народа. 

У Президента нет неприкасаемых. 

Без обид. Война. 

Вы не хотели по-хорошему. 

Для Президента одна жизнь солдата, важнее любой дружбы. 


Завтра начало. 


Все.

Без обид. Война. 

Вы не хотели по-хорошему. 

Для Президента одна жизнь солдата, важнее любой дружбы. 


Завтра начало. 


Все.

 

 

 

 

Піарщики отримали люлей за розслабон і включилися в роботу

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, outdoor24 сказав:

орк може переховуватися всередині.

 Всередині чого чи кого?

1 хвилину тому, outdoor24 сказав:

і навіть на Мальдивах і в Канаді орків вистачає. 

Там вони не стріляють з градів, не кидаються шахедами і ракетами, не катують і не вбивають людей по підвалах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, MaxS сказал:

Без обид. Война. 

Вы не хотели по-хорошему. 

Для Президента одна жизнь солдата, важнее любой дружбы. 


Завтра начало. 


Все.

 

 

 

 

Піарщики отримали люлей за розслабон і включилися в роботу

Якщо негідники робили це незаконно, то чому їх не притягують до відповідальності відповідно до законодавства? Якщо вони це робили законно, то які проблеми? Якщо у президента є повноваження обмежувати законні права депутатів та чиновників, то чому це не оформлено відповідним указом? І чому я не радію цьому як населення?😂

  • Лайк 9
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, MaxS сказал:

Піарщики отримали люлей за розслабон і включилися в роботу

Перший - пішов:

image.png.be07f1ba202b14fb5273c9506a16e7a6.png

  • Лайк 3
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, vadimv сказав:

 Всередині чого чи кого?

всередині вас в тому числі.

8 хвилин тому, vadimv сказав:

Там вони не стріляють з градів, не кидаються шахедами і ракетами, не катують і не вбивають людей по підвалах.

але влаштовують / спонсорують теракти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, US7IGN сказав:

І чому я не радію цьому як населення?

в Спортлото чи Лігу сексуальних реформ ви вже подали скаргу?

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, MaxS сказал:

Це 7351 офіційна заява чи Propeller? Дайте посилання на першоджерело.

Пропоную дочекатися:

image.png.ccbb55307ed3511b5475752dc425f807.png

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, yukon сказал:

Так це коли було написано? вчора чи сьогодні?

Судят офицера за избиение еврея в вагоне метро.

Судья: — Расскажите, как всё было.

Офицер: — Еду я в метро, тут мне еврей на ногу наступил. Я ему говорю, если он в течение трёх минут не извинится, я ему по морде дам. Прошло три минуты, он не извинился, я ему дал по морде.

В соседнем зале судят солдата, который ехал в этом же вагоне и избил десятерых евреев.

Судья: — Расскажите, как всё было.

Солдат: — Еду я в метро. Смотрю, офицер то на часы посмотрит, то на еврея, то на часы, то на еврея, а потом как ему по морде даст! Я подумал, что по всей стране началось…

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, 90BCO сказал:

Перший - пішов

Зверніть увагу - конституційна більшість :) Злякались чи затаїлись? Ось у чому головне питання. Я так вважаю, що чекати недовго. А на рахунок "відряджених біженців" то взагалі обговорювати нічого, це лайно постійно носиться за кордон та назад, до того ж зараз для багатьох настав час жнив на крові, на жаль, не тільки для депутанів.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Vladdi сказал:

Зверніть увагу - конституційна більшість :) Злякались чи затаїлись?

Все простіше. Ті в ВР, хто за Зеленського, голосували за його позицію (звільнення Ткаченка)

Ті, хто проти Зеленського, голосували проти Ткаченка - як проти ставленика Зеленського та його бабусі.

Ну тобто просто так збіглося, що всім це вигідно.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, yukon сказав:

Так це коли було написано? вчора чи сьогодні?

Будете їсти вчорашній борщ? Приходьте завтра (с)

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, US7IGN сказал:

закуповуйте генератори, пальне, їжу на зиму...

Не нагнітайте. Не треба.

Маринуйте м'ясо, топайте на озеро, на шашличкі.

Скоро День Незалежності України, передивіться позаминулорічне поппюрі з зайчиком, згадайте часи договоріться по середині і знайти мір в очах.

Може ще якесь шоу по марафону запустять. Або кіно за 30 мільйонів встигнуть зняти.

А війна - то такоє, в телевізорі її швидко переможуть.

 

Змінено користувачем murava
  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 2
  • Конфуз 1
  • Сумно 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, outdoor24 сказав:

всередині вас в тому числі.

Всередині мене немає орків, я перевіряв.

1 година тому, outdoor24 сказав:

але влаштовують / спонсорують теракти.

З жертвами на десятки/сотні тисяч? Шось я такого давно не чув. З 2001 року, приблизно.

48 хвилин тому, outdoor24 сказав:

а шо ви так зациклені на антисемітизмі? ви ж наче циган

Цигани і євреї ще не визначили, хто з них розумніші.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

Якщо негідники робили це незаконно, то чому їх не притягують до відповідальності відповідно до законодавства? Якщо вони це робили законно, то які проблеми? Якщо у президента є повноваження обмежувати законні права депутатів та чиновників, то чому це не оформлено відповідним указом? І чому я не радію цьому як населення?😂

Потому що ви клятий юрист і латентний порохобот.

А простому народу нравіца, коли начальство бьють.

Так щоб пісюни по стінкам.

Жорстко, рєшітєльно, крепкой рукой.

Люба сама люта прутня, зроблена крепкой рукой зеленскава над своїм оточенням, буде народом схавана і одобрена.

Отак хлоп - і всім скасувати відрядження. 

Нє щоб доплати і суддівські пенсії, но ніт, тепер всі, хто хоче поїхати кудись, має занести нужним людям. Просто відпустка стала дорожча.

  • Лайк 7
  • Дякую 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

оце все ниття про обмеження і "незаконні рішення" під час війни нагадують скарги амнесті інтернешнл про те, що ЗСУ не воюють в голому полі і використовують касетні боєприпаси, чим порушують якісь там норми і правила.

як на мене, то головне, щоб зараз був результат - якщо навіть 50% "порядних і розумних" людей попустяться, хоч і не зі своєї волі, а зі страху, що можна попасти під гарячу руку, то вже буде добре. бізнес-відрядження не постраждали, дипломатичні думаю теж не постраждають, а ота вся інша шобла, якось переб'ється за допомогою телекомунікаційних засобів.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...