Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, Vitaliy67 сказал:

Вы к кому себя причесляете

я поза цих категорій

1 минуту назад, Вячеслав63 сказал:

А після війни чого не вибрали - перетворились на "населення"?

тому що по-перше, населення/нарід там взагалі усунуті від обрання менеджерів, які керують країною. це справа еліти яку очолює монарх.

по-друге, тому що там вирішили вирішувати проблему, а не волати "не на часі" поки не стане занадто пізно.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

А після війни чого не вибрали - перетворились на "населення"?

А ещё у нас этих черчилей ну просто завались.

Я, например, не могу назвать ни одного.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, Canton сказал:

Ракет в россии осталось на два-три массированных удара по территории Украины. (С)

Об этом сообщил начальник Главного управления разведки Минобороны Кирилл Буданов в интервью Liga.net.

26 декабря 2022 

По ходу, ще немає інформації про сьогоднішню кількість ракет. Тут скоріше питання, яку кількість ракет вважати масованим ударом. Якщо згадати, що були раніше були удари, наприклад, 96-и ракетами, то в цьому році таких обстрілів не було. Але і 20-30 - це до буя.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

я поза цих категорій

Самая удобная позиция.

Но вокруг все виноваты.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

 

тому що по-перше, населення/нарід там взагалі усунуті від обрання менеджерів, які керують країною. це справа еліти яку очолює монарх.

по-друге, тому що там вирішили вирішувати проблему, а не волати "не на часі" поки не стане занадто пізно.

Якась у вас дивна логіка, якщо спочатку ви кажете, що "так у Черчилля народ, а не населення було... був би народ - обрали б Черчилля...", а потім вищенаписане. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Німці кажуть ось таке - 

DW: РФ воює проти України також і за сировину

"Одна з цілей російської повномасштабної війни проти України полягає, ймовірно, у тому, щоб заволодіти її багатими природними ресурсами. При цьому йдеться не тільки і навіть не стільки про залізну руду та викопні енергоносії - вугілля, нафту, газ, скільки про літій, титан та інші метали, у тому числі рідкісноземельні. Усі вони вкрай потрібні європейським та загалом західним країнам для декарбонізації своїх економік. Контроль над сировиною, без якого неможливий "зелений перехід", розширив би можливості Росії для тиску на Захід", пише  DW

uainfo.org/blognews/1695222393-dw-rf-voyue-proti-ukrayini-takozh-i-za-sirovinu.html

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Vitaliy67 сказал:

Я, например, не могу назвать ни одного.

згоден. краще не уявляти. наприклад пастора :lol:

3 минуты назад, Vitaliy67 сказал:

Самая удобная позиция.

чому ні? :lol:

7 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Але і 20-30 - це до буя.

я думаю вони спробують сотню за раз в одне місце

3 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

Якась у вас дивна логіка, якщо спочатку ви кажете, що "так у Черчилля народ, а не населення було... був би народ - обрали б Черчилля...", а потім вищенаписане. 

не я перший почав про Черчилля )

питання комплексне. як і все інше. історія показує що населення завжди потребує еліти. але я не виключаю що така десь проходить навчання як ті ж вояки, і коли прийде час - ми її побачимо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Вячеслав63 сказал:

Німці кажуть ось таке - 

DW: РФ воює проти України також і за сировину

"Одна з цілей російської повномасштабної війни проти України полягає, ймовірно, у тому, щоб заволодіти її багатими природними ресурсами. При цьому йдеться не тільки і навіть не стільки про залізну руду та викопні енергоносії - вугілля, нафту, газ, скільки про літій, титан та інші метали, у тому числі рідкісноземельні. Усі вони вкрай потрібні європейським та загалом західним країнам для декарбонізації своїх економік. Контроль над сировиною, без якого неможливий "зелений перехід", розширив би можливості Росії для тиску на Захід", пише  DW

uainfo.org/blognews/1695222393-dw-rf-voyue-proti-ukrayini-takozh-i-za-sirovinu.html

це одна з причин. знову повертаємося до комплексності всього. не можна наприклад жити тільки війною. так і все інше.

хоча "зелений перехід" та німці це окрема історія )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 хвилин тому, Canton сказав:

Хоть поржать...смешно же?

мені не смішно...отето тягання хто що сказав 1,5 роки тому починає нагадувати тези щодо ліпецької фабрики, ротердама+ і т.і...тіж яйкі тільки в профіль ((  

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, SergiyUA сказал:

Центральная часть областного центра. Объект социальной инфраструктуры. На сейчас пять пострадавших и под завалами, как минимум, один человек. Фото взято на  ТГ канале мера города.

5.jpg

Сбитая упала

  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, irina1969 сказал:

мені не смішно...отето тягання хто що сказав 1,5 роки тому починає нагадувати тези щодо ліпецької фабрики, ротердама+ і т.і...тіж яйкі тільки в профіль ((  

Так а мы все продукты одной системы...

PS. Про смех - это сарказм был, я просто смайлы не люблю...мне тоже нихрена не смешно...

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Canton сказал:

Сбитая упала

Так пишут, да. Но работы ПВО над нами я не слышал и не видел. А летели они довольно низко...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Canton сказав:

Так а мы все продукты одной системы...

PS. Про смех - это сарказм был, я просто смайлы не люблю...мне тоже нихрена не смешно...

я також не дуже їх люблю і особливо і цій темі, тому   використовую дужки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 минуту назад, Вячеслав63 сказал:

Якась у вас дивна логіка

це не у мене, а у них

Ключовим питанням з боку військових, з якими ми поспілкувалися про цю справу, є те, чи здатні цивільні слідчі ДБР розслідувати такі справи.

www.bbc.com/ukrainian/articles/cgr5wx2kppwo

тобто цивільний з вулиці може йти воювати, але не може розслідувати справу...

а в цілому дуже зручно. злочини, вчинені військовими мають залишатися всередині військових, поліцію має судити поліція, а лікарів лікарі. це справедливо та неупереджено!

Змінено користувачем US7IGN
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Canton сказал:

Сбитая упала

гупало рано утром прилично. шесть раз.

высоко сижу........далеко слышно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Made in USSR сказал:

гупало рано утром прилично. шесть раз.

высоко сижу........далеко слышно.

Я тоже не в яме

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

t.me/myro_shnykov/4334

 

Ну що ж, почався другий "сезон" ударів по енергетичній інфраструктурі.

Ми вже вистояли найскладнішу зиму в нашій історії. ППО та енергетики гідно захистили країну від темряви та холоду💪

І ППО не виснажилася, як пророкували деякі експерти, у тому числі західні.

За останні місяці наші сили ППО показали, що є найкращими у світі.

Це було б неможливим без допомоги західних союзників, а найголовніше - без швидкого опанування принципово нових систем нашими воїнами!

Звичайно, грамотне планування та логістика також внесли свій ключовий вклад.

Але орки вперті, і я впевнений, що вони не припинять обстріли аж до нашої перемоги.

Що буде цієї зими ви і так чудово знаєте. Тому найкраще підготуватися вже зараз, щоб потім не скиглити і не бігати за генераторами/зарядними станціями по ціні х2.

А ще краще - задонатити нашим воїнам, щоб їм було простіше утилізовувати окупантів та наближати перемогу.

Немиті відповідь отримають. Дуже потужно. На полі бою вони регулярно ловлять подарунки.

Ворог у кінцевому підсумку програє. Раз та назавжди.

Бо воювати з цивільними, світлом, водою та зерном можуть тільки кінчені дегенерати.
 

  • Лайк 6
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, SergiyUA сказал:

Так пишут, да. Но работы ПВО над нами я не слышал и не видел. А летели они довольно низко...

image.png.3d809f2287fdec371e6e26e12c1c2fd7.png

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На сейчас у нас уже девять пострадавших, часть из них тяжелые. Ещё 23 человека, которые могли быть в разрушенном здании (отель) ищут.

Поскольку фото и видео разлетелись по всем ТГ каналам, место удара уже не секрет - район центрального рынка. Это довольно близко от меня, но окна на ту сторону не выходят. В радиусе 200 - 500 метров от взрыва все центральные органы власти гор/обл администрации, СБУ/МВД и прочие. По чем они целились понять тяжело. Но, могло быть и хуже.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Сумно 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уночі СБУ та ВМС нанесли масштабний вогневий удар по військовому аеродрому "Саки" в окупованому Криму.

За даними джерел Цензор.НЕТ у Службі безпеки, на летовищі було щонайменше 12 бойових літаків (Су-24 і Су-30), а також ПЗРК "Панцирь". Там же знаходилася база підготовки операторів БПЛА "Mojaher". Саме ці безпілотники використовують росіяни для координації власних повітряних атак, а також як бойовий ударний дрон. 

Удари Служби безпеки та Військово-морських сил влучили в ціль і завдали серйозних пошкоджень техніці окупантів. Для ураження ворога використали безпілотники, які перенавантажили російську ППО, а потім - запустили ракети "Нептун".

  • Лайк 5
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, US7IGN сказал:

не всі ракети летять в Київ та Одесу...

...деякі летять на Марс.

То і що, КЕП ?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, US7IGN сказал:

 

дел

Змінено користувачем 90BCO
err
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Вячеслав63 сказал:

Німці кажуть ось таке - 

DW: РФ воює проти України також і за сировину

"Одна з цілей російської повномасштабної війни проти України полягає, ймовірно, у тому, щоб заволодіти її багатими природними ресурсами. При цьому йдеться не тільки і навіть не стільки про залізну руду та викопні енергоносії - вугілля, нафту, газ, скільки про літій, титан та інші метали, у тому числі рідкісноземельні. Усі вони вкрай потрібні європейським та загалом західним країнам для декарбонізації своїх економік. Контроль над сировиною, без якого неможливий "зелений перехід", розширив би можливості Росії для тиску на Захід", пише  DW

uainfo.org/blognews/1695222393-dw-rf-voyue-proti-ukrayini-takozh-i-za-sirovinu.html

Это по моему мнению самая главная причина.Много лет назад общался с сотрудником Ювиса,это феросплавный завод.Когда я узнал что в Украине всяких полезных ископанмых до фига,на вопрос какого фига наши олигархи не могут наладить производство.был получен ответ,что нужны технологии а Украина под влиянием рашки.После выборов Зеленского,сморел интервью одного из основателей АТБ,который вернулся из США и рассказывал про желание занятся этим вопросом с привлечением запада.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...