Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

14 минут назад, Propeller сказал:

Кстати, Залужный в своем эссе The Economist признал свою ошибку. Он думал, что количество потерь в живой силе остановит рф. 

помилка Залужного була в тому , що він не врахував Історію - кацапи завжди так воювали . ЗАВЖДИ . 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, US7IGN сказал:

Саме ці яйця могли бути закуплені не за американські гроші 

Ну так, так.... Зовсім недавно, наш головний фінансовий гей, звітував, що в державній казні ,найбільший за весь час України , фінансовий здобуток))) Браво!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, Propeller сказав:

Кстати, Залужный в своем эссе The Economist признал свою ошибку. Он думал, что количество потерь в живой силе остановит рф. 

Цікаво, у нього був, взагалі, якийсь інший варіант стратегії оборони України від вторгнення?

Я вважаю, що ні.

І, впевнений, ніхто, навіть після аналізу подій з 24.02.2022, не придумає нічого краще, ніж придумав Залужний, хоч це і набагато легше -- думати після того, як...

залужний.webp

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Черномор сказал:

Позиційна війна це і є затягування (за продовження або припинення мова не йшла).

поки що вйна іде з зустрічними штурмовими діями ( так , з переходом у позиційну , але спроби м'ясних штурмів Авдівки - то м'яко кажучи - не зовсім стала позиційна війна   ).

Але - щоб перевести війну у позиційну , кацапам довелося  повністтю  лягти під Китай .

віднині - кацапія - не суб'єктна - всрата паскудна не стабільна  провінція Піднебесної, з усіма наслідками - деіндустріалізація , архаізація , деурбанізаця .... е.т.с.

Якщо Китай почне сипатися - а Китай почне - кацапія просто розлетиться на друзки.

Даги будуть різати не євреїв , а кацапів .

І нелише даги .

Багато хто згадає , що гарний кацап - дохлий кацап .

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Україні розробили комплекс радіоелектронної боротьби Piranha AVD 360, який допоможе ефективніше захищати бронетехніку та особовий склад ЗСУ від ворожих дронів.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив віце-прем'єр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

За його словами, комплекс створює «захисний купол» до 600 метрів навколо себе і не дозволяє дронам отримувати команди та передавати дані.

У результаті безпілотник або здійснює аварійну посадку, або безконтрольно падає.

«Також Piranha пригнічує системи супутникової навігації, наприклад, російську ГЛОНАСС. Зараз система успішно пройшла польові випробування й готова до серійного виробництва», – повідомив Федоров.

www.slovoidilo.ua/2023/11/02/novyna/bezpeka/ukrayini-stvoryly-kompleks-reb-yakyj-zdaten-pryhnichuvaty-rosijsku-systemu-hlonass

189272-1_large.jpg

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, Firetuf сказал:

Ну так, так.... Зовсім недавно, наш головний фінансовий гей, звітував, що в державній казні ,найбільший за весь час України , фінансовий здобуток))) Браво!

www.epravda.com.ua/publications/2023/03/30/698583/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 минут назад, 7351 сказал:

Цікаво, у нього був, взагалі, якийсь інший варіант стратегії оборони України від вторгнення?

Я вважаю, що ні.

І, впевнений, ніхто, навіть після аналізу подій з 24.02.2022, не придумає нічого краще, ніж придумав Залужний, хоч це і набагато легше -- думати після того, як...

Стратегия - это немного о другом. Залужный думал (он признал , что ошибочно), что количество потерь может остановить РФ. Еще раз : он думал, что для РФ важны её граждане и увидев количество своих потерь армия РФ остановит свои боевые действия. Это сказал не я , а он. 

Думаю это важно для вас : я не критктикую Залужного. Нормально? 

Змінено користувачем Propeller
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Propeller сказав:

Стратегия - это немного о другом. Залужный думал (он признал , что ошибочно), что количество потерь может остановить РФ. Еще раз : он думал, что для РФ важны её граждане и увидев количество своих потерь армия РФ остановит свои боевые действия. Это сказал не я , а он. 

Думаю это важно для вас : я не критктикую Залужного. Нормально? 

Можливо, це важливо для вас:

"Залужний також визнав свою помилку у розрахунках, що росію можна зупинити, знекровивши її війська. «Це була моя помилка. Росія втратила вбитими щонайменше 150 тисяч осіб. У будь-якій іншій країні такі втрати зупинили б війну», – сказав він.

https://www.stroimdom.com.ua/topic/237244-rossiyane-nam-prinesli-voynu/?do=findComment&comment=5341250

 

Змінено користувачем 7351
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Propeller сказав:

Стратегия - это немного о другом.

Так напишіть, що таке стратегія у вашому розумінні, будь ласка.

Цікаво.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, 7351 сказав:

Так напишіть, що таке стратегія у вашому розумінні, будь ласка.

Цікаво.

Тактика потрібна для того, щоб виграти битву. Стратегія потрібна для того, щоб виграти війну.(c)

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, tort сказав:

Тактика потрібна для того, щоб виграти битву. Стратегія потрібна для того, щоб виграти війну.(c)

Як на мене, вищезгадана стаття Залужного це  теж частина стратегії.

Впевнений -- він знає, що і для чого він робить.

.................

Білий дім про статтю Залужного: Це підкреслює, наскільки важливо нам підтримувати Україну.

У Білому домі наголосили на важливості продовжувати допомагати Україні. Це ще раз підкреслює стаття головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного для журналу The Economist, вважає координатор Ради національної безпеки зі стратегічних комунікацій Джон Кірбі.

"Ми розвиваємося, ми вже еволюціонували у тому, що надаємо Україні, так само, як еволюціонувала сама війна. І я підозрюю, що цей процес триватиме. Нам було б значно простіше це зробити, якби Конгрес ухвалив додаткове фінансування для підтримки України", - заявив під час брифінгу у Білому домі 2 листопада Джон Кірбі.

www.holosameryky.com/a/bilyi-dim-ukrayina-zaluzhnyi-vijna/7339184.html?fbclid=IwAR1rjZ_fYI41UcYI-onLecXo7NsHY93kTZdjpQ-LST7aOMoK9lNUhJ11-Hg

image.png.5f62997c7cfefc7b908f92bf83404f60.png

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, 7351 сказал:

Можливо, це важливо для вас:

"Залужний також визнав свою помилку у розрахунках, що росію можна зупинити, знекровивши її війська. «Це була моя помилка. Росія втратила вбитими щонайменше 150 тисяч осіб. У будь-якій іншій країні такі втрати зупинили б війну», – сказав він.

https://www.stroimdom.com.ua/topic/237244-rossiyane-nam-prinesli-voynu/?do=findComment&comment=5341250

 

Я приношу свои искринние извинения, но я иногда пропускаю ваши посты. Теряюсь в их количестве (вы крайне плодовитый). Согласен : это моя недоработка. Спасибо вам огромное за ваш труд. 

  • Дякую 1
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, 7351 сказал:

Так напишіть, що таке стратегія у вашому розумінні, будь ласка.

Цікаво.

Смогу только процитировать Wiki. Я с ней согласен. 

  • Дякую 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені цікаво: усі, хто прагне п**дить обдристовича вже вступили до лав ЗСУ?

Змінено користувачем Danylo Ivanov
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Danylo Ivanov сказал:

Мені цікаво: усі, хто прагне п**дить обдристовича вже вступили до лав ЗСУ?

А як його піздuть, якщо Люся за кордоном?

gordonua.com/ukr/news/politics/arestovich-vijikhav-za-kordon-i-planuje-buti-opozitsijnim-politikom-u-vihnanni-1686653.html

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Danylo Ivanov сказав:

Мені цікаво: усі, хто прагне п**дить обдристовича вже вступили до лав ЗСУ?

ЗСУ не можуть пи*дити Арестовича за кордоном.
Тільки на своїй території, а він якраз виїхав.

Змінено користувачем iiigolkin
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Firetuf сказал:

А як його піздuть, якщо Люся за кордоном?

gordonua.com/ukr/news/politics/arestovich-vijikhav-za-kordon-i-planuje-buti-opozitsijnim-politikom-u-vihnanni-1686653.html

 

а хто його виганяв ?

під час війни  екзистенціної війни - те зветься інакше - ворожим пропагандистом .

свідомий перехід під час війни на бік ворога .

яке прикре політичне самогубство .

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Propeller сказал:

Я приношу свои искринние извинения, но я иногда пропускаю ваши посты. Теряюсь в их количестве (вы крайне плодовитый). Согласен : это моя недоработка. Спасибо вам огромное за ваш труд. 

Знову підколюєте людину? Навіщо? Не всі ж такі циніки, як більшість дописувачів. Є ж і ідеалісти.

 

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Бездомный сказал:

Якщо Китай почне сипатися - а Китай почне

Китай сыпаться?! Да ладно... Не при нашей жизни. Это точно.

Хотя кое какие экономические сложности у них есть. Но, если не чудить с войной/Тайванем, то вполне себе поправимые. Да и рфия их сейчас спонсирует распродажами всего и вся с хорошим дисконтом.

Во внутриполитическом плане у них стабильно, как на кладбище. За "порядком" строго присматривают. Несогласных с линией партии ждут "Центры перевоспитания" -  смесь концлагеря с психушкой, куда помещают на неопределённое время. Да хоть пожизненно.

Такой себе, хорошо "причёсанный" и чуть более цивилизованный СССР, образца 1937 года.

  • Лайк 3
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Бездомный сказал:

а хто його виганяв ?

під час війни  екзистенціної війни - те зветься інакше - ворожим пропагандистом .

свідомий перехід під час війни на бік ворога .

яке прикре політичне самогубство .

Його критика влади проти критики порохоботів на Цензорі - це, взагалі,  " ніачьом". І де тут перехід на бік ворога? В нього конструктивна критика, що треба зробити, щоб покращити нашу армію. На нього накинулися, коли він перший сказав, що війна зайшла у глухий кут. Так, Залужний підтвердив це. Його прогноз по Авдіївці, на жаль, потихеньку починає підтверджуватися. Бутусов писав,що ситуація критична, кацапи захопили ділянку залізниці, закріплюються, накопичують сили для штурму коксохіму.

Арестович досить розумний, щоб не накоїти дурниць. Не треба його недооцінювати. На виборах він може скласти конкуренцію, тому його і  мочать з ОП. Ну, і порохоботи. підключилися. Ті, мочать всіх при найменшому натяку на конкуренцію сивочолому.

  • Лайк 2
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Його критика влади проти критики порохоботів на Цензорі - це, взагалі,  " ніачьом". І де тут перехід на бік ворога? В нього конструктивна критика, що треба зробити, щоб покращити нашу армію. На нього накинулися, коли він перший сказав, що війна зайшла у глухий кут. Так, Залужний підтвердив це. Його прогноз по Авдіївці, на жаль, потихеньку починає підтверджуватися. Бутусов писав,що ситуація критична, кацапи захопили ділянку залізниці, закріплюються, накопичують сили для штурму коксохіму.

Арестович досить розумний, щоб не накоїти дурниць. Не треба його недооцінювати. На виборах він може скласти конкуренцію, тому його і  мочать з ОП. Ну, і порохоботи. підключилися. Ті, мочать всіх при найменшому натяку на конкуренцію сивочолому.

Ось і Бутусов, конструктивно критикє.

m.censor.net/ua/resonance/3453282/tut_mala_b_buty_nasha_tylova_liniya_oborony_fortetsi_avdiyivka_ale_za_devyat_rokiv_viyiny_ne_zrobleno

Дійсно, рашка відразу за захопленням землі будує лінії оборони. Що, як бачимо, з літнього,, контрнаступу" цілком себе виправдало.Тобто бабло на перекладання бруківку є, а на побудову ліній оборони ні?! 😏

Змінено користувачем sergio
  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...