Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 годину тому, МаТраС сказав:

Проект був ще до нього наче

Оушен плаза, Рівер Дейл - Київгума щось з озерами копають, на місці ремонтного заводу забудова. Не думаю що хтось взагалі досліджував як це на річку і метро вплине.

Змінено користувачем MaxS
  • Лайк 2
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, MaxS сказав:

Оушен плаза, Рівер Дейл - Київгума щось з озерами копають, на місці ремонтного заводу забудова. Не думаю що хтось взагалі досліджував як це на річку і метро вплине.

в сучасному світі є матеріали. я думаю, навіть при плавунах можливо зробити все,як ти хочеш

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, tort сказав:

Повернись до Праги, ти тут не потрібен. Суцільна брехня від тебе і деструктив. Вже неодноразово спростовував твою маячню. Але ти брешеш брешеш і продовжуєш брехати.

задовбав.

 

Я и не собирался ничего доказывать упоротому зелебобику, это всего лишь констатация фактов, ссыли  я уже приводил. Умный поймет, а дураку ничего не докажешь.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Canton сказав:

Не знаю, как в городе - я тагда за два дня обмотал Высокий, Южный, Мерефу, Песочин. В администрациях не было НИКОГО, от слова совсем. Военкома нашли у любовницы  -грузил машину на выезд.

Я окончательно решил вывести детей, когда поехал  в аптеку и увидел на Баварии колонну внедорожников а сопровождении ментов с мигалками. Причем ехали не на Высокий, где единственная дорога была забита, а в объезд, через Бабаи.

Как потом оказалось все управление СБУ а полном составе смотались в Днепр ещё а первый день а полном составе, да ещё прихватив своих шмар.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, МаТраС сказав:

в сучасному світі є матеріали. я думаю, навіть при плавунах можливо зробити все,як ти хочеш

Це якщо лишились гроші після Конча Заспи і Крушавелю🙂.

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Я окончательно решил вывести детей, когда поехал  в аптеку и увидел на Баварии колонну внедорожников а сопровождении ментов с мигалками. Причем ехали не на Высокий, где единственная дорога была забита, а в объезд, через Бабаи.

Как потом оказалось все управление СБУ а полном составе смотались в Днепр ещё а первый день а полном составе, да ещё прихватив своих шмар.

 

Было такое. Один мне по старой дружбе позвонил и сказал уматывать. Хотя эвакуация СБУ и членов семей - правильное решение. И вообще то обязательное...

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, МаТраС сказав:

 я здивувався тоді. Харків, особливо вразив. думав, там більшість ждунів і зрадників чогось. і такий відпор дали

Ждунів насправді було багато, але бомби, що летять на голови твоїх дітей швидко змінюють свідомість. У квітні лишилось 200 тис тобто приблизно 1.5 млн виїхало.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата

Кияни підтримали перейменування вулиць на честь Монастирського…

:shock:

давайте ще й героя дамо, а фулі?

а пройде час і будуть думати, що таки мабуть реально щось таке зробив для країни, то не всі можуть оцінити велич фігури.  Ж-)

  • Лайк 5
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Vinsol2009 сказав:

Центр разрушен почти полностью, 

 

Центр Харкова, а не Луцька, Ровно, Львова. 
Тому що гепа і допа, і хотіли пропетляти.

  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Canton сказав:

Было такое. Один мне по старой дружбе позвонил и сказал уматывать. Хотя эвакуация СБУ и членов семей - правильное решение. И вообще то обязательное...

Это при непосредственной угрозе захвата города. Я правильно понял, что руководство считало, что город не удержать? Или никто и не планировал?

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Canton сказав:

 

А жить в ЕС - это утопия 

ЕС-утопія

безвіз-утопія

томос-утопія

мови нєт

українців-нет 

армії нет

воюєм с натой

і далєє по спіску 

  • Лайк 3
  • Дякую 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, ozor сказав:

Центр Харкова, а не Луцька, Ровно, Львова. 
Тому що гепа і допа, і хотіли пропетляти.

Лишний раз убеждаюсь, что индивиду с низким интеллектуальным уровнем ничего доказать не возможно. Вчера было 6 попаданий с300. Поитересуйтесь, почему наша ПВО их не сбивает.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З'явилась інформація від розвідки що росія поки що не обстрілює нашу електро систему щоб всі українці додивились серіал "слово пацана".

  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Это при непосредственной угрозе захвата города. Я правильно понял, что руководство считало, что город не удержать? Или никто и не планировал?

Не знаю. Мне не удосужились доложить..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

Лишний раз убеждаюсь, что индивиду с низким интеллектуальным уровнем ничего доказать не возможно. Вчера было 6 попаданий с300. Поитересуйтесь, почему наша ПВО их не сбивает.

Це ви ніяк не в'їдете, що якби в Україні менше було "руськоговорящіх" українців, які хотіли дуже тісних стосунків з імперією, яка їх поневолювала на протязі більш, як 300 років - то імперія і не наважилась би полізти їх "захищати". І подякуйте Авакову і вінницькому "Ягуару", які придушили в зародку ХНР. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

Це ви ніяк не в'їдете, що якби в Україні менше було "руськоговорящіх" українців, які хотіли дуже тісних стосунків з імперією, яка їх поневолювала на протязі більш, як 300 років - то імперія і не наважилась би полізти їх "захищати". І подякуйте Авакову і вінницькому "Ягуару", які придушили в зародку ХНР. 

Если бы плесень не блокировала финансирование оборонных программ, а вместо дорог направила средства на оборонные линии  если бы не заглядывали в глаза и отводили войска, то империя действительно не решилась.

И до сих пор не поздно создавать тро из тех, кто хочет, но не способен к строевой.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vinsol2009 сказал:

Если бы плесень не блокировала финансирование оборонных программ, а вместо дорог направила средства на оборонные линии  если бы не заглядывали в глаза и отводили войска, то империя действительно не решилась.

И до сих пор не поздно создавать тро из тех, кто хочет, но не способен к строевой.

У вас провали в пам'яті. Війна почалася з 2014-ого.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

Це ви ніяк не в'їдете, що якби в Україні менше було "руськоговорящіх" українців, які хотіли дуже тісних стосунків з імперією, яка їх поневолювала на протязі більш, як 300 років - то імперія і не наважилась би полізти їх "захищати". І подякуйте Авакову і вінницькому "Ягуару", які придушили в зародку ХНР. 

Ого, дивіться обережніше з такими тезами.Фрумчани і адміністрація можуть попросити з форуму за разжіганіє мєжнаціанальнай розні между братскімі народамі☝️.

  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, sah79 сказал:

Ого, дивіться обережніше з такими тезами.Фрумчани і адміністрація можуть попросити з форуму за разжіганіє мєжнаціанальнай розні между братскімі народамі☝️.

І мене спіткало "нєсовєршенство міра". Не можу лайкнути ваше повідомлення.😀

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

У вас провали в пам'яті. Війна почалася з 2014-ого.

Это у вас провалы. Кровавый  пастор лично курировал ракетные программы, а потом их прикрыли.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

Это у вас провалы. Кровавый  пастор лично курировал ракетные программы, а потом их прикрыли.

Враховуючи скільки і якої зброї нам дає Захід, це - капля в морі, яка б пуйла не зупинила. До того ж, він ставив ультиматум цілому НАТО, а та можлива кількість ракет ніяк не спасала ситуацію по "защіте руськоговорящіх" і "руського міра". 

  • Дізлайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, sah79 сказал:

Ого, дивіться обережніше з такими тезами.Фрумчани і адміністрація можуть попросити з форуму за разжіганіє мєжнаціанальнай розні между братскімі народамі☝️.

та ладно , вони зараз перевзулися  в польоті  палкі патріотки:lol:

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, Вячеслав63 сказал:

У вас провали в пам'яті. Війна почалася з 2014-ого.

війна триває з 1169 року - зі сплюндрування Київа Андрієм іконокрадом  "Боголюбським" 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Бездомный сказав:

та ладно , вони зараз палкі патріотки:lol:

І щиро дивуються- а нас то за чьто🤷‍♂️?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Бездомный сказав:

війна триває зі сплюндрування Київа Андрієм Богнолюбським 

Це хтось із слуги народу? 😜

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...