Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

4 минуты назад, US7IGN сказал:

ви вважаєте що він би в армії більше користі приніс? а хто з внутрішнім ворогом боротися буде?

Абсолютлі! Іздити вміє - вже користь. А ще знає як гранатами користуватись. А з внутрішнім ворогом можуть демобілізовані боротись.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, porterlv сказал:

І що, після того, що мало місце, появилась вода? :( Кому він допоміг :(  В чому користь вчинку? Де логіка?

Відображення напруги на місцях-громадах, та відірваність від реальності, можливо хтось інший у іншому вимірі. Напруга, втома, морально-психологічний збій та наслідок. 

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, sribnuu сказал:

Відображення напруги на місцях-громадах, та відірваність від реальності, можливо хтось інший у іншому вимірі. Напруга, втома, морально-психологічний збій та наслідок. 

а тепер масштабуємо на всю країну. населення обирає владу, яка відривається від реальності, а потім відображення напруги. здавалося б, до чого тут кацапи? але у всьому винні саме вони :flag1:

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, US7IGN сказав:

а тепер масштабуємо на всю країну. населення обирає владу, яка відривається від реальності, а потім відображення напруги. здавалося б, до чого тут кацапи? але у всьому винні саме вони :flag1:

А нас то за чьто?🤷‍♂️

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, US7IGN сказал:

населення обирає владу, яка відривається від реальності, а потім відображення напруги. здавалося б, до чого тут кацапи? але у всьому винні саме вони :flag1:

А давайте вас виберемо? Боя вже й не знаю, кого. Кого не вибери - всі відриваються від реальності. Ви ж обіцяєте не відриватися?

  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, US7IGN сказал:

яка відривається від реальності,

Говорять, що це є сильна хвороба - майже не виліковна.

 

Змінено користувачем sribnuu
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, US7IGN сказал:

ви вважаєте що він би в армії більше користі приніс? а хто з внутрішнім ворогом боротися буде?

Я по факту происшествия 

А вот контекст интересен:

Відомо, що Батрин напередодні сильно сперечався з іншими депутатами і вимагав, щоб ті прозвітували за бюджет 2023 року і вже потім ухвалювали бюджет на 2024 рік.

Він дискутував із депутатами щодо того, що не можна виділяти сільському голові надбавку у 50% та щомісячну премію у 100% від окладу: «Під час війни робити це категорично неприпустимо».

Після цього він на 2,5 хвилини вийшов із зали та повернувся вже з трьома гранатами.

  • Лайк 1
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, AlexNaymk сказал:

не можна виділяти сільському голові надбавку у 50% та щомісячну премію у 100% від окладу: «Під час війни робити це категорично неприпустимо».

Це називається - різні реальності.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, US7IGN сказал:

ви вважаєте що він би в армії більше користі приніс? а хто з внутрішнім ворогом боротися буде?

Я по факту происшествия 

А вот контекст интересен:

Відомо, що Батрин напередодні сильно сперечався з іншими депутатами і вимагав, щоб ті прозвітували за бюджет 2023 року і вже потім ухвалювали бюджет на 2024 рік.

Він дискутував із депутатами щодо того, що не можна виділяти сільському голові надбавку у 50% та щомісячну премію у 100% від окладу: «Під час війни робити це категорично неприпустимо».

Після цього він на 2,5 хвилини вийшов із зали та повернувся вже з трьома гранатами.

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, sah79 сказал:

Вони підуть на любі міри заради успіху.Причому всі практично одноголосно.

одностайно - від "стайня"  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

У Одесі вже відчули?

а ви вже Одесу на болота здали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, AlexNaymk сказал:

А вот контекст интересен:

це як з парашкою. мені здається там ніколи не мали метою перемогти українців/фашистів/нацистів, головне підтримати всіляких п*дарасів. на сході вони знайшли сєпарів, а на решті території тих хто обрав лайно з лайна. та продовжує його підтримувати. на жаль у відсотках їх виявилося набагато більше ніж сєпарів на донбасі чи в криму. тому все логічно і зрозуміло. що робити заходу навіть мені не зрозуміло. мабуть як раніше казали загородити бамбас Україну парканом та залити бетоном.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Alvalk сказал:

а ви вже Одесу на болота здали?

відповідайте по суті. вам краще стало від того що у них гірше? особисто мені пофігу що у них там, мені не пофігу що у нас тут. хоча дуже часто вже неможливо помітити різницю. і чи буде взагалі різниця від того що товариш майор буде розмовляти кацапською чи українською?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Бездомный сказав:

одностайно - від "стайня"  

Ні, від "единогласно" тобто одним голосом, наприклад царя батюшкі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, sah79 сказал:

Ні, від "единогласно" тобто одним голосом, наприклад царя батюшкі.

там не обирають. там запрошують царювати :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Evgenich сказал:

Нажаль ні. Значна більшість населення міст-мільонників поки що не відчуває суттєвих змін. Не те що вони не відбуваються, але не настільки, щоб над чимось замислюватись, тим паче якось активно реагувати.

нажаль, щоб активно реагувати - так. Вони будуть терпіти ще довго. Але судячи по опитуванням, все ж таки починають відчувати, що щось не так:

Опрос Russian Field: в России сторонников переговоров с Украиной стало больше, чем сторонников продолжения войны

Половине россиян не хватает зарплаты: Предыдущий опрос, проведенный в начале октября 2023 года показал, что 45% россиян зарплаты "не хватает" -  в 2021 году так ответили лишь 25% опрошенных. Причем, 36% отмечали, что зарплата покрывает только основные их нужды. Таких, кому зарплата позволяет покупать все необходимое, в 2023 году оказалось 20%, при том, что  два года назад  их было 36%. Опрос проводился среди 4934 россиян, данные были опубликованы 23 октября на сайте РБК.

А на наступний рік вони істотно збільшують воєнний бюджет. Тож для пересічних руських це теж нічого хорошого не несе.

Повторююсь - я не вважаю, що вони зроблять революцію і скинуть х**ла. Але зміни в кишені відчують по-любому. Не всі, звісно, але багато.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, US7IGN сказав:

 загородити бамбас Україну парканом та залити бетоном.

Так цей процес саме зараз активно йде.За кожне діяння рано чи пізно буде покарання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, sah79 сказал:

Так цей процес саме зараз активно йде.За кожне діяння рано чи пізно буде покарання.

жодна добра справа не залишиться безкарною! :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, US7IGN сказал:

відповідайте по суті. вам краще стало від того що у них гірше?

я на допиті? :lol:

Мені краще стане, коли в них стане настільки гірше, що вони перестануть підтримувати війну. А ще краще - коли в них на цю війну тупо грошей не вистачить.

Хоча з іншого боку...  з огляду на їх устрій, згадується анекдот:

- Папа, ти тепер будеш менше пити?

- Ні, синку, ти тепер будеш менше їсти

  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А конфлікт у цього підривника був з головою Корецьківської ОТГ Михайлом Мушкою. 

zakarpattya.net.ua/News/210768-Upiimanym-na-khabari-holovoiu-OTH-na-KHustshchyni-ie-predstavnyk-OPZZH-Mykhailo-Mushka-z-Keretsok-FOTO

Упійманим на хабарі головою ОТГ на Хустщині є представник ОПЗЖ Михайло Мушка з Керецьок (ФОТО)

Головою ОТГ теперішнього Хустського району, котрому учора, 30 березня, було повідомлено про підозру за ч.3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, є голова Керецківської ОТГ Михайло Мушка.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Alvalk сказал:

я на допиті? :lol:

Мені краще стане, коли в них стане настільки гірше, що вони перестануть підтримувати війну. А ще краще - коли в них на цю війну тупо грошей не вистачить.

Хоча з іншого боку...  з огляду на їх устрій, згадується анекдот:

- Папа, ти тепер будеш менше пити?

- Ні, синку, ти тепер будеш менше їсти

кацапи не українці. якщо їм дійсно стане погано то ви здивуєтесь як їм ще побіжуть допомагати :pozor:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, US7IGN сказав:

жодна добра справа не залишиться безкарною! :flag1:

Просрати всю свою зброю то не добра справа.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, sah79 сказал:

Просрати всю свою зброю то не добра справа.

свою? це як купити квартиру і отримати у спадщину. трохи різне ставлення до неї буде...

а ще той, хто купив, зможе і на іншу заробити. а ті що успадковані зазвичай просираються.

Змінено користувачем US7IGN
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, AlexNaymk сказал:

Я по факту происшествия Відомо, що Батрин напередодні сильно сперечався з іншими депутатами і вимагав, щоб ті прозвітували за бюджет 2023 року і вже потім ухвалювали бюджет на 2024 рік.
Він дискутував із депутатами щодо того, що не можна виділяти сільському голові надбавку у 50% та щомісячну премію у 100% від окладу: «Під час війни робити це категорично неприпустимо».
Після цього він на 2,5 хвилини вийшов із зали та повернувся вже з трьома гранатами.

А я ще й подумав під час перегляду чи то вільне місце не його було?

Але ж нам показали спочатку все зовсім в іншому вигляді, а насправді картина інша, в анамнезі у нього є інвалідність і відсутність пільг за АТО, що зовсім не дивно.

Тепер зрозумілий кінцевий результат.

 

Змінено користувачем Фрай
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, US7IGN сказал:

свою? це як купити квартиру і отримати у спадщину. трохи різне ставлення до неї буде...

а ще той, хто купив, зможе і на іншу заробити. а ті що успадковані зазвичай просираються.

А, так то не українці будували тут фабрики, заводи. Все нам досталося в спадщину від старшого брата. 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...