Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

13 хвилин тому, US7IGN сказав:

 підарня зі всієї країни вже зробила гірше ніж в Донецьку.

Коли повертаєтесь🤪?

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, US7IGN сказал:

з себе. ну не кацапи ж їх обирали!

Я уже розплатился за свой про...б.Отдал год жизни обороне страны и это ещё не конец.

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, sah79 сказал:

Коли повертаєтесь🤪?

звідки і куди? хочете допомогти грошима на квиток? краще донатьте на ЗСУ :flag1:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вадим, шо вы ржете - давайте лучше фотки испанские. Шо там, градусов 15-18 есть? Я уже заебался деревья от обледенения спасать

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, US7IGN сказав:

звідки і куди? хочете допомогти грошима на квиток? краще донатьте на ЗСУ :flag1:

Звідси де гірше у Донецьк де краще.Зараз допомогти з квитком не можу- на реабілітації.От як одужаю- з радістю.Я вашому брату ніколи  не жалів😜

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, sah79 сказал:

Звідси де гірше у Донецьк де краще.Зараз допомогти з квитком не можу- на реабілітації.От як одужаю- з радістю.Я вашому брату ніколи  не жалів😜

мій брат все ще в контрнаступі контрнаступає. за нього не переживайте, дасть Бог, повернеться.

де я казав що мені десь гірше? мені всюди добре. а в Донецьку он кажуть щось з деревами. треба до весни почекати :lol:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Потрошитель сказал:

Нажираюсь не чаще 1 раза в год и только с одним человеком. Начинал лет 12 назад, когда тот был капитаном, сейчас - полковник - и вынужден писать объяснительную почему общался со мной. Поэтому эти полтора года пришлось пропустить, да и мне в Киев не удобно добираться

Та ты шо))

Своим постом еще раз подтвердил, что у бамбасян отсутствует способность в причинно-следственные связи...

путин введи вайска, ввел, разъебали пол бамбаса, виноваты биндеры....

Имбецилы в общем. 

  • Лайк 6
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Потрошитель сказал:

В том, что это поступок.

На такой мало кто решится.

Это ж как довели человека, что он не нашел другого способа...

Это не поступок. Это истерический припадок. Не удивлена, что именно вы к нему - с пониманием.)

  • Лайк 2
  • Хаха 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Потрошитель сказал:

А они подняли до 16 ибо сами решают свои проблемы.

А чи не вони самі створили собі ці проблеми? Але тут ще і Китай може оркам допомагати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, kim chen lhoran сказал:

А чи не вони самі створили собі ці проблеми?

тю. всі завжди самі винні у своїх проблемах.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

тю. всі завжди самі винні у своїх проблемах.

Не зовсім, бо може це навіть Китай створів білій расі проблеми В такому разі Китай виграє одноосібно - раша буде згодом занепадати, це було б швидше якби в Штатах не з'явились такі вундеркінди як Трамп чи Маск.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, kim chen lhoran сказал:

Не зовсім, бо може це навіть Китай створів білій расі проблеми В такому разі Китай виграє одноосібно - раша буде згодом занепадати, це було б швидше якби в Штатах не з'явились такі вундеркінди як Трамп чи Маск.

дивіться ширше і в минуле. вони так само створювали собі проблеми як і українці. якби хоча б половина нафтодоходів була використана для розвитку, а не вкрадена, то може і воювати не довелося б. бо кожна війна це лише зовнішній спосіб вирішувати внутрішні проблеми. для вирішення яких не вистачило розуму.

 

а вундеркіндери просто відпрацьовують компромат та гроші.

Змінено користувачем US7IGN
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, US7IGN сказал:

дивіться ширше і в минуле. 

В минуле... А минуле каже (я добре дивився) що ми самі хочемо собі проблеми створювати, на те є наше право і виключно наше бажання. Але нащадки орди уперто позбавляють нас цієї святої прерогативи, і весь час, при ліпшій  можливості, намагаються забрати цю привелею, створивши для нас проблеми своїми брудними лапами.

Простіше для "істориків": яка вам на*** різниця, що я роблю в своїй хаті? Ти зі своїми проблемами (чисельними) розбирайся!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, US7IGN сказал:

дивіться ширше і в минуле. вони так само створювали собі проблеми як і українці. якби хоча б половина нафтодоходів була використана для розвитку, а не вкрадена, то може і воювати не довелося б. бо кожна війна це лише зовнішній спосіб вирішувати внутрішні проблеми. для вирішення яких не вистачило розуму.

кацапи вирішують проблеми так , у який пероблеми зазвичай  верішуються феодальними державами .

 

озирнувшись в минуле

якби не паскуда хмель , ніколи Україна  не була б під кацапами - не даремно кацапи сворили цілий культ тієї паскуди .

необхідно виводити те падло з українського пантеону , та знімати усі пам'ятники , і починати - з пам'ятника на Софіївській площі.

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Бездомный сказал:

необхідно виводити те падло х українського пантеону , та знімати усі пам'ятники , і починати - з пам'ятника на Софіївській площі.

Проблема глибше.

image.pngimage.png.e115982196591608af8f090003ff2014.png

Змінено користувачем sribnuu
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як руйнування пам'ятників допоможе не програти виграти цю війну? сьогодні знову багато прильотів в Донецьк і жодного наприклад в пітєр. спробуйте пояснити наприклад аргентинцю як Україна збирається перемогти парашу якщо завзято воює виключно на своїй території?

  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, ozzy сказав:

і така #уйня ще буде довго

вона ще не почалась....це так поодинокі. а далі буде стабільно в тиждень((

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, sribnuu сказал:

Проблема глибше.

image.pngimage.png.e115982196591608af8f090003ff2014.png

проблема лише в тому що досить давно в маскві засідає не київський князь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, US7IGN сказал:

дивіться ширше і в минуле. вони так само створювали собі проблеми як і українці. якби хоча б половина нафтодоходів була використана для розвитку, а не вкрадена

Можливо путтен ніби не просто дозволяв красти своїм олигархам, він дозволяв просто тим олігархам в долі 10-20% користуватись ціми грішми . при перший потребі повертати решту самому путтену і також міністерству Шойгу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, porterlv сказав:

І що, після того, що мало місце, появилась вода? :( Кому він допоміг :(  В чому користь вчинку? Де логіка?

тип суїциндника: самогубець благородний

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

досить давно в маскві засідає не київський князь.

Новостворений "офіс" - улуса золотої орди. Наслідки розгрібаємо по нині🥺

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Vinsol2009 сказал:

Так кто тут нетрадиционной ориентации?

Педик портяночный - это точно (даже видео имеется).
А вот ты тут каким боком? Или задом...

Ну, и Аферистович тут до чого? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, sribnuu сказал:

Новостворений "офіс" - улуса золотої орди. Наслідки розгрібаємо по нині🥺

Китайці колись від орди паркан побудували, а Київміськбуд тільки ПОХ та теремки 😂

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Alvalk сказал:

Покращення на болотах:

Рада директорів Центрального банку Росії на своєму засіданні 15 грудня підняла ключову ставку до 16% - вп'яте за пів року. 

А у нас з початку року вже вчетверте зменшують... пару днів тому зменшили до 15%

Ахренеть, какие достижения...

Сначала определитесь на что они влияют, и за счет чего у нас снизили ставку рефинансирования.

Это табличка коливань ставок в Украінї за ії незалежності - index.minfin.com.ua/banks/nbu/refinance/

 

Змінено користувачем OlegArh
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, US7IGN сказав:

як руйнування пам'ятників допоможе не програти виграти цю війну? сьогодні знову багато прильотів в Донецьк і жодного наприклад в пітєр. спробуйте пояснити наприклад аргентинцю як Україна збирається перемогти парашу якщо завзято воює виключно на своїй території?

А, так ось чому Вас так сьогодні штормить- дєвятьлєт дамбілі бамбас🤣🤣🤣🤣.Прилетіло не по пітєру а по підарам, що також не погано.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...