Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 години тому, Alvalk сказав:

А трохи раніше  одному відомому братовбивці намагались теж приписати єврейське походження з єврейським прізвищем...

Ви постійно наголошуєте на тому, що об'єктивний , незалежно від кольору , хто в якій палаті тут знаходиться- зеленій чи брунатній. І так схибити.

Ще за часів, коли в синагозі Бродського. На всяк випадок уточнюю, що мова  не за Михайла, а Лазаря, засновника цієї синагоги. Так ось, ще за часів, коли там був театр ляльок, а на Оболоні ще не відкрили першу єврейську гімназію, всі київські євреї збирались у  синагозі на Подолі,  головний ребе,  виступаючи якось на телеканалі чи то Тоніс, чи то Київ, цього вже не пам'ятаю, дуже хвалив Петра Олексійовича та казав, що він дуже правильний єврей і гарно опікується єврейською громадою, не шкодуючи грошей для цього.  В мене нема підстав не вірити головному ребе України на той час. Чому прихильники Порошенка завжди заперечують його семітське походження, наче в цьому є щось погане? Це побутовий антисемітизм дається в ознаки? Бо я не можу зрозуміти цього феномену. Питання риторичне було...

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Propeller сказал:

Поїхав на саміт ЄС і не повернувся. Ведучий 24 каналу повідомив, що втік з України

nv.ua/ukr/ukraine/events/oleksiy-pechiy-ne-povernuvsya-v-ukrajinu-pislya-samitu-yes-novini-ukrajini-50378871.html

24 канал не входил в пул "самого об'єктивного телемарафону"

 

Он вроде экс-телемарафон. У него еще конфлик с Магерой был

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, laritus сказав:

Я лише нагадаю, що Порошенко при владі мінімум з 2014 року і ставити, щось 14 лютого 2022 р. за майже тиждень до вторгнення це так роблять зрадники, коли намагаються зняти з себе відповідальність (за бездіяльність протягом 7 років). На дурників це розраховано (інші ПОП і не підтримують).

То ви вважаєте на зло цьому “ворогу“ треба було робити як робили? Коли бюджет не міняли, ТРО блокували на місцях і СБУ це не бачило і тп? Якийсь ти обіцяний також. 

Змінено користувачем loader
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Не лише вона. Багато хто із плісняви хоче, щоб воювали за їхню дупу, але лисий і баклан чомусь досі не на фронті. Так це не працює.

Ви постійно кажите все навпаки 😄. Я наприклад воюю, а ви (той хто підтримує ПОП) навпаки сєбалися і зараз, ще таким я як докоряєте, що ми повільно наступ проводимо (хоча ми виправляємо помилки попередників, тобто ваші помилки). Смішно це читати...

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, loader сказав:

Ідіотизм в тому що більшість виїхало по бумагам що надали представники держави. Так є відсоток що був там до війни чи не повернувся по шляху, але ті думаю вже давно майно продали/переписали.

Тому ці закиди дуже всіх дратують. Продавали білі квитки півтора роки, а тепер думаєте їх мобілізувати... Пахне сцяниною. Давно могли робити оповіщення на рівні консульств і вже по факту розказати скільки мобілізували з закордону. Але це не цікаво. 

Это невозможно, нет такой законной процедуры.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Vinsol2009 сказав:

Это невозможно, нет такой законной процедуры.

Можна прийняти відповідний закон чи зміни внести. В чому проблема тут? Ніяких проблем нема. 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, sribnuu сказал:

Дуже здивувало, як в одній країні успішно вживаються та розвиваються всі національності не залежно від походження - паралельна реальність.

Насправді це було унікальне явище, про що мало хто замислювався 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, laritus сказав:

бездіяльність протягом 7 років).

Так это он был президентом а 22 году?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, loader сказал:

То ви вважаєте на зло цьому “ворогу“ треба було робити як робили? Коли бюджет не міняли, ТРО блокували на місцях і СБУ це не бачило і тп? Якийсь ти обіцяний також. 

Якісь дивні висновки. Я вважаю, що якщо людина яка мінімум 7 років при владі в останній тиждень вимагає, щось зробити (до того ж від інших) прекрасно розуміючи, що це не буде так швидко зроблено, але навіть якщо б це було зроблено в той же день логістика не дозволить за тиждень привести із США зброю! То у мене виникає питання якого хрена ця людина робили попередні 7 років і чому вона підняла питання лише за 8 днів (так само могла наприклад за 8 хвилин до вторгнення підняти питання це однаково не дозволило підготуватися)?!? До речі я також не розумію логіку прибічників ПОП вони постійно, щось пишуть про шашлики, але де публічний заклик ПОП попередження про вторгнення і пораду всім? То що це виходить, ПОП знав про дату вторгнення, але нічого не зробив для захисту як мінімум своїх прибічників?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Вячеслав63 сказав:

Реалії виробництва

 

Я не понял самого главного, почему производством занимаются военные? У нас их избыток? А куда делись женщины монтажницы из радиозаводов?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 минут назад, AOZ1 сказал:

То 24 канал Садового. Не марафон.

Колишній заступник ЦВК України Андрій Магера нагадав, що Олексій Печій «обслуговував» єдиний телемарафон. Навесні 2022 року Магера присоромив медійника за порушення стандартів, але Печій у відповідь лише намагався «захищати те, чим займався».

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, laritus сказав:

Якісь дивні висновки. Я вважаю, що якщо людина яка мінімум 7 років при владі в останній тиждень вимагає, щось зробити (до того ж від інших) прекрасно розуміючи, що це не буде так швидко зроблено, але навіть якщо б це було зроблено в той же день логістика не дозволить за тиждень привести із США зброю! То у мене виникає питання якого хрена ця людина робили попередні 7 років і чому вона підняла питання лише за 8 днів (так само могла наприклад за 8 хвилин до вторгнення підняти питання це однаково не дозволило підготуватися)?!? До речі я також не розумію логіку прибічників ПОП вони постійно, щось пишуть про шашлики, але де публічний заклик ПОП попередження про вторгнення і пораду всім? То що це виходить, ПОП знав про дату вторгнення, але нічого не зробив для захисту як мінімум своїх прибічників?

Петро робив немало помилок, але в даному випадку ви натягуєте сову на глобус. Навіть якщо вважати це популізмом.

Хоча ви ж бачите що він так само нікуди не втік і зробив немало. З перших днів. Піар чи політика не відміняє необхідність діяти. А держава дуже мляво діяла. 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 хвилини тому, laritus сказав:

докоряєте, що ми повільно наступ проводимо

Де це було, пане брехунець?

Я навпаки писав, що тікати, кидаючи зброю, як наказували із Києва високопосадовці із СБУ, то набагато простіше, ніж відвойовувати покинуте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 хвилину тому, loader сказав:

Можна прийняти відповідний закон чи зміни внести. В чому проблема тут? Ніяких проблем нема. 

І що то дасть? Змінить закони в країні перебування?

Гаразд, змінили підзаконний акт, що не можна виїхати, маючи трьох неповнолітніх дітей і що, змінювати Конституцію?

Щоб закони мали зворотню дію у часі?

Ото нас будуть чекати у ЄС і НАТО...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 хвилину тому, laritus сказав:

7 років при владі

Бу га га. Ще й два тупаря лайки поставили.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В російських КАБах тепер складніша електроніка, і це багато про що свідчить

defence-ua.com/weapon_and_tech/v_rosijskih_kabah_teper_skladnisha_elektronika_i_tse_bagato_pro_scho_svidchit-13883.html

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, US7IGN сказав:

В російських КАБах тепер складніша електроніка, і це багато про що свідчить

defence-ua.com/weapon_and_tech/v_rosijskih_kabah_teper_skladnisha_elektronika_i_tse_bagato_pro_scho_svidchit-13883.html

Це свідчить, що нашій країні 30 років не були непотрібні не лише військові, а й радіоінженери.Маємо те, що маємо.

Коміків і стендаперів.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Россия будет бомбардировать авиабазы НАТО, если истребители F-16, переданные Украине, будут взлетать оттуда, — EurAsian Times.

Издание, ссылаясь на источники пишет, что Россия уже пригрозила, что использование самолётов НАТО против РФ с территории Европы ‐ превратит страны, где размещены эти истребители, в «законные цели»

Россия примет ответные меры, если переданные Украине истребители F-16 будут проводить вылеты с авиабаз в Польше, Румынии и Словакии, заявил глава российской делегации на переговорах в Вене по вопросам военной безопасности и контроля над вооружениями Константин Гаврилов на заседании форума ОБСЕ.

«Решительно предупреждаем, что применение этих истребителей с территории указанных стран — членов НАТО будет рассматриваться Москвой как их участие в конфликте на Украине и вынудит Россию на ответные меры», — сказал Гаврилов (цитата по «РИА Новости»).

Так он прокомментировал сообщения, что если аэродромы Украины будут сильно разрушены, то F-16, которые планируется передать ВСУ, смогут осуществлять вылеты с авиабаз стран — членов НАТО.

Подробнее на РБК:
www.rbc.ru/rbcfreenews/6579d1ab9a794703d36aa3d2?from=copy

 

і каменти кацапні

Давно пора им по губам провести

предупреждение, чтобы натовцы не играли с огнем. Вот увидите, что это предупреждение сработает

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Дніпрі ТЦК запроваджує особливий стан.
Правцівники ТЦК отримують право перевірки документів, догляду речей, транспорту та житла .Прийшов час воювати по справжньому 👍

IMG_20231223_134128_940.jpg

IMG_20231223_134128_242.jpg

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Конфуз 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, laritus сказал:

чому вона підняла питання лише за 8 днів (так само могла наприклад за 8 хвилин до вторгнення підняти питання це однаково не дозволило підготуватися)?

Якщо ви входили в РНБО, то Вам видніше !?. Маємо те що маємо, історія розсудить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, sribnuu сказав:

Якщо ви входили в РНБО, то Вам видніше !?. Маємо те що маємо, історія розсудить.

Уже, кто не готовится получает и войну и позор.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, sah79 сказал:

У Дніпрі ТЦК запроваджує особливий стан.
Правцівники ТЦК отримують право перевірки документів, догляду речей, транспорту та житла .Прийшов час воювати по справжньому 👍

IMG_20231223_134128_940.jpg

IMG_20231223_134128_242.jpg

так вони і раніше могли все це робити. тільки все ще в порядку передбаченому Порядком та іншими Законами. але їх не знають як ті хто буде перевіряти, так і ті кого будуть перевіряти. чекаємо на нові веселі відео в тіктоках/телеграмах чи де там плєбс неграмотний зазвичай інформацію бере :lol:

головна проблема цієї країни в тотальній неграмотності та неповазі один до одного. але ж це її вибір :flag1:

на всяк випадок сам Порядок ips.ligazakon.net/document/kp211456?an=35

Змінено користувачем US7IGN
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, laritus сказав:

То що це виходить, ПОП знав про дату вторгнення, але нічого не зробив для захисту як мінімум своїх прибічників?

Він всіх заспокоїв, що путін не нападе...

Як кажуть --  "фаховий діпломат"

Слухаємо, кінець січня 2022:

Порошенко:"почне путін війну? -- я вважаю, що ні!" (с 38 с)

 

Змінено користувачем 7351
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, US7IGN сказав:

 

головна проблема цієї країни в тотальній неграмотності та неповазі один до одного. але ж це її вибір :flag1:

 

Поки Ви тут - я спокійний за країну👍.

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...