Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

6 минут назад, Vinsol2009 сказал:

У 1994 році я сплачував податки, як підприємець

О це ви згадали... Тоді в країні був повний безлад. Тому той період краще навіть не розглядати в контексті призначення пенсії. Є запис в трудовій - і добре.

Зараз для призначення пенсії використовуються данні по зарплаті і податкам, які є ПФ,  починаючі з липня 2000 року. Більш ранні періоди лише по бажанню і за наявності відповідних справок. Ну і звісно - враховується загальний трудовий стаж.

Якщо у вас з 2000 року була нормальна зарплата і відповідні податки - пенсія буде теж більш-менш нормальна. Якщо мінімальна (або ФОП, який платив податки з мінімальної) - то й пенсія скоріш за все буде мінімальна. От ви бачили ФОПів, які б платили податки з суми, більшої за мінімальну? Я ні. Скажу більше, зараз (під час ВП і 12 місяців потім) ФОПи мають право не платити ЄСВ. І більшість не платить. І їх зовсім не турбує, що потім ці роки навіть в стаж не увійдуть. Добре, якщо вони зможуть самі забезпечити свою старість. А якщо ні -  потім обов'язково будуть скиглити, що держава їх кинула з пенсією.

 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Ротацій не буде, ця система так не працює. Система закриває дірки в особовому складі і не більше.

звідки вам знати, що і як працює? Не теб щоб все було дуже просто, але самий головний фактор - ЛЮДИ! Є резерви - є ротація! І не має що тут умнічать.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Alvalk сказал:

І їх зовсім не турбує, що потім ці роки навіть в стаж не увійдуть. Добре, якщо вони зможуть самі забезпечити свою старість. А якщо ні -  потім обов'язково будуть скиглити, що держава їх кинула з пенсією.

бгг. пора***те з урахуванням інфляції скільки вам повернеться пенсії з тих відрахувань, які робили ви та ваш роботодавець. вас вже кинули і продовжують кидати кожен місяць. якщо хочете забезпечити старість то треба робити щось інше ніж давати гроші державі.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, US7IGN сказав:

бгг. пора***те з урахуванням інфляції скільки вам повернеться пенсії з тих відрахувань, які робили ви та ваш роботодавець. вас вже кинули і продовжують кидати кожен місяць. якщо хочете забезпечити старість то треба робити щось інше ніж давати гроші державі.

Мова йшла про Вінсола і ко, що незадоволені низькою пенсією. Які податки заплатив, таку і пенсію отримуєш, все чесно.

Більше того, ФОПи - це не про податки, скоріше про їх оптимізацію.

 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, XL.pro сказал:

Які податки заплатив, таку і пенсію отримуєш, все чесно.

:lol:

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, US7IGN сказал:

бгг. пора***те з урахуванням інфляції скільки вам повернеться пенсії з тих відрахувань, які робили ви та ваш роботодавець. вас вже кинули і продовжують кидати кожен місяць. якщо хочете забезпечити старість то треба робити щось інше ніж давати гроші державі.

Оу, впізнаю стовідсоткового користувача 2-ю формою. Можливо навіть сам надає такі послуги. Які зараз таріфи? 17...18%?  Пан же розуміє, про що мова йде?

Я сам колись цим користувався, і надавав іншим, при тому виправдовуючи це тим, що: податки драконівські/ по іншому не можна зберегти рентабільність/ оплачювати білу ЗП всім неможливо і т.д. повірте, причин було багато. Чи варто додати, що зараз являюсь ярим противником таких схем.

Змінено користувачем Evgenich
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, Evgenich сказав:

звідки вам знати, що і як працює? Не теб щоб все було дуже просто, але самий головний фактор - ЛЮДИ! Є резерви - є ротація! І не має що тут умнічать.

Прохвесія у мене така, все знати:) 

Армія 1.3-1.5 мільйони, воюють хоч якось 0.3-0.4 мільйони. І де ротації? І чому ви вирішили, що якщо армії стане на 0.5-0.7 мільйона більше, то вони будуть? 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Прохвесія у мене така, все знати:) 

Ну як тут стриматись? Іди нахер, придурок. Армія воює і в ній гинуть солдати! За два роки багато хто загинув, по пораненню списались, по здоров'ю. А такі довбні як ти, все продовжують насипати про мільйон в армії. Дібіл. 🤬

Людей по пораненню не списують, ротації не проводять, в підрозділах 70% ОС вважається гарним показником, тому що гандон-зеленський разом з урядом ніхуа не провели вчасно відповідну мобілізацію; а гандони, які весь час кричать про спарведливість, тільки після депутатів і їх дітей, нехай воюють професіонали, я не військовий - скинули весь тягар на тих, хто добровільно пішов, не ховаючись від призиву, усвідомлючи наслідки. 

Але, блять, вони закінчуються!!! Їх необхідно міняти!🤬🤬🤬

Змінено користувачем Evgenich
  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, US7IGN сказал:

бгг. пора***те з урахуванням інфляції скільки вам повернеться пенсії з тих відрахувань, які робили ви та ваш роботодавець.

Маніпулюєте. На пенсії йде ЄСВ, це далеко не всі відрахування. Ще ж треба годувати Президента, нардепів, кабмін, чиновників,  армію, будівників доріг і багато іншого.  

17 минут назад, US7IGN сказал:

якщо хочете забезпечити старість то треба робити щось інше ніж давати гроші державі.

Воно  так, але скільки людей (з тих, кто не платить податки)  думає про старість? Є гроші - гуляємо. А потім - а чому пенсія така маленька і як мені на це жити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Alvalk сказал:

але скільки людей (з тих, кто не платить податки)  думає про старість?

а що про неї думати? багато до неї доживе? серед моїх друзів і до 60 ще ніхто не дожив, раніше всі забираються з цього світу...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Evgenich сказав:

Ну як тут не стриматись? Іди нахер, придурок. Армія воює і в ній гинуть солдати! За два роки багато хто загинув, по пораненню списались, по здоров'ю. А такі довбні як ти, все продовжують насипати про мільйон в армії. Дібіл. 🤬

От і я ж про те. Або нам замовчують втрати того, що вони вищі, ніж в моїх самих песимістичних прогнозах (один до двох з кацапами), або армія таки сильно більше мільйона.

Прихований текст

 Людей по пораненню не списують, ротації не проводять, в підрозділах 70% ОС вважається гарним показником, тому що гандон-зеленський разом з урядом ніхуа не провели вчасно відповідну мобілізацію; а гандони, які весь час кричать про спарведливість, тьки після депутатів і їх дітей, нехай воюють професіонали, я не військовий - скинули весь тягар на тих, хто добровільно пішов, не ховаючись від призиву, усвідомлючи наслідки. 

Але, блять, вони закінчуються!!! Їх необхідно міняти!🤬🤬🤬

Гандон не Зеленський, а Залужний. Вся мобілізація в його руках. Але хом'ячкам Залужний краще заходить, тому вони радо дрочать на нього і навіть радо вмирають в результаті його геніальних задумів. Ну... це пока він книжку не прочитав:)

  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

а що про неї думати? багато до неї доживе? серед моїх друзів і до 60 ще ніхто не дожив, раніше всі забираються з цього світу...

може бухають багато?

www.worldlifeexpectancy.com/ru/ukraine-life-expectancy

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Alvalk сказал:

може бухають багато?

www.worldlifeexpectancy.com/ru/ukraine-life-expectancy

 

 

Бухають теж. І життя активне, цікаве...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Evgenich сказав:

Ну як тут стриматись? Іди нахер, придурок. Дібіл. 🤬

 

🤬🤬🤬

Чисто рекомендація. Не звикайте до цього тону "я воював, я всіх єбав". Війна закінчиться. Так чи інакше. А от пізди вам давати будуть за такий тон. Нічого особистого, просто спостереження. Завжди так було. Віками.

  • Лайк 3
  • Хаха 2
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, Evgenich сказал:

Ну як тут стриматись? Іди нахер, придурок. Армія воює і в ній гинуть солдати! За два роки багато хто загинув, по пораненню списались, по здоров'ю. А такі довбні як ти, все продовжують насипати про мільйон в армії. Дібіл. 🤬

 

Не по теме. 

В детсве работал в бригаде пролетариев-слесарей. Там был предпенсионный дед. Когда ему начальник приходил давать какое-то задание или высказывал недовольство его работой, то дед не мог сдержаться, чтобы его не послать. Вслух. Но, так как это было наказуемо дед громко кричал "Да пошел Я нах..й!" Ему легчало и начальник был (типа) "нетронут" тяжелым словом пролетария. 

Змінено користувачем Propeller
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Dmitriy_S сказал:

 

  Показать контент

 Людей по пораненню не списують, ротації не проводять, в підрозділах 70% ОС вважається гарним показником, тому що гандон-зеленський разом з урядом ніхуа не провели вчасно відповідну мобілізацію; а гандони, які весь час кричать про спарведливість, тьки після депутатів і їх дітей, нехай воюють професіонали, я не військовий - скинули весь тягар на тих, хто добровільно пішов, не ховаючись від призиву, усвідомлючи наслідки. 

Але, блять, вони закінчуються!!! Їх необхідно міняти!🤬🤬🤬

Гандон не Зеленський, а Залужний. Вся мобілізація в його руках. Але хом'ячкам Залужний краще заходить, тому вони радо дрочать на нього і навіть радо вмирають в результаті його геніальних задумів. Ну... це пока він книжку не прочитав:)

Так это же Зеленский его назначал. Если Залужный такой дебил и гандон , то что же мешает президенту его заменить ? Скоро 2 года войны .  

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І як же ми без неї?

Марʼяну Безуглу відкликають з посади заступника голови комітету з нацбезпеки. Поки це тільки рішення комітету, але прийнято майже одноголосно.

Змінено користувачем Alvalk
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

От і я ж про те. Або нам замовчують втрати того, що вони вищі, ніж в моїх самих песимістичних прогнозах (один до двох з кацапами), або армія таки сильно більше мільйона.

З аналізу різних джерел більше схиляюсь до співвідношення втрат 1:3

24 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Гандон не Зеленський, а Залужний. Вся мобілізація в його руках. Але хом'ячкам Залужний краще заходить, тому вони радо дрочать на нього і навіть радо вмирають в результаті його геніальних задумів. Ну... це пока він книжку не прочитав:)

Залужний чітко пояснив, чому ротація можлива тільки в межах підрозділів. Якщо коротко - щоб в разі небезпеки можна було швидко всіх зібрати до купи, ну і нестача резервів.

Змінено користувачем Danylo Ivanov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, рыбак сказав:

Так это же Зеленский его назначал. Если Залужный такой дебил и гандон , то что же мешает президенту его заменить ? Скоро 2 года войны .  

Хом'ячки заважають. В хом'ячків у Залужного сильно високий рейтинг. Звільнить нізя, бо тоді рейтинг Зеленського обвалиться.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Гаедон не Зеленський, а Залужний. Вся мобілізація в його руках. 

Тобто Зеленський, маючи найбільшу повноту влади в незалежній Україні, ні в чому не винен, ні за що не відповідає?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Чисто рекомендація. Не звикайте до цього тону "я воював, я всіх єбав". Війна закінчиться. Так чи інакше. А от пізди вам давати будуть за такий тон. Нічого особистого, просто спостереження. Завжди так було. Віками.

Коли війна закінчиться, то ще невідомо, хто кому п*ди давати буде...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, рыбак сказав:

Так это же Зеленский его назначал. Если Залужный такой дебил и гандон , то что же мешает президенту его заменить ? Скоро 2 года войны .  

Хто всрався? - Невістка! (с)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Danylo Ivanov сказав:

З аналізу різних джерел більше схиляюсь до співвідношення втрат 1:3

Якщо не брати окремі ділянки фронту, то 1:2 - це ще оптимістично.

Прихований текст

Залужний чітко пояснив, чому ротація можлива тільки в межах підрозділів. Якщо коротко - щоб в разі небезпеки можна було швидко всіх зібрати до купи, ну і нестача резервів.

Залужний - це типовий генерал-дегенерат. Все, що він пояснює, не витримує жодної критики. Ви це зрозумієте. Але років через десять-двадцять.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Прохвесія у мене така, все знати:) 

Армія 1.3-1.5 мільйони, воюють хоч якось 0.3-0.4 мільйони. І де ротації? І чому ви вирішили, що якщо армії стане на 0.5-0.7 мільйона більше, то вони будуть? 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...