Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

7 хвилин тому, мастерок сказав:

Ну а в результаті,наш бувший міській военком,який став обласним военкомом Хмельницької області,пішов в 128 бригаду і загинув на усім відомому нагородженні.Він був доволі таким правильним мужиком і без усіляких ознак розкішного життя

Ну і тут говорять про справедливість, яка нафіг справедливість, коли х@яриш за десятьох а там сидить щур в тилу в теплі і пиз@ить

3 години тому, Dmitriy_S сказав:

Чисто рекомендація. Не звикайте до цього тону "я воював, я всіх єбав". Війна закінчиться. Так чи інакше. А от пізди вам давати будуть за такий тон. Нічого особистого, просто спостереження. Завжди так було. Віками.

і мало того що не допомагає, так ще й плює в спину. Піздить воно зібралось, підар, потенційний ждун, офісний планктон, гнида яка нічого важче мишки від компа в руках не тримала. Часом хочеться кинути все нах@уй, і єбісь воно конем, щоб таких гнид в тилу прикривати.

Далі буде затягтись, будуть з хат за вуха витягати, чим критичніше буде ситуація тим подалі будуть сантименти - не ми перші, не ми останні, на раші буде те саме, лиш трохи пізніше

  • Лайк 7
  • Сумно 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Юрий Киев сказал:

Це секретна інформація.

Що я можу сказати???я ж не в штабах сиджу.

Як на мене,то значна кількість втрат через брак адекватних командирів,від сержантів до вищого командування .

Юрій Бутусов

1 д.  · 

Приємно здивований! Видавництво Юркнига зробило те, що 32 роки не змогла зробити система військової освіти Украіни - видало українською мовою одну з кращих у світі книг про тактику штурмових дій піхоти. «Піхота наступає» написана одним з кращих командирів піхотних батальйонів германської армії Першоі світової війни - Ервіном Роммелем. Ромель став фельдмаршалом під час Другоі світової, але книга була написана та стала відомою після Першої світовоі, коли Ромель став начальником піхотноі школи, і зробив книгу для розвитку тактичного мислення та усвідомлення психології піхотного бою серед курсантів. Це досі один із бестселерів військової науки, який рекомендується в усіх навчальних закладах НАТО для обов’язкового читання. Добре, що тепер ця книга видана українською, принципи піхотної тактики за останні сто років не змінились. Варто, щоб такі книги читали в першу чергу командири, особливо старші офіцери та генерали. Такі речі корисні для особистого розвитку та усвідомлення логіки піхотної війни. 

============================================

Павел Багацкий , отвечу на том же языке. К сожалению, критически много ошибок и, соответственно, потерь понесено нашей стороной, как раз из-за того, что младшие и средние командиры не читали книг вообще, а тактических и подавно. По теме фортификационных сооружений и действий подразделений в обороне и наступлении. А вторая армия мира до сих пор предпочитает многократные атаки в лоб, не взирая на потери . Не говорю вообще, об школе выживания. Это космос для всех.

Спойлер


415222889_24787438670869762_4851521778922118635_n.jpg

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Бездомный сказал:

Юрій Бутусов

1 д.  · 

Приємно здивований! Видавництво Юркнига зробило те, що 32 роки не змогла зробити система військової освіти Украіни - видало українською мовою одну з кращих у світі книг про тактику штурмових дій піхоти. «Піхота наступає» написана одним з кращих командирів піхотних батальйонів германської армії Першоі світової війни - Ервіном Роммелем. Ромель став фельдмаршалом під час Другоі світової, але книга була написана та стала відомою після Першої світовоі, коли Ромель став начальником піхотноі школи, і зробив книгу для розвитку тактичного мислення та усвідомлення психології піхотного бою серед курсантів. Це досі один із бестселерів військової науки, який рекомендується в усіх навчальних закладах НАТО для обов’язкового читання. Добре, що тепер ця книга видана українською, принципи піхотної тактики за останні сто років не змінились. Варто, щоб такі книги читали в першу чергу командири, особливо старші офіцери та генерали. Такі речі корисні ддя особистого розвитку та усвідомлення логіки піхотної війни. 

415222889_24787438670869762_4851521778922118635_n.jpg

українці вчаться по підручникам фашистів. парашна пропаганда буде в захваті :lol:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, Canton сказал:

В среднем с февраля 22 года - соотношение 2.6.

И это без гражданских...

Орікс пише - 1:2.8 по техніці, а по людях мінімум 1:3, бо якщо техніку кацапи ще якось бережуть, то людей взагалі не рахують. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, US7IGN сказал:

українці вчаться по підручникам фашистів. парашна пропаганда буде в захваті :lol:

а в кацапів той підручник вже дуже давно перекладено та видано кацапсько :lol:

тільки не у коня корм -  вони - як гнали монголи перед собою хашар на м'ясні штурми  вісімсот років тому , так і женуть :pozor:

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Danylo Ivanov сказал:

Орікс пише - 1:2.8 по техніці, а по людях мінімум 1:3, бо якщо техніку кацапи ще якось бережуть, то людей взагалі не рахують. 

Не знаю, кто такой Орикс. пару месяцев назад была инфа от британской разведки в специализированном издании.

В любом случае - подсчеты приблизительные

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Evgenich сказав:

Я вважаю що ні. Мобілізацію треба проводити весь час, не зважаючи на наступ чи оборону. Рівномірно, виважено. А то крайнощі як завжди, або у нас перебор і 3 людини на місце (в перші місяці так було), або хапають всіх підряд і по спортзалах шмон наводять. Саме головне результат, він зараз говорить сам за себе. А винні в тому уряд і безпосередньо президент, оскільки це їх прямий обов'язок. Та коли запахло жареним, то політики вирішили перекинути провину на військових, мовляв то їх косяк. 

На сьогодні намагаються як завжди оперативного загасити пожежу, яку в принципі не мали допустити. 

Та наскільки ти пам'ятаєш мою позицію, що в мене не стільки питання до уряду з президентом, скільки до сикунів і ухилянтів, які більш за всіх і підкидають дрова у полум'я. В мене питання до пересічного громадянина, який вважає себе кращим, важливішим, більш цінним громадянином, ніж та людина , котра зараз на фронті боронить державу.

Ви та Юра Київ, як вважаєте нашу супероперацію по форсажу в херсонщині?) бо в новинах щось так проорали,потім заткнулися. а на самому ділі  лиш мало знає ,що там з хлопаками...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, миг сказал:

 

 

Спойлер

415981872_854842499977387_5933682663906487412_n.jpg

 

одразу видно - хто готовий цілувати пісок , на "которий" вона зходила по малій або великій нужді :lol:

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, US7IGN сказал:

українці вчаться по підручникам фашистів. парашна пропаганда буде в захваті :lol:

А ще у нас танки з хрестами. Меньше думайте про орків, що і як вони сприймуть.

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, МаТраС сказал:

Ви та Юра Київ, як вважаєте нашу супероперацію по форсажу в херсонщині?) бо в новинах щось так проорали,потім заткнулися. а на самому ділі  лиш мало знає ,що там з хлопаками...

Фермопіли  -  наживка для нищення кацапів 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Evgenich сказал:

А ще у нас танки з хрестами. Меньше думайте про орків, що і як вони сприймуть.

можна вивести людину з Макиївки , але не можна вивести Макиївку з людини

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, МаТраС сказал:

а на самому ділі  лиш мало знає ,що там з хлопаками...

з тими хто залишився живий мабуть вже потім краще спілкуватися. мені однієї фрази вистачило все зрозуміти.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Бездомный сказав:

Юрій Бутусов

1 д.  · Приємно здивований! Видавництво Юркнига зробило те, що 32 роки не змогла зробити система військової освіти Украіни - видало українською мовою одну з кращих у світі книг про тактику штурмових дій піхоти. «Піхота наступає» написана одним з кращих командирів піхотних батальйонів германської армії Першоі світової війни - Ервіном Роммелем.

Бачив цю книгу на сайті.

Там взагалі багато потрібних книжок.

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і дуже дікаво, хто буде працювати на впк,якщо так його будуть розвивати?) основна масса на війні. люди похилого віку відповідальні,але повільні.є випадки живчиків,які мене завжди дивували,бо сам не вспівав за ними.,але то одиниці. молодь,яку поки не забрали до 27 р,- то на 90% тіктодрочери,які ніякої відповідальності не мають,руками не особо,або наотєбісь і одним днем живуть. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, МаТраС сказав:

Ви та Юра Київ, як вважаєте нашу супероперацію по форсажу в херсонщині?) бо в новинах щось так проорали,потім заткнулися. а на самому ділі  лиш мало знає ,що там з хлопаками...

Я вибачаюсь що це за операція?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 минут назад, Evgenich сказал:

Вони бояться захищати свою країну, свої життя і не розуміють своїх обов'язків та наслідків.

Бояться потрапити до самі знаєте яких командирів і марно загинути. "Ідіте вперед, там нікого нет". Мабуть тому, наприклад, в 3-ю штурмову та аналогічні бригади - конкурс.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кажуть - Герасімова крякнули ? 

Земля бетоном воші ! 

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Бездомный сказав:

Фермопіли  -  наживка для нищення кацапів 

дякую Бездомний:). прийшлось загуглити

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Юрий Киев сказав:

Я вибачаюсь що це за операція?

форсування дніпра на херсонщині. других не було поки)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Бездомный сказав:

Герасімова крякнули ? 

Земля бетоном воші ! 

 

не знав ,що він майор зсу)
недавно взяв нове слово в лексикон. тепер не білет на кобзона- а закобзонили)))

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, МаТраС сказал:

і дуже дікаво, хто буде працювати на впк,якщо так його будуть розвивати?) основна масса на війні. люди похилого віку відповідальні,але повільні.є випадки живчиків,які мене завжди дивували,бо сам не вспівав за ними.,але то одиниці. молодь,яку поки не забрали до 27 р,- то на 90% тіктодрочери,які ніякої відповідальності не мають,руками не особо,або наотєбісь і одним днем живуть. 

И ГДЕ этот ВПК будет расположен? Сейчас сборка всего более-менее технологичного идет за пределами страны. Но это капля в море, того что будет (если будет)

Где будут эти производства?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, МаТраС сказав:

форсування дніпра на херсонщині. других не було поки)

Це больова точка,на яку нажимають наші воєнначальники.

Розвинути успіх цієї операції поки не вдається,для кацапів це невелика,але  болюча заноза,яку вони не можуть ігнорувати,витягти також не вдається а все одно треба і ці зусилля для них обертаються все новими втратами та гіпотетичним провалом на цьому напрямку.

Змінено користувачем Юрий Киев
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, МаТраС сказал:

і дуже дікаво, хто буде працювати на впк,якщо так його будуть розвивати?) основна масса на війні. люди похилого віку відповідальні,але повільні.є випадки живчиків,які мене завжди дивували,бо сам не вспівав за ними.,але то одиниці. молодь,яку поки не забрали до 27 р,- то на 90% тіктодрочери,які ніякої відповідальності не мають,руками не особо,або наотєбісь і одним днем живуть. 

ти ж в армію начебто збирався? там тупих питань дуже не люблять. рот закрив та пішов.

5 минут назад, МаТраС сказал:

форсування дніпра на херсонщині. других не було поки)

це частина того самого контрнаступу, який президент продавав півроку до його початку...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Canton сказав:

И ГДЕ этот ВПК будет расположен? Сейчас сборка всего более-менее технологичного идет за пределами страны. Но это капля в море, того что будет (если будет)

Где будут эти производства?

думаю,треба бункери якісь робити ,судячи з того,як херячать наші заводи

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...