Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, Canton сказал:

Головна проблема Зеленського і його оточення - це те, що вони не здатні на створення стратегії на час більший ніж на тиждень.

Він же про це казав ще у 2021 році під час візиту в США: наша стратегія - це тактика.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Danylo Ivanov сказал:

Він же про це казав ще у 2021 році під час візиту в США: наша стратегія - це тактика.

Дайте им еще одну Украину...может научатся в стратегию?

"Я дебил" Т. Милованов

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Danylo Ivanov сказал:

Альтернатива? Бо у 2019 році 73% такої юшки наварили - досі розхльобуєм.

 

А фундаментально щось змінилося з 2019-ого? Може корупційна олігархічна система кудись поділася? Чи вона тільки з 2019-ого функціонує? Претензія що до Зеленського, що до Порошенка одна - вони не змінили систему, хоча обіцяли. І навіть  і не намагалися. Тому, "перестановка ліжок в борделі" не може, по суті, нічого змінити. 

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, Evgenich сказав:

У вигляді п'єси піде?

Дії відбуваються під час повномаштабного вторгнення. Діючи особи: Президент, Главком, Народ

Главком: - мені потрібні солдати, ми воюємо, у нас є втрати

Президент: - так в чому питання? беріть, скільки наловите

Главком: - ми не маємо ловити, ми не маємо бігати за людьми, я просто довожу до вашого відома, нам потрібні солдати, ви маєте мене ними забезпечити.

Президент: - нам треба подумать, посоветоватся, не все так просто, народ не задоволений...

Главком: - б...ь, пане президент, нам дуже портібне поповнення, війська втомились, їх не має ким замінити, йде війна, на ній вбивають

Президент: - та я ж не проти, але що скаже нароод...

Народ: - їбав я йти воювать, хай депутати і їх діти воюють, і взагалі я не військовий

Главком: - пане президент, якщо ви не надасте мені поповнення, буде дуже хреново, наслідки будуть кепські, відкладати це питання більше не можна

Президент: - Народ, увага! Тут главком хоче дещо вам сказати.

Главком розуміючи підставу:- Еее.... у нас війна, нас всіх хочуть вбити, нам потрібні люди, негайно

Народ: - Що за херня? А чому я маю йти і гинути, якщо не має стомілйьонів абрамсів і ф16? І взагалі, нехай діти депутатів спочатку підуть і все короче незаконо.

Главком: - пане президент, якщо вин не надасте мені людей, є імовірність що нам буде жопа.

Президент: - А я тут при чому? Ось бачите, народ не хоче, треба ще обговорити, подумати, поспілкуватись. Не все так просто...

Главком: - Ні, все дуже прсото. Або люди просто зараз, або ми не втримаємо фронт, тоді всім кабзда!

Президент: - Та я все розумію, але ж рейтинги... народу це не подобається...

Народ: - Ідіть на***, хай воює хтось, але не я!

Главком: - сука... короче, часу більше не має, як хочете але приймайте рішення

Солдат (з окопів): - ви там ще довго? я вже всьо :(

Президент: - Блін, короче, народ, тут така справа... мені главком каже що треба типу мобілізацію проводити... Сам не хочу, але ж треба

Народ починає збирати манатки з бурмотінням щось про хто кому винен і взагалі, він на це не підписувався.

 

В двох словах не получилось

Нажаль ви такий же геній, як і Залужний з генералами. ТЦК підпордковуєтся ЗCУ. А ВР тільки приймає закони про людей, які є придатними до мобілізації. Все інше за ЗСУ, навіть закон новий непотрібен.

.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, рыбак сказал:

Запад -это кто , кого там обманули из них ? " Ливерную колбасу" , Орбана, Англосаксов или США , кого именно из них и в чем их обманули ? Англосаксы практически всегда использовали свое проверенное средство в решении геостратегических вопросов- прокси войну. Можно в пример поставить Первую и Вторую Мировую войну.Может  - не оправдали надежды?  Так это просчеты англосаксов. Арахамия так и сказал -" Джонсон посоветовал " будем просто воевать ""

це ж кацапське іпсо що захід використовує Україну щоб зробити погано парашці. ви ще скажіть що вони руками українців завдали шкоди парашці та вкрали її гроші, утилізували свою стару зброю, покращили за рахунок біженців економіку та демографію і взагалі дуже собою задоволені бо виконали всі свої наміри :lol:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Нажаль ви такий же геній, як і Залужний з генералами. ТЦК підпордковуєтся ЗCУ. А ВР тільки приймає закони про людей, які є придатними до мобілізації. Все інше за ЗСУ, навіть закон новий непотрібен.

.

Цитата

Організація і порядок проведення мобілізаційної підготовки та мобілізації визначаються цим Законом, актами Президента України та Кабінету Міністрів України.

ЗАКОН УКРАЇНИ  Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію

Змінено користувачем Evgenich
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Поки що немає ніякої ні поразки, ні перемоги. І не буде. Тож нема кого судити в термінах WWII

Так а в чем проблема для Зеленского или кто там, Ермака, выйти к народу и объявить пэрэмогу или ничью , так мол и так , тактический тупик и все такое. Что мешает  этому ? Может не хватает смелости и решимости  или это Залужный должен сказать об тупике на фронте ?. На что надежда , я вот не пойму ? С Америки  методички же постоянно шлют, что уже Украина победила.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, рыбак сказал:

Так а в чем проблема для Зеленского или кто там, Ермака, выйти к народу и объявить пэрэмогу или ничью , так мол и так , тактический тупик и все такое. Что мешает  этому ? Может не хватает смелости и решимости  или это Залужный должен сказать об тупике на фронте ?. На что надежда , я вот не пойму ? С Америки  методички же постоянно шлют, что уже Украина победила.

Не сподівайся нехристь. Англосакси, методички американські... палишся на раз.

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Може корупційна олігархічна система кудись поділася? Чи вона тільки з 2019-ого функціонує? Претензія що до Зеленського, що до Порошенка одна - вони не змінили систему, хоча обіцяли. І навіть  і не намагалися. Тому, "перестановка ліжок в борделі" не може, по суті, нічого змінити. 

 Так олігархічна система майже всюди, якщо брати країни "золотого" мільярду. І з країн цього пулу більше елементів несовкового соцілізму у північній його частині, а з півдня він подекуди проявляється мафіозними відносинами, а подекуди бардачними порядками. Але тим не менш звичайни людині у Греції поводиться краще ніж у Венесуелі. І взагалі Венесуела - країна хрестоматійний приклад того як "хорошими"  намірами можна зіпсувати життя народу. Зараз це жалюгідна країна, а 60 років тому вона була на рівні Канади.

Змінено користувачем kim chen lhoran
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, Evgenich сказав:

ЗАКОН УКРАЇНИ  Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію

Не треба мені законами в морду тикать, я на них дещо розуміюсь, в тому числі, що і наймаю профі на кшталт ржущих радісток:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось я не пам'ятаю,щоб були якісь серйозні проблеми з мобілізацією весною , наприклад, та і влітку, також...

Єдине пам'ятаю як широку агітацію мобілізації в Бригади наступу шанувальники однієї малочисельної але дуже агресивної політсили збивали накидами -  "це збирають в МВСбригади,щоб розганяти невдоволених зеленою владою!"

Так чому виникла така проблема?

  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Юрий Киев сказав:

Скриті настрої в темі 

20240104_200015.jpg

Ну,таке... на передньому плані the Insan, а там всі інші:)

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, рыбак сказав:

Так а в чем проблема для Зеленского или кто там, Ермака, выйти к народу и объявить пэрэмогу или ничью , так мол и так , тактический тупик и все такое. Что мешает  этому ? Может не хватает смелости и решимости  или это Залужный должен сказать об тупике на фронте ?. На что надежда , я вот не пойму ? С Америки  методички же постоянно шлют, что уже Украина победила.

Як був ти дурачком,так і залишився

  • Лайк 5
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Юрий Киев сказав:

Щось я не пам'ятаю,щоб були якісь серйозні проблеми з мобілізацією весною , наприклад, та і влітку, також...

Єдине пам'ятаю як широку агітацію мобілізації в Бригади наступу шанувальники однієї малочисельної але дуже агресивної політсили збивали накидами -  "це збирають в МВСбригади,щоб розганяти невдоволених зеленою владою!"

Так чому виникла така проблема?

Юра, скажи чесно втрати. Ну хєр на хєр, щоб могли на щось розраховувати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

А фундаментально щось змінилося з 2019-ого? Може корупційна олігархічна система кудись поділася? Чи вона тільки з 2019-ого функціонує? Претензія що до Зеленського, що до Порошенка одна - вони не змінили систему, хоча обіцяли. І навіть  і не намагалися. Тому, "перестановка ліжок в борделі" не може, по суті, нічого змінити. 

Класичний олігарх у нас залишився один .

Щодо іншого , насправді з 2013 року корупція постійно відступає)))так би мовити.

Країна в боротьбі з корупцією зробила великий крок вперед.

Але! - 

 

20231226_191245.jpg

  • Лайк 1
  • Хаха 3
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, kim chen lhoran сказал:

 Так олігархічна система майже всюди, якщо брати країни "золотого" мільярду. І з країн цього пулу більше елементів несовкового соцілізму у північній його частині, а з півдня він подекуди проявляється мафіозними відносинами, а подекуди бардачними порядками. Але тим не менш звичайни людині у Греції поводиться краще ніж у Венесуелі. І взагалі Венесуела - країна хрестоматійний приклад того як "хорошими"  намірами можна зіпсувати життя народу. Зараз це жалюгідна країна, а 60 років тому вона була на рівні Канади.

бачиш червонопузого - стріляй на звук 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, kim chen lhoran сказал:

 Так олігархічна система майже всюди, якщо брати країни "золотого" мільярду. І з країн цього пулу більше елементів несовкового соцілізму у північній його частині, а з півдня він подекуди проявляється мафіозними відносинами, а подекуди бардачними порядками. Але тим не менш звичайни людині у Греції поводиться краще ніж у Венесуелі. І взагалі Венесуела - країна хрестоматійний приклад того як "хорошими"  намірами можна зіпсувати життя народу. Зараз це жалюгідна країна, а 60 років тому вона була на рівні Канади.

коли немає розуму, то і нафта не допоможе...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Юра, скажи чесно втрати. Ну хєр на хєр, щоб могли на щось розраховувати.

Це секретна інформація.

Що я можу сказати???я ж не в штабах сиджу.

Як на мене,то значна кількість втрат через брак адекватних командирів,від сержантів до вищого командування .

  • Сумно 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, Evgenich сказал:

Не сподівайся нехристь. Англосакси, методички американські... палишся на раз.

це мабуть англосакси написали :pozor:

 

"Все дороги с бездорожьем в русский Киев нас ведут".

"Не бывать такой России чтоб без Киевской Руси (с)

====================================

З.І. наполягаю - покидька хмельницького слід попробирати геть звідси

покидька хмеля  нам на'вязано кацапурами

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Alvalk сказал:

Що ж ви всі такі однакові?

тут помилка? Дзеркало є? Бо мислити послідовно це не про вас

може варто нагадати хто вкинув питання про пенсії? То при чому тут що має на увазі той хто ляпає аби що?
Чи про чиюсь безглузду пораду відкласти грошей на пенсію?

1 час назад, Alvalk сказал:

Ваши пропозиції? (зазвичай на цьому питанні всі зливаються)

Та шкода, що такі як ви не зливаються і лізуть туди де ні в зуб ногою! Що в оборону, що в економіку тепер от в «собєси».
Тому навіть не буду писати за перерахунки після 2000р, бо я з роботи пішов перед цією зимою і на відміну від диванного експерта-аналітика маю знов таки власний досвід.

 

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Юрий Киев сказав:

Це секретна інформація.

Що я можу сказати???я ж не в штабах сиджу.

Як на мене,то значна кількість втрат через брак адекватних командирів,від сержантів до вищого командування .

Це типу я хєровий командир після кафедри?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Юрий Киев сказав:

Класичний олігарх у нас залишився один .

Щодо іншого , насправді з 2013 року корупція постійно відступає)))так би мовити.

Країна в боротьбі з корупцією зробила великий крок вперед.

Але! - 

 

20231226_191245.jpg

Імовірно, він мав на увазі, що система здебільшого вибудувана ще під совок,
і якщо дотримуватися всіх її правил - отримаємо те, для чого її будували - 
ту саму бідність, гальмування розвитку, на чому совок і стояв.

У деякій частині, як мінімум в економіці - не завадить 
скористатися принципом "робити тротуари після того, як протопчуть доріжки".
Це якщо хочеться розвиватися, звісно. 
Враховуючи при цьому, що частина механізмів уже за фактом не працювала,
і є можливість через це оцінити їхню реальну необхідність,
може, якісь вдасться визнати непотрібними або замінити на більш ефективні.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 хвилину тому, Evgenich сказав:

ЗАКОН УКРАЇНИ  Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію

А своїми словами?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...