Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 хвилини тому, XL.pro сказав:

Тобто Зеленський, маючи найбільшу повноту влади в незалежній Україні, ні в чому не винен, ні за що не відповідає?

Відповідає. За зовнішню політику. Треба сказати, що останнім часом у нього виходить не дуже.

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Alvalk сказал:

Зараз для призначення пенсії використовуються данні по зарплаті і податкам, які є ПФ,  починаючі з липня 2000 року. Більш ранні періоди лише по бажанню і за наявності відповідних справок. Ну і звісно - враховується загальний трудовий стаж.

Я виходив на пенсію у 2000 і що? Зарплатня була висока отже податки йшли відповідні та не було можливості взяти справки за безперервний період у 5 років тому була нарахована пенсія у 862грн 

від пропозиції «зробити» з мене інваліда відмовився, працював далі і податки також відповідні, але то все до вітру, є маса можливостей прокинути тебе якщо не можеш/не хочеш підмазати.

Цитата

Добре, якщо вони зможуть самі забезпечити свою старість. А якщо ні -  потім обов'язково будуть скиглити, що держава їх кинула з пенсією.

Ну, що тут скажеш? Я не практикую дизлайки окрім вкрай обурливих випадків, проте підсумую

IMG_2462.thumb.jpeg.a1a1ff3f69d0e4b49dfde7da4f5957ca.jpeg

з кожної відкладеної до пенсії тисячі $ на рахунку в банку залишилось 568$ (помнож на загальну суму)

іноді краще жувати ніж ляпати аби що.
втім, цікаво буде подивитись на таких писак-аналітиків коли вони самі досягнуть пенсійного віку. Ж-)
 

 

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Dmitriy_S сказал:

Залужний - це типовий генерал-дегенерат. Все, що він пояснює, не витримує жодної критики. Ви це зрозумієте. Але років через десять-двадцять.

На відміну від вас я також розімію, що інші генерали - ще гірші.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Хом'ячки заважають. В хом'ячків у Залужного сильно високий рейтинг. Звільнить нізя, бо тоді рейтинг Зеленського обвалиться.

Тобто ви кажете, що Зеленський  все робить для особистого рейтингу, а не для країни??? Обережніше -  заклюють :))) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Propeller сказал:

"Да пошел Я нах..й!" 

мабуть цю фразу казав  сам собі Герасім , коли Муму топив

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Відповідає. За зовнішню політику. Треба сказати, що останнім часом у нього виходить не дуже.

Відкриваємо Закон про иобілізацію, і дивимось, за що відповідає Президент і за що Головком. Але на марахвоні про це не скажуть.

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Danylo Ivanov сказав:

На відміну від вас я також розімію, що інші генерали - ще гірші.

На відміну від вас я розумію, що підхід "поставимо цього, бо інші ще гірше" не працює. Як казав один мій товариш "***ова рибка - ***ова юшка".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Danylo Ivanov сказав:

Відкриваємо Закон про иобілізацію, і дивимось, за що відповідає Президент і за що Головком. Але на марахвоні про це не скажуть.

В двох словах поясніть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Якщо не брати окремі ділянки фронту, то 1:2 - це ще оптимістично.

OSINT-джерела дають співвідношення втрат техніки близько 1:3. Тож можна припустити, що людські втрати приблизно на такому-ж рівні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Фрай сказал:

Я виходив на пенсію у 2000 і що?  Зарплатня була висока отже податки йшли відповідні та не було можливості взяти справки за безперервний період у 5 років

і що? Держава мала повірити на слово і призначити велику пенсію? :pozor: Просто цікаво послухати ваши пропозиції

15 минут назад, Фрай сказал:

тому була нарахована пенсія у 862грн

В 2000 році? При середній зарплаті в Україні 230 грн?

 

P.S. Всім зрозуміло, що в бардаку розвалу СРСР і безладу 1990-х багато хто отримав не відповідну пенсію. Але мова йшла про тих хто вийшов на пенсію  або збирається зараз. І про дані в ПФ з 2000 року я теж казав. Але ви мабуть не читатель

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Alvalk сказав:

з 2000 року

У моєї мами була пенсія 150 грн, це 30 дол, при тому, що вона працювала головним бухгалтером великого підприємства.

Маючи запис у трудовій  книжці старший науковий співробітник ( а ще я й викладацькою діяльністю займався) вимушений був усе покинути і заробляти на будівництві.  

Коли я давав матері другу пенсію, мовчки втерала сльози.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 минуты назад, US7IGN сказал:

а що про неї думати? багато до неї доживе? серед моїх друзів і до 60 ще ніхто не дожив, раніше всі забираються з цього світу...

Мечта любого государства - здоровый законопослушный налогоплательщик, умирающий в день выхода на пенсию

  • Лайк 1
  • Хаха 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Dmitriy_S сказал:

На відміну від вас я розумію, що підхід "поставимо цього, бо інші ще гірше" не працює. Як казав один мій товариш "***ова рибка - ***ова юшка"

Альтернатива? Бо у 2019 році 73% такої юшки наварили - досі розхльобуєм.

10 минут назад, Dmitriy_S сказал:

В двох словах поясніть.

В Законі про мобілізацію Головком ЗСУ взагалі не згадується, на відміну від Президента, ВР, Кабміну, МО і ГШ.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Відповідає. За зовнішню політику. Треба сказати, що останнім часом у нього виходить не дуже.

В случае поражения , если провести параллели со ВМВ, то  должны судить и того и того. Одного за просчеты во внешней политике , а другого за про..бы  на фронте и неоправданные потери. А победителей не судят, как известно, Жукова и Сталина не судили же. учитывая , что пошли такие разборки , то там наверху уже понимают к какому финалу все движется.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, Danylo Ivanov сказав:

OSINT-джерела дають співвідношення втрат техніки близько 1:3. Тож можна припустити, що людські втрати приблизно на такому-ж рівні.

Ви дуже далекі від цього. Тож не несіть цієї маячні на форум:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, рыбак сказав:

В случае поражения , если провести параллели со ВМВ, то  должны судить и того и того. Одного за просчеты во внешней политике , а другого за про..бы  на фронте и неоправданные потери. А победителей не судят, как известно, Жукова и Сталина не судили же. учитывая , что пошли такие разборки , то там наверху уже понимают к какому финалу все движется.

Поки що немає ніякої ні поразки, ні перемоги. І не буде. Тож нема кого судити в термінах WWII

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

В двох словах поясніть.

У вигляді п'єси піде?

Дії відбуваються під час повномаштабного вторгнення. Діючи особи: Президент, Главком, Народ

Главком: - мені потрібні солдати, ми воюємо, у нас є втрати

Президент: - так в чому питання? беріть, скільки наловите

Главком: - ми не маємо ловити, ми не маємо бігати за людьми, я просто довожу до вашого відома, нам потрібні солдати, ви маєте мене ними забезпечити.

Президент: - нам треба подумать, посоветоватся, не все так просто, народ не задоволений...

Главком: - б...ь, пане президент, нам дуже портібне поповнення, війська втомились, їх не має ким замінити, йде війна, на ній вбивають

Президент: - та я ж не проти, але що скаже нароод...

Народ: - їбав я йти воювать, хай депутати і їх діти воюють, і взагалі я не військовий

Главком: - пане президент, якщо ви не надасте мені поповнення, буде дуже хреново, наслідки будуть кепські, відкладати це питання більше не можна

Президент: - Народ, увага! Тут главком хоче дещо вам сказати.

Главком розуміючи підставу:- Еее.... у нас війна, нас всіх хочуть вбити, нам потрібні люди, негайно

Народ: - Що за херня? А чому я маю йти і гинути, якщо не має стомілйьонів абрамсів і ф16? І взагалі, нехай діти депутатів спочатку підуть і все короче незаконо.

Главком: - пане президент, якщо вин не надасте мені людей, є імовірність що нам буде жопа.

Президент: - А я тут при чому? Ось бачите, народ не хоче, треба ще обговорити, подумати, поспілкуватись. Не все так просто...

Главком: - Ні, все дуже прсото. Або люди просто зараз, або ми не втримаємо фронт, тоді всім кабзда!

Президент: - Та я все розумію, але ж рейтинги... народу це не подобається...

Народ: - Ідіть на***, хай воює хтось, але не я!

Главком: - сука... короче, часу більше не має, як хочете але приймайте рішення

Солдат (з окопів): - ви там ще довго? я вже всьо :(

Президент: - Блін, короче, народ, тут така справа... мені главком каже що треба типу мобілізацію проводити... Сам не хочу, але ж треба

Народ починає збирати манатки з бурмотінням щось про хто кому винен і взагалі, він на це не підписувався.

 

В двох словах не получилось

Змінено користувачем Evgenich
  • Лайк 2
  • Хаха 3
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, рыбак сказал:

Жукова и Сталина не судили же

так і цих медалями нагородять та хатинки біля якуновича видадуть

судячи з реакції заходу, там теж вже зрозуміли як їх на*бали...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Ви дуже далекі від цього. Тож не несіть цієї маячні на форум:)

А ви дуже близькі? То може поділитесь тут джерелами і розрахунками, якщо це не держтаємниця? )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Alvalk сказав:

Ну а хто працював по-сірому, або отримував зарплату в конверті - треба ж було відкладати на старість. На що вони розраховували?

За союзу мало хто міг собі подібне позволити. А от через бардак при розвалі союзу теща не змогда доказати законні 12 років стажу і їх не врахували :9 пару років ходила по архівах шукала. Там вимагаю се, там те. Тут таке не підходить і так по колу...

Субсидії? Як собаці кістку кидають?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, US7IGN сказал:

так і цих медалями нагородять та хатинки біля якуновича видадуть

судячи з реакції заходу, там теж вже зрозуміли як їх на*бали...

Запад -это кто , кого там обманули из них ? " Ливерную колбасу" , Орбана, Англосаксов или США , кого именно из них и в чем их обманули ? Англосаксы практически всегда использовали свое проверенное средство в решении геостратегических вопросов- прокси войну. Можно в пример поставить Первую и Вторую Мировую войну.Может  - не оправдали надежды?  Так это просчеты англосаксов. Арахамия так и сказал -" Джонсон посоветовал " будем просто воевать ""

Змінено користувачем рыбак
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Evgenich сказал:

І от що дуже стратегічно важливо

Головна проблема Зеленського і його оточення - це те, що вони не здатні на створення стратегії на час більший ніж на тиждень. Про це казав колись ще перший очільника ОП Андрій Богдан. Але наслідки того, що вони не можуть створити таку стратегію, це вже наша спільна проблема. Без економічної стратегії не варто сподіватися на покращення економіки. Без доктрини інформаційної безпеки не буде перемоги в інформаційному просторі та вдалої комунікації з суспільством. Без стратегії розвитку національного ВПК їм не будуть займатися, але гроші пилитися будуть. Без стратегії мотивації повернення біженців будемо мати не лише повернення біженців на рівні 30%, а й зменшення населення та демографічну кризу. Без... Так у всьому. Але Зеленський та його оточення не здібні на створення цих та інших стратегій. Немає досвіду, розуміння, візії, знань. І це все не робить Україну сильніше та не дає нам переваги над ворогом. Це більше ніж проблема. Це втрата часу та можливостей. До речі, Зеленський це довів останніми двома роками. Інакше де стратегії та досягнення у тих напрямках, які я згадав вище? Отож.(С)

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, porterlv сказал:

 А от через бардак при розвалі союзу теща не змогда доказати законні 12 років стажу і їх не врахували :9 пару років ходила по архівах шукала. Там вимагаю се, там те. Тут таке не підходить і так по колу...

17 минут назад, Vinsol2009 сказал:

У моєї мами була пенсія 150 грн

Що ж ви всі такі однакові? Я про те, як нараховується пенсія зараз, ви мені про безлад при розвалі СРСР і в 1990х роках. 

У моєї мами теж була маленька пенсія. І що? Яке це має відношення до розрахунку зараз відповідно  сплачених податків?

4 минуты назад, porterlv сказал:

Субсидії? Як собаці кістку кидають?

Ваши пропозиції? (зазвичай на цьому питанні всі зливаються)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...