Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

11 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Це типу я хєровий командир після кафедри?

 

Я хз ,може ти геній військових операцій.

А те,що ланка керівництва у нас в військах просідає - факт .

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Dmitriy_S сказал:

А своїми словами?

Та я цілу п'єсу в одному акті написав своїми словами!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

А своїми словами?

Все було більш менш до провалу контрнаступу.

Зараз шукають шляхи мобілізації,які б були сприйняті суспільством ,в т.ч. і військовими,хоч якось позитивно.

Я сприймаю цю ситуацію як велику інформатаку проти України ,як йде повним ходом десь з півроку.

Мобілізаційний план на контрнаступ був владою виконаний.

А ось далі почались проблеми.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Canton сказал:

Что то в "филармонии" не так все таки...гугель не врет...я проверил...

533076039_.thumb.jpg.bdc42a7c6131aab2c5a0fd2834f444a0.jpg

Ой, от тільки не треба. Якщо вбити запит "скільки років найкращому президенту" то ви отримаєте несподівані результати.

Screenshot_2024-01-05-16-40-03-41_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, iiigolkin сказал:

Імовірно, він мав на увазі, що система здебільшого вибудувана ще під совок,
і якщо дотримуватися всіх її правил - отримаємо те, для чого її будували - 

 А може просто тому що наша система вибудована на залишках совка,  народ як міг догризав суспільне державне, по суті нічійне майно, звик думати одне, а озвучувати зовсім інше, із релігією  у загальному якась дурня, в освіти  серед народу прийнято мухлювати, серед викладачів комбінувати, а в медицині  взагалі поголовна корупція.

Як протілежний приклад із світу традиційного капіталізму: знайомий розповідав - чоловік, жінка вчаться на одному факультеті і один одному не розкажуть чи пояснять пропущений матеріал чи інші незрозумілі моменти, установка на те, щоби максимально самому розібратись. Для нас це нереально.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Юрий Киев сказал:

Мобілізаційний план на контрнаступ був владою виконаний.

А ось далі почались проблеми.

Я вважаю що ні. Мобілізацію треба проводити весь час, не зважаючи на наступ чи оборону. Рівномірно, виважено. А то крайнощі як завжди, або у нас перебор і 3 людини на місце (в перші місяці так було), або хапають всіх підряд і по спортзалах шмон наводять. Саме головне результат, він зараз говорить сам за себе. А винні в тому уряд і безпосередньо президент, оскільки це їх прямий обов'язок. Та коли запахло жареним, то політики вирішили перекинути провину на військових, мовляв то їх косяк. 

На сьогодні намагаються як завжди оперативного загасити пожежу, яку в принципі не мали допустити. 

Та наскільки ти пам'ятаєш мою позицію, що в мене не стільки питання до уряду з президентом, скільки до сикунів і ухилянтів, які більш за всіх і підкидають дрова у полум'я. В мене питання до пересічного громадянина, який вважає себе кращим, важливішим, більш цінним громадянином, ніж та людина , котра зараз на фронті боронить державу.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Evgenich сказал:

Ой, от тільки не треба. Якщо вбити запит "скільки років найкращому президенту" то ви отримаєте несподівані результати.

Screenshot_2024-01-05-16-40-03-41_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

А если вбить "Биография придурка"?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, kim chen lhoran сказал:

вчаться на одному факультеті і один одному не розкажуть чи пояснять пропущений матеріал чи інші незрозумілі моменти

може то від країни залежить. старший каже що останнім часом поляки у нього щось питають коли самі не розібралися. але він один українець в групі, а поляки сильно не напружуються. їм простіше запитати ніж розбиратися.

з іншого боку я згоден що безкоштовні поради нічого не варті.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Evgenich сказал:

А винні в тому уряд і безпосередньо президент, оскільки це їх прямий обов'язок. Та коли запахло жареним, то політики вирішили перекинути провину на військових, мовляв то їх косяк. 

Определенную роль сыграло "простое решение" - выгнать нах ВСЕХ военкомов и набрать боевых офицеров...

А оно как то не сработало...и не могло сработать...

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Юрий Киев сказав:

Все було більш менш до провалу контрнаступу.

Зараз шукають шляхи мобілізації,які б були сприйняті суспільством ,в т.ч. і військовими,хоч якось позитивно.

Я сприймаю цю ситуацію як велику інформатаку проти України ,як йде повним ходом десь з півроку.

Мобілізаційний план на контрнаступ був владою виконаний.

А ось далі почались проблеми.

А далі після інформатаки без розбору замінили керівників тцк на бойових офіцерів, не самих гірших до речі. А тцк специфіка своя, не борисовим одним.

В результаті просадили бойові бригади, і завалили тцк.

Ну, і мабуть не слід оперувати терміном "контрнаступ", він для цивільних, медійний так сказать

21 хвилину тому, Юрий Киев сказав:

хз ,може ти геній військових операцій.

А те,що ланка керівництва у нас в військах просідає - факт

Він щур, а пацюки геніями бути не можуть.

Якість управління здобувається досвідом,треба прохавати власною шкурою, а вчитись толком і часу немає, треба їб@шить нонстоп

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, Фрай сказал:

Тому навіть не буду писати за перерахунки після 2000р

очікуємо, як і відсутність "справедливих" пропозицій 

43 минуты назад, Фрай сказал:

Тому навіть не буду писати за перерахунки після 2000р, бо я з роботи пішов перед цією зимою і на відміну від диванного експерта-аналітика маю знов таки власний досвід.

Зараз будь-хто може зайти в особистий кабінет ПФ і подивитись всю інфу по зарплаті і податкам, починаючи з 2000 року, і на яку пенсію він може очікувати, з повним розрахунком згідно законодавства. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Evgenich сказав:

 

На сьогодні намагаються як завжди оперативного загасити пожежу, яку в принципі не мали допустити. 

 

Ніхто толком не знає що за пожежа,який масштаб .

В інфопросторі давно ведеться активна пропаганда та агітація ,яка направлена проти мобілізації як такої .

І можна сказати,що саме в інфопросторі восени стався злам на фоні провалу контрнаступу ,почався гвалт ,хай і полізло з усіх щілин.

Президент цей момент прогавив , зараз намагаються зламати негативний тренд новим законом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, Юрий Киев сказал:

Все було більш менш до провалу контрнаступу.

Зараз шукають шляхи мобілізації,які б були сприйняті суспільством ,в т.ч. і військовими,хоч якось позитивно.

Я сприймаю цю ситуацію як велику інформатаку проти України ,як йде повним ходом десь з півроку.

Мобілізаційний план на контрнаступ був владою виконаний.

А ось далі почались проблеми.

До провалу контрнаступу влада розповідала народові, що влітку будемо пити каву на набережній у Ялті.

А восени Залужний сказав народу, що ми зайшли в тупік, і потрібна додаткова мобілізація.

І ось тут почались проблеми. Нарід зрозумів, що війна - на роки і в довгу, а не 2-3 тижні.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, Evgenich сказав:

Я вважаю що ні. Мобілізацію треба проводити весь час, не зважаючи на наступ чи оборону.

Ну так,судячи з усього 20 тис на місяць забезпечували .

Поступово почали виникати питання - яка ефективність використання "ресурсу".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Це типу я хєровий командир після кафедри?

 

А типу бувають хороші командири після кафедри?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Danylo Ivanov сказал:

А типу бувають хороші командири після кафедри?

хороший командир це як? для підлеглих хороший коли він розумний, турбується про них і не дає тупих наказів, а для керівництва хороший командир який тупий, не задає питань і виконує що завгодно поклавши на підлеглих. ну і в ідеалі щось мутить і наверх докладає.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, Evgenich сказал:

Ой, от тільки не треба. Якщо вбити запит "скільки років найкращому президенту" то ви отримаєте несподівані результати.

Screenshot_2024-01-05-16-40-03-41_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

придурку то таке а Ви спробуйте у гугла запитати скільки років під***су.  )))

Змінено користувачем юра84
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Юрий Киев сказал:

Ніхто толком не знає що за пожежа,який масштаб .

В інфопросторі давно ведеться активна пропаганда та агітація ,яка направлена проти мобілізації як такої .

І можна сказати,що саме в інфопросторі восени стався злам на фоні провалу контрнаступу ,почався гвалт ,хай і полізло з усіх щілин.

Президент цей момент прогавив , зараз намагаються зламати негативний тренд новим законом.

Ну хоч роблять те, що мають робити. Але не за це мене бомбить. Подивись будь який телеграмканал де обговорюються необхідність мобілізації, подивись кількість негативу, обурення. Та навіть на форумі, скільки щурів і ухилянтів. Та мені просто не вкладається в голову, що така кількість.... "людей" не бачить далі свого носа. Вони бояться захищати свою країну, свої життя і не розуміють своїх обов'язків та наслідків. Ну чого їх мають умовляти? Чого цяцкаються? Хіба недостатньо просто носом ткнути в динири/линири щоб подивились, побачили що з ними буде, якщо не захищатись? А скільки воні про зачинені кордони? Де мовляв свобода і все таке? А свобода в їхньому розумінні, це з'їбатись і кинути все на тих, хто зараз воює. А потім ці гніди ще ***ять з закордону, як нам правильно воювати і жити. Як з тим миритись?

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Дощ сказал:

А далі після інформатаки без розбору замінили керівників тцк на бойових офіцерів, не самих гірших до речі. А тцк специфіка своя, не борисовим одним.

 

Ну а в результаті,наш бувший міській военком,який став обласним военкомом Хмельницької області,пішов в 128 бригаду і загинув на усім відомому нагородженні.Він був доволі таким правильним мужиком і без усіляких ознак розкішного життя.

Ну і ще там Юру питали за співідношення,усі мої найближчі родичі,да і не тількі,які на передку,таки підтверджують що москалів гине в рази більще.Але є одне "але",його більш точно розповім мені один доволі відомий форумчанин,якій зараз звільнився по війсковій інвалідності,багато хто знає його особисто,но він не афішуе свою історію.Каже,так Василь,вони лізуть як таракани,як безсмертні,косимо їх добре,в рази більше чим вони нас,але в моїй роті з тих усіх хто були на березень 22 в живих лишилося 4 чоловіки,3 з них інваліди.Зараз воює лише один,причому він завжди був самий безбашенний,ідейний,глибоко віручий,і ліз у саме пекло.

 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Сумно 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вони дійсно такі недолугі чи то для зайвого драматизму?

 

Журналіст пише, що найважчими для Зеленського, який з командою перемістився в підземний бункер, були ночі.

"Їжі було небагато. На зустрічах роздавали солодощі, а на загальній кухні були м’ясні консерви з черствим хлібом. Один міністр сказав мені, що він цілими днями жив на шоколаді", - йдеться в тексті.

www.bbc.com/ukrainian/articles/cd14e7kl63no

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, мастерок сказал:

таки підтверджують що москалів гине в рази більще.

В среднем с февраля 22 года - соотношение 2.6.

И это без гражданских...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Canton сказал:

В среднем с февраля 22 года - соотношение 2.6.

давайте одразу якісні пропорції - скільки у них утилізовано зеків та іншого непотрібу порівняно з кацапами корисними для параши? а у нас?

і взагалі, як так сталося, що армія високомотивованих та гарно навчених вояк з сучасною західною зброєю досі не перемогла шайку голодних дегенератів, які воюють іржавою зброєю запасів другої світової?

Змінено користувачем US7IGN
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...