Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

17 хвилин тому, US7IGN сказав:

йому в Броварах той шахед на подвір'я впав? 

:ROFL: думаю, десь впав. не приснилось же Флешу це

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, МаТраС сказал:

:ROFL: думаю, десь впав. не приснилось же Флешу це

я вже хвилюватися за нього почав

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, МаТраС сказал:

:ROFL: думаю, десь впав. не приснилось же Флешу це

Десь щось обов'язково впало. Можливо навіть чорного коліру.  Чому б не хайпанути?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Alvalk сказал:

Чому б не хайпанути?

щось влада давно не хайпувала. розслабилися. а населенню треба шоу :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Propeller сказал:

 

Во всяком случае упомянутые вами  ескалібурами оказались неэффективны. Не справились с рэб рф. 

 

Ы? 😦

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Canton сказал:

Ы? 😦

Что с вами? Могу помочь? 

Змінено користувачем Propeller
  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, US7IGN сказав:

щось влада давно не хайпувала. розслабилися. а населенню треба шоу :flag1:

Приведіть мені Безуглу (майже с)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, MaxS сказал:

Приведіть мені Безуглу (майже с)

шмагай її, старий збоченцю! (с) :flag1:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Propeller сказал:

Что с вами? Могу помочь? 

Можете...

Не стоить постить сайнс фикшн о проблемах с Экскалибурами...

Это меня расстаривает...Вы же технически подкованный человек...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Canton сказал:

Можете...

Не стоить постить сайнс фикшн о проблемах с Экскалибурами...

Это меня расстаривает...Вы же технически подкованный человек...

Готов. Бегу. Держитесь!

Даю цитату юзера (не свою) специально из оппозиционного Зеленскому издания.

 

Ефективність західних ракет з GPS-наведенням на фронті різко знизилася. Це пов’язано з удосконаленням російських технологій радіоелектронної боротьби (РЕБ). Про це заявив головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний у колонці, опублікованій The Economist у середу, 1 листопада.

За його словами, минулого року, коли партнери передали Україні високоточні ракети, такі як Excalibur із супутниковою системою управління, Сили оборони успішно ними атакували російську артилерію. Проте наразі їх ефективність знизилася.

nv.ua/ukr/ukraine/events/excalibur-zaluzhniy-pidtverdiv-shcho-rosiyska-reb-glushit-visokotochni-raketi-50365042.html

 

 

Змінено користувачем Propeller
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Майстри заголовків - 

"Пропонувала послуги чоловікам і поплатилася: що відомо про скандальну "слугу народу"" І це з 3-ма вищими освітами, щоб там ніхто не казав, про некомпетентність нашої влади.

Як ви думаєте про що стаття?

- Правильно, про корупцію.

Колишня депутатка "Слуги народу" Людмила Марченко погоріла на хабарі – її з помічницею викрили під час отримання грошей. Вона допомагала військовозобов’язаним чоловікам залишати межі України, надаючи офіційний дозвіл.

Слідству вдалося довести два епізоди протиправної діяльності Марченко та її помічниці Анастасії Колесник. У першому випадку вони отримали хабар у розмірі $6000, у другому — $5300. За гроші вони обіцяли надати можливість безперешкодно перейти кордон України.

Про особисте життя екс-нардепки відомо не дуже багато. Її чоловік, Марченко Іван Миколайович, раніше був військовим комісаром Львівської області. Він був призначений на цю посаду у 2021 році та пробув на ній до 26 лютого 2022-го. Відомо, що він також балотувався від "Слуги народу", але не був обраний.

telegraf.com.ua/ukr/ukraina/2023-12-15/5822828-proponuvala-poslugi-cholovikam-i-poplatilasya-shcho-vidomo-pro-skandalnu-slugu-narodu

Змінено користувачем Вячеслав63
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Propeller сказал:

Готов. Бегу. Держитесь!

Даю цитату юзера (не свою) специально из оппозиционного Зеленскому издания.

 

Ефективність західних ракет з GPS-наведенням на фронті різко знизилася. Це пов’язано з удосконаленням російських технологій радіоелектронної боротьби (РЕБ). Про це заявив головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний у колонці, опублікованій The Economist у середу, 1 листопада.

За його словами, минулого року, коли партнери передали Україні високоточні ракети, такі як Excalibur із супутниковою системою управління, Сили оборони успішно ними атакували російську артилерію. Проте наразі їх ефективність знизилася.

nv.ua/ukr/ukraine/events/excalibur-zaluzhniy-pidtverdiv-shcho-rosiyska-reb-glushit-visokotochni-raketi-50365042.html

 

 

Все вопросы к Новому Времени. 

Которые перефразировали статью сисадмина Виктрам Миталл из журнала Форбс и выдали ее за слова Залужного.

Глаз не режет сочетание РАКЕТЫ и Экскалибур?

Могу дать оригинал... Нада?

Но думаю будет достаточно одного - ВОЕННЫЙ GPS НЕ ДАВИТСЯ...от слова совсем...

Почему? Долго рассказывать... Придумано так...

Это не для нашей помойки

Змінено користувачем Canton
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Canton сказал:

Это не для нашей помойки

А чого ж ви заходите сюди похарчуватись?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Вячеслав63 сказал:

А чого ж ви заходите сюди похарчуватись?

Палочкой потыкать...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Canton сказал:

Все вопросы к Новому Времени. 

Которые перефразировали статью сисадмина Виктрам Миталл из журнала Форбс и выдали ее за слова Залужного.

Глаз не режет сочетание РАКЕТЫ и Экскалибур?

Могу дать оригинал... Нада?

Но думаю будет достаточно одного - ВОЕННЫЙ GPS НЕ ДАВИТСЯ...от слова совсем...

Почему? Долго рассказывать... Придумано так...

Это не для нашей помойки

Я шел простым путем. Этот перевод разместил не только НВ, но и другие укрсми. Почитаю оригинал статью. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Propeller сказал:

Я шел простым путем. Этот перевод разместил не только НВ, но и другие укрсми. Почитаю оригинал статью. 

А вот и я. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Canton сказал:

Все вопросы к Новому Времени. 

Которые перефразировали статью сисадмина Виктрам Миталл из журнала Форбс и выдали ее за слова Залужного.

Глаз не режет сочетание РАКЕТЫ и Экскалибур?

Могу дать оригинал... Нада?

Но думаю будет достаточно одного - ВОЕННЫЙ GPS НЕ ДАВИТСЯ...от слова совсем...

Почему? Долго рассказывать... Придумано так...

Это не для нашей помойки

Оригигал.

Immediately after receiving Western missile and artillery weapons, the Armed Forces of Ukraine gained a significant superiority and significant success in counter-battery. Thus, precision guided munition e.g. Excalibur (155 mm shell) proved to be quite effective in the fight against self-propelled artillery and counter-battery radars. However, over time, their capabilities have significantly decreased, since the targeting system (using GPS) is very sensitive to the influence of enemy electronic warfare, which leads to a loss of precision of ammunition.

infographics.economist.com/2023/ExternalContent/ZALUZHNYI_FULL_VERSION.pdf

Змінено користувачем Propeller
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Canton сказал:

ВОЕННЫЙ GPS НЕ ДАВИТСЯ...о

Над країнами НАТО падає сигнал GPS - причиною є те, що РФ використовує базу радіоелектронної боротьби у Калінінградському регіоні.
www.ukrinform.ua/rubric-world/3809036-nad-krainami-evropi-pogirsuetsa-signal-gps-cerez-rosijsku-reb-u-kaliningradi.html
Зазначається, що з 15 грудня літаки країн НАТО страждають від навігаційних помилок над південною частиною Балтійського моря.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, миг сказал:


Зазначається, що з 15 грудня літаки країн НАТО страждають від навігаційних помилок над південною частиною Балтійського моря.

Думаю имелось в виду не военные

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Propeller сказал:

Оригигал.

Immediately after receiving Western missile and artillery weapons, the Armed Forces of Ukraine gained a significant superiority and significant success in counter-battery. Thus, precision guided munition e.g. Excalibur (155 mm shell) proved to be quite effective in the fight against self-propelled artillery and counter-battery radars. However, over time, their capabilities have significantly decreased, since the targeting system (using GPS) is very sensitive to the influence of enemy electronic warfare, which leads to a loss of precision of ammunition.

infographics.economist.com/2023/ExternalContent/ZALUZHNYI_FULL_VERSION.pdf

Цікаво...

Изучу более пристально...

Сенкс

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Canton сказал:

Не военные


"У МІЗКАХ КОЖНОГО БПЛА Є GPS-ДАТЧИКИ": ОПЕРАТОРКА АЕРОРОЗВІДКИ ПОЯСНИЛА, ЯК ПРАЦЮЄ РЕБ ТА ЧИ ДІЄ НА "ШАХЕДИ"
www.5.ua/nauka/u-mizkakh-kozhnoho-bpla-ie-gps-datchyky-operatorka-aerorozvidky-poiasnyla-iak-pratsiuie-reb-ta-chy-diie-na-shakhedy-295433.html
"Наскільки це працює з "шахедами"? Насправді так собі. Там стоять кілька датчиків, на певні ми можемо впливати, на певні – ні. Інколи РЕБ тут допомагає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, миг сказал:


"Наскільки це працює з "шахедами"? Насправді так собі. Там стоять кілька датчиків, на певні ми можемо впливати, на певні – ні. Інколи РЕБ тут допомагає.

В нем гражданский GPS + инерциалка

GPS включается только в моменты коррекции

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Canton сказал:

Цікаво...

Изучу более пристально...

Сенкс

цимес цієї війни в тому що застаріле західне озброєння під час утилізації в бойових умовах виявляє нові тенденції і дозволяє модернізувати нове, яке виробляється вже з урахуванням нових технологій та загроз. а те що "експерти" базікають, зовсім не означає що так воно і є.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Canton сказал:

В нем гражданский GPS + инерциалка

на що найкраще впливає зенітка :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

цимес цієї війни в тому що застаріле західне озброєння під час утилізації в бойових умовах виявляє нові тенденції і дозволяє модернізувати нове, яке виробляється вже з урахуванням нових технологій та загроз. а те що "експерти" базікають, зовсім не означає що так воно і є.

Именно...

К сожалению лимит лайков исчерпан

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...