Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

43 хвилини тому, AlexNaymk сказав:

И мы тоже приседали из за пальца на курке😄А я ржал громче всех потому что умудрился попасть в одну и ту же учебку с интервалом в 32 суко года.

ну то це норм практика,коли заслужено. як же дійде тоді)
ну да співпадіння таке.

а мені до війни ще сснилися сни,що мені під 40 і я в такому віці знову на срочкі . і часто цей сон снився. і пару раз снилось типа азовсталі снилося вже зі зброєю... десь 20-21 році це снилось

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, МаТраС сказал:

ну то це норм практика,коли заслужено. як же дійде тоді)
ну да співпадіння таке.

а мені до війни ще сснилися сни,що мені під 40 і я в такому віці знову на срочкі . і часто цей сон снився. і пару раз снилось типа азовсталі снилося вже зі зброєю... десь 20-21 році це снилось

Странно,мне лет 14 назад снился сон шо в армию забирают а я всем говорю шо уже был.И такой натуральный был сон,похожий на правду.Так и случилось И я такую же историю и здесь слышал от хлопцев.

Странно это все.

  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Бездомный сказал:

...з серця з двома аневризмами ... якби не дві аневризми , я б давно пішов і загинув 

з серця?  та ще й з двома аневризмами?

6 часов назад, AlexNaymk сказал:

Переведи,я пока не отдупляю,я в армии.

І я нічого не розумію про що це і як це може бути щоб три серця? bw.gif

Перечитав ще раз... От я даю!!! ap.gif

Цитата

Странно,мне лет 14 назад снился сон шо в армию забирают а я всем говорю шо уже был.И такой натуральный был сон,похожий на правду.

:shock: Мне раньше несколько раз снилось, что меня снова забрали и служу, причем там где служил.

Хотите сказать, шо у меня как у вас еще все впереди? )

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Canton сказав:

. Да и нужен ли дрон-камикадзе за лям гривен?

 

Так, потрібен. 

Але звісно не для взводного рівня. Не для 10км. І не для 1.5кг бойового навантаження. А бити їх літаки, ППО і тп - норм. 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, AlexNaymk сказав:

Странно,мне лет 14 назад снился сон шо в армию забирают а я всем говорю шо уже был.И такой натуральный был сон,похожий на правду.Так и случилось И я такую же историю и здесь слышал от хлопцев.

Странно это все.

Так точно.

Я свій сон пам'ятаю наче вчора це було,весною літом  22 було таке дежавю,що  аж до мурах.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Canton сказал:

Как рядовой пользователь - Вы можете быть не в курсе того вороха проблем, который сейчас вывалится...

И если думаете, что как то рассосется, волонтерв разрулят - у меня плохая новость...не рассосется и не разрулят...эта тема выходит на принципиально другой уровень качества,сложности, принципов использования и цены...

И по 500 баксов fpv уже не будет

Меня эти проблемы меньше всего,посыпится тыл-посыпется фронт и у вас гражданских голова будет болеть так же а то и больше .

Но шото мне подсказывает что не все так херово.Есть предпосылки 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По Ізраїлю,який був такий розпіарений що капець...

Повний провал не тільки розхваленої розвідки,яка проспала підготовку до нападу хамас,який терористи готували два роки як стало відомо.

Стіна та охорона кордону з терористами повний жах.

Безлад і незахищеність прикордоння .

Армія,яка воює з легкоозброєними бандами ,і яка втрачає танки,офіцерів та солдатів і до сих пір вовтузиться на півночі Гази.

Волонтери - так,цахал підтримують волонтери,не тільки держава.

Наприклад - "До подій 7 жовтня в Ізраїлі діяли сотні волонтерів, які готували допомогу для України. Після терористичної операції ХАМАСу «Потоп Аль-Акса», вони зосередилися на підтримці Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ)"(с)

Почали випрошувати у США снаряди, отримувати додаткову зброю...etc...

А нам роками розповідали про могутній Ізраїль.

  • Лайк 6
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, AlexNaymk сказав:

Странно,мне лет 14 назад снился сон шо в армию забирают а я всем говорю шо уже был.И такой натуральный был сон,похожий на правду.Так и случилось И я такую же историю и здесь слышал от хлопцев.

Странно это все.

І товаришу теж снився такий само перед війною...він там вже.

Багато чого не вивченого , в голові,про що ми не взнаємо

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, МаТраС сказал:

а мені до війни ще сснилися сни,що мені під 40 і я в такому віці знову на срочкі . і часто цей сон снився. і пару раз снилось типа азовсталі снилося вже зі зброєю... десь 20-21 році це снилось

Мені такі сни почали снитися, коли мені було років 10. А потім після армії разів 40. І при тому, що у снах всі казали, що вже відслужили, але їх хватали і тягли у військкомати. Спочатку ловили людей і потім... мені (можливо) 43-45, стояв посеред поля, якась вузькоколійка поросша травою під ногами, за спиною рюкзак і в руках АКМ у самому класичному варіанті, потертий досить.
А у 2012 мені приснився сон, що вулицями Маріуполя (я потім це побачив по телевізору і впізнав) їздять БМП з кацапськими прапорами, а на вулицях валяються трупи. І голос "за кадром" сказав чітко і голосно: "Все почнеться з Криму".
Дівчина-сусідка у 2011 році мені розповідала про сон, як бачила людей у якомусь театрі і туди влетіла крилата ракета. Зараз вона той сон не пам'ятає, але пам'ятає її мати, яка це також чула.
Моєму синові у 6 чи 7 років снився сон, що кацапи висаджуються (можливо) з вертольотів у Гостомелі і... Києві.

Я ці всі приколи зі снами навіть вивчав спеціально і знайшов деякі способи впливу на людину, які дозволяють бачити варіанти подій уві сні. Деякі варіанти були настільки страшні, що навіть ця війна на їх фоні виглядає дуже лайтово. Шкода, що не на всіх людей такі методи діють.

Змінено користувачем Ranch
  • Лайк 4
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Юрий Киев сказал:

По Ізраїлю,який був такий розпіарений що капець...

Повний провал не тільки розхваленої розвідки,яка проспала підготовку до нападу хамас,який терористи готували два роки як стало відомо.

Стіна та охорона кордону з терористами повний жах.

Безлад і незахищеність прикордоння .

Армія,яка воює з легкоозброєними бандами ,і яка втрачає танки,офіцерів та солдатів і до сих пір вовтузиться на півночі Гази.

Волонтери - так,цахал підтримують волонтери,не тільки держава.

Наприклад - "До подій 7 жовтня в Ізраїлі діяли сотні волонтерів, які готували допомогу для України. Після терористичної операції ХАМАСу «Потоп Аль-Акса», вони зосередилися на підтримці Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ)"(с)

Почали випрошувати у США снаряди, отримувати додаткову зброю...etc...

А нам роками розповідали про могутній Ізраїль.

Я когда сравнивают нашу войну и Израиль всегда говорю что это приблизно якшоб зоопарк Фельдмана напав на місто Харків .

Это суко даже рядом не стоит.

  • Лайк 5
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Юрий Киев сказал:

Хвойди тутешні підводять кожного разу на новий лад і по новій темі - все,жопа,от через два місяці точняк!

Якщо прослідкувати ,переворошити тему думаю буде проходити червоною ниткою.

Забий,не звертай увагу.

Та да, ржущая радістка з луганським харків'яніном зранку до вечора "труть" клаву не рахуючись з часом.

239988990_2024-01-0811_48_10.thumb.png.0a89d56c12b5ea95d917821e8bdd80af.png

Яка мета його дописів? Не треба волонтерити бо тебе обов'язково за це покарають!

Не треба йти воювати бо нема за кого гинути! 

Тобто, постячи іпсошні наративи і накидаючи гімна на нетаку країну, тупий нарід вибравший нетаку владу, що несправдила їх надії

вони продовжують сіяти зневіру серед пересічних!

Якщо комусь тут можна списати на нездатність думати своєю головою то цим ні, ці два є конкретні професійні провокатори! 

Чи в когось є ще якісь сумніви у гнилих намірах цієї кодли?

Робіть все що можете заради спільної справи, все на що здатні і не звертайте на них уваги, нехай хоч захлинуться своїм г!

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 хвилин тому, Юрий Киев сказав:

А нам роками розповідали про могутній Ізраїль.

Зараз прийде єврейський кіт і розповість: "Почем в Одессе рубероид" (с)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Юрий Киев сказал:

німці і зараз,вже все побачивши - воювати не хочуть!

К. Маркс и Ф. Энгельс пропивают Капитал))

416907970_10233435695219050_6756142708339803440_n.jpg

  • Лайк 3
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Фрай сказал:

Та да, ржущая радістка з луганським харків'яніном зранку до вечора "труть" клаву не рахуючись з часом.

239988990_2024-01-0811_48_10.thumb.png.0a89d56c12b5ea95d917821e8bdd80af.png

Яка мета його дописів? Не треба волонтерити бо тебе обов'язково за це покарають!

Не треба йти воювати бо нема за кого гинути! 

Тобто, постячи іпсошні наративи і накидаючи гімна на нетаку країну, тупий нарід вибравший нетаку владу, що несправдила їх надії сіяти зневіру серед пересічних!

Якщо комусь тут можна списати на нездатність думати своєю головою то цим ні, ці два є конкретні професійні провокатори! 

Чи в когось є ще якісь сумніви у гнилих намірах цієї кодли?

Робіть все що можете заради спільної справи, все на що здатні і не звертайте на них уваги, нехай хоч захлинуться своїм г!

Ще цікаво, що вони порохоботи, або маскуються під них. І виходить, що риторика порохоботів і рашистських іпсошників однакова. 

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

І виходить, що риторика порохоботів і рашистських іпсошників однакова. 

Якщо не забули то вона у вищевказаних була однакова і з жопоблоком

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пишуть таке - www.unian.ua/world/polshcha-prihovuye-klyuchovi-dokazi-po-pivnichnomu-potoku-na-zahist-ukrajini-wsj-12505140.html

Слідчі ЄС обурені: Польща приховує ключові докази щодо підриву "Північного потоку", - WSJ

Європейські слідчі обурені поведінкою Польщі та звинувачують її в саботажі розслідування щодо підриву російського газопроводу "Північний потік". 

Країна навмисне приховує ключові докази за цією справою, адже вони можуть вказати на Україну, вважають вони. Йдеться про можливе пересування диверсантів польскими територіями, пише The Wall Street Journal.

"Європейські слідчі вже давно вважають, що атака була організована з України через Польщу", - пише видання. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Країна навмисне приховує ключові докази за цією справою, адже вони можуть вказати на Україну, вважають вони.

То нехай виражають стурбованість))

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 хвилини тому, Вячеслав63 сказав:

Ще цікаво, що вони порохоботи, або маскуються під них. І виходить, що риторика порохоботів і рашистських іпсошників однакова. 

Странно к вас получается, если человек рассказывает о реальных проблемах, то это кацапские ипсо, а если брешет, что проблем нет, то герой и патриот...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 хвилини тому, Фрай сказав:

Якщо не забули то вона у вищевказаних була однакова і з жопоблоком

Это с каким жопоблоком? Который стал основным поставщиком кадров для завхоза и его шайки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Вячеслав63 сказав:

Ще цікаво, що вони порохоботи, або маскуються під них. І виходить, що риторика порохоботів і рашистських іпсошників однакова. 

Дежаву. Пороха так само мочили, один в один, он навіть рашистські картинки досі постяться

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, US7IGN сказав:

погодьтеся, була проведена велика робота по демотивації населення воювати за цю владу 

Щось нікого не знаю хто за владу воює, кожен воює за своє, але за владу - ні, якась маячня

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Дощ сказал:

Щось нікого не знаю хто за владу воює, кожен воює за своє, але за владу - ні, якась маячня

ну поки що в цій країні в плюсах тільки влада. дійсно маячня якась.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...