Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

40 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Питання не стільки в ресурсах, скільки в здатності населення приймати нову реальність з набагато гіршим рівнем життя. Тут навіть доволі гуманна мобілізація вже викликає обурення суспільства, а коли почнеться справжній треш, то вже ні про яку демілітаризацію не йтиметься, про кордони дев'яносто першого року всі швиденько забудуть. А кацапи терпіти нову реальність можуть довго, дуже довго. Нє жилі харашо, нєчєго і начінать(с)

Кстати, вы хотели расказать какой должна быть позитивно мотивирующая мобилизационная политика гос-ва. Я все сижу и жду у окошка ваш ответ о том, что могло бы вас мотивировать мобилизоваться. Причем вы обещали не общие фразы, а какою-то конкретику. 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Propeller сказав:

Кстати, вы хотели расказать какой должна быть позитивно мотивирующая мобилизационная политика гос-ва. Я все сижу и жду у окошка ваш ответ о том, что могло бы вас мотивировать мобилизоваться. Причем вы обещали не общие фразы, а какою-то конкретику. 

Розпишу якось, як буде час і настрій.

Пи.Си. Тільки не за себе, на мені це не спрацює, але на великій кількості населення буде працювати.

Змінено користувачем Dmitriy_S
  • Лайк 1
  • Хаха 3
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Danylo Ivanov сказал:

Поляки знають, за що вмиратимуть на війні. А за що гинуть українці - за наших рідних олігархів та корупціонерів?

З ними будуть розбиратися після перемоги!

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, AlexNaymk сказал:

Почему я должен Шота писать относительно другой страны и их мобиков?!

Так ви вже написали. Тільки треба вже все писати, а не висмикувати щось.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Це помилкова думка. Цивілізації там хапнула досить невелика кількість населення. Багатьом з тих, хто міг щось змінити, дали виїхати. Тож нема кому там руйнувати кацапію зсередини.

Март-выборы ***ла.

После,начнет закручивать гайки.К осени лёд тронется.Зэки тоже не вечные,заканчиваются а новых набрать все сложней.

Этот год решающий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, Alex2064 сказал:

но в реальности это имеет мало смысла

Реальність поки що така що війна йде на території України, а не кацапстану. Отже щось не сходиться.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Розпишу якось, як буде час і настрій.

Пи.Си. Тільки не за себе, на мені це не спрацює, але на великій кількості населення буде працювати.

Вы писали, что напишите именно о себе. Если вводные изменились, тогда не парьтесь. Неинтересно. Отбой. 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, AlexNaymk сказав:

Март-выборы ***ла.

После,начнет закручивать гайки.К осени лёд тронется.Зэки тоже не вечные,заканчиваются а новых набрать все сложней.

Этот год решающий.

Вибори в кацапів нічого не вирішують, який результат треба, такий і намалюють. За те, що цей рік вирішальний, я згоден. Якщо восени не буде переговорів, то в Україні буде срака.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, AlexNaymk сказал:

Если бы они росли последние 80 лет в изоляции я бы принял.Но хапнув цивилизации глоток,назад в средние века уже не загонишь.

Нарыв должен лопнуть.

хехе - то ви з ними не спілкуєтеся 


вони вже самі себе загнали

Спойлер

Русским не стоит скорбеть о русофобе Жванецком

Ну да, ну да – очень узнаваемо. Русские они такие вот. Рабы по природе, которым только концлагерь и нужен, не то, что другие люди с прекрасными генами и светлыми лицами.

А вот Жванецкий делится своими мечтами.

Моя мечта: разровнять место где была Россия и построить что-то новое.

Думаю, на месте не то, что Израиля. Но даже Украины сатирик ничего нового построить бы не хотел.

dzen.ru/a/X6ezl0ejSBLOzrwt

2ba8db1d90bbc266b0c9a868092d6def.jpg

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Propeller сказав:

Вы писали, что напишите именно о себе. Если вводные изменились, тогда не парьтесь. Неинтересно. Отбой. 

Ні, я писав не про себе, знайдіть оригінальний пост і почитайте. Мене складно мотивувати, бо гроші мене не мотивують, всі мої близькі за кордоном, за кірпічі я не тримаюсь. Щоб мене мотивувати, треба змінити всю поточну гнилу систему, а це в наших умовах і з нашими керманичами мало реалістично, хоча надія ще жевріє.

  • Лайк 5
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Вибори в кацапів нічого не вирішують, який результат треба, такий і намалюють. За те, що цей рік вирішальний, я згоден. Якщо восени не буде переговорів, то в Україні буде срака.

Питання ще з минулого року тільки в тому де буде кордон. Хоча протриматися до осені буде складно. І я не про армію...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, US7IGN сказал:

Питання ще з минулого року тільки в тому де буде кордон. Хоча протриматися до осені буде складно. І я не про армію...

проблема у тому , що  навіть офіційна  демаркація ( якщо вона буде ) , і сотня договорів про вічну дружбу   нічого не закінчать 

 

Кучма скільки домовленостей з кацапами напідписував ?

Легше стало ?

З.І. проблема у тому , що кацапська пропаганда так накрутила хвіст кацапам , що створилася дихотомія

з одного боку незкінченно перебувати у такому стані вони не зможуть ( точніше зможуть , але витримають у історичному відтинку не довго ) , а спроба повернутися до стану мирного часу  запустить  резонанс  розпаду

 

тобто , я бачу , що кацапи залізли у цугцванг , і навіть  так звана "перемога"( навіть не розумію , як вони її бачуть ) , не поставить крапку - доведеться "воювати" по моделі "срср проти Заходу"  - ба більше - кацапи й зараз активували розробки та доробки пгу кдб 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, US7IGN сказал:

З ними будуть розбиратися після перемоги!

Злі язики кажуть, що вони вже не такі й могутні, тому, що втратили багато своєї власності, внаслідок війни. І їхній вплив на політику країни знизився. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дожили...

Хло уже Хламидию чуть не цитирует..

 

Та Арахамія багато чого говорить - 

uainfo.org/blognews/1705476613--tse-spratsyuvalo-arahamiya-rozkriv-yak-nalyakav-zastupnika.html

Очільник фракції "Слуга народу" в Раді Давид Арахамія зізнався, що на початку війни під час перемовин з росіянами у Стамбулі налякав заступника міністра оборони РФ Сергія Шойгу Олександра Фоміна.

Як розповів Арахамія у коментарі УНІАН, коли постало питання можливого захоплення Києва, екс-очільник МВС Денис Монастирський сказав, що немає часу готувати якісь механізми, потрібно просто людям на вулицях роздавати зброю, інформує UAINFO.org. 

"Це спрацює як певний психологічний фактор і для людей, щоб вони не втекли з міста, і для росіян, тому що зброї на руках багато, і люди чинитимуть опір", - зазначив Арахамія.

Заступник Шойгу Фомін, який представляв Росії на переговорах у Стамбулі, запитав: "Чим ви будете чинити опір?". Арахамія відповів йому різко, трохи перебільшивши масштаби роздачі зброї цивільним.

"А я кажу, що станом на зараз, поки ми з вами розмовляємо, я трошки прикрасив, звичайно, вже роздано півмільйона автоматів, а коли ми закінчимо сьогодні, буде більше мільйона. А коли ми поїдемо, буде вже два мільйони. Сказав, що у вас немає шансів взяти місто. І це спрацювало", - додав Арахамія.

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, Бездомный сказав:

проблема у тому , що  навіть офіційна  демаркація ( якщо вона буде ) , і сотня договорів про вічну дружбу   нічого не закінчать 

 

Кучма скільки домовленостей з кацапами напідписував ?

Легше стало ?

З.І. проблема у тому , що кацапська пропаганда так накрутила хвіст кацапам , що створилася дихотомія

з одного боку незкінченно перебувати у такому стані вони не зможуть ( точніше зможуть , але витримають у історичному відтинку не довго ) , а спроба повернутися до стану мирного часу  запустить  резонанс  розпаду

 

тобто , я бачу , що кацапи залізли у цугцванг , і навіть  так звана "перемога"( навіть не розумію , як вони її бачуть ) , не поставить крапку - доведеться "воювати" по моделі "срср проти Заходу"  - ба більше - кацапи й зараз активували розробки та доробки пгу кдб 

Звісно, що нічого не закінчить. Треба буде працювати над обороноздатністю, щоб повномасштабне вторгнення не повторилося. 

Змінено користувачем Dmitriy_S
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, AlexNaymk сказал:

Если бы они росли последние 80 лет в изоляции я бы принял.Но хапнув цивилизации глоток,назад в средние века уже не загонишь.

Нарыв должен лопнуть.

Нет. 

Около 70% никогда не были за бугром...Около 30% никогда не выезжали за пределы региона...

А сейчас у них появилась цель в жизни и бабло...

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Вячеслав63 сказал:

"А я кажу, що станом на зараз, поки ми з вами розмовляємо, я трошки прикрасив, звичайно, вже роздано півмільйона автоматів, а коли ми закінчимо сьогодні, буде більше мільйона. А коли ми поїдемо, буде вже два мільйони. Сказав, що у вас немає шансів взяти місто. І це спрацювало", - додав Арахамія.

Да, конечно...и сразу Шойгу и Путин всрались... до чемодана не добежали...

Самому не смешно?

"И я помню, что в то время у нас несколько росла инфляция, не колоссально, но гривня слабла, и после двух твитов гривня снова стабилизировалась к предыдущему уровню. Это был тот момент, когда ты понимаешь, что 280 знаков могут влиять на инфляцию в стране" Мендель

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Бездомный сказал:

проблема у тому , що  навіть офіційна  демаркація ( якщо вона буде ) , і сотня договорів про вічну дружбу   нічого не закінчать 

чому нічого не закінчать? умовна повна окупація закінчить для тебе як закінчила для Потрошителя, життя в черговій країні. совок, Україна, дира, тепер парашка. хто зна до чого він ще встигне дожити і скільки паспортів отримати. і чи варто це взагалі такої уваги? можна звісно піти по шляху Сирії або Афганістане і створити такі умови, щоб навіть кацапам таке стало не цікаве. але то краще у Кирі запитати. для мене очевидно що якщо станом на 17.01 ніхто більше грошей під цей проект не дає, то і на 17.02 не дасть. отже попкорн та зручне крісло для перегляду наступного сезону. у кого ще є здоров'я та бажання, може побігати по сцені.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Canton сказал:

Нет. 

Около 70% никогда не были за бугром...Около 30% никогда не выезжали за пределы региона...

А сейчас у них появилась цель в жизни и бабло...

 

так. а для всього миру кацапи як були людьми так і залишились. поки це сприйняття не зміниться, то кацапам можна не хвилюватися.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

так. а для всього миру кацапи як були людьми так і залишились. поки це сприйняття не зміниться, то кацапам можна не хвилюватися.

Именно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Canton сказал:

сНет. 

Около 70% никогда не были за бугром...Около 30% никогда не выезжали за пределы региона...

А сейчас у них появилась цель в жизни и бабло...

 

На інтерв'ю у Золкіна чи Карпенко був полонений, який не просто їздив, а жив в Європі, в різних країнах. Тим не менш він пішов воювати і сказав, що не все так добре в Європі, йому в раші краще. А ще є купа німців, які родилися в раші і переїхали в Німеччину і дуже багато з них підтримують рашу. Такий от результат раша-пропаганди. Так, що, сам по собі, виїзд за кордон може нічого не змінити в свідомості росіян.

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Canton сказал:

Да, конечно...и сразу Шойгу и Путин всрались... до чемодана не добежали...

Самому не смешно?

Кому? Арахамії?

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, US7IGN сказал:

так. а для всього миру кацапи як були людьми так і залишились. поки це сприйняття не зміниться, то кацапам можна не хвилюватися.

 

процес дегуманізації кацапів триває - у 2018 му весь світ приїхав до них на чемпіонат світу з футболу.

зараз це навіть уявити неможливо

Ще можна почати з акціонізму під час Олімпіади у Парижі 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Вячеслав63 сказал:

На інтерв'ю у Золкіна чи Карпенко був полонений. який не просто їздив, а жив в Європі, в різних країнах, тим не менш він пішов воювати і сказав, що не все так добре в Європі, йому в раші краще. А ще є купа німців, які родилися в раші і переїхали в Німеччину і дуже багато з них підтримують рашу. Такий от результат раша-пропаганди. Так, що, сам по собі, виїзд за кордон може нічого не змінити в свідомості росіян.

що не закінчив російський штик , закінчать російський піп та російський вчитель (с) муравйов вішатель

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Бездомный сказав:

 

процес дегуманізації кацапів триває - у 2018 му весь світ приїхав до них на чемпіонат світу з футболу

 

зараз  можна почати з акціонізму на Олімпіаді у Парижі 

Та не буде ніякої дегуманізації, Захід на таке не піде. Захід останні років двадцять навпаки зайнятий тим, що гуманізує всяких покидьків.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...