Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 хвилини тому, US7IGN сказав:

схоже ви теж не вмієте в сарказм. ок.

Ну як вам сказать, своїми вєчно ржущими смайліками ви собі створили на форумі репутацію неадеквата, тож розбиратися де у вас сарказм, а де психічні відхилення ні у кого нема бажання.

 

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, loader сказав:

Мені ютуб такого не видає чомусь, але суть в іншому - кацапи завжди працюють на розкол. Це відомо навіть в дитячому садочку. Вони будуть хвалити опонентів діючої влади і валити діючу владу при будь-якій нагоді. Незалежно від імен. Частково це будується на фактах, частково вигадане, частково просто однобоко. Проблем накопати лайна з нашими політиками теж задача не важка. Але вцілому - ну якщо видно однобоке лайно, клікбейтні заголовки, ботню в коментах - ну який сенс про це навіть згадувати.

Вибачте ні відоси ні канал переглядати не буду.

Я переглядав, нічого особливого. Не свій контент, підбірка з інтернету. Без будь яких коментарів авторів каналу .

Перегляд мінімальний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Vinsol2009 сказав:

Я переглядав, нічого особливого. Не свій контент, підбірка з інтернету. Без будь яких коментарів авторів каналу .

Перегляд мінімальний.

Дядько, блять. На весь екран напис "Зеленський такий як путін". Нічого особливого, ви звикли видно харчуватись лайном.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, Alvalk сказал:

Так в чому проблема? Знайдіть собі такий самий канал, де негативний Порошенко і позитивний Зеленський. Лайна в інтернеті вистачає на будь-який смак.

Мені і форуму достатньо. 

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Понад 20 фінських компаній продовжували постачали до Росії високотехнологічну продукцію для військової промисловості вже після початку повномасштабного вторгнення в Україну.

Спойлер

 Більшість з цих компаній є невеликими логістичними та транспортно-експедиторськими підприємствами, що належать власникам російського походження. Офіси та склади цих компаній переважно зосереджені на південному сході Фінляндії поблизу кордону з Росією, а також у місті Вантаа, де є аеропорт і великі логістичні центри. Джерело: https://biz.censor.net/n3467737

кацапів необхідно інтернувати по всьому Вільному світу

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Свитан каже , що А 50 збитий далеко не з  першої спроби . 

До ураження відбулося   багато невдалих спроб.

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Бездомный сказав:

Понад 20 фінських компаній продовжували постачали до Росії високотехнологічну продукцію для військової промисловості вже після початку повномасштабного вторгнення в Україну.

  Приховати вміст

 Більшість з цих компаній є невеликими логістичними та транспортно-експедиторськими підприємствами, що належать власникам російського походження. Офіси та склади цих компаній переважно зосереджені на південному сході Фінляндії поблизу кордону з Росією, а також у місті Вантаа, де є аеропорт і великі логістичні центри. Джерело: https://biz.censor.net/n3467737

кацапів необхідно інтернувати по всьому Вільному світу

Мені от цікаво, аби вам запропонували заробляти мільйон доларів на рік, що дозволило б навчати дітей не в сраному дніпропетровському університеті, а в якомусь Гарварді, ви б погодились?

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Dmitriy_S сказал:

Мені от цікаво, аби вам запропонували заробляти мільйон доларів на рік, що дозволило б навчати дітей не в сраному дніпропетровському університеті, а в якомусь Гарварді, ви б погодились?

 

дивлячись за що 

 

за допомогу людожерам у поїданні людей ? - тоді точно  без мене

 

а ви таки  погодилися , я  правильно вас зрозумів ?

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Бездомный сказав:

 

дивлячись за що 

 

за допомогу людожерам у поїданні людей - без мене

Тобто є варіанти?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, loader сказав:

Дядько, блять. На весь екран напис "Зеленський такий як путін". Нічого особливого, ви звикли видно харчуватись лайном.

Це лайно не я розповсюджував, нехай за лайно відповідає той, хто сюди притягнув..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Бездомный сказал:

Костянтин Машовець  натякає , що А 50 міг бути збитий  С 200

  Показать контент

8 ч.  · 

"... А хто ето зделал, а хто ето зделал...?"

Цей пост я напишу "пА-руські"...

спеціально...

я знаю, що вони його прочитають

НЕ уважаемые долбодятлы

из российского гш и командования вкс...

Ситуация по А-50... как ни крути,

не имеет для вас "хорошого окончания"...

На данный момент, имеется 2 основных версии произошедшего...

1. Столь активно разгоняемая вами версия про "дружественный огонь" имеет сразу несколько критических нюансов...

- Нюанс первый - сие, со всей непреклонной решимостью, свидетельствует о тотальном и запредельном НЕПРОФЕССИОНАЛИЗМЕ личного состава частей и подразделений вашей ПВО, особенно в командном звене ( я знаком с алгоритмом принятия решения на поражение воздушной цели, и знаю о чём говорю... если не верите, справтесь с моей биографией)

- Нюанс второй - сие, есть весьма критически-важным в плане взаемодействия родов ваших ВКС... если ВВС и ПВО не то, что бы не способны наладить между собой эффективное взаимодействие, а просто - перестанут доверять одни одной, причём на уровне АКП(ПУ) армий ВВС и ПВО (или даже на уровне отдельных дивизий ПВО\авиационных дивизй), то об эффективном выполнении боевых задач обеими - даже не стоит и говорить...

- Нюанс третий. Не мне вам объяснять... самолёт, ЗУР, ЗРК, РЛС и т.д. есть РАСХОДНЫМ материалом, в отличии от оператора ЗРК, АСУ, РЛС, лётчика-истребителя, штурмана наведения самолёта ДРЛО и т.д. Версия о "дружественном огне", которую вы так широко разгоняете, снижает эффективность боевой деятельности этого персонала на порядок...

Ибо, в отличии от выше перечисленных мною, скажем так "технических приспособлений", этот, прилагаемый к ним персонал склонен к мозговой деятельности высшего порядка, а следовательно - к возникновению у него разных мыслей, рефлексий, и о ужас, эмоций по поводу происходящего...

- И последнее, помните... фальсификация данных средств объективного контроля (а в ПВО, эта система есть ОЧЕНЬ СЕРЬЁЗНЫМ аргументом), с целью "прикрыть задницу"... обычно заканчивается весьма печально для тех, кто фальсифицирует, рано или поздно... По одной простой причине, "объективные данные" сфальсифицировать можно, в отличии от того, что УЖЕ РЕАЛЬНО произошло... и что так или иначе всплывёт на поверхность (в данном случае, в буквальном смысле этого выражения)...

2. Теперь о версии - поражения самолёта ДРЛО А-50 Воздушными Силами ВСУ...

- Если это действительно так, то тогда становится достаточно очевидным один факт - резкое возрастание риска потерь для вашей боевой авиаци, по крайней мере, в 150-километровой полосе, прилегающей к линии боевого соприкосновения... Пускай даже на ограниченных направлениях и в ограниченных зонах, но вы же всё равно заранее не знаете, где и как они располагаются...

- В этом случае, намного интереснее вопрос - КАК и ЧЕМ...?

В этом отношении, очевидно, что ваши голословные утверждения, что никак и нечем... ну, скажем так, несколько преждевременны. Ибо, любой ПВО-шник вам скажет, что режим "стрельба в дальнюю зону по барражирующему самолёту ДРЛО", это хотя и некий особый случай, однако, вполне штатный и возможный для целого РЯДА средств ПВО...

Например,

  Показать контент

даже у старенького ЗРК С-200В разработки конца шестидесятых

... для такого дела, была в наличии и специальная ЗУР (зенитная управляемая ракета) и специальный режим работы радилокатора подсвета и наведения...

И посему, было бы достаточно странно отказывать в таких способностях куда более продвинутой ЗРС типа PAC-2/GEM та PAC-2/GEM+, которые, в этом отношении, так же имеют в своём распоряженнии ЗУР типа МІМ-104D\МІМ-104Е, способные "улететь достаточно далеко"...

- Так же, очевидно, что сейчас у вас начнётся тотальная "наша раша", на тему... "у-у-у, а кто это сделал...?". Я уже вам советовал (касаемо 31-й дивизии ПВО и 27-й смешанной авиадивизии) - валите всё на "отказ техники", так будет дешевле, безопаснее, а главное - без особых последствий.

"Чекисты" не будут вникать в такие подробности, как количество стрельбовых каналов ЗРК, или диаграмма направленности антены РЛС А-50... тут можно загнать им любую удобную для вас байду и дичь...

Особенно ту, где "Рафик не у чьом неУиноАтый"

 

А тебе не кажется что С200 это троллинг такой себе,мол вьебали оленей ископаемой дубиной?!

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поляки выводы умеют делать

У поляків в разі оголошення мобілізації буде 6 годин, щоб з'явитися в армію або в'язниця - є нова постанова Міністерства національної оборони країни

13 січня набирає чинності розпорядження Міністра національної оборони, яким визначено новий зразок призовної картки для проходження військової служби за мобілізацією та під час війни.

За ухилення від обов’язку проходження військової служби, будучи призваним, або не з’являється на цю службу у визначений день, карається позбавленням волі на строк не менше 5 років.

 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, AlexNaymk сказал:

Поляки выводы умеют делать

У поляків в разі оголошення мобілізації буде 6 годин, щоб з'явитися в армію або в'язниця - є нова постанова Міністерства національної оборони країни

13 січня набирає чинності розпорядження Міністра національної оборони, яким визначено новий зразок призовної картки для проходження військової служби за мобілізацією та під час війни.

За ухилення від обов’язку проходження військової служби, будучи призваним, або не з’являється на цю службу у визначений день, карається позбавленням волі на строк не менше 5 років.

 

ви зразу пишіть хто саме має з'явитися. вони чомусь на свіжовідловлених мобіків не розраховують...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, AlexNaymk сказав:

А тебе не кажется что С200 это троллинг такой себе,мол вьебали оленей ископаемой дубиной?!

навряд чи тролінг 

 

Тільки що, AlexNaymk сказав:

Поляки выводы умеют делать

У поляків в разі оголошення мобілізації буде 6 годин, щоб з'явитися в армію або в'язниця - є нова постанова Міністерства національної оборони країни

13 січня набирає чинності розпорядження Міністра національної оборони, яким визначено новий зразок призовної картки для проходження військової служби за мобілізацією та під час війни.

За ухилення від обов’язку проходження військової служби, будучи призваним, або не з’являється на цю службу у визначений день, карається позбавленням волі на строк не менше 5 років.

 

Поляки роблять вірно та завчасно, молодці. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Dmitriy_S сказал:

Ніколи не розумів людей, які дрочать на мерседес. Це якась чисто донецька фішка. Потрошитель - то бізнесмен середньої руки в Донецьку, з його реаліями. Власне кажучи, я думаю, що він і не виїхав звідти тому, що у цивілізованих місцях бізнеса в нього не вийде. Але таке, кожен має право на щастя, як він його собі уявляє.

Ни одной репликой не попал)

Это хорошо, стараюсь быть ближе к людям)

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, AlexNaymk сказал:

А тебе не кажется что С200 это троллинг такой себе,мол вьебали оленей ископаемой дубиной?!

 Я переконаний , що якщо й в'їбали , то саме цією  палицею часів архаіки.

Максимум - з додаванням західних ракет обманок  для  розсередження уваги  кацапського ескорту та ппо . 

Захід "не хоче ескалації" . Вони , здається , взагалі раділи б , якщо б кацапи перемогли за два - три тижні .

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Потрошитель сказав:

Ни одной репликой не попал)

Это хорошо, стараюсь быть ближе к людям)

Cумніваюсь:) Обичне донецьке чмо, що дрочить на мерседес:) Таке, може колись буде у фантазіях:)

 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Потрошитель сказал:

Ни одной репликой не попал)

Это хорошо, стараюсь быть ближе к людям)

все ще заздрять, але тепер вже дійсно є чому :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, Vinsol2009 сказав:

Це лайно не я розповсюджував, нехай за лайно відповідає той, хто сюди притягнув..

Та не ви, але ви не побачили там нічого особливого) ще й дивились контент. Хоча для того щоб побачити що це лайно не треба його скуштувати) 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, iiigolkin сказав:

Та хз, я читаю цю гілку, іноді ніби норм, а іноді ось таке враження.
Алкоголь був, п'ять зірочок, на НГ вдячні постачальники дарують зазвичай.
Віддав своїм хлопцям, сам-то не вживаю навіть пива.

Згадалося, як у 2015 весь світ і навіть сам Порошенко 
вважали рос. армію або найсильнішою у світі, або другою - хто як...
і до чого прийшло зараз, а всього-то 8 років минуло...
Ростемо, може скоро ЗСУ назвуть найсильнішою у світі,
принаймні в номінації "участь у реальній війні"
image.thumb.png.e4894ffbd7bb8821e8985b03060ea984.png

Звідки ви знаєте що вважав Порошенко? Коректно було б сказати що він так сказав. Бо хотів зупинити війну очевидно. І зупинив на певний час. Погано що недопрацювали з підготовкою до 2го раунду звісно. 

Бо якщо взяти по факту то станом на 2022 рік ми не змогли їх стримати своїми ресурсами. Станом на червень нас врятували поставки зброї з заходу. І це при всьому опорі немаленької України. 

А що було б якби вони напали на Молдову а потім на країни Балтії, а вже потім на нас? Тому таке. Я особисто думав що вони почнуть зливатися коли винесемо їм 3000 танків і штук 200 літаків. Натомість цифри вже радикально інші, а війні не видно краю. "Суперник лох, але ще треба його побороти". 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, loader сказал:

А що було б якби вони напали на Молдову а потім на країни Балтії

а чого ж не напали? підказка мабуть в тому хто спідницю підіймав

2 минуты назад, loader сказал:

Я особисто думав що вони почнуть зливатися коли винесемо їм 3000 танків і штук 200 літаків.

і Залужний таке ж думав. але з чого ви це взяли?

поки у них є ядерна бімба, взагалі не бачу чому їм зупинятися з точки зору зброї, навіть якщо всі танки взагалі закінчаться. а от можливість розхитати режим та купити кого треба в кремлі або поруч чи навіть в регіонах під час їх відходу, просрали. з іншого боку я пам'ятаю істерику всіх знайомих за океаном що це буде ядерна війна і апокаліпсис якщо парашка програє та розвалиться. мабуть їх верховні думали так само.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, loader сказав:

Звідки ви знаєте що вважав Порошенко? Коректно було б сказати що він так сказав. Бо хотів зупинити війну очевидно. І зупинив на певний час. Погано що недопрацювали з підготовкою до 2го раунду звісно. 

Бо якщо взяти по факту то станом на 2022 рік ми не змогли їх стримати своїми ресурсами. Станом на червень нас врятували поставки зброї з заходу. І це при всьому опорі немаленької України. 

А що було б якби вони напали на Молдову а потім на країни Балтії, а вже потім на нас? Тому таке. Я особисто думав що вони почнуть зливатися коли винесемо їм 3000 танків і штук 200 літаків. Натомість цифри вже радикально інші, а війні не видно краю. "Суперник лох, але ще треба його побороти". 

Я цей самий хід міркувань застосовувати готовий і до Порошенка, і до Зеленського.
Але коли тільки до когось одного, а інші до іншого - починається срач.
Хто про шашлики, хто про вибухи складів боєприпасів - і понеслася...
Це з метою робиться чи як? Ну кацапня зрозуміло, вони як на Порошенка,
так і на Зеленського однаково в принципі гнали, але свої-то для чого?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 хвилин тому, loader сказав:

Та не ви, але ви не побачили там нічого особливого) ще й дивились контент. Хоча для того щоб побачити що це лайно не треба його скуштувати) 

Не читал,  но осуждаю.

Совок головного мозга. Поздравляю .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...