Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

14 годин тому, AlexNaymk сказав:

Поляки выводы умеют делать

У поляків в разі оголошення мобілізації буде 6 годин, щоб з'явитися в армію або в'язниця - є нова постанова Міністерства національної оборони країни

13 січня набирає чинності розпорядження Міністра національної оборони, яким визначено новий зразок призовної картки для проходження військової служби за мобілізацією та під час війни.

За ухилення від обов’язку проходження військової служби, будучи призваним, або не з’являється на цю службу у визначений день, карається позбавленням волі на строк не менше 5 років.

 

И заметьте никто ни за кем не собирается бегать.

Но у нас такое низзя, вдруг Люся или лысый с бакланом обидятся.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Та не буде ніякої дегуманізації, Захід на таке не піде.

Именно...ведь это негуманно...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Та не буде ніякої дегуманізації, Захід на таке не піде. Захід останні років двадцять навпаки зайнятий тим, що гуманізує всяких покидьків.

в штатах набирає популярності ідея MAGA. як мені пояснив один знайомий республіканець, йому дуже не подобаються комуністи демократи саме через лояльність до покидьків та утримання кольорових мігрантів на соціалці за його рахунок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Canton сказал:

Именно...ведь это негуманно...

це дуже просто вирішується визнанням факту що кацапи не люди. трохи пропаганди і вперед. німці в те точно вміють :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, US7IGN сказал:

це дуже просто вирішується визнанням факту що кацапи не люди. трохи пропаганди і вперед. німці в те точно вміють :flag1:

люди то люди , тільки канібали

Спойлер

 

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, US7IGN сказав:

в штатах набирає популярності ідея MAGA. як мені пояснив один знайомий республіканець, йому дуже не подобаються комуністи демократи саме через лояльність до покидьків та утримання кольорових мігрантів на соціалці за його рахунок.

Ну от саме тому я вважаю, що Трамп - це добре для Штатів зараз. І для України добре. Звичайно, краще було б когось з республіканців замість Трампа, але зараз там таких рейтингових кандидатів не спостерігається.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 годин тому, iiigolkin сказав:

вибухи складів боєприпасів -

А тоді була можливість захисту від безпілотників?

Ви не розумієте принципової різниці між нема можливості і нема бажання.

Пороху має можливість продавати цукерки в Європі, і продає, бо в нього системний бізнес.

А кому на заході потрібні російськомовні тупі серіальчики?

Битіє опрєдєдяєт сознаніє.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Vinsol2009 сказал:

А кому на заході потрібні російськомовні тупі серіальчики?

я не дивився "тупі серіальчики" , але  визнаю , що президент Зе продав Заходу  сіквел серіалу "Слуга народу"

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Бездомный сказал:

я не дивився "тупі серіальчики" , але  визнаю , що президент Зе продав Заходу  сіквел серіалу "Слуга народу"

Дивлячись якому заходу. Той же Трамп минулого разу випадково прийшов до влади з кількома друзями і не знав що робити. Але зробив висновки і зараз знає що робити і має велику компетентну команду. А дехто навіть Рєзнікова примудрився просрати 😂

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dmitriy_S сказал:

Ні, я писав не про себе, знайдіть оригінальний пост і почитайте. Мене складно мотивувати, бо гроші мене не мотивують, всі мої близькі за кордоном, за кірпічі я не тримаюсь. Щоб мене мотивувати, треба змінити всю поточну гнилу систему, а це в наших умовах і з нашими керманичами мало реалістично, хоча надія ще жевріє.

Отбой подтверждаю.

Ниже картинка оригинального поста. Но это просто я для успокоения себя. Подумал вдруг началось.  

654.jpg

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Canton сказав:

Дожили...

Хло уже Хламидию чуть не цитирует...

Люся подтверєждает, что так оно и было.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Ну от саме тому я вважаю, що Трамп - це добре для Штатів зараз. І для України добре. Звичайно, краще було б когось з республіканців замість Трампа, але зараз там таких рейтингових кандидатів не спостерігається.

1. Трамп добре для України? Тому що ... ?

2. Ніккі Гейлі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, AlexNaymk сказав:

Почему я должен Шота писать относительно другой страны и их мобиков?!

Потому, что кое-кто хочет, чтобы было всё как в Европе но при случае, чтобы сосед по подъезду порешал. А так не бывает.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, Canton сказал:

Нет. 

Около 70% никогда не были за бугром...Около 30% никогда не выезжали за пределы региона...

А сейчас у них появилась цель в жизни и бабло...

 

Ну бабло - это вечное и святое. А какая свежая цель появилась в жизни жителя рф?  

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, XL.pro сказав:

1. Трамп добре для України? Тому що ... ?

Тому що закінчить війну, так чи інакше. А Байден може її затягнути на багато років і це вб'є країну.

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, AlexNaymk сказав:

Март-выборы ***ла.

После,начнет закручивать гайки.К осени лёд тронется.Зэки тоже не вечные,заканчиваются а новых набрать все сложней.

Этот год решающий.

Прошлый. Обед на набережной.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Propeller сказав:

Отбой подтверждаю.

Ниже картинка оригинального поста. Но это просто я для успокоения себя. Подумал вдруг началось.  

654.jpg

Перед цим мене питали не за мене, вам я автоматом відповів на попереднє питання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Dmitriy_S сказал:

Тому що закінчить війну, так чи інакше. А Байден може її затягнути на багато років і це вб'є країну.

Схоже ви знаєте як саме Трамп збирається закінчити війну? Україна в складі педерації?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, US7IGN сказав:

Схоже ви знаєте як саме Трамп збирається закінчити війну? Україна в складі педерації?

Є два варіанти. Або дадуть достатньо зброї для перемоги, або заставлять підписати мирний договір з поступками територій. З договором теж є варіанти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Вячеслав63 сказав:

Дожили...

Хло уже Хламидию чуть не цитирует..

 

Та Арахамія багато чого говорить - 

uainfo.org/blognews/1705476613--tse-spratsyuvalo-arahamiya-rozkriv-yak-nalyakav-zastupnika.html

Очільник фракції "Слуга народу" в Раді Давид Арахамія зізнався, що на початку війни під час перемовин з росіянами у Стамбулі налякав заступника міністра оборони РФ Сергія Шойгу Олександра Фоміна.

Як розповів Арахамія у коментарі УНІАН, коли постало питання можливого захоплення Києва, екс-очільник МВС Денис Монастирський сказав, що немає часу готувати якісь механізми, потрібно просто людям на вулицях роздавати зброю, інформує UAINFO.org. 

"Це спрацює як певний психологічний фактор і для людей, щоб вони не втекли з міста, і для росіян, тому що зброї на руках багато, і люди чинитимуть опір", - зазначив Арахамія.

Заступник Шойгу Фомін, який представляв Росії на переговорах у Стамбулі, запитав: "Чим ви будете чинити опір?". Арахамія відповів йому різко, трохи перебільшивши масштаби роздачі зброї цивільним.

"А я кажу, що станом на зараз, поки ми з вами розмовляємо, я трошки прикрасив, звичайно, вже роздано півмільйона автоматів, а коли ми закінчимо сьогодні, буде більше мільйона. А коли ми поїдемо, буде вже два мільйони. Сказав, що у вас немає шансів взяти місто. І це спрацювало", - додав Арахамія.

Если б не хламидия, Киев за три дня...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Propeller сказал:

Ну бабло - это вечное и святое. А какая свежая цель появилась в жизни жителя рф?  

Я выкладывал чужой хороший пост по этой теме. Буду возле компа - найду и перепощу...там не добавить не убавить

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Canton сказал:

Я выкладывал чужой хороший пост по этой теме. Буду возле компа - найду и перепощу...там не добавить не убавить

Йоптя! Ну напишите тезисно. Искать пост дольше. Не думаю, что описание новой цели жизни жителя РФ займет более 10 слов. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Є два варіанти. Або дадуть достатньо зброї для перемоги, або заставлять підписати мирний договір з поступками територій. З договором теж є варіанти.

Або Трамп знову підтвердить свою давню думку що Україна то частина парашки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

Тому що закінчить війну, так чи інакше. А Байден може її затягнути на багато років і це вб'є країну.

Так, за 24 години, зупинивши фінансування.

1. Є гарантія що через 2-5 років Росія знову не нападе?

2. Виходячи з Вашої логіки, чому Зеленський не закінчив війну у 2022 р? Тоді і жертв і руйнувань було б менше. Чи Байден заважав?

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Є два варіанти. Або дадуть достатньо зброї для перемоги, або заставлять підписати мирний договір з поступками територій. З договором теж є варіанти.

Для США - это означет мега обосраться. Даже американские граждане-изоляционисты (их вождь - Трамп) почувствуют себя терпилами. Так как Украина ведет себя не как афганские партнеры.  Это все будет выглядеть как : ядерная держава силой захватила территорию неядерной и США, как мировой полицейский скушали этот подсрачник. 

Змінено користувачем Propeller
  • Дякую 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...