Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

32 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Ви намагаєтесь зробити з виключення правило. Реальність така, що серед з дитинства україномовних українців кількість любителів рускага міра наближається до нуля. Ну а ваше стучіт на блізкіх і акруженіє говорить про те, що вам близькі кацапські цінності. Це саме у кацапів чіста канкрєтнаму пацану стучать западло, в цивілізованому світі все дещо інакше.

Можете підтвердити вашу "теорию" на прикладах представників влади в Україні за останні 33 рокі..?

Змінено користувачем Leon26
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 години тому, Vinsol2009 сказав:

Я поддался на провокацию, теперь Ютуб и мне будет такое пихать

 

Є якийсь спосіб,щоб  не вилазило різне лайно крім кнопки Не оекомендувати з канала.? Бо життя не вистачить клікати)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, Бездомный сказал:

для розуміння кацапоцентричного  погляду на світ , раджу книгу фахового дослідника калу (фахового  вчителя російської мови та літератури ) Гіркого Лука ( у миру Стьопкін ) - Кацаповедение , і вже потім досліджуйте їхню культур-мультур 

Та куди ж мені до такого розумника-теоретіка, як ви? Ви вже так дослідили, що я задовбався читати ваши шаблони про кацапів.

Я звик  робити висновки сам. І в мене є свій "матеріал" для цього. З 2014 набралось більше, ніж достатньо.

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Alvalk сказал:

Та куди ж мені до такого розумника-теоретіка, як ви? Ви вже так дослідили, що я задовбався читати ваши шаблони про кацапів.

Я звик  робити висновки сам. І в мене є свій "матеріал" для цього. З 2014 набралось більше, ніж достатньо.

оу , то ви теж дослідник калу ?

вітаю , колего ! 

і які ваші висновки ?

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Leon26 сказал:

Можете підтвердити вашу "теорию" на прикладах представників влади в Україні за останні 33 рокі..?

А хіба хоч колись у владі були українці, які до того ж ставили інтереси України вище за власні?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Німеччина передала черговий пакет військової допомоги Україні.

боєкомплекти для основного бойового танка LEOPARD 1;

вісім бронетранспортерів;

матеріали для знешкодження вибухових боєприпасів;

25 безпілотників-розвідників RQ-35 HEIDRUN;

50 терміналів зв’язку SatCom;

500 світлодіодних прожекторів;

майже 2 тисячі бойових шоломів;

п'ять автомобілів для прикордонної служби;

кілька одиниць автотранспорту (вантажівки, мікроавтобуси, позашляховики);

16 вантажівок Zetros.

www.ukrinform.ua/rubric-ato/3814528-nimeccina-peredala-cergovij-paket-vijskovoi-dopomogi-ukraini.html

image.png.85ed946327f56c2b99715d80b1fa0c00.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.5.ua/suspilstvo/bron-vid-mobilizatsii-kabmin-skasuvav-obmezhennia-dlia-viiskovozoboviazanykh-pratsivnykiv-opk-320862.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, МаТраС сказал:

Є якийсь спосіб,щоб  не вилазило різне лайно крім кнопки Не оекомендувати з канала.? Бо життя не вистачить клікати)

Новий аккаунт і не вступати більше в лайно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

....посол ФРН в Україні Мартін Єгер у спільному відео з послом України в Німеччині Олексієм Макеєвим з нагоди 32-ї річниці дипломатичних відносин між країнами, передає Укрінформ.

«У 2024 році будуть поставлені подальші системи ППО з Німеччини. Окрім того, Німеччина й надалі поставлятиме важку техніку, артилерію, артилерійські боєприпаси, інженерну техніку та закриватиме багато інших потреб ЗСУ», - сказав Єгер.

Український дипломат своєю чергою відзначив, що німецькі оборонні підприємства вже будують свої заводи в Україні.

«Найперша мета – ремонтувати техніку ближче до лінії фронту, а не за кордоном», - акцентував Макеєв.

И это логично.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, US7IGN сказал:

А хіба хоч колись у владі були українці, які до того ж ставили інтереси України вище за власні?

Були, В"ячеслав Чорновіл та Михаіл Саакашвілі, але чекісти дуже технологічни((

Коли продаешь душу "Сатані" не може бути власних інтересив. Будешь робити те що скажуть. Системная коррупция це не окреме явище, це оплата за працю на Систему. Кругова порука, тотальна безнаказанность а також те що стало з Україною за 33 роки тому підтвердження.

Змінено користувачем Leon26
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, Бездомный сказав:

твій паскудний сірко - вірний пес кацапського сцаря 

От коли скажешь це в очі славетним воїнам 92-ї ОШБр ім. кошового отамана Івана Сірка і залишишся цілим та здоровим -- тоді і розповсюджуй свою кацапську пропаганду, якщо зможешь.

Кацапське .....

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось вам свіженьке, але те саме старе лайно і відкритим текстом - 

uainfo.org/blognews/1705491577-medvedev-nazvav-isnuvannya-ukrayini-smertelno-nebezpechnim-.html

Медведєв назвав існування України "смертельно небезпечним" і заговорив про ймовірність нової війни

"Ймовірність нової сутички буде зберігатися невизначено довго. Практично завжди. Ба більше, існує стовідсоткова ймовірність нового конфлікту, хоч би які папірці про безпеку підписував Захід із маріонетковим київським режимом. Його не запобігатиме ні асоціація України з ЄС, ні навіть вступ цієї штучної країни до НАТО. Це може статися і через десять, і через п'ятдесят років", – заявив Медведєв.

Також неадекватний політик додав, що єдиним варіантом "виживання" для українців є "життя у великій спільній державі, яку вони зараз не дуже люблять".

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, 7351 сказал:

От коли скажешь це в очі славетним воїнам 92-ї ОШБр ім. кошового отамана Івана Сірка і залишишся цілим та здоровим -- тоді і розповсюджуй свою кацапську пропаганду, якщо зможешь.

Кацапське .....

 

 

а до чого тут воїни ? 

саме кацапня ввела Сірка в український пантеон .

 

печальна участь тех народов ,

что как героев чтят уродов (с) 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Бездомный сказал:

о , то ви теж дослідник калу ?

Так сталося, що у мене навколо було достатньо кацапів. 

Навіть серед родичів (хоча по походженню в більшості з них нічого кацапського немає, але ж це не завадило їм стати справжніми кацапами).

З 2014 по 2022 (коли я розірвав всі контакти)  у мене було достатньо часу, щоб зрозуміти, що логіка і розум - це не про них..

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Alvalk сказал:

Так сталося, що у мене навколо було достатньо кацапів. 

Навіть серед родичів (хоча по походженню в більшості з них нічого кацапського немає, але ж це не завадило їм стати справжніми кацапами).

З 2014 по 2022 (коли я розірвав всі контакти)  у мене було достатньо часу, щоб зрозуміти, що логіка і розум - це не про них..

 

кров - ніщо .

 

Калчер кодек

Спойлер

Разность культурных кодов иногда играет злые шутки. Собака машет хвостом, обозначая дружелюбие, а для кошки это сигнал агрессии — и получается, что пес, без задних мыслей, подошел понюхать смешной пушистый комочек, а в итоге получил минус глаз.

Это плохо, но для людей решаемо — для человека существуют интерпретаторы кодов. Культурные кодеки. Например, я знаю, что к азиату ближе определенного подходить не следует, потому что азиат нервничает. Ну, принято у них выдерживать дистанцию, потому что выросли все они в коробке с карандашами. Ладно, отступим на шаг назад, азиат расслабится, и будем говорить с ним дальше. Я тебе даю американские деньги, ты мне — китайский телефон. Ченч состоялся, коммуникация прошла успешно.

Но как быть, когда у собеседника культурного кода вообще нет?

Нет, ну какой-то есть, конечно… но ведь «код» — это, по определению, что-то упорядоченное. А если у него место кода — хаотический набор кубиков с буквами, и только одному Маниту ведомо — в каком порядке он их сегодня рассыпал? Если вместо кода в голове какая-то ебаная и непредсказуемая каша из перунов, сталиных, спартак-чемпиона, дедывоевалов и тагила?

Смена этических полярностей в голове кацапа происходит с частотой в десятки герц, поэтому кацап принципиально существует по ту сторону Добра и Зла, и определенно о нем что-то можно сказать, только если выхватить его на моментальной фотографии: вот это хороший кацап на фотке получился, а вот это плохой. Но в динамике кацап — как переменный ток. Этического направления не имеет.(с)

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, Бездомный сказав:

а до чого тут воїни ? 

саме кацапня ввела Сірка в український пантеон .

 

печальна участь тех народов ,

что как героев чтят уродов (с) 

Ти ніколи цього не скажешь в очі воїнам 92-ї ОШБр ім. кошового отамана Івана Сірка -- бо то ти знаєш, хто ти.

Ти цілоспрямовано розповсюджуешь наративи рашистської пропаганди.

Гадаю, що не тільки на цьому форумі.

Про Сірка в тебе одна рашистська брехня.

Так само, як і про донеччан,

Так само, як і про слова українського письменника, під якого ти видавав заклики до здачі окупантам території України.

Так само, як і про гетьмана Сагайдачного.

Так само, як і про всіх жителів Херсонщіни.....

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 хвилин тому, 7351 сказав:

image.thumb.png.da4410370cc70e58200b7a1c013f5ac6.png

І що, з ЗСУ до раю не беруть? Бо злі язики кажуть, що там типова рабовласницька система.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, Leon26 сказав:

Можете підтвердити вашу "теорию" на прикладах представників влади в Україні за останні 33 рокі..?

В мене нема інформації, хто з представників влади був з дитинства україномовним. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, Leon26 сказав:

Михаіл Саакашвілі

Це той, що по криші плигав, а потім втік нелегалом?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Макрон заявив, що близько 40 ракет дальнього радіуса дії SCALP і кілька сотень бомб будуть доставлені в Україну в найближчі тижні.

www.eurointegration.com.ua/news/2024/01/17/7177604/

image.png.fefaefbe62df2cf10400c30e61a00752.png

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

старе лайно

Навіщо ви його сюди тягнете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Dmitriy_S сказал:

І що, з ЗСУ до раю не беруть? Бо злі язики кажуть, що там типова рабовласницька система.

Ніхто не повернувся і не підтвердив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Бездомный сказав:

 

 

твій паскудний сірко - вірний пес кацапського сцаря 

 

Харків зараз вигрібає і за свого "видатного" земляка 

 

Харківу і без Сірка є за що відгрібати. Харків набагато небезпечніший для України, ніж Донецьк. Бо Харків - то осередок кацапської культури. Донецькі гопніки - то не страшно, то можна пережити. Страшно - це харківська інтелігенція, виплекана на кацапські культурі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Це той, що по криші плигав, а потім втік нелегалом?

Це він для дебілів "по криші пригав". Для розумних він з самой коррумпованной республики совка (Грузіі) сотворив саму безпечну та привабливу для бізнесу державу постсовка. 

Змінено користувачем Leon26
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...