Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Тільки що, US7IGN сказав:

я щось пропустив. а чому? за томос чи безвіз?

За те що проти нього накручували так само, як зараз проти Зеленського.
Деякі фрази навіть збігалися, але тема не моя, не запам'ятав.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, iiigolkin сказав:

ні-ні-ні-ні, я на ці теми все
тут усі експерти, а я не розбираюся

то скриваємся в тунелях чи як?) я в Чернігів збираюсь , є там діла?)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, МаТраС сказав:

то скриваємся в тунелях чи як?) я в Чернігів збираюсь , є там діла?)

як би Ви були електрик...
але я навіть не знаю, чи є в нас у Чернігові хтось,
то відділ реалізації займається

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

Недавно дивився діалог Андрія Луганського

Навіщо, він же порохобот, а ще проти примусової мобілізації

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

Доки зеленський буде при владі ізсвоїми корупціонерами 95 кварталу то война і безлад буде панувати"

Те же самые долбодятлов говорили то же про Порошенко?

Почему вас тогда это не волновало?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, US7IGN сказав:

я щось пропустив. а чому? за томос чи безвіз?

Бо усих обікрав в брата убив, а ще криваві гроші.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Вячеслав63 сказал:

То смітник, як і "Прямий" з "5"им? Ви праві - то лайно. Але навіщо таке робити під час війни?

 І чого ті канали не заборонять? Чи  всеж у етері заборонили такі? По при те що найбільше депутатів у київський та львівський облрадах саме порошенківці?

Змінено користувачем kim chen lhoran
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, kim chen lhoran сказал:

 І чого ті канали не заборонять? Чи у етері заборонили такі?

Забороняти не працює. Якщо запроваджувати тоталітаризм то навіщо взагалі воювати? Краще запропонуйте щось краще щоб не було бажання дивитися лайно 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, US7IGN сказал:

Забороняти не працює. Якщо запроваджувати тоталітаризм то навіщо взагалі воювати? Краще запропонуйте щось краще щоб не було бажання дивитися лайно 

 Але тим не менш ж заборонено в етері, і уся немаргинальна частина бувших юліанців гаряче це підтверджує, а порошенківці кияни та львів'яни мусять никатись по інетам. Це мабуть підготовка до наступної події, Захід може запропонувати українцям створити уряд національної єдності, а дехто вже хоче торпедувати цю акцію ще на злеті оновивши нападки на самі знаєте кого.

 

Змінено користувачем kim chen lhoran
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Костянтин Машовець

5 ч.  · 

Якщо виходити з версії всіляких там "файтерпЄтухів", то виявляється, що...

У них в ППО служать погано дресовані шимпанзе... які не здатні класифікувати повітряну ціль, визначити основні критерії профілю її польоту, порівняти все це із даними добового графіку (плану) прольоту власної авіації у зоні своєї відповідальності й які, образно кажучи, "рандомно тиснуть кнопкі за банани"...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, kim chen lhoran сказал:

 Але тим не менш ж заборонено в етері, і уся немаргинальна частина бувших юліанців гаряче це підтверджує, а порошенківці кияни та львів'яни мусять никатись по інетам.

 

А хіба телебачення то не для маргіналів? Всі давно в інтернеті. Тому треба заборонити інтернет, встановити радіо точки в кожному приміщенні і штрафувати за їх відсутність. Там буде марафон цілодобово. Всі інші інструкції можна прочитати в 1984. Нарешті дізналися за що стояв Майдан 😂

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, US7IGN сказал:

А хіба телебачення то не для маргіналів? Всі давно в інтернеті.

 Але юліанці без телебачення не можуть, бо в ньому є така прекрасна фішка , як 25-й кадр і тому навіть потім думати не треба, вже на другий ранок в політиці не гірше ніж професор, хоч в дійсности торгуєшь м'ясом на ринку.

Змінено користувачем kim chen lhoran
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, kim chen lhoran сказал:

 Але юліанці без телебачення не можуть, бо в ньому є така прекрасна фішка , як 25-й кадр і тому навіть потім думати не треба, вже на другий ранок в політиці не гірше ніж професор, хоч в дійсности торгуєшь м'ясом на ринку.

вимушений визнати що предметом не володію. більше 10 років не дивився телевізор. я більше по радіо...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але тепер стає зрозуміло чому стільки раз раніше українці обирали жити під владою кацапських гондурасів ніж власних долбокоміков. Хоча все ще не зрозуміло нахіба вони їх обирали ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Вячеслав63 сказал:

Коментар "Доки зеленський буде при владі ізсвоїми корупціонерами 95 кварталу то война і безлад буде панувати""

Так то ж ті самі люди, яки казали, що Порошенко наживається на війні, і вони продовжується тому, що це владі вигідно

Вони в 2019 голосували не за Зеленського, а проти Порошенка, а зараз вони майже те саме кажуть про Зеленського. 

Вони завжди пасуться на смітниках і годуються лайном

Чи може в вашої уяві всі 73% обожнювали і продовжують обожнювати Зеленського? Тоді у мене для вас погані новини...

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

я щось пропустив. а чому? за томос чи безвіз?

От мабуть не дивились ви Г+Г, тому і не знаєте :pardon:

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Alvalk сказал:

 

Чи може в вашої уяві всі 73% обожнювали і продовжують обожнювати Зеленського? Тоді у мене для вас погані новини...

 

Ну, в уяві багатьох форумчан і сивочолий не міг програти, бо більше 40% форумчан його підтримували, але гадати на кавовій гущі - то таке. Лише вибори покажуть дійсне відношення народу до політиків. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Один из тих,хто планував ракетні удари по Україні, замкомандира дальньої авіацїї ВКС РФ генерал-лейтенант Олег Пчела  перебував на збитому А-50

mMhs7det72Y.jpg

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Вячеслав63 сказал:

Лише вибори покажуть дійсне відношення народу до політиків. 

Я вам просто нагадаю, що в першому турі Зеленський набрав 30,24 %, всі інші в другому голосували не за нього, а проти Порошенка, тому  не дивуйтесь,  коли вони зараз починають лити на Зеленського те саме лайно, яке раніше лили на Порошенка. 

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Alvalk сказал:

Я вам просто нагадаю, що в першому турі Зеленський набрав 30,24 %, всі інші в другому голосували не за нього, а проти Порошенка, тому  не дивуйтесь,  коли вони зараз починають лити на Зеленського те саме лайно, яке раніше лили на Порошенка. 

Ну, така собі логіка. Якби вони раніше "лили" на Порошенка, то вони б його зараз так не вихваляли на цьому каналі. Логіка тут простіша - ті, хто тоді вихваляв Порошенка і зараз його вихваляє. Питання лише одне - як у них, взагалі, з логікою?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Костянтин Машовець  натякає , що А 50 міг бути збитий  С 200

Спойлер

8 ч.  · 

"... А хто ето зделал, а хто ето зделал...?"

Цей пост я напишу "пА-руські"...

спеціально...

я знаю, що вони його прочитають

НЕ уважаемые долбодятлы

из российского гш и командования вкс...

Ситуация по А-50... как ни крути,

не имеет для вас "хорошого окончания"...

На данный момент, имеется 2 основных версии произошедшего...

1. Столь активно разгоняемая вами версия про "дружественный огонь" имеет сразу несколько критических нюансов...

- Нюанс первый - сие, со всей непреклонной решимостью, свидетельствует о тотальном и запредельном НЕПРОФЕССИОНАЛИЗМЕ личного состава частей и подразделений вашей ПВО, особенно в командном звене ( я знаком с алгоритмом принятия решения на поражение воздушной цели, и знаю о чём говорю... если не верите, справтесь с моей биографией)

- Нюанс второй - сие, есть весьма критически-важным в плане взаемодействия родов ваших ВКС... если ВВС и ПВО не то, что бы не способны наладить между собой эффективное взаимодействие, а просто - перестанут доверять одни одной, причём на уровне АКП(ПУ) армий ВВС и ПВО (или даже на уровне отдельных дивизий ПВО\авиационных дивизй), то об эффективном выполнении боевых задач обеими - даже не стоит и говорить...

- Нюанс третий. Не мне вам объяснять... самолёт, ЗУР, ЗРК, РЛС и т.д. есть РАСХОДНЫМ материалом, в отличии от оператора ЗРК, АСУ, РЛС, лётчика-истребителя, штурмана наведения самолёта ДРЛО и т.д. Версия о "дружественном огне", которую вы так широко разгоняете, снижает эффективность боевой деятельности этого персонала на порядок...

Ибо, в отличии от выше перечисленных мною, скажем так "технических приспособлений", этот, прилагаемый к ним персонал склонен к мозговой деятельности высшего порядка, а следовательно - к возникновению у него разных мыслей, рефлексий, и о ужас, эмоций по поводу происходящего...

- И последнее, помните... фальсификация данных средств объективного контроля (а в ПВО, эта система есть ОЧЕНЬ СЕРЬЁЗНЫМ аргументом), с целью "прикрыть задницу"... обычно заканчивается весьма печально для тех, кто фальсифицирует, рано или поздно... По одной простой причине, "объективные данные" сфальсифицировать можно, в отличии от того, что УЖЕ РЕАЛЬНО произошло... и что так или иначе всплывёт на поверхность (в данном случае, в буквальном смысле этого выражения)...

2. Теперь о версии - поражения самолёта ДРЛО А-50 Воздушными Силами ВСУ...

- Если это действительно так, то тогда становится достаточно очевидным один факт - резкое возрастание риска потерь для вашей боевой авиаци, по крайней мере, в 150-километровой полосе, прилегающей к линии боевого соприкосновения... Пускай даже на ограниченных направлениях и в ограниченных зонах, но вы же всё равно заранее не знаете, где и как они располагаются...

- В этом случае, намного интереснее вопрос - КАК и ЧЕМ...?

В этом отношении, очевидно, что ваши голословные утверждения, что никак и нечем... ну, скажем так, несколько преждевременны. Ибо, любой ПВО-шник вам скажет, что режим "стрельба в дальнюю зону по барражирующему самолёту ДРЛО", это хотя и некий особый случай, однако, вполне штатный и возможный для целого РЯДА средств ПВО...

Например,

Спойлер

даже у старенького ЗРК С-200В разработки конца шестидесятых

... для такого дела, была в наличии и специальная ЗУР (зенитная управляемая ракета) и специальный режим работы радилокатора подсвета и наведения...

И посему, было бы достаточно странно отказывать в таких способностях куда более продвинутой ЗРС типа PAC-2/GEM та PAC-2/GEM+, которые, в этом отношении, так же имеют в своём распоряженнии ЗУР типа МІМ-104D\МІМ-104Е, способные "улететь достаточно далеко"...

- Так же, очевидно, что сейчас у вас начнётся тотальная "наша раша", на тему... "у-у-у, а кто это сделал...?". Я уже вам советовал (касаемо 31-й дивизии ПВО и 27-й смешанной авиадивизии) - валите всё на "отказ техники", так будет дешевле, безопаснее, а главное - без особых последствий.

"Чекисты" не будут вникать в такие подробности, как количество стрельбовых каналов ЗРК, или диаграмма направленности антены РЛС А-50... тут можно загнать им любую удобную для вас байду и дичь...

Особенно ту, где "Рафик не у чьом неУиноАтый"

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Dmitriy_S сказал:

Хвате дивиться голівудські фільми.

Ага-ага... То Вам би рожеві окуляри зняти. Якщо не в курсі, які вмикаються важелі і можливості при розслідуванні терактів чи діяльності кіллерів, то варто помовчати. У мене є дуже хороша позиція, про яку я тут неодноразово казав: "Якщо знаєш - кажеш (якщо хочеш і можна казати, коли немає підписки), не знаєш - мовчиш, або кажеш, що не знаєш". Радив би Вам такого ж принципу притримуватися.

  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Ranch сказал:

які вмикаються важелі і можливості при розслідуванні терактів чи діяльності кіллерів

а ще більші важелі коли треба щоб нічого не знайшли :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Ну, в уяві багатьох форумчан і сивочолий не міг програти, бо більше 40% форумчан його підтримували, але гадати на кавовій гущі - то таке. Лише вибори покажуть дійсне відношення народу до політиків. 

 Але все відбувалось зовсім не в уяві, а по нотам написаних Бенею. Беня кругом найняв потрібних людей, навіть авакова перевербував а його персонал мав слідкувати за проведенням виборів. Завдяки роботі 1+1 спостерігачів від самі знаєте кого не було на переферійних дільницях і там можна було намалювати потрібний Бені результат, що у підсумку і відбулося. На усіх ключових у Бені були свої люди, а  навіть Зеленський тоді не був основною фігурою, і тоді ж один з центрових бувший спікер Разумков підсумував: якщо хочете взнати думку на якесь важливе питання, то звертайтесь до А. Богдана.

 Що стосується підтримки форумчан , то вона була не сорок, а 60%.

4.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, kim chen lhoran сказал:

 Але все відбувалось зовсім не в уяві, а по нотам написаних Бенею. Беня кругом найняв потрібних людей, навіть авакова перевербував а його персонал мав слідкувати за проведенням виборів. Завдяки роботі 1+1 спостерігачів від самі знаєте кого не було на переферійних дільницях і там можна було намалювати потрібний Бені результат, що у підсумку і відбулося. На усіх ключових у Бені були свої люди, а  навіть Зеленський тоді не був основною фігурою, і тоді ж один з центрових бувший спікер Разумков підсумував: якщо хочете взнати думку на якесь важливе питання, то звертайтесь до А. Богдана.

 Що стосується підтримки форумчан , то вона була не сорок, а 60%.

4.jpg

це ви зараз під нелегітимність підводите? це були чесні вибори з якими погодилися всі, включно з порохом. зараз так всюди буде. ставлю на Трампа :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...