Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, US7IGN сказал:

що є зброя України крім марафону?

У нас є одна  універсальна зброя.

Влада краде? Мочимо Порошенка.

Війна почалась? Мочимо Порошенка.

Провал мобілізації? Мочимо Порошенка.

Так і переможемо...  

  • Лайк 4
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, US7IGN сказал:

тільки так і не зрозуміло чому переможені живуть краще за переможців. і втрат таких не було ні серед французів ні серед бельгійців.

 Хтоби не захопив Францію, Бельгію, Данію  вони з карти Європи не зникнуть. А якщо Балтію, Польщу, Фінляндію,Україну, Молдову захопить раша, то може тільки згодом визволить якийсь щасливий випадок.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Alvalk сказав:

У нас є одна  універсальна зброя.

Влада краде? Мочимо Порошенка.

Війна почалась? Мочимо Порошенка.

Провал мобілізації? Мочимо Порошенка.

Так і переможемо...  

Та кому ваш Порошенко взагалі здався, то вже давно політичний труп. Я б на вашому місці робив ставку на Залужного.

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Alvalk сказал:

У нас є одна  універсальна зброя.

Влада краде? Мочимо Порошенка.

Війна почалась? Мочимо Порошенка.

Провал мобілізації? Мочимо Порошенка.

Так і переможемо...  

Мочимо лише тоді, коли його секта критикуючи нинішню владу, каже, що при Порошенку такого не було. А воно ж було, тому, що система одна й та ж. І тільки лише заміна очільника, тим більше на старого - нічого не дасть, це хибний шлях. 

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Вячеслав63 сказал:

Це як кацапи - "А ви докажітє".

Ні, це стаття 4.3.9.11. Конституції. А у кацапів Конституція не працює.

2 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

Будем вважати, що  випадково повезло компанії Гонтарєвої збагатитися на євробондах Ахмєтова. 

Вважати можете що завгодно, ваше право. Але видавати свої фантазії за доведену істину і маніпулювати навіщо?  Навіть в цій цитаті ви слово "заробляти" змінили на "збагатитись".

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Вячеслав63 сказал:

"В тяжкі часи для Ахмєтова, компанія ICU, давно пов'язана з Порошенком, простягнула руку допомоги, купивши його євробонди за найменшої вартості,. І, мабуть, без всякої надії на отримання прибутку. Хоча нею вже була задумана схема "Роттердам +". 

 

 Розскажіть ще щось такого цікавого за Коломийськего.

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Вячеслав63 сказав:

Мочимо лише тоді, коли його секта критикуючи нинішню владу, каже, що при Порошенку такого не було. А воно ж було, тому, що система одна й та ж. І тільки лише заміна очільника, тим більше на старого - нічого не дасть, це хибний шлях. 

Найімовірніше, то не його секта, то кремлеботи переважно.
Хоча, на п'ятому херні теж вистачає, спромігся подивитися...
Але не така відверта херня, та й хто знає, чий той п'ятий...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Та кому ваш Порошенко взагалі здався, то вже давно політичний труп.

Так я про те й кажу. Пів-форуму некрофілів...

От би  їх енергію, та на контроль діючої влади! Може щось і змінилося б на краще

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Alvalk сказал:

Так я про те й кажу. Пів-форуму некрофілів...

От би  їх енергію, та на контроль діючої влади! Може щось і змінилося б на краще

Та й не кажіть. Філі́я (дав.-гр. φιλία) — давньогрецьке слово, що часто перекладається як «дружба» або «любов». 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Вячеслав63 сказал:

Та й не кажіть. Філі́я (дав.-гр. φιλία) — давньогрецьке слово, що часто перекладається як «дружба» або «любов». 

Некрофілія — сексуальна або психічна девіація, статевий потяг до трупів, мертвого

Ну мабуть немає сенсу доводити, хто його постійно хоче тойво... ?  :lol:

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Та кому ваш Порошенко взагалі здався, то вже давно політичний труп. Я б на вашому місці робив ставку на Залужного.

Я зробив дві ставки. Одна вже зіграла і перевершила сподівання. Тепер ризикована грає. Подивимося. Це не євробонди купувати)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Alvalk сказал:

би  їх енергію, та на контроль діючої влади! Може щось і змінилося б на краще

Навіщо її контролювати? Її виборців все влаштовує. Треба поважати їх вибір 

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Alvalk сказав:

Так я про те й кажу. Пів-форуму некрофілів...

От би  їх енергію, та на контроль діючої влади! Може щось і змінилося б на краще

ні, ну обсирають же, хіба це не контроль?
слова різні, матюки, повинні ж якось допомогти?
чи Ви про щось інше, а я просто не зрозумів?

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, US7IGN сказав:

Я зробив дві ставки. Одна вже зіграла і перевершила сподівання. Тепер ризикована грає. Подивимося. Це не євробонди купувати)))

Вклалися в юані та іранські ріали?:lol:

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, US7IGN сказал:

Навіщо її контролювати? Її виборців все влаштовує. Треба поважати їх вибір 

Все желания должны исполняться...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Alvalk сказал:

Некрофілія — сексуальна або психічна девіація, статевий потяг до трупів, мертвого

Ну мабуть немає сенсу доводити, хто його постійно хоче тойво... ?  :lol:

 

 Ні-ні! Тут ви не викрутитеся. Ті некрофіли звуться порохофілами, яких пів-форуму. Чи для вас статевий потяг - це потяг для насилля над жінкою? Все ж повинно бути по любові. А любов, як кажуть - зла...

Змінено користувачем Вячеслав63
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Canton сказав:

Все желания должны исполняться...

О, я вже переживать почав, куди це харківські поділися...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Ні-ні! Тут ви не викрутитеся. Ті некрофіли звуться порохофілами, яких пів-форуму.

Ви слово "потяг" розумієте? Хто тут не може без Пороха жити?

Я, наприклад,  про нього навіть не згадаю, поки ви чи ще хтось не накине на нього чергову порцію лайна.

Ну просто сенсу немає. Його час вийшов. Але мені не дуже подобається, коли його постійно згадують лише для того, щоб не було чутно хрускіт купюр, яки розсовують по кишенях діючі та щоб виправдати свій вибір в 2019. 

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Alvalk сказав:

Ви слово "потяг" розумієте? Хто тут не може без Пороха жити?

Я, наприклад,  про нього навіть не згадаю, поки ви чи ще хтось не накине на нього чергову порцію лайна.

Ну просто сенсу немає. Його час вийшов. Але мені не дуже подобається, коли його постійно згадують лише для того, щоб не було чутно хрускіт купюр, яки розсовують по кишенях діючі або   щоб виправдати свій вибір в 2019. 

Я б ото краще думав хто буде наступним президентом. Бо ніякої адекватної кандидатури я на горизонті не бачу.

  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Я б ото краще думав хто буде наступним президентом. Бо ніякої адекватної кандидатури я на горизонті не бачу.

Кого призначать, той і буде 😂

і взагалі, вперся вам той президент. що з населенням робити, яке без дракону не може?

Змінено користувачем US7IGN
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Я б ото краще думав хто буде наступним президентом. Бо ніякої адекватної кандидатури я на горизонті не бачу.

Це дійсно проблема.

По-перше, ніхто з адекватних  не хоче в це лізти, бо забрудниться обов'язково.

По-друге, зараз пропаганда і маніпуляцій вийшли на такий рівень, що адекватному перемогти все важче. І це стосується також розвинутих демократичних країн.

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Спочатку влада відгребла за тупі атаки Безуглої на Залужного і з'їла багато лайна через це. ОП навіть був змушений дистанцінюватися від своєї служки, а та показово вийшла зі "Слуг народу", але залишилася "Слугою Банкової".

Далі, влада добре відгребла за тиск на журналістів-розслідувачів і наїлася лайна через це. Президент навіть був вимушений згадати про це у своєму вечірньому відосику, а СБУ гучно повідомила про розслідування. І всі розуміють, що це справа рук влади.

Тепер влада вирішила наїстися ще раз лайна через арешт та тиск на інвестбанкира Мазепу. Після статті про атаку на журналістів вийшла на Заході стаття вже про цю ситуацію з заголовком "Затримано інвестбанкира, який скаржився на корупцію". Браво! Інвестклімат України пробив дно, а влада знову жре чергову порцію лайна.

В мене одного відчуття, що вони отримують задоволення від того, що жруть лайно? Бо інакше б воони таке не робили. Лайножери, якись...(с)

420193325_25516366851296080_3235767206060493847_n.jpg

Змінено користувачем Canton
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 минут назад, kim chen lhoran сказал:

 Хтоби не захопив Францію, Бельгію, Данію  вони з карти Європи не зникнуть. А якщо Балтію, Польщу, Фінляндію,Україну, Молдову захопить раша, то може тільки згодом визволить якийсь щасливий випадок.

а може оголосимо війну США чи Британії? "Захоплять" нас, зроблять "колонією", уведуть свою валюту, пришлють адекватного гауляйтера... а років через 50, коли економічно розжиріємо, нам подарують незалежність 😎 ще й кордони цілі, нічого не анексують у нас, на відміну від парашки) 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...