Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

40 минут назад, Propeller сказал:

Повторяю : с Трампом не все так однозначно. 

Джонсон не вірить, що Трамп "кине українців", якщо переможе на виборах

"Я просто не можу повірити, що Трамп кине українців: навпаки, зрозумівши, що з Путіним не можна домовитися, я вважаю, що є велика ймовірність того, що він подвоїть зусилля та завершить розпочате – дасть їм те, що потрібно для перемоги", – вважає експрем'єр.

www.pravda.com.ua/news/2024/01/20/7438148/

Моё мнение-хуже точно не будет.Сейчас жопа у нас но если в белом доме сменить жопу у них, хуже не станет.

Куда уже хуже..

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коментар

Геніально, а можна було так зробити навколо підходів з Криму ще ДО 24го лютого коли Західні партнери попереджали?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, AlexNaymk сказал:

Куда уже хуже..

Перший закон Мерфі - завжди може бути гірше. Про Джонсона я б краще взагалі не згадував :lol:

 

Змінено користувачем US7IGN
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, US7IGN сказал:

Перший закон Мерфі - завжди може бути гірше. Про Джонсона я б краще взагалі не згадував :lol:

 

Давайте будем более точны в формулировке.

Не все так плохо.

 

Зако́н Ме́рфи (англ. Murphy's law) — шутливый философский принцип, который формулируется следующим образом: Если что-нибудь может пойти не так, оно пойдёт не так (англ. Anything that can go wrong will go wrong).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, AlexNaymk сказал:

Давайте будем более точны в формулировке.

Не все так плохо.

 

Зако́н Ме́рфи (англ. Murphy's law) — шутливый философский принцип, который формулируется следующим образом: Если что-нибудь может пойти не так, оно пойдёт не так (англ. Anything that can go wrong will go wrong).

Мне кажется премьер словатчины ссытся раньше времени и не слышал про первый закон

 

«Я буду до останнього блокувати членство України в НАТО, оскільки це означало б початок Третьої світової війни», — прем'єр Словаччини Фіцо

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, AlexNaymk сказал:

Мне кажется премьер словатчины ссытся раньше времени и не слышал про первый закон

 

«Я буду до останнього блокувати членство України в НАТО, оскільки це означало б початок Третьої світової війни», — прем'єр Словаччини Фіцо

 

він каже лише те що треба казати. насправді все ще зовсім непогано. але дійсно вже стільки всіх встигло обісратися :lol:

і взагалі, хто-хто, а ви мали б більше інших вірити в ЗСУ та Залужного особисто! :flag1:

У Міноборони закінчення війни бачать перемовинами, поверненням Україні земель та зречення Росії ядерної зброї

ukrayina.pl/ukrayina/7,183471,30614068,1059-1052-1110-1085-1086-1073-1086-1088-1086-1085-1080.html

Змінено користувачем US7IGN
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, AlexNaymk сказав:

Мне кажется премьер словатчины ссытся раньше времени и не слышал про первый закон

 

«Я буду до останнього блокувати членство України в НАТО, оскільки це означало б початок Третьої світової війни», — прем'єр Словаччини Фіцо

 

На його місці треба сцятися часткового розпаду НАТО, бо Словаччина з Угорщиною перші кандидати на виліт, які кинуть в пащу Хуйлу, якщо він переможе в Україні.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, US7IGN сказал:

він каже лише те що треба казати. насправді все ще зовсім непогано. але дійсно вже стільки всіх встигло обісратися :lol:

і взагалі, хто-хто, а ви мали б більше інших вірити в ЗСУ та Залужного особисто! :flag1:

 

— Моня, как ты относишься, к своей жене? — Как к нашей власти. Немножко боюсь, немножко люблю, но хочу другую.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Dmitriy_S сказал:

На його місці треба сцятися часткового розпаду НАТО, бо Словаччина з Угорщиною перші кандидати на виліт, які кинуть в пащу Хуйлу, якщо він переможе в Україні.

Орбан и Ота истота словацка,первыми рванут в объятия ху&Ла а НАТО выразит охуение от таких пируэтов но будет поздно .

  • Лайк 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сука я ждал этого .Мир наконец то узнал истоки,начало пздца

🤣В Італії офіційно дозволили «зігувати», якщо це не загрожує громадському порядку, повідомляє CNN

Опозиція та єврейська громада в Італії вже готують акції протесту

 

  • Лайк 1
  • Хаха 2
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 хвилин тому, US7IGN сказав:

 

У Міноборони закінчення війни бачать перемовинами, поверненням Україні земель та зречення Росії ядерної зброї

ukrayina.pl/ukrayina/7,183471,30614068,1059-1052-1110-1085-1086-1073-1086-1088-1086-1085-1080.html

Бездомного в Міноборони взяли консультантом?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Бездомного в Міноборони взяли консультантом?

Такое впечатление шо ядерная бомба у нас а не у кацапов,судя по условиям.

А тем временем,пздц наближается

Ризик ядерної війни з Північною Кореєю зростає, - повідомляє Bloomberg

Видання пише, що Кім Чен Ин у кількох останніх промовах чітко дав зрозуміти, що обраною зброєю для «знищення США» буде його «заповітний меч» — тобто його арсенал ядерної зброї, що зростає.

За оцінками Стокгольмського міжнародного інституту дослідження проблем миру , станом на рік тому Кім Чен Ин мав 30 ядерних боєголовок і достатньо плутонію та урану, щоб створити ще 70.

Більшість цих бомб у багато разів потужніші за ті, що скинули на Хіросіму та Нагасакі. Вони навіть включають термоядерну водневу бомбу (в якій поділ призводить до набагато більшого термоядерного вибуху).
 

 

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну так шо, ГВ будет или нет?

"Скажите, а погромы будут?"

У Ромнах спроба родичів загиблих воїнів встановити вазони з квітами на Алеї Слави закінчилася бійкою мера Стогнія та голови військової адміністрації Ващенка. 

Джерело: https://censor.net/ua/v3468876

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Canton сказал:

Ну так шо, ГВ будет или нет?

"Скажите, а погромы будут?"

У Ромнах спроба родичів загиблих воїнів встановити вазони з квітами на Алеї Слави закінчилася бійкою мера Стогнія та голови військової адміністрації Ващенка. 

Джерело: https://censor.net/ua/v3468876

Кому адресованы ваши такого уровня выводы и последующие коментарии?  

По теме.

Алея славы в городе - это не индивидуальные могилы. Это архитектурный объект, проект которого утвержден городскими влястями. Да. Так принято, такие правила есть даже в городе Харьков. Вносить изменения в это сооружение можно, но только после согласования этих изменений. Так как это цельный архитерный комплекс, вписанный в городской ландшафт.

Если родсвенникам погибшего не нравится как офомлена именно его часть объекта,то, думаю есть один выход : написать заявлении, что они против упоминания его имени и партрета на это объекте. А уже могилу парня оформить на свой вкус. 

  

Змінено користувачем Propeller
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Vinsol2009 сказал:

Для особо тупых и убогих я специально указал время, но не помогло, тупость победила.

Как для предателя Украины - вброс соответствующий.

Змінено користувачем pump
  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dmitriy_S сказал:

Бездомного в Міноборони взяли консультантом?

нарешті! :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Propeller сказал:

Кому адресованы ваши такого уровня выводы

Ну Вы же обратили на это внимание?

Значит, подсознательно, эта тема у Вас тоже вызывает опасения...

Супротив законов психологии не попрешь...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Canton сказал:

Ну Вы же обратили на это внимание?

Значит, подсознательно, эта тема у Вас тоже вызывает опасения...

Супротив законов психологии не попрешь...

Нет. Не вызывает. Гражданская война в Украине будет только от скуки при отсутствии внешнего врага. А он будет всегда. 

Меня интересует, зачем в военное время вы мусируете утопическую тему гражданской войны? Ну..., если есть желание, развейте ее дальше. У войны обычно две стороны. Кто будет с кем воевать в вашей повести? 

 

Змінено користувачем Propeller
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 хвилини тому, pump сказав:

Как для предателя Украины - вброс соответствующий.

Это ваше право считать себя предателем, а я дал ссылку на человека, который приложил максимум личных усилий, чтобы вернуть в страну деньги от кацапов. Причем через международный суд. Не отвертишься.

Зеркаль Лана.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 19.01.2024 в 06:46, ozor сказал:

А ви гілку почитайте. Всі прокацапські підори гуртом проти збирання дронів пересічними, аж вий стоїть.

Бо ця тема хоч і недосконала, але цілком робоча, і недосяжна для ворогів. Це не декілька великих заводів куди можна запхнути своїх кротів і нашкодити точково, централізовано.

Мені не треба нічого читати - мені достатньо здорового глузду щоб зрозуміти що то є маячня. Якщо я будую будинок то я ж не прошу спочатку зробити мені двері та побільше а потім коли їх вже зробили то думаю про розміри та скільки та яких саме мені треба - а тут з цим закликом "збирати дрони" усе так і виглядає. Які саме дрони, скільки треба, куди, під які характеристики, частоти, батареї, умови - усе це називається "тех завдання" що є невід'ємною умовою любого нормального замовлення. А цей заклик - це ненормальне замовлення, це популізм. Вже не кажучи що буде коли пайка начне розсипатися від того що той хто зробив раніше не тримав у руках паяльника та дрони вже з вибухівкою начнуть падати під ноги. 

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, Propeller сказал:

если есть желание,

Нету...кошмары ночные никому не нужны

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...