Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

35 минут назад, Danylo Ivanov сказал:

Народішка бере приклад з президента і його найближчого оточення. Ви-ж розумієте, що особистий приклад командира - то найкращий мотиватор?

Да, я все понимаю. Конечно, конечно вы правы. Каждое ваше слово - золото. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Danylo Ivanov сказал:

А який вибір ви вбачаєте з цією владою?

По версии нашего коллеги по безделию у таких как я его нет по определению поэтому я как то го..но просто плыву по течению .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 хвилин тому, murava сказав:

Це коли закінчаться у них для нас гроші або у нас закінчаться люди .

В залежності що швидше, то і оголосять перемогою.

Боюсь, що коли закінчаться люди, то то вже буде край складно видати за перемогу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Propeller сказал:

А что вас удивляет? Я читаю письмена большей части украинских писателей в этой теме и у меня сложилось именно такое впечатление. Я, с дуру, отреагировал на пост AlexNaym, но потом акстился, стьор.

Та перестаньте,ничего не прилетает,на голову не скидывают,чего бояться?!

Лайф из гуд как поется в известной песТне😄

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dmitriy_S сказал:

Боюсь, що коли закінчаться люди, то то вже буде край складно видати за перемогу.

Да ладно...чего нибудь придумают...

Типа "меньше народа - больше кислорода"(с)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, AlexNaymk сказал:

Та перестаньте,ничего не прилетает,на голову не скидывают,чего бояться?!

Лайф из гуд как поется в известной песТне😄

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, Propeller сказал:

А что вас удивляет? Я читаю письмена большей части украинских писателей в этой теме и у меня сложилось именно такое впечатление.

В теме именно народец, нарид, нарит и парочка провокаторов надрачивающая пустоголовых на потоки бредовых высказываний и «аналитЕки» всего и всея.

То бишь, накидывание дерьма становится нормой и в конце концов приводит к подобным умозаключениям любого здравомыслящего человека читающего форумы для «понимания ситуации».

Что может вынести пересичный читатель нашего форума с прочтения данной ветки?

правильно:

Цитата

 

14 минут назад,  Propeller сказал: 

Понятно, что украинцы не будут воевать. Народишка сцыкливый и туповатый

 

И ему даже в голову не придет, а кто же это почти два года противостоит во много крат превышающему по силе агрессору?

Винсолы?

И правда, зачем напрягать извилины самостоятельно? Как показывают допысы в теме это совершенно излишне!

Мы читаем выводы «форумных легенд/гуру/властелинов форума», смотрим профессиональные видео от побывавших в пеклі или грудью защищавших за монастырскими стенами западные рубежи нашей неньки бесстрашных воинов света плова и бляхера

и все становится ясно  Президент гамно, большинство народа (73%) тупое гамно, нарид, нарит, народец,

а лучшие сыны и защитники вынуждены были бежать по отличным дорогам крадивныцтва за кордон или хотя бы на ЗУ, терпеть там лишения, отбиваясь от повесток и страдать.

так, да?

Перефразируя, если звезды зажигают значит кому-то это нужно можно сказать, что если кладут везде такие кучи дерьма, тратят на это огромные деньги - ищи кому это нужно?

Propeller, тому кто вам лайкнул это просто необходимо! Значит ненапрасно старался! 

 

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 7
  • Дякую 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, AlexNaymk сказал:

Но какой остался выбор?!

ну це дивлячись у кого.

3 часа назад, AlexNaymk сказал:

Согласен,похоже на проституцию.

вони мають повне право представляти тих хто їх обрав та вирішувати що їм робити. лопати так лопати. після історії з Мазепою їм не тільки закордон, але й місцевий бізнес більше грошей не дасть. отже залишається народ з лопатами.

 

з іншого боку, коли немає перемог то виникають наприклад такі пропозиції:

A key member of Israel's war cabinet has accused Prime Minister Benjamin Netanyahu of not telling the truth about the military goals in Gaza.

Mr Netanyahu has publicly rejected the US push for a future Palestinian state and insisted the offensive would continue "until complete victory".

But Gadi Eisenkot said those advocating "absolute defeat" of Hamas were not "speaking the truth".

He also said Mr Netanyahu shared "sharp and clear responsibility" for failing to protect his country on 7 October and urged fresh elections, saying there was "no trust" in Israel's current leadership.

www.bbc.com/news/world-middle-east-68035744

мені здається питання лише часу та персони яка вголос скаже про це в Україні.

Змінено користувачем US7IGN
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ХЗ як вести пропаганду за рашку, гнати зрадофілію, якби хтось і взявся,
коли самі росіяни постійно роблять антипропаганду проти рашки.
Ось навскидку пара прикладів зі стрічки тві:

 

  • Лайк 2
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 хвилини тому, Фрай сказав:

все становится ясно  Президент гамно, большинство народа (73%) тупое гамно, нарид, нарит, народец,

а лучшие сыны и защитники 

Пошли в военкоматы и увидели там большой замок, поэтому либо взяли свое охотничье оружие либо ждали месяц, когда его подвезут.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6.00

"До березня ми наврядчи щось отримаємо."

 

Зато шоколадного не випустили...

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О, Джонсон вже Трампа підтримує.

www.dailymail.co.uk/debate/article-12983807/BORIS-JOHNSON-negronis-Trump-presidency-just-world-needs.html

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, TaurosRMK сказав:

Шо там, Ф16 до нового року так і не встигли долетіти? 😁 Чи то на 2025 залишили? 

Спочатку треба, щоб американці гроші виділили, бо без них з Ф16 буде небагато толку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та без грошэй амэрыканцив ф-16 не долэтять до Украины - заправлять жеж трэба, воно ж жрэ килька тонн в годыну

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, TaurosRMK сказал:

Шо там, Ф16 до нового року так і не встигли долетіти? 😁 Чи то на 2025 залишили? 

Не каждый пилот найдет Украину на карте

  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, Потрошитель сказав:

Та без грошэй амэрыканцив ф-16 не долэтять до Украины - заправлять жеж трэба, воно ж жрэ килька тонн в годыну

Блін, і чому не на сонячних батареях...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Повторяю : с Трампом не все так однозначно. 

Джонсон не вірить, що Трамп "кине українців", якщо переможе на виборах

"Я просто не можу повірити, що Трамп кине українців: навпаки, зрозумівши, що з Путіним не можна домовитися, я вважаю, що є велика ймовірність того, що він подвоїть зусилля та завершить розпочате – дасть їм те, що потрібно для перемоги", – вважає експрем'єр.

www.pravda.com.ua/news/2024/01/20/7438148/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 січня працівники Державного бюро розслідувань спільно з СБУ повідомили про нову підозру колишньому заступнику Резнікова та ще двом експосадовцям МОУ у розтраті майже 950 млн грн державних коштів на закупівлі бронежилетів для армії.

Він знову адвокат, мабуть буде захищати своїх підлеглих.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, pump сказав:

Зачем вы сюда тащите всех, кто с "нетрадиционной ориентацией"?

Для особо тупых и убогих я специально указал время, но не помогло, тупость победила.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...