Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, US7IGN сказал:

вибачте, я постійно забуваю що кожний в цій країні - Президент! :flag1:

Зовсім інша справа!

А Залужний об этом знает?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, миг сказав:

Популярне гасло частини людей "Не чипайте Порошенка він 5 років не у владі"

Всем вменяемым уже и так понятно, что с фондом Порошенко зелень облажалась.

К категории вменяемых вы не относитесь.

Змінено користувачем Vinsol2009
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Вячеслав63 сказав:

То ви не в курсі останніх віянь "лінії партії" - rubryka.com/2023/09/08/merezha-bezkoshtovnyh-majsteren-3d-druku/

ДрукАрмія та Гончаренко центр запускають всеукраїнську мережу безкоштовних майстерень 3D-друку: навіщо це рішення

image.thumb.png.44a4c2b5cc2bed79de474a08b07f5362.png

Може хто не знає, хто такий Гончаренко - 

image.thumb.png.cd87db1074e24f841cb9737e13e21f95.png

Та мені і так зрозуміло, що ви читати не вмієте.

"військовослужбовці стикаються з потребою в закупівлі окремих деталей. Зокрема, йдеться про конектори для терміналів зв'язку, стартові платформи для дронів тощо. Спекулянти продають такі вироби за карколомні кошти, хоча їхня собівартість сягає всього кількох гривень."

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, AlexNaymk сказал:

Не тратьте время на этого пид-орка,оно того не стоит

Просто поприкалываться с вменяемого, которого по надцатому кругу практически все послали на х"й и ему видимо приятно.

  • Лайк 7
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, миг сказал:

Просто поприкалываться с вменяемого, которого по надцатому кругу практически все послали на х"й и ему видимо приятно.

Оставьте это клиника.

"Когда ты умер, ты об этом не знаешь, только тяжело твоим близким. То же самое, когда  тупой.. "

  • Лайк 4
  • Хаха 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, katso сказал:

Мені не треба нічого читати - мені достатньо здорового глузду щоб зрозуміти що то є маячня. Якщо я будую будинок то я ж не прошу спочатку зробити мені двері та побільше а потім коли їх вже зробили то думаю про розміри та скільки та яких саме мені треба - а тут з цим закликом "збирати дрони" усе так і виглядає. Які саме дрони, скільки треба, куди, під які характеристики, частоти, батареї, умови - усе це називається "тех завдання" що є невід'ємною умовою любого нормального замовлення. А цей заклик - це ненормальне замовлення, це популізм. Вже не кажучи що буде коли пайка начне розсипатися від того що той хто зробив раніше не тримав у руках паяльника та дрони вже з вибухівкою начнуть падати під ноги. 

Наступна ітерація буде - пацани, бк там якось самі намутіть.

А що, мільйон дронів серед мільярда дерев самі себе не обналічать.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 хвилину тому, AlexNaymk сказав:

Не тратьте время на этого пид-орка,оно того не стоит

Иди на*** чмо вонючее.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 хвилин тому, миг сказав:

Просто поприкалываться с вменяемого, которого по надцатому кругу практически все послали на х"й и ему видимо приятно.

Чхать я хотел на мнение зелебилов.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, AlexNaymk сказав:

Оставьте это клиника.

Совершенно верно, если опровергают очевидные вещи, у вас клиника.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я то думаю , у кого опыт перенимают--  "Добро пожаловать в Пхеньян"--- www.pravda.com.ua/rus/articles/2024/01/20/7438023/      "

Уже сейчас полномасштабная агрессия против Украины может подтолкнуть к выводу, что инвестирование в смерть выгоднее инвестиций в жизнь.

Что людоедское отношение к собственным гражданам себя оправдывает. Что несвобода полезнее свободы, а открытые границы и беспрепятственное распространение информации лишь увеличивают уязвимость независимого государства.""

Змінено користувачем рыбак
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, AlexNaymk сказал:

Оставьте это клиника.

"Когда ты умер, ты об этом не знаешь, только тяжело твоим близким. То же самое, когда  тупой.. "

Удивительное рядом-у дурачка 2 аккаунта или брат близнец нарисовался?!

Два друга,х...Уй и подпруга бл..

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сантехники, тренера спецназа и паркетчики обсуждают посадку деревьев, сборку дронов?

То бишь, того чего делать сами не собираются бо оно им бабок не принесет то нагада.

Я в теме не шарю и не лезу, но вижу, що даже среди форумчан есть те кто делает дрон как кустарно на дому так і на своей работе.

Респект! :good:

И вижу шоблу зрадофилов поднявших жуткий геволт синхронно с вражескими вбросами против данной инициативьі.

Мне кажется, шо то просто соупадение по времени и скоро кто-то с образованием таки возьмется и покажет всем нам как надо собирать правильньіе дроньі.

Я вот напомню скандал когда вскрьілся обман с кразами которьіе не вьіпускал завод, их собирали в гаражах и подворьях реставрируя старье с помощью украденньіх на заводе запчастей. ))

Так сравнить шо такое КрАЗ и какой-то дрончик из набора! 

Глаза боятся, руки делают! 

 

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 7
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, AlexNaymk сказал:

Удивительное рядом-у дурачка 2 аккаунта или брат близнец нарисовался?! Два друга,х...Уй и подпруга бл..

Как видите, он не одинок, в тему без маски на лице входить опасно, можно подхватить. )

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, миг сказав:

 

Популярне гасло частини людей "Не чипайте Порошенка він 5 років не у владі"

Просто гасло невігласів і ось чому:

1. Чи вважають ці люди народних депутатів владою?

Якщо ні тоді хай не чипають Тищенка, Бойка, Безуглу, Стефанчука, Корнієна, Арахамією

2. Якщо крикуни вважають народних депутатів Тищенка, Бойка, Безуглу, Стефанчука, Корнієнко, Арахамією владою то відбувається "КАЛІЗІЯ"

Ці люди народні депутати, Порошенко також народний депутат

Якщо крикуни не вважають їх владою то також повинні ні в чому їх не звинувачувати і не чипати їх, як вимагають не чипати Порошенка

Це навіть не логіка - це аксіома
(С)

 

Якась ***ня. Та чіпайте кого хочете, якшо за діло. У мене є питання і до нього теж. Навіть тут писав не раз. Але звісно більше питань до влади, бо в них більше можливостей на порядки. І ці питання взагалі ніяк не зв'язані з Порошенком. Це просто блять поточні питання які вони можуть і повинні вирішувати. І я не хочу у відповідь чути щось про Порошенка, бо це тупо. 

Тому вищенаписаний текст це якась маячня. 

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, миг сказав:

Просто поприкалываться с вменяемого, которого по надцатому кругу практически все послали на х"й и ему видимо приятно.

Та ви такий самий по факту, просто лайно в іншому напрямку льєте. Таке саме бездумне нелогічно і тупе. Два барана по факту. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, loader сказав:

Та ви такий самий по факту, просто лайно в іншому напрямку льєте. Таке саме бездумне нелогічно і тупе. Два барана по факту. 

Не согласен, я всегда даю ссылку на источник информации.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не розумію песимізму деяких дописувачів. скоро для середнього класу аеропорти відкриють вже :flag1:

Ukraine is working "intensively" with partners to restore air travel suspended for nearly two years, with the main focus on Boryspil International Airport outside the capital Kyiv, a presidential official said on Thursday.

Kyiv sees a restoration of air travel as a goal towards victory for the economy.

"I don't want to create over-expectations ... but I can tell you we are working very intensively to recover the air connection in Ukraine," Rostyslav Shurma, deputy head of Ukraine's presidential office, said during a panel discussion in Davos.

Shurma declined to give a timeline for the possible restoration of air travel but said Ukraine had an "internal roadmap and schedule".

www.reuters.com/world/europe/ukraine-working-intensively-restore-air-travel-2024-01-18/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Кінцева точка дна": дівчина, яка вижила після обстрілу пологового у Маріуполі, підтримала Путіна

uainfo.org/blognews/1705764852--kintseva-tochka-dna-divchina-yaka-vizhila-pislya-obstrilu-pologovogo.html

image.thumb.png.568b85911348332776318b592fb7d676.png

Нагадаємо, Вишемірська була однією з вагітних, якій вдалося вижити під час бомбардування армією РФ пологового будинку у Маріуполі. У березні 2022 року її фото облетіло весь світ. Згодом дівчина поділилася своєю історією в Instagram, а пізніше виявилося, що врятована є палкою прихильницею "рускава міра" та Володимира Путіна. Вже 2 квітня на проросійському Youtube-каналі вийшло її інтерв'ю. Дівчина звинувачує у війні Україну та активно поширює ворожу пропаганду.

  • Дякую 1
  • Конфуз 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Вячеслав63 сказав:

"Кінцева точка дна": дівчина, яка вижила після обстрілу пологового у Маріуполі, підтримала Путіна

uainfo.org/blognews/1705764852--kintseva-tochka-dna-divchina-yaka-vizhila-pislya-obstrilu-pologovogo.html

image.thumb.png.568b85911348332776318b592fb7d676.png

Нагадаємо, Вишемірська була однією з вагітних, якій вдалося вижити під час бомбардування армією РФ пологового будинку у Маріуполі. У березні 2022 року її фото облетіло весь світ. Згодом дівчина поділилася своєю історією в Instagram, а пізніше виявилося, що врятована є палкою прихильницею "рускава міра" та Володимира Путіна. Вже 2 квітня на проросійському Youtube-каналі вийшло її інтерв'ю. Дівчина звинувачує у війні Україну та активно поширює ворожу пропаганду.

може їй недвозначно дали зрозуміти
що вона в полоні і що вдруге вижити 
не вийде навіть випадково?
дізнаємося після

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...